• Новинка
Високо качество на ръчни инструменти от неръждаема стомана полски Аквариум фабрика за вълна ножици аквариум вода билка прическа нарязани инструмент АА

Високо качество на ръчни инструменти от неръждаема стомана полски Аквариум фабрика за вълна ножици аквариум вода билка прическа нарязани инструмент АА

резултат:
BGN 5.07
BGN 4.00 -21 %

Брой продукти
Налично

Висок Квалитет Рака Алатки Нерѓосувачки Челик полски Аквариум Растенијата Бран Ножици Риба резервоарот за Вода трева Shearing Намали Алатка АА Опис 100% Сосема нов и висок квалитет
Фалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флексибилност и нема да е ' рѓосано.
Динамиката загрижени дизајн
Лесен и удобен операција
Специјален дизајн за кроење на мали водни растенија во преден план
Со криви сечилото
Ве молиме чисти со вода и сува крпа по употребата.
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Должина : Околу. 24cm/9.5 инчен
Пакет се Вклучени 1 x Аквариум Растенијата Бран Ножици
Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е conside#26 A6 E4 користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Контактирајте со НАС ве Молиме да ни Порака од 8 : 30. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат answe#26 A6 E4 во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Подробности

Цвят:
Друго
Материал:
неръждаема стомана
Общ Вид:
Градински Ножици
Приложение:
Прическа
Сгъваема:
No
Материал На Острието:
неръждаема стомана
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Водопровод
търговска марка:
ACCHAMP
Форма:
криволинейная рамо
Номер На Модела:
11837
Специален Вид:
Друго
Материал Дръжка:
Друго

Избор на купувачи

Безплатна доставка 1бр HSS6542 направи машинен кран M35*1.0 мм / 1.5 мм / 2.0 мм / 3.0 мм/4.0 мм директен канавчатый кран винт кран за метални резби

BGN 57.58

Производи Карактеристики : 1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС 6542 направени допрете M35 Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно славиниГлава дијаметар : M35Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm / 3.0 mm / 4.0 mm како наведени за вашиот избор.КОЛИЧИНА;1 PCПримена : може да се користи за челик, железо, алуминиум бакар workpieces провира,не за СС работното парче провира работи...

Нови multitools сгъваеми клещи EDC ножици къмпинг, Риболов мультиинструменты клещи, отвертки многофункционален инструмент нож за оцеляване

116.61 -37 % BGN 73.00

Roxon и splitman се комбинираат дизајн 2018 Нов висок квалитет на мулти алатки, многу, многу добар квалитет ! Ножот должина е 62mm, тоа е остар.нето тежина е 315g...

Нови Интересни Нови Шевни Лазерни Ножици Режат Директни Бързи Лазерни Управлявани Ножици

BGN 9.52

100% Сосема НовБоја : ЦрнаМатеријал : Пластика, металНето тежина : 104gголемина : 27.5*15*2cmКако да се користиВнимателно да ги земете ножици и точка остри крајот на ножици за статус надолу.Притисни копчето на десната страна на ножици да се сврти на ласерската светлина.Прилагодете ласерски со вртење на двете завртки на страната на единицата додека не го видите на ласерски линија со ножПред сечење, направи еден белег на спротивната страна од хартија или ткаенина сече, се Постават материјал за работа површина, Остатокот дното сечилото на ножици на површината и да ги усогласат со ласерски знак на спротивната страна, Внимателно да се намали, додека одржување на ласерски усогласени со марк.Како да се промени батеријатаНа копчето страна има "крст" знак (А)Се сврти против стрелките на часовникот за да се отвори и извади стари батерии.Стави 2 нови LR44 копчето мобилен батерии со позитивни крајот свртени надолу, а потоа се претвори насока на стрелките на часовникот за да го затворите.Пакет Содржина : 1 x Нов Ласерски Водени НожициAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Здрав AMP Network RJ-45, RJ11, Тел Cut Off Impact Punch Down Insert &Cut Кабел Terminations Tool LS-110

