• Новинка
Нов гъвкав кабел на блендата на обектива, за да Fuji Fujifilm XF 27mm XF27mm f / 2.8 ремонт на част от

Нов гъвкав кабел на блендата на обектива, за да Fuji Fujifilm XF 27mm XF27mm f / 2.8 ремонт на част от

резултат:
BGN 24.14
BGN 22.00 -9 %

Брой продукти
Налично


Плаќање : да ја прифатиме Alipay,Western union,Moneygram итн. изберете најзгодно за вас. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот и Пакет : Бродот за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 - 15 работни дена, со следење на број. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа штом вашата исплата потврди. Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично. Купувачи се одговорни за било обичај/должност даноци направени во вашата земја.
Враќање & Размена Политика :
Ако не задоволство со стоки (со исклучок на човековите штета или злоупотреба) на приемот на стока се враќа или размена.
Наплата или замена барања се применуваат само на три-дневна барањата на, парцели добиени под истите услови, на рецепција се врати.
Се враќа и Размена на искуства, товарни платени од страна на купувачот.
Ви благодариме
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор.
ви благодариме
Контакт : Ако има било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку .ние ќе ви одговори што во рок од 24-48 часа,освен празник.
Кои сме Ние :
Ние сме професионални и одговорни група, без разлика имате било какви прашања може да се консалтинг нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор. Нашите производи можете да остатокот увери, ние сме тестирање пред излегување.
Ви благодариме за купувањето !ние ќе ви покаже нашиот најдобар производ и услуга!!!

Подробности

Съвместим Марка:
За Фуджи
Пакет:
ДА
Съвместим Стил Камери:
Насочете И Снимайте Камери
Номер На Модела:
XF 27мм

Избор на купувачи

Нов LCD дисплей за Nikon 1 S1 S2 Digital Camera Repair Part + осветление

50.91 -8 % BGN 47.00

Paymen : да ја прифатиме Alipay,Western union,Moneygram итн изберете најзгодно за вас Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Превозот и Пакет : Бродот за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 15 работни дена, со следење на број...

Нов и оригинален Nikon Ai-s AF Zoom Nikkor 35-70mm F / 2.8 D Zoom лост винт 35-70 B2-17025FA ремонт на обектива на камерата част

BGN 14.72

Нови и Оригинални За Nikon Пиs БОЛЕСТ Зум, Nikkor 3570mm F / 2.8 D Зум лост завртка 3570 B217025 FA на камерата Леќи на Камерата Поправка ДелПочитувани клиентотСтара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица...

чисто нов LCD дисплей, резервни части за ремонт на екрана CANON EOS 5D Mark III 5DIII 5D3 1DX EOS-1D X цифрова камера с осветление и стъкло

BGN 47.98

100% НОВИ LCD Екран Поправка Делови за CANON EOS 5 D Mark III 5 DIII 5 D3 1 DX EOS1 D X Дигитална Камера Со Светлото И стаклоПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

90% от нова камера ремонт резервни части a550 капак на отделението за батерията за Canon

BGN 17.74

Ние треба да обезбеди пакет за следење на број На продавница се наоѓа во најголемите во Азија електроника пазарот во Шенжен Huaqiang Север, посветена на дигитални камери и camcorders SLR камера поправка делови...

Нов блок Варио обектив за Nikon Coolpix S6300 Digital Camera Repair Part

BGN 32.00

НОВИОТ Објектив за Зумирање Единица За Nikon Coolpix S6300 Дигитална Камера Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Супер качество на нов LCD гъвкав кабел за CANON HF R36 R48 R300 R306 R400 R606 ремонт на видеокамери част

BGN 18.40

Супер квалитет НОВИ LCD Flex Кабел За CANON HF R36 R48 R300 R306 R400 R606 Видео Камера Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

за SONY DSC-W120 W130 W110 W125 camera gear gear set vulnerability gear цифров обектив на камерата

8.00 -12 % BGN 7.00

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Използвани сензори за изображения CCD матрица, сервизна част за цифров фотоапарат Canon Powershot G15 PC1815

BGN 25.58

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човекнаправени саботажа.Ви благодариме за вашето внимание!!!

