• Новинка
Топ 7 бр./лот 3-12 мм Дълбочина на тренировки стопорное пръстен Позиционер разстояние пръстен деревообрабатывающее тренировка шестостенния ключ

Топ 7 бр./лот 3-12 мм Дълбочина на тренировки стопорное пръстен Позиционер разстояние пръстен деревообрабатывающее тренировка шестостенния ключ

резултат:
BGN 2.83
BGN 2.00 -29 %

Брой продукти
Налично


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Позиционирање круг
3. Материјал : Јаглероден Челик
4. Големина : 3мм,4mm,5mm,6mm,8mm,10мм,12mm,16mm
5. Функција : 7 поставува + мал клуч вежба малку граница прстен коси
6. Употреба : За Дупчење Дрво
7. Се користи За : Фиксни за малку,за Ограничување на длабочина на вежба дупки
Пакетот вклучува :
7pcs вежба малку запре јака set + Клуч

Подробности

Номер На Модела:
GJ0167
Материал:
въглеродна стомана
Тип:
муфа ключ
Характеристики:
Мини,Антимагнитный, Богат На Функции
търговска марка:
Китбакечен
Воспользуйся:
Пробиване На Дърво
Тип:
Позиционирующий кръг
Материал:
въглеродна стомана
Характеристика:
7 комплекти + малък ключ тренировка ограничаване на пръстен за палец
Стил:
3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 16мм

Избор на купувачи

DWZ 8in1 Precision Mini Micro отвертка Джобен комплект инструменти за ремонт на КОМПЮТРИ телефон

6.37 -6 % BGN 6.00

Спецификација : 100% сосема новПогоден за повеќето дигитални производи, како што се компјутери, мобилни телефони, камери, очила, часовници, итн.Целосна спецификација, можат да се оспособат да работат во многу различни областиПрофесионални handware алатка ви обезбедува најмоќните функцијаСо компактен пакет, лесно да го носите и користите секаде каде што оди8 Различни Видови : Хексагонална : Т3 / T4 / T5 / T6Крстот : 1.2 / 1.5Pentagonal : 0.8Дупчиња : 1.5Материјал : пластични и хромvanadium челикБоја : како на сликата покажуваПакет големина : прибл...

1бр отвертка храповик отвертка за битове 6.35 mm шестограмен гъвкав регулируем телескопичен магнитен отвертка Multitul ремонт на ръчни инструменти

25.28 -49 % BGN 13.00

Карактеристики : Висок квалитет ratchet шрафцигер Со ергономски се справи со Точно одговара прецизност машински совети Компактен складирање дизајн,погодно да се одржи и да се носи Со ова право алатка, вие може да ја добиете вашата работа брзо и лесно

1 компл. метал открит Porket инструмент многофункционална отверка предавки с ключодържател нов кръст + дума отвертка 2 цвята / черно /Sliver

BGN 1.98

Почитувани купувачот,Ние обезбедуваме 5 превозот начиниПревозот НачинКина Пост Обичен Мал Пакет ПлусAliexpress Стандард За Испорака ( Препорачува)Кина Пост Регистрирани Воздух MailPost NLe PacketБез разлика дали или не во проверетеОтстранетеПовеќето Земја Во ПеснаПовеќето Земја Во ПеснаВо ПеснатаВо ПеснатаПример03667023614ПовеќеРК / RO / RMxxx CNRSxxx NLLMxxx CNАко изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .(Парцели ќе се донесе до вашиот дом, но не може да го пратите по парцели пристигне во вашата земја)Ако предвид дека, ве молиме изберете Регистрирани Кина Пост Воздух Mail / Post NL / e Packet со следење на Никој., но треба малку превозот надомест.По повратни информацииКина Пост Регистрирани Воздух Mail не може да патеката во НАС / германски / Франција / Канада / Шв ede n / Австралија .Опис 100% сосема нов и висок квалитет на Големината:60mmМатеријал:нерѓосувачки Забелешка Должи на светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од сликиФото ЖивотПакет се Вклучени 1 x Копче Синџир

Double faced избършете double treble layer glass cleaner thick избършете window cleaner 15-24 mm thick glass magnetic force adjustable

BGN 75.04

Двојно се соочуваат избрише двојно treble слој стакло почиста дебели избрише прозорец уред 1524mm дебело стакло магнетна сила прилагодливиSpareparts цел линк :

Дамасская стомана джобни ножове къмпинг нож, сгъваем джобен сгъваем нож с компютърна издълбани на дръжката търговския нож