BGN 8.69

Издржливи AMP Мрежа RJ45 RJ11 Жица Отсечени Влијание Удар Надолу Insert &Cut Кабел сите отпуштања Алатка LS110 За престанок на телефон и високобрзина мрежа податоци кабли Вметнете и намалување на кабел сите отпуштања без напор Влијаниеапсорбирање на cushioned стегачот го намалува оператор стрес за висока јачина на звук монтери за Складирање оддел со уникатни заклучување на уредот обезбедува удобен простор за резервни ножеви Трајни Удар Алатка, го прави мрежна инсталација на сите дека лесно Должина : 188mm Тежина : 0.3 kg

200 бр./лот 9 in1 многофункционални клещи открит инструмент за оцеляване сгъваем нож, клещи, от неръждаема стомана мини комбинираната джобни клещи

1958.16 -35 % BGN 1273.00

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~200 PCS / МНОГУ 9 in1 Мултифункционален клешти Отворено Опстанок Алатки Преклопен Нож од Нерѓосувачки Челик Клешти мини Комбинација Џеб КлештиФункција : Примена : Мулти ФункционалниМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликТип : Комбинација КлештиБоја : SliverСпортот на отворено проекти : кампување патувањеОваа содржина е многу мал, доста полесни големина по виткање, по виткање спецификации за 72 * 33 * 13 мм (должина * ширина * дебелина), должина од 110 mm,Посебен кабинет и удобен за носење.нож + + челик датотека + шрафцигер клешти + дрво видов, шише настроената, и така на различни функции.Универзална алатка, со различни алатки се достапни директно отворете го користите, е најстариот практична алатка за надворешна комбинација.Пакетот вклучува : 200 PCS клешти со црна пакетПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

7 бр./компл. гъвкав Храповой комбиниран ключ ключ комплект храповых дръжки инструмент храповые кънки инструменти пластмасова рамка набор от ключове гаечных

120.00 -20 % BGN 96.00

7 Pcs HiQ 10 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19mm Ratchet Метрички Spanner Отворен Крај И Прстен Клучеви Алатка Ratchet се Справи со Клуч автомобил одговор алаткиОпис : Материјал : Хром vanadium челикТип на клуч глава : Отворање и Слива ЦветПовршински третман : Полиран хром позлатаКлуч облик : двојна намена клучСе справи вид : Прав рачкаСпецификација : 7 парчиња клуч сет со кутијаМодел : 819mmБрој на производи : 7pcs Клуч Сет(10мм, 12mm, 13mm, 14mm,15mm,17mm, 19mm)Карактеристики : Овој производ усвојува високо квалитетни хром vanadium челик фалсификување, термичка обработка, со висока цврстина, голем вртежен момент, добра цврстина, употребата на повеќе издржливи.Цел живот алатки, Тенок, корисна, разновиден; совршен за DIY работни места, автомобил поправка итн.5° врати агол, 72 заби квалитет ratchet крајот совршени за пристап подрачја кои се тешко да се постигне.Доаѓа во комплет во пластични удар украсениот случај за подобра заштита и транспорт.Производот е со висок квалитет...

Високо качество 13 х 9 см скоба от неръждаема стомана притежателя приспособления за ремонт платка на мобилния телефон 60 бр. / лот на Едро

BGN 496.38

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина На : 130 x 90 x 23mmБоја : злато / сива...

50 бр./лот 3 в 1 колан, нож прозорец стъкло прекъсвач свирка живот чук ключодържател авариен чук сигурност

143.14 -31 % BGN 99.00

Големина : 7.3*3.2 CM со мало пакет Забелешка : оваа алатка може да не се скрши ветробрани или ламинирано стакло.боја : испрати по случаен избор ,поп боја е зелена,сина,жолта,црна,бела.ние ќе се измеша боја за вас

Новоприбывший 12 x 8 см скоба от неръждаема стомана притежателя приспособления за ремонт платка на мобилния телефон на едро 10psc/лот

BGN 90.00

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина Б : 120 x 80 x 20mmЈас, исто така продаваат на други големина Менгеме , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Безплатна доставка 1бр un standard 7/16-20UNF HSS American Standard Pipe Tap HSS machine for taps metal&steel workpiece threading

BGN 12.78

Опис На Производот : 1pc ОН стандард 7 / 1620 UNF ХСС Американски Стандард Цевка Допрете машина хсс славиниПримена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаЗаби : UNF стандардПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PC.Слични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

