• Новинка
Нов 12 дължина джолан 6 мм магнитен накрайник Филипс корона крестообразная отвертка

Нов 12 дължина джолан 6 мм магнитен накрайник Филипс корона крестообразная отвертка

резултат:
BGN 5.84

Брой продукти
Налично

30cm долго хром vanadium челик вратило, 6mm магнетни совет филипс крстот главата шрафцигер.
Nonslip гумена рачка овозможуваат удобен зафат, прецизни совет обезбеди посигурни одговара.
Корисно е да се отвори електронски уред, perferred за електричар, механичар и поправка продавница за својот разновиден.
Име На Производ : Филипс Шрафцигер
Тежина : 131g
Главната Боја : Црна, Сина, Бела, Сребро На Ѕвонење
Вкупната Големина : 41 x 3.5 cm/ 16" x 1.4" (L x D)
Се Вози Тип : Филипс
Карактеристики : Магнетни;
Главата Големина : 6mm/ 0.24"
Се справи со Димензии : 11 х 3.5 cm/ 4.3" x 1.4" (L x D)
Вратило Големина : 300 x 6mm/ 12" x 0.24" (L x D)
Главен Материјал : Хром Vanadium Челик, Од Гума
Пакет Содржина : 1 x Филипс Шрафцигер
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
30cm долго хром vanadium челик вратило, 6mm магнетни совет филипс крстот главата шрафцигер.
Nonslip гумена рачка овозможуваат удобен зафат, прецизни совет обезбеди посигурни одговара.
Корисно е да се отвори електронски уред, perferred за електричар, механичар и поправка продавница за својот разновиден.

Подробности

търговска марка:
ДЖЕЙКЕМИЙ

Избор на купувачи

Нови Интересни Нови Шевни Лазерни Ножици Режат Директни Бързи Лазерни Управлявани Ножици

BGN 9.52

100% Сосема НовБоја : ЦрнаМатеријал : Пластика, металНето тежина : 104gголемина : 27.5*15*2cmКако да се користиВнимателно да ги земете ножици и точка остри крајот на ножици за статус надолу.Притисни копчето на десната страна на ножици да се сврти на ласерската светлина.Прилагодете ласерски со вртење на двете завртки на страната на единицата додека не го видите на ласерски линија со ножПред сечење, направи еден белег на спротивната страна од хартија или ткаенина сече, се Постават материјал за работа површина, Остатокот дното сечилото на ножици на површината и да ги усогласат со ласерски знак на спротивната страна, Внимателно да се намали, додека одржување на ласерски усогласени со марк.Како да се промени батеријатаНа копчето страна има "крст" знак (А)Се сврти против стрелките на часовникот за да се отвори и извади стари батерии.Стави 2 нови LR44 копчето мобилен батерии со позитивни крајот свртени надолу, а потоа се претвори насока на стрелките на часовникот за да го затворите.Пакет Содржина : 1 x Нов Ласерски Водени НожициAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BDCAT 9Pcs 5-13 мм Мощност Nut Driver тренировка 1/4 шестостенни джолан метричен муфа ключ винт

BGN 7.98

Материјал : Хром vanadium челик Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Должина : 35mm Употреба : за Дупчење Дрво DIY Материјали : Дрво Спецификација Димензии : 5 6 7 8 9 10 11 12 13 мм Должина : 65mm месо тело големина : 1 / 4inch Внатрешна Хексадецимален : 5mm19mm Количина : 9pcs / set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Здрав AMP Network RJ-45, RJ11, Тел Cut Off Impact Punch Down Insert &Cut Кабел Terminations Tool LS-110

BGN 8.69

Издржливи AMP Мрежа RJ45 RJ11 Жица Отсечени Влијание Удар Надолу Insert &Cut Кабел сите отпуштања Алатка LS110 За престанок на телефон и високобрзина мрежа податоци кабли Вметнете и намалување на кабел сите отпуштања без напор Влијаниеапсорбирање на cushioned стегачот го намалува оператор стрес за висока јачина на звук монтери за Складирање оддел со уникатни заклучување на уредот обезбедува удобен простор за резервни ножеви Трајни Удар Алатка, го прави мрежна инсталација на сите дека лесно Должина : 188mm Тежина : 0.3 kg

Безплатна доставка 1бр HSS 6542 е пълен с ЦПУ земята тънък пропил M34 машина директен канавка кран спирални метчики за метални резби

BGN 60.78

Производи Карактеристики : 1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС 6542 направени допрете M34 Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно славиниГлава дијаметар : M34Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm / 3.0 mmКОЛИЧИНА : 1 PCПримена : може да се користи за челик, железо, алуминиум бакар workpieces провира,не за СС работното парче провира работи...

