• Новинка
Нов за Huawei Google Nexus 6P задната капачка на обектива на камерата светкавица стъклена

Нов за Huawei Google Nexus 6P задната капачка на обектива на камерата светкавица стъклена

резултат:
BGN 5.60
BGN 5.00 -11 %

Брой продукти
Налично


Подробности

търговска марка:
IPARTSFIXFIX
Дизайн:
Бар
Съвместим Марка:
Huawei
Номер На Модела:
За Huawei Google Nexus 6P

Избор на купувачи

5.6 сензорен екран стъкло дигитайзер панел за Huawei Honor 9 Lite LLD-L22A LLD-L31 LLD-AL00 смяна на предно стъкло

BGN 22.21

5.6" Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел За Huawei Чест 9 Лајт LLDL22 A LLDL31 LLDAL00 Пред Стакло ЗаменаКарактеристики на производот : тип на Производ : 5.6"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Huawei Чест 9 Лајт LLDL22 A LLDL31 LLDAL00 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitiz 1 PCSX АлаткиСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

Оригинален нов КПС Falcon 5500 сензорен екран дигитайзер обектив безплатна доставка

22.40 -11 % BGN 20.00

Оригинални нови PSC Сокол 5500 екран на допир digitizer леќа бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

5.0 сензорен екран, стъклен панел дигитайзер за Huawei Y6 Pro 2017 SLA-L02 SLA-L22 SLA-TL00 инструменти за смяна на предно стъкло

BGN 18.00

5.0" Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел За Huawei Y6 Про 2017 SLAL02 SLAL22 SLATL00 Пред Стакло Замена алаткиКарактеристики на производот : тип на Производ : 5.5"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Huawei Y6 Про 2017 SLAL02 SLAL22 SLATL00 1 PCSX Екран на Допир Digitiz 1 PCSX АлаткиСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

50 бр./лот Micro Usb конектор за зареждане порт за Blackberry 9900 9930 за Motorola Moto G2 XT1068 XT1069 зарядно гнездо мъжки Джак

13.60 -4 % BGN 13.00

50 PCS / Многу Micro Usb Конектор за Полнење Порта За Blackberry 9900 9930 за полнење За Motorola Мото G2 XT1068 XT1069 Полнење Штекер Plug ЏекПотсетување : 1...

Нов за xiaomi Mi6 Mi 6 резервни части задната част на кутията на батерията вратата 3D стъкло корпус на телефона за носене капак на батерията калъф за mi6 безплатна доставка

26.64 -6 % BGN 25.00

Вистински слики, во парк, instand испорака Со Вистински Следење на Број, може да се провери вашиот pacakge Ве молиме потврдете ќе може да го замени тоа пред цел...

Оригинален сензор за пръстови отпечатъци бутон за Elephone P9000 MT6755 Octa Core 5.5 FHD 1080*1920 Безплатна доставка

14.38 -10 % BGN 13.00

Оригиналниот сензор за Отпечатоци Копчето За Elephone P9000 MT6755 Octa Core 5.5" FHD 1080*1920 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Използван Teated добър 5.5 inch за HTC U11 U 11 мобилен телефон, usb plug charge порт кабел за зареждане на ПХБ dock board за HTC U11 U 11

BGN 95.46

Користи Teated добра 5.5 инчен За HTC U11 У 11 Мобилен Телефон usb приклучок за полнење полнење порта PCB клупа board For HTC U11 У 11Карактеристики : 1...

Горещ екран на ръкописен текст докосване продажба първоначално блок за почистване на оу Opticon H16 H16A H16B

BGN 41.60

Топла продажба на оригинални допир ракопис екран за Оу Opticon H16 H16 A H16 B скенерВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

5.5 за BQ Aquaris m5.5 докоснете екрана, за да BQ Aquaris M5. 5 сензорен екран Digitizer смяна на стъкло M5. 5 черен / бял

BGN 20.00

Секој екран на допир ќе биде repeatly тестирани пред испорака,и печат на тоа По приемот на стоката, ве молиме да се отстрани печат, бидејќи ние само ги препознаваат печат за да бидете сигурни дека тоа е нашата стока...

безплатна доставка 3,5 за Opticon PHL7000 LCD дисплей + тъчпад дигитайзер

44.00 -9 % BGN 40.00

бесплатен превозот 3.5" за Opticon PHL7000 LCD екранот + екран на допир панел digitizerВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Нов оригинален антена сигнал гъвкав кабел за Jiayu G4 G4S G4C RF кабел кабел лента антена на мачтата сигнал антенная подмяна на линия

5.62 -11 % BGN 5.00

Нови Оригинални Антена сигнал flex кабел За Jiayu G4 G4 S G4 C RF кабел жица лента антена јарболот сигнал антена линија заменаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Използван телефон коаксиален кабел сигнал за Elephone Vowney 5.5 Inch 2560*1440 MTK6795 Octa Core Безплатна доставка

11.18 -11 % BGN 10.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

SanErqi за смяна на батерията Nano3 3.7 V литиево-йонна батерия заместител на iPod Nano 3 3-то поколение батерии с инструменти

BGN 12.30

Детали на Батеријата 1 100% тестирано и 1 години гаранција 2 Тестирани еден по еден и 100% работи и 3 Во време на превозот со следење на број 4...

Циен Симай нов високоговорител зумер разговор за Huawei honor 3X G750 мобилен телефон + дропшиппинг

BGN 2.59

Нов Силен звучник ѕвончето измамник За Huawei чест 3 X G750 Мобилен телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

За Xiaomi MI 5X MI5X LCD дисплей+тъч екран дигитайзер, стъклена леща подмяна монтаж на китайски версия

47.02 -0 % BGN 47.00

ЗА Xiaomi MI 5 X MI5 X LCD Дисплеј+Екран на Допир Digitizer Стаклена Леќа Собранието Замена Кинески верзија100% Тестирани Пред Превозот!!!Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ на Тест пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!!*Компатибилни Модели : За Xiaomi MI5 X ,Не се компатибилни со другите модели...

Бутон за включване изключване гъвкав кабел за Sony Xperia L S36h C2104 C2105 бутон за увеличаване на звука и бутона за превключване на камерата част flex кабел

5.50 -9 % BGN 5.00

QCC ВО ТАИ WANМоќта на исклучување копче за Flex кабел За Sony Xperia L S36h C2104 C2105 Јачина на звук нагоре надолу копчето & камерата префрлање копчето Flex кабел деловиПродажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Attentio n : 1)...

използван основната гъвкав кабел за Lenovo P780 Flex Кабел, резервни части за мобилни телефони

BGN 4.64

користи главната Лента Flex кабел За Леново P780 Мобилен телефонОпис : Тоа се користи за да го замени вашиот ред, оштетената, испукана flex кабелСамо за Леново P780 Мобилен телефон , не одговара за други МоделиСекој објект ќе бидат тестирани пред да се брод тоаНие пак секој објект внимателно и да ги направи во добра состојбаПакет : 1 x користи Лента Flex кабел За Леново P780 Мобилен телефон

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.