• Новинка
FGHGF 4шт 7' стопорное пръстен набор от клещи извити направо върха стопорное пръстен комбинация задържащ скоба механични инструменти

FGHGF 4шт 7' стопорное пръстен набор от клещи извити направо върха стопорное пръстен комбинация задържащ скоба механични инструменти

резултат:
BGN 47.95
BGN 30.00 -37 %

Брой продукти
Налично


Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Јаглероден Челик
Должина : Околу. 18cm/ 7"
Главата Големина : φ1.7mm (±0.05 mm)
Пролет натоварени рачки,Полиран глави со хемиски темно совети
Лизга отпорни перница костец,Издржливост,двојно натопи рачки
Преносни и лесен за чување,што се Користи за двете надворешни и внатрешни задржување клипови
Погодна за инсталирање и отстранување на snap пролет,во возило производство и машинската индустрија за фиксен имајќи или дупка имајќи
Пакет Се Вклучени :
1 x Директно Надворешни Клешти
1 x Директно Внатрешни Клешти
1 x Свиткана Надворешни 90° Клешти
1 x Свиткана Внатрешни 90° Клешти
N ote :
Ве молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Секој спор предизвикан од ова е неразумно.
9. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. ви благодариме
Наплата
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи, Pls ни даде 5 Ѕвезди
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Подробности

търговска марка:
FGHGF
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип:
клещи за стопорных на пръстените
Приложение:
стопорное пръстен
Номер На Модела:
4 стаи стоки
Материал:
въглеродна стомана
is_customized:
Yes
Характеристики:
Мултифункционален
Стил Дръжки:
Извивам
Стил На Клещи:
Немски
Дължина:
7 (180mm)
размер на главата:
Диаметър 2мм (+/-0.05 мм)
ПОВЪРХНОСТ:
Покритие никел покрынная желязо

Избор на купувачи

5 мм, HSS Titanium coati навити точков кран директен Флейтметрическая машина е оборудвана с барабани метчики Резьбонарезная машина Резьбонарезная рязане Ръчни инструмент?

5.28 -24 % BGN 4.00

Спецификација : Материјал : HSS6542 Површински третман : Титаниум обложена Боја : Како на сликите покажуваатДимензија : големина : М2 М2.5 М3 М4 M5 M6Димензија : М2 : 2mm*0.4 mm(Теренот)М2.5 : 2,5 mm*0.45 mm(Теренот)М3 : 3мм*0.5 mm(Теренот)M4 : 4mm*0.7 мм(Теренот)М5 : 5mm*0.8 mm(Теренот)M6 : 6mm*1mm(Теренот)Тема Кол : 2 MM 2,5 MM 3мм 4mm 5mm 6mmТема Direcation : Десна рака

Корона 10мм, видий въртящи разменяйте, въртящи се на брус, отнемане на чеп с стържене, видий разменяйте, твердосплавное шлифоване. А1020М06

BGN 7.28

Име : волфрам челик ротари датотека Спецификации : A1020 M06 Материјал : Тешко алуминиумски Глава Облик : Цилиндрични максимален дијаметар на главата : 10мм месо тело со Дијаметар : 6mm Целосна должина : 60mm На сечилото дел должина : 20mm Линии : една линии Единица : 1 сосема нов неискористени...

Горивната помпа, капачката на резервоара регулируем гаечен ключ Комплект за отстраняване на автомобилни инструменти, за да Benz / BMW/Audi/VW L25

29.76 -19 % BGN 24.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Пеперутка орев дизајн за лесно прилагодување...

O. M. Y Храповик Кранове Ключ Т-Образен Дълга Дръжка Усукана Тел Выстукивание Ръчен Кран Ключ Панта Ръчни Инструменти Безплатна Доставка

25.57 -49 % BGN 13.00

Опис На ПроизводотБренд име : O M Y Ratchet Чешми Клуч ТТип Долго Се Справи Со Извртени Жица Допирање Рака Допрете Го Клуч Зглоб Рака Алатки Бесплатен ПревозотКарактеристики : 100% Бенд нов и висок квалитет.Висок квалитет и прецизност страна алатки.Идеални за вашата рака tools.Точно одговара прецизност машински советиДопрете perpendicularly на работаОпис : Материјал : Алуминиумски ,ДругиДругите ве молиме да видите на сликите.Боја : како на сликата покажуваВнимание Совети : 1...

Дамасская стомана джобни ножове къмпинг нож, сгъваем джобен сгъваем нож с компютърна издълбани на дръжката търговския нож

BGN 38.10

Целосна должина : 12.5 cmДолжина на ножот : 5.5 cmЗатворена должина : 7cmТешко степен : 5960 HRCСечилото ширина : 0.2 cm(во најширока точка)Сечилото материјал : Дамаск ЧеликРачка материјал : челикНето тежина : 80gПакување : подарок кутија +торбичка

Double faced избършете double treble layer glass cleaner thick избършете window cleaner 15-24 mm thick glass magnetic force adjustable

BGN 75.04

Двојно се соочуваат избрише двојно treble слој стакло почиста дебели избрише прозорец уред 1524mm дебело стакло магнетна сила прилагодливиSpareparts цел линк :

Най-добрият 666 точност многоцелеви магнитен комплект отвертки 12 in1 за iphone samsung repair open tool Screwdriver kit