Новоприбывший 12 x 8 см скоба от неръждаема стомана притежателя приспособления за ремонт платка на мобилния телефон на едро 10psc/лот

BGN 90.00

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина Б : 120 x 80 x 20mmЈас, исто така продаваат на други големина Менгеме , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Високо качество 13 х 9 см скоба от неръждаема стомана притежателя приспособления за ремонт платка на мобилния телефон 60 бр. / лот на Едро

BGN 496.38

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина На : 130 x 90 x 23mmБоја : злато / сива...

MARS ГОСПОЖО 2 бр. / опаковане. режещ инструмент открит сгъваем нож и ключодържател сгъваем нож QQ преносим сабя месинг + эбонитовая дръжка

31.68 -8 % BGN 29.00

Производ параметри На труба Целосна должина : 107 mm должина на Ножот : 38 mm месо тело должина : 69 mm Сечилото : 17 mm Сечилото дебелина : 2.3 mm Сечилото материјал : АНИ 8 челик Тежина : 50 g (вклучувајќи пакување) Тешко степен : 57 HRC Табела површина : пескарење Рачка материјал : месинг + абонос се справи со голем стил Целосна должина : 148 мм должина на Ножот : 5.8 mm месо тело должина : 90mm Сечилото : 17 mm Сечилото дебелина : 2.3 mm Сечилото материјал : АНИ 8 челик Тежина : 50 g (вклучувајќи пакување) Тешко степен : 57 HRC Табела површина : пескарење Рачка материјал : месинг + абонос се справи со Услуга 1...

Нов пристигна 12 x 8 см от неръждаема стомана скоба за притежателя на приспособления за ремонт платка на мобилния телефон на едро 60psc / лот

BGN 448.10

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина Б : 120 x 80 x 20mmЈас, исто така продаваат на други големина Менгеме , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

11шт Ръчни инструменти Cr-Mo Tap Die Болт Отстраняване спираловидна резба метрична мъничета комплект с притежателя на дограма инструмент и M6-M12 директен флейта бормашин?

25.55 -26 % BGN 19.00

ОписКарактеристики : Висока цврстина, телото печатени отстрани опсег, погодно за идентификација. Плоштад главата дизајн, погодно затегнат допрете клуч или мајмун клуч, повеќе лесно, полиран род тело не е лесно да ' рѓа.Допрете клуч се справи може да биде поделен на два сегменти, може да бидат цврсто поставени во тесна менгеме завртка extractor, отстранете ги оштетените навртки, завртки, итн. Се справи со antiskid дизајн, една рака или раце се зачувани, winder тело печатени спецификации. Погодни за сечење дрво, тенки лимови и тенки метални легури, гипс одбор.Предмет : M6 / M7 / М8 / M10 / М12Тема : M6 * 1.0 M6 * 0.75 M7 * 1.0 М8 * 1.25 М8 * 1.0 M10 * 1.5 M10 * 1.25 М12 *1.75 М12 *1.5 М12 *1.25Тема Тип : 55 ° цилиндрични цевки нишкаДопрете Стил : Директно слотДопрете го Толкуваше Раце : М3М12, 1 / 163 / 8 инчиИнструкции : Кога завртки се должи на корозија и други причини, во согласност со гром дијаметар избор на соодветната спецификација од вежба во центарот на скршен boltsdrilling дупка, а потоа одберете ја соодветната завртка extractor за да вметнете, со winder клуч или спротивно од стрелките на часовникот...

VOLTRON V19 58HRC 9Cr18Mov острието дърво или G10 дръжка сгъваем нож Шарикоподшипниковая система тактически нож открит къмпинг EDC инструмент

39.98 -20 % BGN 32.00

VOLTRON V19 58 HRC 9 Cr18 Mov сечилото Дрво или G10 се справи со преклопен нож Топката имајќи систем тактички нож отворено кампување EDC алаткаТип : Преклопен НожСечилото Материјал : 9 Cr18 MovДолжина на ножот : 9.5 cmСечилото дебелина : 0.4 cmСечилото ширина : 2.8 cmСе справи со долго : 12.5 cmДолжина Целокупната : 22cmРачка материјал : G10 / ДрвоПовршина : ПескарењеНето Тежина : 185gТежина : 220g (вклучувајќи пакување)Цврстина : 58 HRCСистем : Топката имајќи системДруги : Црна КутијаСлика за Рекламирање Цел Само...

