• Новинка
Универсален Храповой ключ 1/2 3/8 1/4 муфа ключ с двойно предназначение шестостенния ключ инструмент

Универсален Храповой ключ 1/2 3/8 1/4 муфа ключ с двойно предназначение шестостенния ключ инструмент

резултат:
BGN 30.40
BGN 28.00 -8 %

Брой продукти
Налично

Број на модел : DW08 Карактеристики : Мултифункционален,Двојно Крајот Бренд Име : оние Материјал : Хром-vanadium Челик is_customized : Да Тип : Ratchet се Справи со Клуч

Подробности

търговска марка:
Хешэнъюань
Материал:
Сплав
Тип:
муфа ключ
Характеристики:
Двоен край, богат на функции, нескользящий

Избор на купувачи

50 бр./лот 3 в 1 колан, нож прозорец стъкло прекъсвач свирка живот чук ключодържател авариен чук сигурност

143.14 -31 % BGN 99.00

Големина : 7.3*3.2 CM со мало пакет Забелешка : оваа алатка може да не се скрши ветробрани или ламинирано стакло.боја : испрати по случаен избор ,поп боја е зелена,сина,жолта,црна,бела.ние ќе се измеша боја за вас

Laoa високо качество 8P 6P мрежови клещи професионални инструменти за ремонт на кабел многофункционални Храповые клещи, инструменти за ремонт на хладилници

BGN 92.74

Испорака : · Продажба на мало цел : со Кина Пост Воздух Mail (1526 работен ден испорака);· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 1530 дена.ЗемјаВреме На ИспоракаРаботни Дена (не вклучувајќи одмор)57811121415192022>30Работни Дена + Сабота + Недела591015162021252630>45СадГо оценувате (точка пристигна)5 .1%50.1%29.6%10.5%4.7%НаплатаОбединето КралствоГо оценувате (точка пристигна)9.9%63.2%19.1%3.4%4.4%НаплатаАвстралијаГо оценувате (точка пристигна)21.4%50.0%14.3%7.2%7.1%НаплатаФранцијаГо оценувате (точка пристигна)10.5%28.6%43.8%10.1%7.0%НаплатаГерманијаГо оценувате (точка пристигна)11.1%22.2%30.3%20.9%15.5%НаплатаКанадаГо оценувате (точка пристигна)0.0%47.1%31.4%17.6%3.9%НаплатаШпанијаГо оценувате (точка пристигна)3.5%25.0%47.9%12.9%10.7%НаплатаRussianfederationГо оценувате (точка пристигна)0.0%10%35%39.9%14.1%Совети : Ако им треба итно, ве Молиме изберете EMS / DHL shippmentТрговија на големо нарачки : EMS или DHL (510 работен ден испорака),откако ќе maded со цел, ве молиме контактирајте со нас за промена на цена .Политика На Враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Ако производот има каков било квалитет проблем, Бесплатен превозот за размена или целосна наплата!!Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден...

Мини регулируеми клещи обжимные клещи, Ръчни инструменти + 800шт изолиран край на запресоване терминал електрически проводник кабелен конектор

50.02 -24 % BGN 38.00

ОписКарактеристики : Клешти : WXC8 64Аобвивка клешти (притисок по позитивниот quadrilateral). За незаварување и стандардни електрични конекција. За тубуларна голи терминали и предизолирани тубуларна терминали. Само внесете терминал страна crimping Crimping,Според потребно притискање на сила достигне терминал. Принудени сопирање уред ќе се направи crimping вилици автоматска порака. Осигурајте се дека кога се повторуваат притисок линија може да се одржува crimping стандард. Ергономски се справи со дизајн, подобрен грчевито држејќи се за сила и структура и структурата и потпора ratchet прилагодливи намалува оператор замор, кога Брз лифт безбедноста фати.Рачка Материјал : ПВЦГлава Материјал : Јаглероден ЧеликCrimping Капацитет : 0.256.0mm2AWG : 2310Wire Конектор : Може да биде идеален да се користи во морските и автомобилот апликации. Овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и обезбеди еден водоотпорен печат. За најдобри резултати, користете топол воздух пиштол додека не се намалува во големина и лепило текови, пополнување празнини во терминал.Спецификација : AWG 10 (Зелена) F : 12mm L : 20.5 mm W : 6mm D : 3.9 мм C : 3.4 mm. AWG 12 (Сива) F : 12mm L : 19.5 mm W : 4.4 mm D : 3.2 мм C : 2.8 mm. AWG 14 (Сино) F : 12mm L : 19.2 mm W : 4mm D : 2.6 мм C : 2.3 mm. AWG 16 (Црна) F : 10мм L : 16.4 mm W : 3.5 mm D : 2mm C : 1.7 мм. AWG 18 (Црвено) F : 8mm L : 14.6 mm W : 3мм D : 1.7 мм C : 1.4 mm. AWG 20 (Бела) F : 8mm L : 14.6 mm W : 2.8 mm D : 1.5 mm C : 1.2 mm. AWG 22 (жолт) F : 6mm L : 12mm W : 2,5 mm D : 1.3 мм C : 1mm. AWG 22 (Портокал) F : 8mm L : 14mm W : 2,5 mm D : 1.3 мм C : 1mm...

