• Новинка
Нови Интересни Нови Шевни Лазерни Ножици Режат Директни Бързи Лазерни Управлявани Ножици

Нови Интересни Нови Шевни Лазерни Ножици Режат Директни Бързи Лазерни Управлявани Ножици

резултат:
BGN 9.52

Брой продукти
Налично

100% Сосема Нов
Боја : Црна
Материјал : Пластика, метал
Нето тежина : 104g
големина : 27.5*15*2cm
Како да се користи
Внимателно да ги земете ножици и точка остри крајот на ножици за статус надолу.
Притисни копчето на десната страна на ножици да се сврти на ласерската светлина.
Прилагодете ласерски со вртење на двете завртки на страната на единицата додека не го видите на ласерски линија со нож
Пред сечење, направи еден белег на спротивната страна од хартија или ткаенина сече, се Постават материјал за работа површина, Остатокот дното сечилото на ножици на површината и да ги усогласат со ласерски знак на спротивната страна, Внимателно да се намали, додека одржување на ласерски усогласени со марк.
Како да се промени батеријата
На копчето страна има "крст" знак (А)
Се сврти против стрелките на часовникот за да се отвори и извади стари батерии.
Стави 2 нови LR44 копчето мобилен батерии со позитивни крајот свртени надолу, а потоа се претвори насока на стрелките на часовникот за да го затворите.
Пакет Содржина : 1 x Нов Ласерски Водени Ножици
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
100% Сосема Нов
Боја : Црна
Материјал : Пластика, метал
Нето тежина : 104g
големина : 27.5*15*2cm

Подробности

Цвят:
Черен
търговска марка:
АКАМПТАР
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Избор на купувачи

VOLTRON V19 58HRC 9Cr18Mov острието дърво или G10 дръжка сгъваем нож Шарикоподшипниковая система тактически нож открит къмпинг EDC инструмент

39.98 -20 % BGN 32.00

VOLTRON V19 58 HRC 9 Cr18 Mov сечилото Дрво или G10 се справи со преклопен нож Топката имајќи систем тактички нож отворено кампување EDC алаткаТип : Преклопен НожСечилото Материјал : 9 Cr18 MovДолжина на ножот : 9.5 cmСечилото дебелина : 0.4 cmСечилото ширина : 2.8 cmСе справи со долго : 12.5 cmДолжина Целокупната : 22cmРачка материјал : G10 / ДрвоПовршина : ПескарењеНето Тежина : 185gТежина : 220g (вклучувајќи пакување)Цврстина : 58 HRCСистем : Топката имајќи системДруги : Црна КутијаСлика за Рекламирање Цел Само...

50 бр./лот 3 в 1 колан, нож прозорец стъкло прекъсвач свирка живот чук ключодържател авариен чук сигурност

143.14 -31 % BGN 99.00

Големина : 7.3*3.2 CM со мало пакет Забелешка : оваа алатка може да не се скрши ветробрани или ламинирано стакло.боја : испрати по случаен избор ,поп боја е зелена,сина,жолта,црна,бела.ние ќе се измеша боја за вас

Здрав AMP Network RJ-45, RJ11, Тел Cut Off Impact Punch Down Insert &Cut Кабел Terminations Tool LS-110

BGN 8.69

Издржливи AMP Мрежа RJ45 RJ11 Жица Отсечени Влијание Удар Надолу Insert &Cut Кабел сите отпуштања Алатка LS110 За престанок на телефон и високобрзина мрежа податоци кабли Вметнете и намалување на кабел сите отпуштања без напор Влијаниеапсорбирање на cushioned стегачот го намалува оператор стрес за висока јачина на звук монтери за Складирање оддел со уникатни заклучување на уредот обезбедува удобен простор за резервни ножеви Трајни Удар Алатка, го прави мрежна инсталација на сите дека лесно Должина : 188mm Тежина : 0.3 kg

Нов пристигна 12 x 8 см от неръждаема стомана скоба за притежателя на приспособления за ремонт платка на мобилния телефон на едро 60psc / лот