VOLTRON V19 58HRC 9Cr18Mov острието дърво или G10 дръжка сгъваем нож Шарикоподшипниковая система тактически нож открит къмпинг EDC инструмент

39.98 -20 % BGN 32.00

VOLTRON V19 58 HRC 9 Cr18 Mov сечилото Дрво или G10 се справи со преклопен нож Топката имајќи систем тактички нож отворено кампување EDC алаткаТип : Преклопен НожСечилото Материјал : 9 Cr18 MovДолжина на ножот : 9.5 cmСечилото дебелина : 0.4 cmСечилото ширина : 2.8 cmСе справи со долго : 12.5 cmДолжина Целокупната : 22cmРачка материјал : G10 / ДрвоПовршина : ПескарењеНето Тежина : 185gТежина : 220g (вклучувајќи пакување)Цврстина : 58 HRCСистем : Топката имајќи системДруги : Црна КутијаСлика за Рекламирање Цел Само...

Както се вижда по телевизията моющаяся лепкава роликовая четка за многократна употреба, за да приема за пречистване на власинките валяк Пет Hair Remover Brush, без цвят кут

17.47 -31 % BGN 12.00

Карактеристики : Лесно се Отстранува Lint, Crumbs, Коса, Нечистотија и Многу Повеќе! Со Вграден прсти : Пинк Нагоре, Исплакнете, повторна употреба, Гумени Прстите која Стигнат до Длабоко Во Теписи Апсолутно безбеден за сите видови на облека Работи за Сè, од Облека, Каучи, Автомобил Ентериери или Текстил БОНУС : Вклучува Помали Детали Големина Леплива Другар може да ве Однесе на Патувања! Кожата во Секунди, Обновливи да биде Леплива Одново Сите Повторно

Нов пристигна 12 x 8 см от неръждаема стомана скоба за притежателя на приспособления за ремонт платка на мобилния телефон на едро 60psc / лот

BGN 448.10

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина Б : 120 x 80 x 20mmЈас, исто така продаваат на други големина Менгеме , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Безплатна доставка 1бр HSS 6542 е пълен с ЦПУ земята тънък пропил M34 машина директен канавка кран спирални метчики за метални резби

BGN 60.78

Производи Карактеристики : 1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС 6542 направени допрете M34 Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно славиниГлава дијаметар : M34Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm / 3.0 mmКОЛИЧИНА : 1 PCПримена : може да се користи за челик, железо, алуминиум бакар workpieces провира,не за СС работното парче провира работи...

JUFULE Made OEM Flipper 0456 сгъваема Титановая дръжка лагери ловен лагер карманное оцеляване EDC инструмент 204p нож кухненски нож

111.06 -9 % BGN 101.00

ОЕМ нож со Логото,, Службен пакување кутија и инструкции вкупна должина : 195 мм должина на Ножот : 82 mm Справи со должина : 113 mm Сечилото дебелина : 4mm Сечилото ширина : 33 мм Сечилото Крај : Камен миење + Оска CNC мелење Систем : Единствен ред топката имајќи Цврстина : 5960 HRC Нето тежина : 160g Сечилото материјал : 204p Рачка Материјал : TC4 Титаниум,ЦПУ гравирање калапи...

Безплатна доставка 1бр тънък стъпка метрична легирана стомана ръчно кръгъл печат M40 за стомана, желязо, алуминий, мед заготовки дърворезба

BGN 47.98

Карактеристики На Производот : висок квалитет на легиран челик направени прирачник не стандардна големина M40 метрички провира круг умре за внатрешна цевка провира одлуки.Спецификација за производ : Материјал : 9 Si Cr челик Спецификации : M40 Теренот : 1.0 / 1.25 / 1.5 / 2.0 мм КОЛИЧИНА : 1 PC 100% квалитет и Сосема нов...

11 бр. / лут 0.8-1.8 мм, комплект отвертки ремонт на часовници Ръчни инструменти плоски и кръстообразна отверка кожена чанта Herramientas

BGN 17.58

11 Pcs / Многу 0.81.8 mm Шрафцигер Поставите Види Поправка на Рачни Алатки Рамен & Филипс Screwdrivers Кожна Торба Herramientas 11 PCS Повеќе Спецификации Screwdrivers Комплет Материјал : Ferroalloys Целосна должина : 90mm месо тело со дијаметар : 7.5 mm Апликација : поправка на часовници,поправка очила,поставување камен,итн...