Високо качество на ръчни инструменти от неръждаема стомана полски Аквариум фабрика за вълна ножици аквариум вода билка прическа нарязани инструмент АА

5.07 -21 % BGN 4.00

Висок Квалитет Рака Алатки Нерѓосувачки Челик полски Аквариум Растенијата Бран Ножици Риба резервоарот за Вода трева Shearing Намали Алатка АА Опис 100% Сосема нов и висок квалитетФалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флексибилност и нема да е ' рѓосано.Динамиката загрижени дизајнЛесен и удобен операцијаСпецијален дизајн за кроење на мали водни растенија во преден планСо криви сечилотоВе молиме чисти со вода и сува крпа по употребата.Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаДолжина : Околу...

Мода Многофункционален Неръждаема Стомана Метален Тирбушон За Вино Бира Капачка На Бутилка Отварачка С Пластмасова Дръжка Случаен Цвят

BGN 0.70

100% Сосема нов и висок квалитет на Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Метал Corkscrew Вино Пиво во Шише Капаче Настроената Боја : Случајни Боја Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тип : Шише Настроената (Рачни) Димензии (Прибл.) : 122mm * 20mm * 13mm кога сите остро алатки се здипли во контејнер на шише настроената изградба на Плута Завртката е во многу добар квалитет На Метал Машина со 2 различни видови на остро tools е мултифункционален и лесен за користење На МултиФункција Машина со птица изглед дизајн е многу стилски и удобен за носење, како нејзин мал дел Забелешка : ве Молиме овозможи 12cm отстапувања поради рака мерење, ви благодариме1 x Шише Капаче Настроената

Безплатна доставка 1бр тънък стъпка метрична легирана стомана ръчно кръгъл печат M40 за стомана, желязо, алуминий, мед заготовки дърворезба

BGN 47.98

Карактеристики На Производот : висок квалитет на легиран челик направени прирачник не стандардна големина M40 метрички провира круг умре за внатрешна цевка провира одлуки.Спецификација за производ : Материјал : 9 Si Cr челик Спецификации : M40 Теренот : 1.0 / 1.25 / 1.5 / 2.0 мм КОЛИЧИНА : 1 PC 100% квалитет и Сосема нов...

Безплатна доставка 1бр HSS 6542 е пълен с ЦПУ земята тънък пропил M34 машина директен канавка кран спирални метчики за метални резби

BGN 60.78

Производи Карактеристики : 1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС 6542 направени допрете M34 Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно славиниГлава дијаметар : M34Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm / 3.0 mmКОЛИЧИНА : 1 PCПримена : може да се користи за челик, железо, алуминиум бакар workpieces провира,не за СС работното парче провира работи...

Режещи клещи 5 / 125mm без зъби кабелен нож клещи многофункционален пресклещи страничната нож мультитул инструменти 1бр

12.48 -52 % BGN 6.00

Карактеристики : стегачот тело е направен од висококвалитет на високојаглероден челик фалсификувани и издржливи се Стега главата убава, рѓадоказ, антикорозија перформанси Работ висока фреквенција борбата против термичка обработка, со висока цврстина

Оптичен пресклещи AP-2546B MC3 / MC4 конектор обжимные инструменти слънчев съединител обжимные клещи

BGN 18.03

Оптички влакна crimping алатка АП2546 B MC3 / MC4 конектор crimping алатки соларен полнач crimping клештиОпис На Производот1.Детали За ОписАП2546 B MC4 crimping алаткаСоларни алаткаPV Crimping АлаткаRatchet crimping алатка1...

3 бр. много M6-m12 T дръжка кран гаечен ключ за патронник тип регулируеми ръчно инструмент M6

BGN 51.49

Опис : M6М12 ТРачка Допрете Клуч Чак Тип Прилагодливи Рака АлаткаСпецификација : Материјал Челик Големина M6М12 (#2) месо тело Должина 85mm месо тело со дијаметар 20mm Род 110mm Должина Род Дијаметар 7mm Количество 1pcsКарактеристики : Дршката направен од висок квалитет, имајќи челик, чак направени од легиран челик.Тоблик или 7 зборот облик дизајн, може да една рака функционирање, лесен за употреба...