BGN 448.10

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина Б : 120 x 80 x 20mmЈас, исто така продаваат на други големина Менгеме , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Нов 3шт 1/4 инча шестостенния бита на притежателя на върха отвертка бит удължител отвертка 60ММ100ММ150ММ удължаване джолан на съединителната детайл

5.60 -11 % BGN 5.00

Опис : Материјал : хром vanadium челикМесо тело Големина : 1 / 4" хексадецимален месо телоНосителот Должина : 60mm,100mm,150mmЕла за 1 / 4" месо тело dirver малку1 / 4" хексадецимален месо тело малку носителотДве спецификации(60mm и 100 MM,150mm) ги задоволат вашите различни барањаПакет се вклучени : 3 поставување на Магнетна малку носителот

11шт Ръчни инструменти Cr-Mo Tap Die Болт Отстраняване спираловидна резба метрична мъничета комплект с притежателя на дограма инструмент и M6-M12 директен флейта бормашин?

25.55 -26 % BGN 19.00

ОписКарактеристики : Висока цврстина, телото печатени отстрани опсег, погодно за идентификација. Плоштад главата дизајн, погодно затегнат допрете клуч или мајмун клуч, повеќе лесно, полиран род тело не е лесно да ' рѓа.Допрете клуч се справи може да биде поделен на два сегменти, може да бидат цврсто поставени во тесна менгеме завртка extractor, отстранете ги оштетените навртки, завртки, итн. Се справи со antiskid дизајн, една рака или раце се зачувани, winder тело печатени спецификации. Погодни за сечење дрво, тенки лимови и тенки метални легури, гипс одбор.Предмет : M6 / M7 / М8 / M10 / М12Тема : M6 * 1.0 M6 * 0.75 M7 * 1.0 М8 * 1.25 М8 * 1.0 M10 * 1.5 M10 * 1.25 М12 *1.75 М12 *1.5 М12 *1.25Тема Тип : 55 ° цилиндрични цевки нишкаДопрете Стил : Директно слотДопрете го Толкуваше Раце : М3М12, 1 / 163 / 8 инчиИнструкции : Кога завртки се должи на корозија и други причини, во согласност со гром дијаметар избор на соодветната спецификација од вежба во центарот на скршен boltsdrilling дупка, а потоа одберете ја соодветната завртка extractor за да вметнете, со winder клуч или спротивно од стрелките на часовникот...

Високо качество 13 х 9 см скоба от неръждаема стомана притежателя приспособления за ремонт платка на мобилния телефон 60 бр. / лот на Едро

BGN 496.38

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина На : 130 x 90 x 23mmБоја : злато / сива...

Безплатна доставка 1бр ООН стандарт 7/16-27UNS HSS американски стандартен тръбен кран HSS машина на батерии за метал и стомана заготовки дърворезба

BGN 12.78

Опис На Производот : 1pc ОН стандард 7 / 1627 UNS ХСС Американски Стандард Цевка Допрете машина хсс славиниПримена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаЗаби : UNF стандардПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PCS.Слични Производи : Производи ПокажеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Безплатна доставка 1бр HSS6542 направи машинен кран M35*1.0 мм / 1.5 мм / 2.0 мм / 3.0 мм/4.0 мм директен канавчатый кран винт кран за метални резби

BGN 57.58

Производи Карактеристики : 1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС 6542 направени допрете M35 Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно славиниГлава дијаметар : M35Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm / 3.0 mm / 4.0 mm како наведени за вашиот избор.КОЛИЧИНА;1 PCПримена : може да се користи за челик, железо, алуминиум бакар workpieces провира,не за СС работното парче провира работи...