Нови multitools сгъваеми клещи EDC ножици къмпинг, Риболов мультиинструменты клещи, отвертки многофункционален инструмент нож за оцеляване

116.61 -37 % BGN 73.00

Roxon и splitman се комбинираат дизајн 2018 Нов висок квалитет на мулти алатки, многу, многу добар квалитет ! Ножот должина е 62mm, тоа е остар.нето тежина е 315g...

Мода Многофункционален Неръждаема Стомана Метален Тирбушон За Вино Бира Капачка На Бутилка Отварачка С Пластмасова Дръжка Случаен Цвят

BGN 0.70

100% Сосема нов и висок квалитет на Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Метал Corkscrew Вино Пиво во Шише Капаче Настроената Боја : Случајни Боја Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тип : Шише Настроената (Рачни) Димензии (Прибл.) : 122mm * 20mm * 13mm кога сите остро алатки се здипли во контејнер на шише настроената изградба на Плута Завртката е во многу добар квалитет На Метал Машина со 2 различни видови на остро tools е мултифункционален и лесен за користење На МултиФункција Машина со птица изглед дизајн е многу стилски и удобен за носење, како нејзин мал дел Забелешка : ве Молиме овозможи 12cm отстапувања поради рака мерење, ви благодариме1 x Шише Капаче Настроената

11 бр. / лут 0.8-1.8 мм, комплект отвертки ремонт на часовници Ръчни инструменти плоски и кръстообразна отверка кожена чанта Herramientas

BGN 17.58

11 Pcs / Многу 0.81.8 mm Шрафцигер Поставите Види Поправка на Рачни Алатки Рамен & Филипс Screwdrivers Кожна Торба Herramientas 11 PCS Повеќе Спецификации Screwdrivers Комплет Материјал : Ferroalloys Целосна должина : 90mm месо тело со дијаметар : 7.5 mm Апликација : поправка на часовници,поправка очила,поставување камен,итн...

Предварително монтиран въртящ момент wrenches10-60NM 3/8 храповая корона промишлен въртящ момент гаечен ключ за регулиране на професионален въртящ момент инструмент дост

BGN 203.20

Производ Карактеристики1 Точноста Г.С.+3% CCW+5%2 мала тежина и мазна прилагодување дизајн за заштеда на енергија.3 цевка направена од челична легура со добри перформанси наhardenability.4 Тешкидолжност&точни механизам за индустриска употреба.5 Модерен изглед се одржи посебна атракција.6 Нетоксични,зелена безбедност и не се лизга TPR се справи.7 Брзо ослободување на копче.9 Секој вртежен момент клуч има уникатна серија бр.и во прилог да сеСертификација извештај.9 Надмине DINSIO и ASME меѓународни stardards барање.ПрименаАвтомобилот,Тешки Инженерство(Ветерна Фарма,Топлинска Енергијастаница,Петрохемија),Аеронаутика%Mititary.Пакување листа : вртежен момент клуч *1 User*1,Проверете книга*1ТОЧКА БР...

Мини регулируеми клещи обжимные клещи, Ръчни инструменти + 800шт изолиран край на запресоване терминал електрически проводник кабелен конектор

