• Новинка
5 бр. / компл. 1/4 инча S2 шестостенни магнитна U-образна отвертки инструменти дължина 50 мм U4 U8

5 бр. / компл. 1/4 инча S2 шестостенни магнитна U-образна отвертки инструменти дължина 50 мм U4 U8

резултат:
BGN 3.47
BGN 3.00 -14 %

Брой продукти
Налично


Спецификации Материјали : S2 легиран челик Тип на глава : U-облик Должина : 50mm, Големина : U4,U5,U6,U7,U8 месо тело со Дијаметар : 6.35 mm / 1/4 инчи Количина : 1 Set/5 Компјутери answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да се 1-2mm грешка,ве молиме да се разбере. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Set/5 Компјутери x U-облик Совет Шрафцигер Малку

Подробности

Тип:
Комплект Отвертки
Материал:
Легированная стомана
Характеристики:
Мултифункционален
търговска марка:
ЙОФЕ
Пакет:
5-9шт
Шик:
ДА
is_customized:
Yes
С Дръжка Или Не:
No
Размерът На Главата На Винта:
описание
Номер На Модела:
1А10428
Вид На Главата На Винта:
както е показано на фигура

Избор на купувачи

7шт бързи съединителна втулка, климатик климатик масло топливопровод отделят инструмент W312

4.67 -14 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Високата жилавост смола Боја : како што е прикажано на сл Тема : Повеќе димензии, во согласност со различни видови на цевки отстранување...

Безплатна доставка 1бр HSS6542 направи машинен кран M35*1.0 мм / 1.5 мм / 2.0 мм / 3.0 мм/4.0 мм директен канавчатый кран винт кран за метални резби

BGN 57.58

Производи Карактеристики : 1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС 6542 направени допрете M35 Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно славиниГлава дијаметар : M35Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm / 3.0 mm / 4.0 mm како наведени за вашиот избор.КОЛИЧИНА;1 PCПримена : може да се користи за челик, железо, алуминиум бакар workpieces провира,не за СС работното парче провира работи...

Безплатна доставка 1бр лявата ръка M3 M6 HSS M35 Co5% full CNC мелница директен флейта HSS кран за производство на заготовки SS

6.38 -6 % BGN 6.00

Опис на производот : ХССGM35 посебни легиран челик (ХСС + CO5%) (полн CNC меле, висока цврстина) левата рака директно flute допрете метричкиДијаметар : M3 / M4 / М5 / M6Забите на Теренот : стандардThead : Левата ракаПрецизност : Х2КОЛИЧИНА : 2 парчиња.Примена : M35 5% кобалт хсс допрете, M35 материјал, може да се користи за обработка нерѓосувачки челик, умре челик и други тешко обработка на челик делови...

3 бр. много M6-m12 T дръжка кран гаечен ключ за патронник тип регулируеми ръчно инструмент M6

BGN 51.49

Опис : M6М12 ТРачка Допрете Клуч Чак Тип Прилагодливи Рака АлаткаСпецификација : Материјал Челик Големина M6М12 (#2) месо тело Должина 85mm месо тело со дијаметар 20mm Род 110mm Должина Род Дијаметар 7mm Количество 1pcsКарактеристики : Дршката направен од висок квалитет, имајќи челик, чак направени од легиран челик.Тоблик или 7 зборот облик дизајн, може да една рака функционирање, лесен за употреба...

VOLTRON V19 58HRC 9Cr18Mov острието дърво или G10 дръжка сгъваем нож Шарикоподшипниковая система тактически нож открит къмпинг EDC инструмент

39.98 -20 % BGN 32.00

VOLTRON V19 58 HRC 9 Cr18 Mov сечилото Дрво или G10 се справи со преклопен нож Топката имајќи систем тактички нож отворено кампување EDC алаткаТип : Преклопен НожСечилото Материјал : 9 Cr18 MovДолжина на ножот : 9.5 cmСечилото дебелина : 0.4 cmСечилото ширина : 2.8 cmСе справи со долго : 12.5 cmДолжина Целокупната : 22cmРачка материјал : G10 / ДрвоПовршина : ПескарењеНето Тежина : 185gТежина : 220g (вклучувајќи пакување)Цврстина : 58 HRCСистем : Топката имајќи системДруги : Црна КутијаСлика за Рекламирање Цел Само...