Laoa високо качество 8P 6P мрежови клещи професионални инструменти за ремонт на кабел многофункционални Храповые клещи, инструменти за ремонт на хладилници

BGN 92.74

Испорака : · Продажба на мало цел : со Кина Пост Воздух Mail (1526 работен ден испорака);· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 1530 дена.ЗемјаВреме На ИспоракаРаботни Дена (не вклучувајќи одмор)57811121415192022>30Работни Дена + Сабота + Недела591015162021252630>45СадГо оценувате (точка пристигна)5 .1%50.1%29.6%10.5%4.7%НаплатаОбединето КралствоГо оценувате (точка пристигна)9.9%63.2%19.1%3.4%4.4%НаплатаАвстралијаГо оценувате (точка пристигна)21.4%50.0%14.3%7.2%7.1%НаплатаФранцијаГо оценувате (точка пристигна)10.5%28.6%43.8%10.1%7.0%НаплатаГерманијаГо оценувате (точка пристигна)11.1%22.2%30.3%20.9%15.5%НаплатаКанадаГо оценувате (точка пристигна)0.0%47.1%31.4%17.6%3.9%НаплатаШпанијаГо оценувате (точка пристигна)3.5%25.0%47.9%12.9%10.7%НаплатаRussianfederationГо оценувате (точка пристигна)0.0%10%35%39.9%14.1%Совети : Ако им треба итно, ве Молиме изберете EMS / DHL shippmentТрговија на големо нарачки : EMS или DHL (510 работен ден испорака),откако ќе maded со цел, ве молиме контактирајте со нас за промена на цена .Политика На Враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Ако производот има каков било квалитет проблем, Бесплатен превозот за размена или целосна наплата!!Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден...

Предварително монтиран въртящ момент wrenches10-60NM 3/8 храповая корона промишлен въртящ момент гаечен ключ за регулиране на професионален въртящ момент инструмент дост

BGN 203.20

Производ Карактеристики1 Точноста Г.С.+3% CCW+5%2 мала тежина и мазна прилагодување дизајн за заштеда на енергија.3 цевка направена од челична легура со добри перформанси наhardenability.4 Тешкидолжност&точни механизам за индустриска употреба.5 Модерен изглед се одржи посебна атракција.6 Нетоксични,зелена безбедност и не се лизга TPR се справи.7 Брзо ослободување на копче.9 Секој вртежен момент клуч има уникатна серија бр.и во прилог да сеСертификација извештај.9 Надмине DINSIO и ASME меѓународни stardards барање.ПрименаАвтомобилот,Тешки Инженерство(Ветерна Фарма,Топлинска Енергијастаница,Петрохемија),Аеронаутика%Mititary.Пакување листа : вртежен момент клуч *1 User*1,Проверете книга*1ТОЧКА БР...

Клещи клещи за пресоване колче за 87А 149 213 225 174 179 316 188 187 9913 393

66.32 -14 % BGN 57.00

Ве молиме имајте во предвид дека ние сме во Големо производи Сите наши производи се 100% сосема новАко ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен! !Спецификација / Големина На : Количина : 100% нов бренд1 BUCПролетниот Фестивал Одмор известување!!! Драги ценети купувачи, ви Благодарам многу за посета на нашата online продавница...

Нов 3шт 1/4 инча шестостенния бита на притежателя на върха отвертка бит удължител отвертка 60ММ100ММ150ММ удължаване джолан на съединителната детайл

5.60 -11 % BGN 5.00

Опис : Материјал : хром vanadium челикМесо тело Големина : 1 / 4" хексадецимален месо телоНосителот Должина : 60mm,100mm,150mmЕла за 1 / 4" месо тело dirver малку1 / 4" хексадецимален месо тело малку носителотДве спецификации(60mm и 100 MM,150mm) ги задоволат вашите различни барањаПакет се вклучени : 3 поставување на Магнетна малку носителот

MARS ГОСПОЖО 2 бр. / опаковане. режещ инструмент открит сгъваем нож и ключодържател сгъваем нож QQ преносим сабя месинг + эбонитовая дръжка