BGN 19.18

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет за i Phone, i Pad Samsung Мобилен Телефон Рака Премногу 11.49 Бесплатен превозот Најновите CPS 3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V230 V 0.01 V / 0.001 НА 69.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCIE,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.99 Free Shipping 14 PCS / Многу JY ЦРНА LeadFree Лемење Лемење Железо Совети 900 MТК за Hakko 936 fx888 / 888 D SAIKE 909 D / 852 CXG 936d 9.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs / многу 5 / 10 / 20 / 30 / X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.89 + = 1set слободниНАЈДОБРИТЕ 12 in1 Прецизност Мултицел Магнетни Шрафцигер Сет за iphone, samsung отворена поправка алатка Шрафцигер за полнењеНајдобар Модел 666 шрафцигер малку сетови поставени комплет T2 T3 T4 T5 T6 T8 PH00 PH000 5 ѕвезда pentalobe за iphone мобилни лаптопМали Совети1.Т3 / T4 / T5 / T6 е за полнење за Motorola,Nokia,HTC, Samsung, итн2.PH00 / PH000 е за iphone,Samsung итн3.Pentalobe0.8 е за iphone 4 G iphon 5Овој производ е произведен за мобилен телефон на поправка вклучувајќи 12 различни видови.

Комплект от 3 бр. японски носорог RH сериен ESD пинсети антистатични точност ръководят супер твърд за ремонт на часовници и мобилни устройства

BGN 20.80

Руските купувачи ве молиме наведете вашето име и презиме! Полно име е вашето име + татково име + презиме.Тоа е мат, ESD (ЕлектроСтатички празнење), супер тешко, висока прецизност пинцети, овие се други ниски цени на производи не може да се спореди...

6/8/10/12 3/8 1/4 Шестостенни Гъвкав Маркуч Отвертка Удължителен Кабел Адаптер Гнездо Ръчни Инструменти R06 Drop Ship

3.34 -10 % BGN 3.00

=Опис : Материјал : Хром vanadium челик Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Флексибилни црева,мека и лесно да се контролира...

Pro skit 8PK-605L Needle File Set Precision Rasp group upscale 5PCS / rasp Set / files needle.

17.92 -16 % BGN 15.00

5542775554587793 Повеќе Алатки, Но Сега, Брод Заедно парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Опис на Производот : Про'skit 8 PK605 L Прецизност Датотека Сет (5 групи) Карактеристики : SK8 легура алатка челик, погоден за носенеРака ПВЦ drape, зафат е многу добра5 различни главата тип, погоден за прецизни операцииДолжина : 180mmРаботна должина : 95mmСе справи со дијаметар : 5mm Спецификации : Модел : 8 PK605 LМатеријал : SKS8Цврстина : 60 °Работна должина : 85mmСе справи со дијаметар : Ø5mmДолжина : 180mmПакување : ремениAnswer : ___________________________ Note : за ние ќе го испрати преку Воздух Mail, таму нема метод за да испратите батеријата на објектот...

Японски носорог RI-1.0 Высокуглеродистая стомана магнитна точността накрайник отвертка диаметър 1.0 mm Дължина 15 см., за ремонт часа

BGN 5.12

Руските купувачи ве молиме наведете вашето име и презиме! Полно име е вашето име + татково име + презиме.НОСОРОГ е познат бренд во Јапонија...

Точност ръководят динамометричен ключ инструменти на 60-340NM предварително инсталирано ключ индикация на напрежение взаимозаменяеми динамометричен ключ интерфейс

BGN 240.00

Карактеристики на производот 1 Меѓусебно дизајн ,Прецизност + / 3%.2 Патент дизајн,вртење на менувањето на блок да се замени диск лесно.3.Малата тежина и мазна прилагодување дизајн за заштеда на енергија.4.Цевка направена од челична легура со добри перформанси на hardenability.5.Тешкидолжност&точни механизам за индустриска употреба.6.Нетоксични,зелена безбедност и не се лизга TPR се справи.7.Модерен изглед се одржи посебна атракција.8.Секој вртежен момент клуч има единствен Бр...

1бр 1/4 3/8 1/2 Cr-V стомана висок въртящ момент храповик ключ за жак 24 зъба бързо освобождаване широк използва професионален ръчен инструмент

13.18 -39 % BGN 8.00

Карактеристики : Погоден за фабрики, линии за производство, поправање продавница, авто поправка фабрика, 4 S продавница, личен автомобил измена итн.24 заб диск, одржување простор тесен и поудобноАнти ' рѓа, облека, целокупната стврднување, само за повеќе професионалниБрз соголување функција, ракавот виси е повеќе сигурен, избегнување на чашката на главата носат и лесно да се падне во одржување просторСпецификации : Материјал : CrVМодел & Големина На : Модел 1 / 2 3 / 8 1 / 4 Должина 255mm 216mm 157mm 1 X Ratchet Клуч 1...

Безплатна доставка на 1 бр. евтини и с добро качество на DIANA / RC 2 -11 дясната ръка на тръби палец HSS машина на батерии за тръби, нарязване на вътрешна решения

BGN 115.18

Опис на производотХСС ZG / РК цевка допрете : Спецификации : ZG / RC 2" 11Сертификат : овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PCS.Примена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Цевка провира допрете стандард : G ZG Z РК NPT Р....

AWG24-14 които не са изолирани клеми за кабели клещи клещи

BGN 28.78

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 buc100% Нови, Никогаш Не Се Користи.AWG2414 НеИзолирани Жица Терминали Crimper Plierтип : SN02Капацитет : 0.252,5 mm⊃2;AWG : 2414Должина : 190mmтежина : 0.37 kgОпсег на примена : Неизолирани ТерминалиИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.