Режещи клещи 5 / 125mm без зъби кабелен нож клещи многофункционален пресклещи страничната нож мультитул инструменти 1бр

12.48 -52 % BGN 6.00

Карактеристики : стегачот тело е направен од висококвалитет на високојаглероден челик фалсификувани и издржливи се Стега главата убава, рѓадоказ, антикорозија перформанси Работ висока фреквенција борбата против термичка обработка, со висока цврстина

Laoa високо качество 8P 6P мрежови клещи професионални инструменти за ремонт на кабел многофункционални Храповые клещи, инструменти за ремонт на хладилници

BGN 92.74

Испорака : · Продажба на мало цел : со Кина Пост Воздух Mail (1526 работен ден испорака);· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 1530 дена.ЗемјаВреме На ИспоракаРаботни Дена (не вклучувајќи одмор)57811121415192022>30Работни Дена + Сабота + Недела591015162021252630>45СадГо оценувате (точка пристигна)5 .1%50.1%29.6%10.5%4.7%НаплатаОбединето КралствоГо оценувате (точка пристигна)9.9%63.2%19.1%3.4%4.4%НаплатаАвстралијаГо оценувате (точка пристигна)21.4%50.0%14.3%7.2%7.1%НаплатаФранцијаГо оценувате (точка пристигна)10.5%28.6%43.8%10.1%7.0%НаплатаГерманијаГо оценувате (точка пристигна)11.1%22.2%30.3%20.9%15.5%НаплатаКанадаГо оценувате (точка пристигна)0.0%47.1%31.4%17.6%3.9%НаплатаШпанијаГо оценувате (точка пристигна)3.5%25.0%47.9%12.9%10.7%НаплатаRussianfederationГо оценувате (точка пристигна)0.0%10%35%39.9%14.1%Совети : Ако им треба итно, ве Молиме изберете EMS / DHL shippmentТрговија на големо нарачки : EMS или DHL (510 работен ден испорака),откако ќе maded со цел, ве молиме контактирајте со нас за промена на цена .Политика На Враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Ако производот има каков било квалитет проблем, Бесплатен превозот за размена или целосна наплата!!Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден...

3 бр. много M6-m12 T дръжка кран гаечен ключ за патронник тип регулируеми ръчно инструмент M6

BGN 51.49

Опис : M6М12 ТРачка Допрете Клуч Чак Тип Прилагодливи Рака АлаткаСпецификација : Материјал Челик Големина M6М12 (#2) месо тело Должина 85mm месо тело со дијаметар 20mm Род 110mm Должина Род Дијаметар 7mm Количество 1pcsКарактеристики : Дршката направен од висок квалитет, имајќи челик, чак направени од легиран челик.Тоблик или 7 зборот облик дизајн, може да една рака функционирање, лесен за употреба...

7 бр./компл. гъвкав Храповой комбиниран ключ ключ комплект храповых дръжки инструмент храповые кънки инструменти пластмасова рамка набор от ключове гаечных

120.00 -20 % BGN 96.00

7 Pcs HiQ 10 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19mm Ratchet Метрички Spanner Отворен Крај И Прстен Клучеви Алатка Ratchet се Справи со Клуч автомобил одговор алаткиОпис : Материјал : Хром vanadium челикТип на клуч глава : Отворање и Слива ЦветПовршински третман : Полиран хром позлатаКлуч облик : двојна намена клучСе справи вид : Прав рачкаСпецификација : 7 парчиња клуч сет со кутијаМодел : 819mmБрој на производи : 7pcs Клуч Сет(10мм, 12mm, 13mm, 14mm,15mm,17mm, 19mm)Карактеристики : Овој производ усвојува високо квалитетни хром vanadium челик фалсификување, термичка обработка, со висока цврстина, голем вртежен момент, добра цврстина, употребата на повеќе издржливи.Цел живот алатки, Тенок, корисна, разновиден; совршен за DIY работни места, автомобил поправка итн.5° врати агол, 72 заби квалитет ratchet крајот совршени за пристап подрачја кои се тешко да се постигне.Доаѓа во комплет во пластични удар украсениот случај за подобра заштита и транспорт.Производот е со висок квалитет...