BGN 38.10

Целосна должина : 12.5 cmДолжина на ножот : 5.5 cmЗатворена должина : 7cmТешко степен : 5960 HRCСечилото ширина : 0.2 cm(во најширока точка)Сечилото материјал : Дамаск ЧеликРачка материјал : челикНето тежина : 80gПакување : подарок кутија +торбичка

XLTOWN високо качество на тел стриптизьорка ножици от неръждаема стомана клещи стриптизьорка 3 в 1 многофункционална маша Безплатна доставка

49.09 -19 % BGN 40.00

спецификација : Материјал : Нерѓосувачки челикЦелосна должина : 260mmДолжина на ножот : 6.5 mmТежина : 565gПредмет : Соголување, градинарството и други целиПакет се вклучени:Мултицел жица stripper

AWG24-14 които не са изолирани клеми за кабели клещи клещи

BGN 28.78

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 buc100% Нови, Никогаш Не Се Користи.AWG2414 НеИзолирани Жица Терминали Crimper Plierтип : SN02Капацитет : 0.252,5 mm⊃2;AWG : 2414Должина : 190mmтежина : 0.37 kgОпсег на примена : Неизолирани ТерминалиИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

Безплатна доставка хром-ванадиевая стомана, 9 см 225 мм авто маслен филтър верига ключ, моторен филтър гаечен ключ, маслен филтър гаечен ключ

56.00 -20 % BGN 45.00

Бесплатен Превозот ХромVanadium Челик 9 ИНЧЕН 225 MM Моторни Автомобил на Филтерот за Масло Синџир Клуч, на Синџир на Филтерот Клуч, Масло Филтер Клуч9 INCH 225 MM Долго, 30160 MM Менгеме Опсег (Tho Othe Тип На Рака Филтерот Клуч Avaiable Премногу)1.ХромVanadium Челик (CRV) Масло Филтер Синџир Клуч2...

Пеперуда в условия CS GO Karambit нож практика сгъваем нож пеперуда треньор игри нож тъп нож без край инструмент с кутия

20.78 -28 % BGN 15.00

100% Сосема нов и висок квалитет!! Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Како на сликата покаже ве Молиме да испратите белешка на colorselection со вашата нарачка, или ние ќе ги испрати по случаен избор вкупна Должина : 245mm Нож Должина : 90mm Тежина : околу...

6 бр. /компл. пинсети точност ръководят ESD пинсети набор от неръждаеми пинцетов набор от инструменти за ремонт на BGA Sundry немагнитная търговия на Едро

10.34 -3 % BGN 10.00

6 Pcs / Set Пинцети Висока Прецизност ESD Tweezer Поставите нерѓосувачки Пинцети алатки за полнење за BGA Преземање Поправка Не Магнетни трговија на големо Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Модел : ESD10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 Материјал : не ' рѓосувачки челик Површина третман : обработуваат на висока температура и саден antistatic материјал Тип на совет : укажа и криви Пакет, вклучувајќи : 1x6pcs BGA Прецизност Tweezer Поставите Antistatic Пинцети Нерѓосувачки помош на пинцета(Без Мало Пакет) Вклучуваат 1 x ESD10 (122mm) 1 x ESD11(140mm) 1 x ESD12(135mm) 1 x ESD13(122mm) 1 x ESD14(122mm) 1 x ESD15(117mm)

Karambit CS GO Fixed Blade Knife Never Fade Counter Strike Fighting Claw Knives Survival Camping EDC cosplay инструменти

16.50 -27 % BGN 12.00

Главни карактеристики : Многу кул ! КС ОДИ counter strike ноктот нож не ' Рѓосувачки челик остар нож, и нерѓосувачки челик се справи со пластика маска, трајни производи за употреба Ергономски дизајнирана рачка, удобно да се користи Со бесење клип на справи, полесно за вас да се носат, може да се обеси на вас торба, појас, итн...

Комплект от 5 бр японската високо стомана магнитна прецизна отвертка За демонтаж на Iphone, Ipad, Apple Laptop Repair Kit Tools

BGN 33.44

НОСОРОГ и Духовитост се познати бренд во Јапонија Неговата производна технологија вештини, сила, трајни, која е друга ниска цена производи може да не одговараат.Руските купувачи ве молиме наведете вашето име и презиме! Полно име е вашето име + татково име + презиме.Известување! Оваа цена е за еден сет на 5 парчиња screwdrivers.Сите слики се вистински фотографии : Забелешка за испораката : Превозот време за многу земја, нормално е 15 45 работни дена (Русија 15 60 работни дена, Бразил 2580 работни дена ), освен празници.Сепак кои превозот модел ќе го изберете, ве Молиме да ни веруваат...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.