• Новинка
Безплатна доставка G12 LCD Flex кабел за canon G11 G12 FLEX camera The used

Безплатна доставка G12 LCD Flex кабел за canon G11 G12 FLEX camera The used

резултат:
BGN 15.02

Брой продукти
Налично

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ G12 LCD Flex кабел за canon G11 G12 FLEX на камерата Ја користи
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот)

Подробности

Пакет:
ДА
Съвместим Стил Камери:
Огледално-рефлексни фотоапарати
Съвместим Марка:
за CANON
търговска марка:
маслина лист
Номер На Модела:
за canon G11 G12

Избор на купувачи

Нов и оригинален Nikon Ai-s AF Zoom Nikkor 35-70mm F / 2.8 D Zoom лост винт 35-70 B2-17025FA ремонт на обектива на камерата част

BGN 14.72

Нови и Оригинални За Nikon Пиs БОЛЕСТ Зум, Nikkor 3570mm F / 2.8 D Зум лост завртка 3570 B217025 FA на камерата Леќи на Камерата Поправка ДелПочитувани клиентотСтара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица...

Нов и оригинален Nikon 28-300mm F / 3.5-5.6 G ED VR ROLLER D=3.98 28-300 винт Бяла миене 1k111-174 ремонт на обектива на камерата част

BGN 11.20

Нови и Оригинални За Nikon 28300мм F / 3.55.6 G ЕД VR РОЛЕРИ D=3.98 28300 завртка Бела миење 1 K111174 Леќи на Камерата Поправка ДелПочитувани клиентотСтара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица...

нов Nikon 18-55 18-105 18-135 55-200 мм смяна на обектив AI за байонетного закрепване околовръстен част адаптер

BGN 10.72

2016 година Нови за Nikon 1855 18105 18135 55200mm леќа замена на АИ за бајонет планината прстен дел адаптерНие треба да обезбеди пакет за следење на број На продавница се наоѓа во најголемите во Азија електроника пазарот во Шенжен Huaqiang Север, посветена на дигитални камери и camcorders SLR камера поправка делови...

Нов и оригинален Nikon AF-S Zoom Nikkor ED 14-24mm F / 2.8 G IF ZOOM ENCODER BRUSH 14-24 1B002-557 Camera Lens Repair Part

BGN 35.20

Нови и Оригинални За Nikon AFS Зум, Nikkor ЕД 1424mm F / 2.8 G АКО ЗУМ ЕНКОДЕР ЧЕТКА 1424 1 B002557 Леќи на Камерата Поправка ДелПочитувани клиентотСтара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица...

Долната базова капачка с клип на притежателя на батерии, резервни части за Nikon D600 D610 SLR

BGN 55.98

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човекнаправени саботажа.Ви благодариме за вашето внимание!!!

Нов LCD дисплей за Panasonic HC-V130 HC-V160 GK V130 V160 ремонт на видеокамери част без подсветка

BGN 17.55

НОВИ LCD За Panasonic HCV130 HCV160 GK V130 V160 Видео Камера Поправка на Дел БЕЗ ОсветлувањеПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

95%чисто нов Canon 80D обектива корпус прицелно кабел flex за подмяна сервизна част

BGN 51.20

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Супер качество на нов LCD гъвкав кабел за CANON HF R36 R48 R300 R306 R400 R606 ремонт на видеокамери част

BGN 18.40

Супер квалитет НОВИ LCD Flex Кабел За CANON HF R36 R48 R300 R306 R400 R606 Видео Камера Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

за SONY DSC-W120 W130 W110 W125 camera gear gear set vulnerability gear цифров обектив на камерата

8.00 -12 % BGN 7.00

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Нова функция фотоапарат Dial Mode Interface Cap Button Repair Part за Canon EOS 5D3 5D Mark III

BGN 2.88

Нова Камера Функција Dial Mode Интерфејс Капа Копчето Поправка на Дел За Cano EOS 5 D3 5 D Mark IIIПочитувани клиентотСтара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица...