UXCELL шестостенния джолан 4,5 мм съвет Ph1 магнитна филипс отвертка БИТ БИТА / филипс отвертка / отвертка

BGN 2.98

Производ Клучни Зборови Филипс Шрафцигер Малку Главен Материјал Метал Се Вози Тип Филипс Главата Големина Се Справи Со Големина Карактеристики Магнетни Боја Сребрена СиваГлавен Материјал : Метал; Пакет Содржина : 1 x Филипс Шрафцигер Малку Име на Производ : Филипс Шрафцигер Малку; Тежина : 12g Главната Боја : Сребро Сива; Диск Тип : Филипс Вкупна Должина : 75mm / 3"; Совет Ширина : 4.5 мм / 0.18" Хексадецимален месо тело Ширина : 1 / 4"; Модел : PH1

Безплатна доставка на преносим 25-в-1 многофункционално отвертка, комбиниран кожен пакет телефон, преносим компютър за разбиване на средства за ремонт на

9.42 -26 % BGN 7.00

Слободен брод protable 25во1 Мултифункционален Шрафцигер Комбинација Кожа Пакет Телефон Лаптоп Расклопување Поправка АлаткиПрименливи да се достапни на пазарот, најголемиот број на мобилни телефони, компјутери, конзоли за игри, таблети, часовници, очила и други употреба! лесно да се носат со Шрафцигер Спецификации : T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 Крст Крст 1.0 1.2 1.5 2.0 Крст Крст 2 * Крстот збор 3.0 1.0 1.5 2.0 збор word збор 3.0 Пет ѕвездички 0.8 1.2 2.3 0.8 напрсток Тежина 125g...

Безплатна доставка 1бр HSS6542 направи машинен кран M35*1.0 мм / 1.5 мм / 2.0 мм / 3.0 мм/4.0 мм директен канавчатый кран винт кран за метални резби

BGN 57.58

Производи Карактеристики : 1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС 6542 направени допрете M35 Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно славиниГлава дијаметар : M35Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm / 3.0 mm / 4.0 mm како наведени за вашиот избор.КОЛИЧИНА;1 PCПримена : може да се користи за челик, железо, алуминиум бакар workpieces провира,не за СС работното парче провира работи...

Безплатна доставка 1бр 1/2-13UNC HSS американски стандартен тръбен кран HSS машинни кранове за UNS стандартна стоманена заготовка резба

BGN 14.38

Опис На Производот : 1pc ОН стандард 1 / 213 UNC ХСС Американски Стандард Цевка Допрете машина хсс чешми за ОН стандардни метални&челик работното парче провираПримена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаЗаби : unc завршетоци со стандардПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PCS.Слични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Както се вижда по телевизията моющаяся лепкава роликовая четка за многократна употреба, за да приема за пречистване на власинките валяк Пет Hair Remover Brush, без цвят кут

17.47 -31 % BGN 12.00

Карактеристики : Лесно се Отстранува Lint, Crumbs, Коса, Нечистотија и Многу Повеќе! Со Вграден прсти : Пинк Нагоре, Исплакнете, повторна употреба, Гумени Прстите која Стигнат до Длабоко Во Теписи Апсолутно безбеден за сите видови на облека Работи за Сè, од Облека, Каучи, Автомобил Ентериери или Текстил БОНУС : Вклучува Помали Детали Големина Леплива Другар може да ве Однесе на Патувања! Кожата во Секунди, Обновливи да биде Леплива Одново Сите Повторно

5 бр. / компл. 1/4 инча S2 шестостенни магнитна U-образна отвертки инструменти дължина 50 мм U4 U8

3.47 -14 % BGN 3.00

Спецификации Материјали : S2 легиран челик Тип на глава : Uоблик Должина : 50mm, Големина : U4,U5,U6,U7,U8 месо тело со Дијаметар : 6.35 mm / 1 / 4 инчи Количина : 1 Set / 5 Компјутери answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да се 12mm грешка,ве молиме да се разбере...

11шт Ръчни инструменти Cr-Mo Tap Die Болт Отстраняване спираловидна резба метрична мъничета комплект с притежателя на дограма инструмент и M6-M12 директен флейта бормашин?

25.55 -26 % BGN 19.00

ОписКарактеристики : Висока цврстина, телото печатени отстрани опсег, погодно за идентификација. Плоштад главата дизајн, погодно затегнат допрете клуч или мајмун клуч, повеќе лесно, полиран род тело не е лесно да ' рѓа.Допрете клуч се справи може да биде поделен на два сегменти, може да бидат цврсто поставени во тесна менгеме завртка extractor, отстранете ги оштетените навртки, завртки, итн. Се справи со antiskid дизајн, една рака или раце се зачувани, winder тело печатени спецификации. Погодни за сечење дрво, тенки лимови и тенки метални легури, гипс одбор.Предмет : M6 / M7 / М8 / M10 / М12Тема : M6 * 1.0 M6 * 0.75 M7 * 1.0 М8 * 1.25 М8 * 1.0 M10 * 1.5 M10 * 1.25 М12 *1.75 М12 *1.5 М12 *1.25Тема Тип : 55 ° цилиндрични цевки нишкаДопрете Стил : Директно слотДопрете го Толкуваше Раце : М3М12, 1 / 163 / 8 инчиИнструкции : Кога завртки се должи на корозија и други причини, во согласност со гром дијаметар избор на соодветната спецификација од вежба во центарот на скршен boltsdrilling дупка, а потоа одберете ја соодветната завртка extractor за да вметнете, со winder клуч или спротивно од стрелките на часовникот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.