BDCAT 9Pcs 5-13 мм Мощност Nut Driver тренировка 1/4 шестостенни джолан метричен муфа ключ винт

BGN 7.98

Материјал : Хром vanadium челик Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Должина : 35mm Употреба : за Дупчење Дрво DIY Материјали : Дрво Спецификација Димензии : 5 6 7 8 9 10 11 12 13 мм Должина : 65mm месо тело големина : 1 / 4inch Внатрешна Хексадецимален : 5mm19mm Количина : 9pcs / set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

LSD Highquality Down Punch tool impact се използва за бутане на гнездото на печатни платки и рязане LS-3240

BGN 5.90

ЛСД Висок Квалитет Удар Надолу влијание алатка која се користи за Коло штекер помогнам и да се намали LS3240Клучни Спецификации / Специјални ФункцииLS3240 удар надолу влијание алаткаДолжина : 114mmТежина : 0.30 KGвмрежување / каблирање проекти големо Влијание Пластична Тело Појачани Реверзибилна Сечилото Едниот крај удар само и други крајот удар и намалување на Сите перки се меѓусебно и реверзибилнаПрофил на компанијатаПовратните информации Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас...

Мода Многофункционален Неръждаема Стомана Метален Тирбушон За Вино Бира Капачка На Бутилка Отварачка С Пластмасова Дръжка Случаен Цвят

BGN 0.70

100% Сосема нов и висок квалитет на Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Метал Corkscrew Вино Пиво во Шише Капаче Настроената Боја : Случајни Боја Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тип : Шише Настроената (Рачни) Димензии (Прибл.) : 122mm * 20mm * 13mm кога сите остро алатки се здипли во контејнер на шише настроената изградба на Плута Завртката е во многу добар квалитет На Метал Машина со 2 различни видови на остро tools е мултифункционален и лесен за користење На МултиФункција Машина со птица изглед дизајн е многу стилски и удобен за носење, како нејзин мал дел Забелешка : ве Молиме овозможи 12cm отстапувања поради рака мерење, ви благодариме1 x Шише Капаче Настроената

7 бр./компл. гъвкав Храповой комбиниран ключ ключ комплект храповых дръжки инструмент храповые кънки инструменти пластмасова рамка набор от ключове гаечных

120.00 -20 % BGN 96.00

7 Pcs HiQ 10 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19mm Ratchet Метрички Spanner Отворен Крај И Прстен Клучеви Алатка Ratchet се Справи со Клуч автомобил одговор алаткиОпис : Материјал : Хром vanadium челикТип на клуч глава : Отворање и Слива ЦветПовршински третман : Полиран хром позлатаКлуч облик : двојна намена клучСе справи вид : Прав рачкаСпецификација : 7 парчиња клуч сет со кутијаМодел : 819mmБрој на производи : 7pcs Клуч Сет(10мм, 12mm, 13mm, 14mm,15mm,17mm, 19mm)Карактеристики : Овој производ усвојува високо квалитетни хром vanadium челик фалсификување, термичка обработка, со висока цврстина, голем вртежен момент, добра цврстина, употребата на повеќе издржливи.Цел живот алатки, Тенок, корисна, разновиден; совршен за DIY работни места, автомобил поправка итн.5° врати агол, 72 заби квалитет ratchet крајот совршени за пристап подрачја кои се тешко да се постигне.Доаѓа во комплет во пластични удар украсениот случај за подобра заштита и транспорт.Производот е со висок квалитет...

Практически Метална Дръжка Занаятчийски Нож + 5 Остриета Скалпел Нож Гравиране Инструмент Нова

2.35 -15 % BGN 2.00

Опис : се Справи со Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Карактеристики : Занает Гравирање Телефон Поправка на Машина Алатка Трајни челик материјал се Со екстра 5pcs заменливи ножеви Може да се користи за PCB коло ,Мобилен телефон филм,Хартија за сечење...

12шт професионален ръчен нож длета и воденичен камък дърворезба набор от инструменти чанта за начинаещи и деца стартов комплект

28.78 -20 % BGN 23.00

Падне во љубов со резби во дрво со резби во Дрво Алатки за Полнење! Детали за производот : * Материјал : Дрво Костец Јаглерод Челични Ножеви * Тежина : 250g...

