• Новинка
Практически Метална Дръжка Занаятчийски Нож + 5 Остриета Скалпел Нож Гравиране Инструмент Нова

Практически Метална Дръжка Занаятчийски Нож + 5 Остриета Скалпел Нож Гравиране Инструмент Нова

резултат:
BGN 2.35
BGN 2.00 -15 %

Брой продукти
Налично


Опис : се Справи со Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Карактеристики : Занает Гравирање Телефон Поправка на Машина Алатка Трајни челик материјал се Со екстра 5pcs заменливи ножеви Може да се користи за PCB коло ,Мобилен телефон филм,Хартија за сечење. Не се лизга се справи со дизајн Остар Нож работ Спецификации : Должина : Околу 14.5 cm Дијаметар : Околу 0.8 cm Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакување : 1 * Занает Нож 5 * Ножеви

Подробности

Материал На Острието:
неръждаема стомана
търговска марка:
BENGU
Материал Дръжка:
неръждаема стомана
Направи си Сам пособия:
Коментари
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
вижте информация
Тип:
вижте информация

Избор на купувачи

JUFULE Made OEM Flipper 0456 сгъваема Титановая дръжка лагери ловен лагер карманное оцеляване EDC инструмент 204p нож кухненски нож

111.06 -9 % BGN 101.00

ОЕМ нож со Логото,, Службен пакување кутија и инструкции вкупна должина : 195 мм должина на Ножот : 82 mm Справи со должина : 113 mm Сечилото дебелина : 4mm Сечилото ширина : 33 мм Сечилото Крај : Камен миење + Оска CNC мелење Систем : Единствен ред топката имајќи Цврстина : 5960 HRC Нето тежина : 160g Сечилото материјал : 204p Рачка Материјал : TC4 Титаниум,ЦПУ гравирање калапи...

Безплатна доставка 1бр 1/2-13UNC HSS американски стандартен тръбен кран HSS машинни кранове за UNS стандартна стоманена заготовка резба

BGN 14.38

Опис На Производот : 1pc ОН стандард 1 / 213 UNC ХСС Американски Стандард Цевка Допрете машина хсс чешми за ОН стандардни метални&челик работното парче провираПримена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаЗаби : unc завршетоци со стандардПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PCS.Слични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

12шт професионален ръчен нож длета и воденичен камък дърворезба набор от инструменти чанта за начинаещи и деца стартов комплект

28.78 -20 % BGN 23.00

Падне во љубов со резби во дрво со резби во Дрво Алатки за Полнење! Детали за производот : * Материјал : Дрво Костец Јаглерод Челични Ножеви * Тежина : 250g...

LSD Highquality Down Punch tool impact се използва за бутане на гнездото на печатни платки и рязане LS-3240

BGN 5.90

ЛСД Висок Квалитет Удар Надолу влијание алатка која се користи за Коло штекер помогнам и да се намали LS3240Клучни Спецификации / Специјални ФункцииLS3240 удар надолу влијание алаткаДолжина : 114mmТежина : 0.30 KGвмрежување / каблирање проекти големо Влијание Пластична Тело Појачани Реверзибилна Сечилото Едниот крај удар само и други крајот удар и намалување на Сите перки се меѓусебно и реверзибилнаПрофил на компанијатаПовратните информации Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас...

Оптичен пресклещи AP-2546B MC3 / MC4 конектор обжимные инструменти слънчев съединител обжимные клещи

BGN 18.03

Оптички влакна crimping алатка АП2546 B MC3 / MC4 конектор crimping алатки соларен полнач crimping клештиОпис На Производот1.Детали За ОписАП2546 B MC4 crimping алаткаСоларни алаткаPV Crimping АлаткаRatchet crimping алатка1...