50.02 -24 % BGN 38.00

ОписКарактеристики : Клешти : WXC8 64Аобвивка клешти (притисок по позитивниот quadrilateral). За незаварување и стандардни електрични конекција. За тубуларна голи терминали и предизолирани тубуларна терминали. Само внесете терминал страна crimping Crimping,Според потребно притискање на сила достигне терминал. Принудени сопирање уред ќе се направи crimping вилици автоматска порака. Осигурајте се дека кога се повторуваат притисок линија може да се одржува crimping стандард. Ергономски се справи со дизајн, подобрен грчевито држејќи се за сила и структура и структурата и потпора ratchet прилагодливи намалува оператор замор, кога Брз лифт безбедноста фати.Рачка Материјал : ПВЦГлава Материјал : Јаглероден ЧеликCrimping Капацитет : 0.256.0mm2AWG : 2310Wire Конектор : Може да биде идеален да се користи во морските и автомобилот апликации. Овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и обезбеди еден водоотпорен печат. За најдобри резултати, користете топол воздух пиштол додека не се намалува во големина и лепило текови, пополнување празнини во терминал.Спецификација : AWG 10 (Зелена) F : 12mm L : 20.5 mm W : 6mm D : 3.9 мм C : 3.4 mm. AWG 12 (Сива) F : 12mm L : 19.5 mm W : 4.4 mm D : 3.2 мм C : 2.8 mm. AWG 14 (Сино) F : 12mm L : 19.2 mm W : 4mm D : 2.6 мм C : 2.3 mm. AWG 16 (Црна) F : 10мм L : 16.4 mm W : 3.5 mm D : 2mm C : 1.7 мм. AWG 18 (Црвено) F : 8mm L : 14.6 mm W : 3мм D : 1.7 мм C : 1.4 mm. AWG 20 (Бела) F : 8mm L : 14.6 mm W : 2.8 mm D : 1.5 mm C : 1.2 mm. AWG 22 (жолт) F : 6mm L : 12mm W : 2,5 mm D : 1.3 мм C : 1mm. AWG 22 (Портокал) F : 8mm L : 14mm W : 2,5 mm D : 1.3 мм C : 1mm...

UXCELL шестостенния джолан 4,5 мм съвет Ph1 магнитна филипс отвертка БИТ БИТА / филипс отвертка / отвертка

BGN 2.98

Производ Клучни Зборови Филипс Шрафцигер Малку Главен Материјал Метал Се Вози Тип Филипс Главата Големина Се Справи Со Големина Карактеристики Магнетни Боја Сребрена СиваГлавен Материјал : Метал; Пакет Содржина : 1 x Филипс Шрафцигер Малку Име на Производ : Филипс Шрафцигер Малку; Тежина : 12g Главната Боја : Сребро Сива; Диск Тип : Филипс Вкупна Должина : 75mm / 3"; Совет Ширина : 4.5 мм / 0.18" Хексадецимален месо тело Ширина : 1 / 4"; Модел : PH1

Безплатна доставка 1бр HSS6542 направи машинен кран M35*1.0 мм / 1.5 мм / 2.0 мм / 3.0 мм/4.0 мм директен канавчатый кран винт кран за метални резби

BGN 57.58

Производи Карактеристики : 1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС 6542 направени допрете M35 Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно славиниГлава дијаметар : M35Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm / 3.0 mm / 4.0 mm како наведени за вашиот избор.КОЛИЧИНА;1 PCПримена : може да се користи за челик, железо, алуминиум бакар workpieces провира,не за СС работното парче провира работи...

LSD Highquality Down Punch tool impact се използва за бутане на гнездото на печатни платки и рязане LS-3240

BGN 5.90

ЛСД Висок Квалитет Удар Надолу влијание алатка која се користи за Коло штекер помогнам и да се намали LS3240Клучни Спецификации / Специјални ФункцииLS3240 удар надолу влијание алаткаДолжина : 114mmТежина : 0.30 KGвмрежување / каблирање проекти големо Влијание Пластична Тело Појачани Реверзибилна Сечилото Едниот крај удар само и други крајот удар и намалување на Сите перки се меѓусебно и реверзибилнаПрофил на компанијатаПовратните информации Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас...

Практически Метална Дръжка Занаятчийски Нож + 5 Остриета Скалпел Нож Гравиране Инструмент Нова

2.35 -15 % BGN 2.00

Опис : се Справи со Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Карактеристики : Занает Гравирање Телефон Поправка на Машина Алатка Трајни челик материјал се Со екстра 5pcs заменливи ножеви Може да се користи за PCB коло ,Мобилен телефон филм,Хартија за сечење...

