• Новинка
QiAN SiMAi New Original power on / off & Volume up/down Buttons Control Key гъвкав кабел за мобилен телефон Lenovo A5800-D A616 A5800D

QiAN SiMAi New Original power on / off & Volume up/down Buttons Control Key гъвкав кабел за мобилен телефон Lenovo A5800-D A616 A5800D

резултат:
BGN 5.60

Брой продукти
Налично


Нови Оригинални на моќ/исклучување & Јачина на звук горе/долу Копчиња за Контрола на Копчето flex кабел За Леново A5800-D A616 A5800 D Мобилен телефон
1. 100% нови и високо quanity производи .
2, Сите предмети биле тест пред брод .
3. Лесно да се инсталира, но тоа треба професионална вештина за да го инсталирате, ве молиме да се биде внимателен
4. Prefect Одговара За Леново A5800-D A616 A5800 D Мобилен телефон
Пакет :
1pcs Копчето за вклучување/исклучување & Јачина на звук горе/долу Копчиња flex кабел
ЗАБЕЛЕШКА : ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

Номер На Модела:
A5800-D
търговска марка:
Циен Симай
Тип:
бутон за сила включено - изключено & бутон Том up / down кабел гъвкав тръбопровод
Форма:
За Lenovo A5800-D A616 A5800D

Избор на купувачи

безплатна доставка 3,5 за Unitech PA967 LCD дисплей + тъчпад дигитайзер

83.20 -10 % BGN 75.00

бесплатен превозот 3.5" за Unitech PA967 LCD Екранот +екран на допир панел DigitizerВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

За Xiaomi MI 5X MI5X LCD дисплей+тъч екран дигитайзер, стъклена леща подмяна монтаж на китайски версия

47.02 -0 % BGN 47.00

ЗА Xiaomi MI 5 X MI5 X LCD Дисплеј+Екран на Допир Digitizer Стаклена Леќа Собранието Замена Кинески верзија100% Тестирани Пред Превозот!!!Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ на Тест пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!!*Компатибилни Модели : За Xiaomi MI5 X ,Не се компатибилни со другите модели...

5.5 за Lenovo K5 Note A7020 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей в събирането черен / бял/златен цвят Безплатна доставка

BGN 28.94

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

за Psion Teklogix НЕО PX750 тъчпад сензорен екран дигитайзер обектив

BGN 30.40

Psion Teklogix НЕО PX750 екран на допир панел на допир за digitizer леќаВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

STONERING 1000mAh BST-38 батерия за телефона Sony Xperia T650i W580c W980 Z770i C510 C902

BGN 8.16

modname=ckeditorКарактеристики Висок Квалитет на батеријатаМоќ Оценка 3.7 V1000m AhСите батерии се тестирани пред праткатаОва замена на батеријата има интегриран microchip за спречување на преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријатаНајдобра замена на батеријата со долго време на мирување и времето на разговорМала тежина, висока капацитет и ниска отпорностБатеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторотПакетот вклучува : 1 x Нов Стандард за Замена на БатеријатаНие, исто така продаваат на големо количини, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАСНачин На Плаќање : * Ве молиме да го купат на aliexpress.* Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,ве молиме точно пред исплата.* Ние само брод цел потврди адреса.Не прифаќаат промени адресата.* Продавачот не е одговорен за погрешно Превозот Адреса.Превозот Термини : * Ние користиме поштата Услуги со следење на број .* Проценето време на испорака за Кина е 3090 дена.* Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори(На пример : јавни празник, времето ефект)...

Нов оригинален Honey well LXE MX7 сензорен екран ръка на екрана на секретаря безплатна доставка

BGN 19.20

Нови оригинални Мед и LXE MX7 екран на допир ракопис екран logger бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Оригинален сензор за пръстови отпечатъци бутон за Elephone P9000 MT6755 Octa Core 5.5 FHD 1080*1920 Безплатна доставка

14.38 -10 % BGN 13.00

Оригиналниот сензор за Отпечатоци Копчето За Elephone P9000 MT6755 Octa Core 5.5" FHD 1080*1920 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

LTPro TOP Quality Power On Off & Volume Up Down Button Key Flex кабел за Huawei P8 Lite ALE-L21 подмяна, ремонт, резервни части

7.98 -12 % BGN 7.00

ВРВЕН Квалитет На Моќ Исклучување на & Гласност Нагоре Надолу Копчето за Скролување Flex Кабел за Huawei P8 Лајт ALEL21 Замена на Резервни Делови за ПоправкаСпецификација : 1...

Perfine Rechargeable Li-Ion Battery BL-44E1F за смяна на батерията на мобилен телефон LG V20 3200mAh

25.58 -22 % BGN 20.00

Perfine LiIon Батеријата BL44 E1 F за LG V20 Замена на Батеријата 3200m AhКапацитетот на батеријата : 3200 m AhБатерија Тип : Литиум ЈонскаНапон Излез : 3.85 VБатеријата Тежина : 48gКомпатибилен со : LG Сите Меѓународни и НИ Превозникот LG V20 Модели / Verizon LG V20 Батеријата / Отклучен H990 DS.Лесен за инсталација и отстранување, со иста големина како вашата оригинална батерија LG V20, подобро висок капацитет резервната батерија за вашиот V20.Ues Одделение А+ оценет батеријата клетки со CE, и ROHS сертификација.D esigned да трае повеќе од 500 повторува на наполнетост на батеријата циклуси.Ве Молиме Имајте Во Предвид : Кога ќе добие батерија,ве молиме да го користите до сите енергијата на батеријата додека телефонот се исклучува автоматски,а потоа го преземе целосна наполнетост да ја користите(ве Молиме продолжете да ја полните 23 часа по полнење достигне 100% )...

QiAN SiMAi New original ear earpiece говорител за мобилен телефон ZTE N760 R750 V960 V961 U280 X876 U960s + дропшиппинг

BGN 2.69

Нови оригинални уво слушалка звучници За ZTE N760 R750 V960 V961 U280 X876 U960s мобилен телефон + Drop Shipping1 100% висок quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

използван основната гъвкав кабел за Lenovo P780 Flex Кабел, резервни части за мобилни телефони

BGN 4.64

користи главната Лента Flex кабел За Леново P780 Мобилен телефонОпис : Тоа се користи за да го замени вашиот ред, оштетената, испукана flex кабелСамо за Леново P780 Мобилен телефон , не одговара за други МоделиСекој објект ќе бидат тестирани пред да се брод тоаНие пак секој објект внимателно и да ги направи во добра состојбаПакет : 1 x користи Лента Flex кабел За Леново P780 Мобилен телефон

Нов оригинален антена сигнал гъвкав кабел за Jiayu G4 G4S G4C RF кабел кабел лента антена на мачтата сигнал антенная подмяна на линия

5.62 -11 % BGN 5.00

Нови Оригинални Антена сигнал flex кабел За Jiayu G4 G4 S G4 C RF кабел жица лента антена јарболот сигнал антена линија заменаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.