MARS ГОСПОЖО 2 бр. / опаковане. режещ инструмент открит сгъваем нож и ключодържател сгъваем нож QQ преносим сабя месинг + эбонитовая дръжка

31.68 -8 % BGN 29.00

Производ параметри На труба Целосна должина : 107 mm должина на Ножот : 38 mm месо тело должина : 69 mm Сечилото : 17 mm Сечилото дебелина : 2.3 mm Сечилото материјал : АНИ 8 челик Тежина : 50 g (вклучувајќи пакување) Тешко степен : 57 HRC Табела површина : пескарење Рачка материјал : месинг + абонос се справи со голем стил Целосна должина : 148 мм должина на Ножот : 5.8 mm месо тело должина : 90mm Сечилото : 17 mm Сечилото дебелина : 2.3 mm Сечилото материјал : АНИ 8 челик Тежина : 50 g (вклучувајќи пакување) Тешко степен : 57 HRC Табела површина : пескарење Рачка материјал : месинг + абонос се справи со Услуга 1...

Мода Многофункционален Неръждаема Стомана Метален Тирбушон За Вино Бира Капачка На Бутилка Отварачка С Пластмасова Дръжка Случаен Цвят

BGN 0.70

100% Сосема нов и висок квалитет на Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Метал Corkscrew Вино Пиво во Шише Капаче Настроената Боја : Случајни Боја Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тип : Шише Настроената (Рачни) Димензии (Прибл.) : 122mm * 20mm * 13mm кога сите остро алатки се здипли во контејнер на шише настроената изградба на Плута Завртката е во многу добар квалитет На Метал Машина со 2 различни видови на остро tools е мултифункционален и лесен за користење На МултиФункција Машина со птица изглед дизајн е многу стилски и удобен за носење, како нејзин мал дел Забелешка : ве Молиме овозможи 12cm отстапувања поради рака мерење, ви благодариме1 x Шише Капаче Настроената

Клещи клещи за пресоване колче за 87А 149 213 225 174 179 316 188 187 9913 393

66.32 -14 % BGN 57.00

Ве молиме имајте во предвид дека ние сме во Големо производи Сите наши производи се 100% сосема новАко ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен! !Спецификација / Големина На : Количина : 100% нов бренд1 BUCПролетниот Фестивал Одмор известување!!! Драги ценети купувачи, ви Благодарам многу за посета на нашата online продавница...

Нови multitools сгъваеми клещи EDC ножици къмпинг, Риболов мультиинструменты клещи, отвертки многофункционален инструмент нож за оцеляване

116.61 -37 % BGN 73.00

Roxon и splitman се комбинираат дизајн 2018 Нов висок квалитет на мулти алатки, многу, многу добар квалитет ! Ножот должина е 62mm, тоа е остар.нето тежина е 315g...

Нови Интересни Нови Шевни Лазерни Ножици Режат Директни Бързи Лазерни Управлявани Ножици

BGN 9.52

100% Сосема НовБоја : ЦрнаМатеријал : Пластика, металНето тежина : 104gголемина : 27.5*15*2cmКако да се користиВнимателно да ги земете ножици и точка остри крајот на ножици за статус надолу.Притисни копчето на десната страна на ножици да се сврти на ласерската светлина.Прилагодете ласерски со вртење на двете завртки на страната на единицата додека не го видите на ласерски линија со ножПред сечење, направи еден белег на спротивната страна од хартија или ткаенина сече, се Постават материјал за работа површина, Остатокот дното сечилото на ножици на површината и да ги усогласат со ласерски знак на спротивната страна, Внимателно да се намали, додека одржување на ласерски усогласени со марк.Како да се промени батеријатаНа копчето страна има "крст" знак (А)Се сврти против стрелките на часовникот за да се отвори и извади стари батерии.Стави 2 нови LR44 копчето мобилен батерии со позитивни крајот свртени надолу, а потоа се претвори насока на стрелките на часовникот за да го затворите.Пакет Содржина : 1 x Нов Ласерски Водени НожициAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Безплатна доставка 1бр HSS6542 направи машинен кран M35*1.0 мм / 1.5 мм / 2.0 мм / 3.0 мм/4.0 мм директен канавчатый кран винт кран за метални резби

BGN 57.58

Производи Карактеристики : 1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС 6542 направени допрете M35 Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно славиниГлава дијаметар : M35Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm / 3.0 mm / 4.0 mm како наведени за вашиот избор.КОЛИЧИНА;1 PCПримена : може да се користи за челик, железо, алуминиум бакар workpieces провира,не за СС работното парче провира работи...