чисто нов LCD дисплей за FUJI Fujifilm FinePix S5700 S5800 S8000 S700 цифров фотоапарат с подсветка

BGN 15.98

100% НОВИ LCD Екран За FUJI Fujifilm Fine Pix S5700 S5800 S8000 S700 Дигитална Камера Со ОсветлувањеПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Оригиналната капачка врати L22 за nikon L22 L24 капак на отделението за батерията в събирането на резервни части за камерата

BGN 11.63

ОРИГИНАЛНИОТ L22 ВРАТАТА ПОКРИТИЕ за nikon L22 L24 на капакот на батеријата собранието Камера Поправка деловиtraking број продавницата се наоѓа во најголемите во Азија електроника пазарот во Шенжен Huaqiang Север, посветена на дигитални камери и camcorders SLR камера поправка делови...

Нов въртящ се вал Гъвкав кабел за Canon EOS 70D 700D 650D 600D 750D 760D ремонт на цифрови фотоапарати част

43.98 -9 % BGN 40.00

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Е добър заместител!Гуменият пръстен Варио обектив / гумена дръжка за Tamron SP AF 17-50mm f / 2.8 XR Di II VC (B005) детайли за ремонт на обектив

11.34 -12 % BGN 10.00

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Нов бутон за освобождаване на затвора бленда колелото на въртяща се маса циферблат колесни блок за Canon EOS 6D цифров фотоапарат ремонт на част от

BGN 17.60

НОВИ Копчето на Блендата Отворот Тркала Плочата Dial Тркала Единица За Canon EOS 6 D Дигитална Камера Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Digital SLR camera ремонт резервни части D800 D800E key back вътрешна навигационни бутони за Nikon

BGN 12.78

Дигитални SLR камера поправка и замена на делови D800 D800 E копче за враќање назад внатрешни копчиња за навигација за Nikontraking број продавницата се наоѓа во најголемите во Азија електроника пазарот во Шенжен Huaqiang Север, посветена на дигитални камери и camcorders SLR камера поправка делови...

Нова функция фотоапарат Dial Mode Interface Cap Button Repair Part за Canon EOS 5D3 5D Mark III

BGN 2.88

Нова Камера Функција Dial Mode Интерфејс Капа Копчето Поправка на Дел За Cano EOS 5 D3 5 D Mark IIIПочитувани клиентотСтара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица...

Нов Canon EOS-5D Mark 2 Външен 1000D 450D 550D 50Г LCD дисплей смяна на стъкло ремонт

BGN 5.74

Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

оригинална група събрание на затвора за CANON EOS 1000D / EOS Rebel XS / Kiss F DSLR Digital Camera Repair Part

BGN 17.60

100% Оригинални Shutter Собранието Група За CANON EOS 1000 D / EOS Бунтовнички XS / Бакнеж F dslr фото Дигитална Камера Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

2 бр. / нов LCD-гъвкав кабел за Panasonic HDC-MDH1 MDH-1 MDH1 ремонт на видеокамери част

8.00 -12 % BGN 7.00

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Нов LCD дисплей за Panasonic HC-V130 HC-V160 GK V130 V160 ремонт на видеокамери част без подсветка

BGN 17.55

НОВИ LCD За Panasonic HCV130 HCV160 GK V130 V160 Видео Камера Поправка на Дел БЕЗ ОсветлувањеПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

нов Nikon 18-55 18-105 18-135 55-200 мм смяна на обектив AI за байонетного закрепване околовръстен част адаптер

BGN 10.72

2016 година Нови за Nikon 1855 18105 18135 55200mm леќа замена на АИ за бајонет планината прстен дел адаптерНие треба да обезбеди пакет за следење на број На продавница се наоѓа во најголемите во Азија електроника пазарот во Шенжен Huaqiang Север, посветена на дигитални камери и camcorders SLR камера поправка делови...

Нов и оригинален Nikon AF-S DX Zoom Nikkor 16-85mm F / 3.5-5.6 G ED VR лист уплътнението на капака 1k111-005 ремонт на обектива на камерата част

BGN 36.00

Нови и Оригинални За Nikon AFS DX Зум, Nikkor 1685mm F / 3.55.6 G ЕД VR ЛИСТ покрие Заптивка 1 K111005 Леќи на Камерата Поправка ДелПочитувани клиентотСтара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.