31.68 -8 % BGN 29.00

Производ параметри На труба Целосна должина : 107 mm должина на Ножот : 38 mm месо тело должина : 69 mm Сечилото : 17 mm Сечилото дебелина : 2.3 mm Сечилото материјал : АНИ 8 челик Тежина : 50 g (вклучувајќи пакување) Тешко степен : 57 HRC Табела површина : пескарење Рачка материјал : месинг + абонос се справи со голем стил Целосна должина : 148 мм должина на Ножот : 5.8 mm месо тело должина : 90mm Сечилото : 17 mm Сечилото дебелина : 2.3 mm Сечилото материјал : АНИ 8 челик Тежина : 50 g (вклучувајќи пакување) Тешко степен : 57 HRC Табела површина : пескарење Рачка материјал : месинг + абонос се справи со Услуга 1...

Режещи клещи 5 / 125mm без зъби кабелен нож клещи многофункционален пресклещи страничната нож мультитул инструменти 1бр

12.48 -52 % BGN 6.00

Карактеристики : стегачот тело е направен од висококвалитет на високојаглероден челик фалсификувани и издржливи се Стега главата убава, рѓадоказ, антикорозија перформанси Работ висока фреквенција борбата против термичка обработка, со висока цврстина

LSD Highquality Down Punch tool impact се използва за бутане на гнездото на печатни платки и рязане LS-3240

BGN 5.90

ЛСД Висок Квалитет Удар Надолу влијание алатка која се користи за Коло штекер помогнам и да се намали LS3240Клучни Спецификации / Специјални ФункцииLS3240 удар надолу влијание алаткаДолжина : 114mmТежина : 0.30 KGвмрежување / каблирање проекти големо Влијание Пластична Тело Појачани Реверзибилна Сечилото Едниот крај удар само и други крајот удар и намалување на Сите перки се меѓусебно и реверзибилнаПрофил на компанијатаПовратните информации Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас...

Мини регулируеми клещи обжимные клещи, Ръчни инструменти + 800шт изолиран край на запресоване терминал електрически проводник кабелен конектор

50.02 -24 % BGN 38.00

ОписКарактеристики : Клешти : WXC8 64Аобвивка клешти (притисок по позитивниот quadrilateral). За незаварување и стандардни електрични конекција. За тубуларна голи терминали и предизолирани тубуларна терминали. Само внесете терминал страна crimping Crimping,Според потребно притискање на сила достигне терминал. Принудени сопирање уред ќе се направи crimping вилици автоматска порака. Осигурајте се дека кога се повторуваат притисок линија може да се одржува crimping стандард. Ергономски се справи со дизајн, подобрен грчевито држејќи се за сила и структура и структурата и потпора ratchet прилагодливи намалува оператор замор, кога Брз лифт безбедноста фати.Рачка Материјал : ПВЦГлава Материјал : Јаглероден ЧеликCrimping Капацитет : 0.256.0mm2AWG : 2310Wire Конектор : Може да биде идеален да се користи во морските и автомобилот апликации. Овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и обезбеди еден водоотпорен печат. За најдобри резултати, користете топол воздух пиштол додека не се намалува во големина и лепило текови, пополнување празнини во терминал.Спецификација : AWG 10 (Зелена) F : 12mm L : 20.5 mm W : 6mm D : 3.9 мм C : 3.4 mm. AWG 12 (Сива) F : 12mm L : 19.5 mm W : 4.4 mm D : 3.2 мм C : 2.8 mm. AWG 14 (Сино) F : 12mm L : 19.2 mm W : 4mm D : 2.6 мм C : 2.3 mm. AWG 16 (Црна) F : 10мм L : 16.4 mm W : 3.5 mm D : 2mm C : 1.7 мм. AWG 18 (Црвено) F : 8mm L : 14.6 mm W : 3мм D : 1.7 мм C : 1.4 mm. AWG 20 (Бела) F : 8mm L : 14.6 mm W : 2.8 mm D : 1.5 mm C : 1.2 mm. AWG 22 (жолт) F : 6mm L : 12mm W : 2,5 mm D : 1.3 мм C : 1mm. AWG 22 (Портокал) F : 8mm L : 14mm W : 2,5 mm D : 1.3 мм C : 1mm...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.