• Новинка
Daniu SN-28B печати за кримпване клещи серията SN ръководство пресклещи 0.25-1mm2 28-18AWG легированная стомана

Daniu SN-28B печати за кримпване клещи серията SN ръководство пресклещи 0.25-1mm2 28-18AWG легированная стомана

резултат:
BGN 6.62
BGN 6.00 -9 %

Брой продукти
Налично


Карактеристики :
1. Направени од Легиран Челик материјал, издржлив и цврсти, лесен за употреба.
2. Оваа умре е само погодна за БОИ SN crimping алатки, Како да се промени брзо и лесно со Шрафцигер.
Спецификација :
Модел : SN-28 B
Материјал : Легиран Челик
Crimping опсег : 0.25-1mm2 28-18 AWG
Тежина : 24g
Пакетот вклучува :
1 x SN-28 B Умре
Детали слики :

Подробности

търговска марка:
ДАНИУ
Направи си Сам пособия:
Коментари
Тип:
Декрустационные Клещи
Приложение:
Мултифункционален
Номер На Модела:
SN-28B
is_customized:
No
Характеристики:
Мултифункционален
Стил Дръжки:
Хетеро
Стил На Клещи:
Китайски
Материал:
Легированная стомана

Избор на купувачи

12шт професионален ръчен нож длета и воденичен камък дърворезба набор от инструменти чанта за начинаещи и деца стартов комплект

28.78 -20 % BGN 23.00

Падне во љубов со резби во дрво со резби во Дрво Алатки за Полнење! Детали за производот : * Материјал : Дрво Костец Јаглерод Челични Ножеви * Тежина : 250g...

Предварително монтиран въртящ момент wrenches10-60NM 3/8 храповая корона промишлен въртящ момент гаечен ключ за регулиране на професионален въртящ момент инструмент дост

BGN 203.20

Производ Карактеристики1 Точноста Г.С.+3% CCW+5%2 мала тежина и мазна прилагодување дизајн за заштеда на енергија.3 цевка направена од челична легура со добри перформанси наhardenability.4 Тешкидолжност&точни механизам за индустриска употреба.5 Модерен изглед се одржи посебна атракција.6 Нетоксични,зелена безбедност и не се лизга TPR се справи.7 Брзо ослободување на копче.9 Секој вртежен момент клуч има уникатна серија бр.и во прилог да сеСертификација извештај.9 Надмине DINSIO и ASME меѓународни stardards барање.ПрименаАвтомобилот,Тешки Инженерство(Ветерна Фарма,Топлинска Енергијастаница,Петрохемија),Аеронаутика%Mititary.Пакување листа : вртежен момент клуч *1 User*1,Проверете книга*1ТОЧКА БР...

Безплатна доставка 1бр HSS 6542 е пълен с ЦПУ земята тънък пропил M34 машина директен канавка кран спирални метчики за метални резби

BGN 60.78

Производи Карактеристики : 1pc на Не стандардни метрички тенка теренот ХСС 6542 направени допрете M34 Хсс 6542 целата CNC меле висок квалитет на машина со користење на директно славиниГлава дијаметар : M34Теренот : 1.0 mm / 1.5 mm / 2.0 mm / 3.0 mmКОЛИЧИНА : 1 PCПримена : може да се користи за челик, железо, алуминиум бакар workpieces провира,не за СС работното парче провира работи...

UXCELL шестостенния джолан 4,5 мм съвет Ph1 магнитна филипс отвертка БИТ БИТА / филипс отвертка / отвертка

BGN 2.98

Производ Клучни Зборови Филипс Шрафцигер Малку Главен Материјал Метал Се Вози Тип Филипс Главата Големина Се Справи Со Големина Карактеристики Магнетни Боја Сребрена СиваГлавен Материјал : Метал; Пакет Содржина : 1 x Филипс Шрафцигер Малку Име на Производ : Филипс Шрафцигер Малку; Тежина : 12g Главната Боја : Сребро Сива; Диск Тип : Филипс Вкупна Должина : 75mm / 3"; Совет Ширина : 4.5 мм / 0.18" Хексадецимален месо тело Ширина : 1 / 4"; Модел : PH1

Безплатна доставка 1бр тънък стъпка метрична легирана стомана ръчно кръгъл печат M40 за стомана, желязо, алуминий, мед заготовки дърворезба

BGN 47.98

Карактеристики На Производот : висок квалитет на легиран челик направени прирачник не стандардна големина M40 метрички провира круг умре за внатрешна цевка провира одлуки.Спецификација за производ : Материјал : 9 Si Cr челик Спецификации : M40 Теренот : 1.0 / 1.25 / 1.5 / 2.0 мм КОЛИЧИНА : 1 PC 100% квалитет и Сосема нов...