Както се вижда по телевизията моющаяся лепкава роликовая четка за многократна употреба, за да приема за пречистване на власинките валяк Пет Hair Remover Brush, без цвят кут

17.47 -31 % BGN 12.00

Карактеристики : Лесно се Отстранува Lint, Crumbs, Коса, Нечистотија и Многу Повеќе! Со Вграден прсти : Пинк Нагоре, Исплакнете, повторна употреба, Гумени Прстите која Стигнат до Длабоко Во Теписи Апсолутно безбеден за сите видови на облека Работи за Сè, од Облека, Каучи, Автомобил Ентериери или Текстил БОНУС : Вклучува Помали Детали Големина Леплива Другар може да ве Однесе на Патувања! Кожата во Секунди, Обновливи да биде Леплива Одново Сите Повторно

Най-доброто качество за Peugeot 307 подмяна на крилото на замъка на колата с ключ на предния ляв заключване на автомобила централно заключване на вратите безплатна дост

31.20 -4 % BGN 30.00

Најдобар Квалитет За Peugeot 307 Автомобил Заклучување на Вратата Замена Со вклучување Напред Лево автомобил заклучување Централно заклучување на вратата бесплатен превозот

Високо качество 13 х 9 см скоба от неръждаема стомана притежателя приспособления за ремонт платка на мобилния телефон 60 бр. / лот на Едро

BGN 496.38

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина На : 130 x 90 x 23mmБоја : злато / сива...

7шт бързи съединителна втулка, климатик климатик масло топливопровод отделят инструмент W312

4.67 -14 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Високата жилавост смола Боја : како што е прикажано на сл Тема : Повеќе димензии, во согласност со различни видови на цевки отстранување...

Безплатна доставка 1бр ООН стандарт 7/16-27UNS HSS американски стандартен тръбен кран HSS машина на батерии за метал и стомана заготовки дърворезба

BGN 12.78

Опис На Производот : 1pc ОН стандард 7 / 1627 UNS ХСС Американски Стандард Цевка Допрете машина хсс славиниПримена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаЗаби : UNF стандардПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PCS.Слични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Laoa високо качество 8P 6P мрежови клещи професионални инструменти за ремонт на кабел многофункционални Храповые клещи, инструменти за ремонт на хладилници

BGN 92.74

Испорака : · Продажба на мало цел : со Кина Пост Воздух Mail (1526 работен ден испорака);· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 1530 дена.ЗемјаВреме На ИспоракаРаботни Дена (не вклучувајќи одмор)57811121415192022>30Работни Дена + Сабота + Недела591015162021252630>45СадГо оценувате (точка пристигна)5 .1%50.1%29.6%10.5%4.7%НаплатаОбединето КралствоГо оценувате (точка пристигна)9.9%63.2%19.1%3.4%4.4%НаплатаАвстралијаГо оценувате (точка пристигна)21.4%50.0%14.3%7.2%7.1%НаплатаФранцијаГо оценувате (точка пристигна)10.5%28.6%43.8%10.1%7.0%НаплатаГерманијаГо оценувате (точка пристигна)11.1%22.2%30.3%20.9%15.5%НаплатаКанадаГо оценувате (точка пристигна)0.0%47.1%31.4%17.6%3.9%НаплатаШпанијаГо оценувате (точка пристигна)3.5%25.0%47.9%12.9%10.7%НаплатаRussianfederationГо оценувате (точка пристигна)0.0%10%35%39.9%14.1%Совети : Ако им треба итно, ве Молиме изберете EMS / DHL shippmentТрговија на големо нарачки : EMS или DHL (510 работен ден испорака),откако ќе maded со цел, ве молиме контактирајте со нас за промена на цена .Политика На Враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Ако производот има каков било квалитет проблем, Бесплатен превозот за размена или целосна наплата!!Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.