Режещи клещи 5 / 125mm без зъби кабелен нож клещи многофункционален пресклещи страничната нож мультитул инструменти 1бр

12.48 -52 % BGN 6.00

Карактеристики : стегачот тело е направен од висококвалитет на високојаглероден челик фалсификувани и издржливи се Стега главата убава, рѓадоказ, антикорозија перформанси Работ висока фреквенција борбата против термичка обработка, со висока цврстина

Laoa високо качество 8P 6P мрежови клещи професионални инструменти за ремонт на кабел многофункционални Храповые клещи, инструменти за ремонт на хладилници

BGN 92.74

Испорака : · Продажба на мало цел : со Кина Пост Воздух Mail (1526 работен ден испорака);· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 1530 дена.ЗемјаВреме На ИспоракаРаботни Дена (не вклучувајќи одмор)57811121415192022>30Работни Дена + Сабота + Недела591015162021252630>45СадГо оценувате (точка пристигна)5 .1%50.1%29.6%10.5%4.7%НаплатаОбединето КралствоГо оценувате (точка пристигна)9.9%63.2%19.1%3.4%4.4%НаплатаАвстралијаГо оценувате (точка пристигна)21.4%50.0%14.3%7.2%7.1%НаплатаФранцијаГо оценувате (точка пристигна)10.5%28.6%43.8%10.1%7.0%НаплатаГерманијаГо оценувате (точка пристигна)11.1%22.2%30.3%20.9%15.5%НаплатаКанадаГо оценувате (точка пристигна)0.0%47.1%31.4%17.6%3.9%НаплатаШпанијаГо оценувате (точка пристигна)3.5%25.0%47.9%12.9%10.7%НаплатаRussianfederationГо оценувате (точка пристигна)0.0%10%35%39.9%14.1%Совети : Ако им треба итно, ве Молиме изберете EMS / DHL shippmentТрговија на големо нарачки : EMS или DHL (510 работен ден испорака),откако ќе maded со цел, ве молиме контактирајте со нас за промена на цена .Политика На Враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Ако производот има каков било квалитет проблем, Бесплатен превозот за размена или целосна наплата!!Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден...

Затвердейте микро-ключ на главата на гнезда за вътрешни шест двустранен винт шестограмен ключ подходяща страна 1.5-4мм

BGN 0.93

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Тип : Внатрешна Хексагонални Клуч3 Материјал : 45 # Челик4 Големина : спротивната страна 1.5 / 2 / 2.5 / 3 / 4mm,5...

7 бр./компл. гъвкав Храповой комбиниран ключ ключ комплект храповых дръжки инструмент храповые кънки инструменти пластмасова рамка набор от ключове гаечных

120.00 -20 % BGN 96.00

7 Pcs HiQ 10 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19mm Ratchet Метрички Spanner Отворен Крај И Прстен Клучеви Алатка Ratchet се Справи со Клуч автомобил одговор алаткиОпис : Материјал : Хром vanadium челикТип на клуч глава : Отворање и Слива ЦветПовршински третман : Полиран хром позлатаКлуч облик : двојна намена клучСе справи вид : Прав рачкаСпецификација : 7 парчиња клуч сет со кутијаМодел : 819mmБрој на производи : 7pcs Клуч Сет(10мм, 12mm, 13mm, 14mm,15mm,17mm, 19mm)Карактеристики : Овој производ усвојува високо квалитетни хром vanadium челик фалсификување, термичка обработка, со висока цврстина, голем вртежен момент, добра цврстина, употребата на повеќе издржливи.Цел живот алатки, Тенок, корисна, разновиден; совршен за DIY работни места, автомобил поправка итн.5° врати агол, 72 заби квалитет ratchet крајот совршени за пристап подрачја кои се тешко да се постигне.Доаѓа во комплет во пластични удар украсениот случај за подобра заштита и транспорт.Производот е со висок квалитет...

Безплатна доставка 1бр un standard 7/16-20UNF HSS American Standard Pipe Tap HSS machine for taps metal&steel workpiece threading

BGN 12.78

Опис На Производот : 1pc ОН стандард 7 / 1620 UNF ХСС Американски Стандард Цевка Допрете машина хсс славиниПримена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаЗаби : UNF стандардПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PC.Слични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

5 бр. / компл. 1/4 инча S2 шестостенни магнитна U-образна отвертки инструменти дължина 50 мм U4 U8

3.47 -14 % BGN 3.00

Спецификации Материјали : S2 легиран челик Тип на глава : Uоблик Должина : 50mm, Големина : U4,U5,U6,U7,U8 месо тело со Дијаметар : 6.35 mm / 1 / 4 инчи Количина : 1 Set / 5 Компјутери answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да се 12mm грешка,ве молиме да се разбере...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.