2018 Нов прием на висококачествена алуминиева стоманена дръжка плодове открит сгъваем тактически нож фиксиран къмпинг ножове за оцеляване EDC инструменти

45.60 -21 % BGN 36.00

Вкупна должина : 20.5 CMДолжина на ножот : 8.5 CMСе справи со должина : 12 СМСечилото ширина : 2.1 CMСечилото дебелина : 2.8 MMСечилото материјал : 7 cr17movРачка материјал : Алуминиум легураЦврстина : 56 HRCПовршински третман : ЦрнаНож во собата : најлон поставуваТежина (вклучувајќи пакување) : 140 g

11 бр. / лут 0.8-1.8 мм, комплект отвертки ремонт на часовници Ръчни инструменти плоски и кръстообразна отверка кожена чанта Herramientas

BGN 17.58

11 Pcs / Многу 0.81.8 mm Шрафцигер Поставите Види Поправка на Рачни Алатки Рамен & Филипс Screwdrivers Кожна Торба Herramientas 11 PCS Повеќе Спецификации Screwdrivers Комплет Материјал : Ferroalloys Целосна должина : 90mm месо тело со дијаметар : 7.5 mm Апликација : поправка на часовници,поправка очила,поставување камен,итн...

Високо качество 13 х 9 см скоба от неръждаема стомана притежателя приспособления за ремонт платка на мобилния телефон 60 бр. / лот на Едро

BGN 496.38

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина На : 130 x 90 x 23mmБоја : злато / сива...

Здрав AMP Network RJ-45, RJ11, Тел Cut Off Impact Punch Down Insert &Cut Кабел Terminations Tool LS-110

BGN 8.69

Издржливи AMP Мрежа RJ45 RJ11 Жица Отсечени Влијание Удар Надолу Insert &Cut Кабел сите отпуштања Алатка LS110 За престанок на телефон и високобрзина мрежа податоци кабли Вметнете и намалување на кабел сите отпуштања без напор Влијаниеапсорбирање на cushioned стегачот го намалува оператор стрес за висока јачина на звук монтери за Складирање оддел со уникатни заклучување на уредот обезбедува удобен простор за резервни ножеви Трајни Удар Алатка, го прави мрежна инсталација на сите дека лесно Должина : 188mm Тежина : 0.3 kg

Laoa високо качество 8P 6P мрежови клещи професионални инструменти за ремонт на кабел многофункционални Храповые клещи, инструменти за ремонт на хладилници

BGN 92.74

Испорака : · Продажба на мало цел : со Кина Пост Воздух Mail (1526 работен ден испорака);· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 1530 дена.ЗемјаВреме На ИспоракаРаботни Дена (не вклучувајќи одмор)57811121415192022>30Работни Дена + Сабота + Недела591015162021252630>45СадГо оценувате (точка пристигна)5 .1%50.1%29.6%10.5%4.7%НаплатаОбединето КралствоГо оценувате (точка пристигна)9.9%63.2%19.1%3.4%4.4%НаплатаАвстралијаГо оценувате (точка пристигна)21.4%50.0%14.3%7.2%7.1%НаплатаФранцијаГо оценувате (точка пристигна)10.5%28.6%43.8%10.1%7.0%НаплатаГерманијаГо оценувате (точка пристигна)11.1%22.2%30.3%20.9%15.5%НаплатаКанадаГо оценувате (точка пристигна)0.0%47.1%31.4%17.6%3.9%НаплатаШпанијаГо оценувате (точка пристигна)3.5%25.0%47.9%12.9%10.7%НаплатаRussianfederationГо оценувате (точка пристигна)0.0%10%35%39.9%14.1%Совети : Ако им треба итно, ве Молиме изберете EMS / DHL shippmentТрговија на големо нарачки : EMS или DHL (510 работен ден испорака),откако ќе maded со цел, ве молиме контактирајте со нас за промена на цена .Политика На Враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Ако производот има каков било квалитет проблем, Бесплатен превозот за размена или целосна наплата!!Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.