Новоприбывший 12 x 8 см скоба от неръждаема стомана притежателя приспособления за ремонт платка на мобилния телефон на едро 10psc/лот

BGN 90.00

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина Б : 120 x 80 x 20mmЈас, исто така продаваат на други големина Менгеме , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

UXCELL шестостенния джолан 4,5 мм съвет Ph1 магнитна филипс отвертка БИТ БИТА / филипс отвертка / отвертка

BGN 2.98

Производ Клучни Зборови Филипс Шрафцигер Малку Главен Материјал Метал Се Вози Тип Филипс Главата Големина Се Справи Со Големина Карактеристики Магнетни Боја Сребрена СиваГлавен Материјал : Метал; Пакет Содржина : 1 x Филипс Шрафцигер Малку Име на Производ : Филипс Шрафцигер Малку; Тежина : 12g Главната Боја : Сребро Сива; Диск Тип : Филипс Вкупна Должина : 75mm / 3"; Совет Ширина : 4.5 мм / 0.18" Хексадецимален месо тело Ширина : 1 / 4"; Модел : PH1

Най-доброто качество за Peugeot 307 подмяна на крилото на замъка на колата с ключ на предния ляв заключване на автомобила централно заключване на вратите безплатна дост

31.20 -4 % BGN 30.00

Најдобар Квалитет За Peugeot 307 Автомобил Заклучување на Вратата Замена Со вклучување Напред Лево автомобил заклучување Централно заклучување на вратата бесплатен превозот

Безплатна доставка на преносим 25-в-1 многофункционално отвертка, комбиниран кожен пакет телефон, преносим компютър за разбиване на средства за ремонт на

9.42 -26 % BGN 7.00

Слободен брод protable 25во1 Мултифункционален Шрафцигер Комбинација Кожа Пакет Телефон Лаптоп Расклопување Поправка АлаткиПрименливи да се достапни на пазарот, најголемиот број на мобилни телефони, компјутери, конзоли за игри, таблети, часовници, очила и други употреба! лесно да се носат со Шрафцигер Спецификации : T2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 Крст Крст 1.0 1.2 1.5 2.0 Крст Крст 2 * Крстот збор 3.0 1.0 1.5 2.0 збор word збор 3.0 Пет ѕвездички 0.8 1.2 2.3 0.8 напрсток Тежина 125g...

Високо качество на ръчни инструменти от неръждаема стомана полски Аквариум фабрика за вълна ножици аквариум вода билка прическа нарязани инструмент АА

5.07 -21 % BGN 4.00

Висок Квалитет Рака Алатки Нерѓосувачки Челик полски Аквариум Растенијата Бран Ножици Риба резервоарот за Вода трева Shearing Намали Алатка АА Опис 100% Сосема нов и висок квалитетФалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флексибилност и нема да е ' рѓосано.Динамиката загрижени дизајнЛесен и удобен операцијаСпецијален дизајн за кроење на мали водни растенија во преден планСо криви сечилотоВе молиме чисти со вода и сува крпа по употребата.Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : СребренаДолжина : Околу...

2018 Нов прием на висококачествена алуминиева стоманена дръжка плодове открит сгъваем тактически нож фиксиран къмпинг ножове за оцеляване EDC инструменти

45.60 -21 % BGN 36.00

Вкупна должина : 20.5 CMДолжина на ножот : 8.5 CMСе справи со должина : 12 СМСечилото ширина : 2.1 CMСечилото дебелина : 2.8 MMСечилото материјал : 7 cr17movРачка материјал : Алуминиум легураЦврстина : 56 HRCПовршински третман : ЦрнаНож во собата : најлон поставуваТежина (вклучувајќи пакување) : 140 g

Безплатна доставка 1бр un standard 7/16-20UNF HSS American Standard Pipe Tap HSS machine for taps metal&steel workpiece threading

BGN 12.78

Опис На Производот : 1pc ОН стандард 7 / 1620 UNF ХСС Американски Стандард Цевка Допрете машина хсс славиниПримена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаЗаби : UNF стандардПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PC.Слични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.