Най-доброто качество за Peugeot 307 подмяна на крилото на замъка на колата с ключ на предния ляв заключване на автомобила централно заключване на вратите безплатна дост

31.20 -4 % BGN 30.00

Најдобар Квалитет За Peugeot 307 Автомобил Заклучување на Вратата Замена Со вклучување Напред Лево автомобил заклучување Централно заклучување на вратата бесплатен превозот

Мини регулируеми клещи обжимные клещи, Ръчни инструменти + 800шт изолиран край на запресоване терминал електрически проводник кабелен конектор

50.02 -24 % BGN 38.00

ОписКарактеристики : Клешти : WXC8 64Аобвивка клешти (притисок по позитивниот quadrilateral). За незаварување и стандардни електрични конекција. За тубуларна голи терминали и предизолирани тубуларна терминали. Само внесете терминал страна crimping Crimping,Според потребно притискање на сила достигне терминал. Принудени сопирање уред ќе се направи crimping вилици автоматска порака. Осигурајте се дека кога се повторуваат притисок линија може да се одржува crimping стандард. Ергономски се справи со дизајн, подобрен грчевито држејќи се за сила и структура и структурата и потпора ratchet прилагодливи намалува оператор замор, кога Брз лифт безбедноста фати.Рачка Материјал : ПВЦГлава Материјал : Јаглероден ЧеликCrimping Капацитет : 0.256.0mm2AWG : 2310Wire Конектор : Може да биде идеален да се користи во морските и автомобилот апликации. Овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и обезбеди еден водоотпорен печат. За најдобри резултати, користете топол воздух пиштол додека не се намалува во големина и лепило текови, пополнување празнини во терминал.Спецификација : AWG 10 (Зелена) F : 12mm L : 20.5 mm W : 6mm D : 3.9 мм C : 3.4 mm. AWG 12 (Сива) F : 12mm L : 19.5 mm W : 4.4 mm D : 3.2 мм C : 2.8 mm. AWG 14 (Сино) F : 12mm L : 19.2 mm W : 4mm D : 2.6 мм C : 2.3 mm. AWG 16 (Црна) F : 10мм L : 16.4 mm W : 3.5 mm D : 2mm C : 1.7 мм. AWG 18 (Црвено) F : 8mm L : 14.6 mm W : 3мм D : 1.7 мм C : 1.4 mm. AWG 20 (Бела) F : 8mm L : 14.6 mm W : 2.8 mm D : 1.5 mm C : 1.2 mm. AWG 22 (жолт) F : 6mm L : 12mm W : 2,5 mm D : 1.3 мм C : 1mm. AWG 22 (Портокал) F : 8mm L : 14mm W : 2,5 mm D : 1.3 мм C : 1mm...

UXCELL шестостенния джолан 4,5 мм съвет Ph1 магнитна филипс отвертка БИТ БИТА / филипс отвертка / отвертка

BGN 2.98

Производ Клучни Зборови Филипс Шрафцигер Малку Главен Материјал Метал Се Вози Тип Филипс Главата Големина Се Справи Со Големина Карактеристики Магнетни Боја Сребрена СиваГлавен Материјал : Метал; Пакет Содржина : 1 x Филипс Шрафцигер Малку Име на Производ : Филипс Шрафцигер Малку; Тежина : 12g Главната Боја : Сребро Сива; Диск Тип : Филипс Вкупна Должина : 75mm / 3"; Совет Ширина : 4.5 мм / 0.18" Хексадецимален месо тело Ширина : 1 / 4"; Модел : PH1

DIY мини игла на носа бижута клещи практически ръчно изработени бижута инструмент от въглеродна стомана с високо качество

4.53 -34 % BGN 3.00

100% сосема нов и висок квалитет на Објектот тип : Накит Клешти Материјал : Јаглероден Челик, ПВЦ Боја : Жолта боја (Како на сликата покажува) Големина : (Како на сликата покажува) Должина : 14cm / 5.5 1nches Флексибилни и мала големина...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.