нов обектив zoom-блок за olympus fe5030 FE5030 U5010 X960 U5010 за BenQ S4130 Digital Camera Repair Part NO CCD SILVER

BGN 22.38

100% НОВ Објектив за Зумирање Единица за олимп fe5030 FE5030 U5010 X960 U5010 за Ben Q S4130 Дигитална Камера Поправка на Дел БЕЗ CCD СРЕБРО.Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Нов въртящ се вал Гъвкав кабел за Canon EOS 70D 700D 650D 600D 750D 760D ремонт на цифрови фотоапарати част

43.98 -9 % BGN 40.00

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Нов LCD дисплей за CANON EOS 1100D / EOS Rebel T3 DSLR Digital Camera Repair Part NO Backlight

BGN 15.98

НОВИ LCD Екран За CANON EOS 1100 D / EOS Бунтовнички T3 dslr фото Дигитална Камера Поправка на Дел БЕЗ ОсветлувањеПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

оригиналната дънна платка за Canon 7D2 7D mark II DS126461 mainboard 7DII main board Camera repair parts

BGN 296.00

Наслов оригиналната плоча за Canon 7 D2 7 D mark II DS126461 плоча 7 DII главниот одбор на Камерата поправка делови[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа за насПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Нов и оригинален Nikon AF-S DX Zoom Nikkor 16-85mm F / 3.5-5.6 G ED VR лист уплътнението на капака 1k111-005 ремонт на обектива на камерата част

BGN 36.00

Нови и Оригинални За Nikon AFS DX Зум, Nikkor 1685mm F / 3.55.6 G ЕД VR ЛИСТ покрие Заптивка 1 K111005 Леќи на Камерата Поправка ДелПочитувани клиентотСтара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица...

Digital SLR camera ремонт резервни части D800 D800E key back вътрешна навигационни бутони за Nikon

BGN 12.78

Дигитални SLR камера поправка и замена на делови D800 D800 E копче за враќање назад внатрешни копчиња за навигација за Nikontraking број продавницата се наоѓа во најголемите во Азија електроника пазарот во Шенжен Huaqiang Север, посветена на дигитални камери и camcorders SLR камера поправка делови...

чисто нов LCD дисплей за FUJI Fujifilm FinePix S5700 S5800 S8000 S700 цифров фотоапарат с подсветка

BGN 15.98

100% НОВИ LCD Екран За FUJI Fujifilm Fine Pix S5700 S5800 S8000 S700 Дигитална Камера Со ОсветлувањеПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

оригинална дънната платка/начало печатна платка/резервни части за ремонт на печатни платки за цифров фотоапарат Samsung Wb600

BGN 69.36

Наслов100% Оригинални Плоча / главната Коло / pcb Поправка Делови За Samsung Wb600 Дигитална Камера[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа за насПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Нов LCD дисплей с външен екран и осветление на резервни части за Sony ILCE-7 ILCE-7 ILCE-7R ILCE-7S A7 A7K A7R 7AS камера

BGN 17.57

Нови LCD Екран со надворешниот екран и светлото поправка делови за Sony ILCE7 ILCE7 ILCE7 R ILCE7 S О7 A7 K A7 R 7 AS камераПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

оригинална група събрание на затвора за CANON EOS 1000D / EOS Rebel XS / Kiss F DSLR Digital Camera Repair Part

BGN 17.60

100% Оригинални Shutter Собранието Група За CANON EOS 1000 D / EOS Бунтовнички XS / Бакнеж F dslr фото Дигитална Камера Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Нов обектив zoom-блок за Sony DSC-T9 DSC-T10 DSC-T20 DSC-T30 DSC-T50 DSC-T70 DSC-T2 T9 T10 T20 T30 T50 T70 T2 цифров фотоапарат

10.72 -7 % BGN 10.00

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

чисто нов LCD дисплей, резервни части за ремонт на екрана CANON EOS 5D Mark III 5DIII 5D3 1DX EOS-1D X цифрова камера с осветление и стъкло

BGN 47.98

100% НОВИ LCD Екран Поправка Делови за CANON EOS 5 D Mark III 5 DIII 5 D3 1 DX EOS1 D X Дигитална Камера Со Светлото И стаклоПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Нов бутон за освобождаване на затвора бленда колелото на въртяща се маса циферблат колесни блок за Canon EOS 6D цифров фотоапарат ремонт на част от

BGN 17.60

НОВИ Копчето на Блендата Отворот Тркала Плочата Dial Тркала Единица За Canon EOS 6 D Дигитална Камера Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

2 бр. / нов LCD-гъвкав кабел за Panasonic HDC-MDH1 MDH-1 MDH1 ремонт на видеокамери част

8.00 -12 % BGN 7.00

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.