• Новинка
За Nokia Lumia 920 Flex + Конектори И Бутони За Камера, Бутони За Хранене И Регулиране На Звука

За Nokia Lumia 920 Flex + Конектори И Бутони За Камера, Бутони За Хранене И Регулиране На Звука

резултат:
BGN 17.60
BGN 16.00 -9 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Дизайн:
Бар
търговска марка:
IPARTSFIXFIX
Съвместим Марка:
Nokia
Номер На Модела:
за Nokia Lumia 920

Избор на купувачи

Oukitel C4 микрофон чисто нов оригинален микрофон подмяна на част от аксесоари за Oukitel C4 мобилен телефон

BGN 9.73

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустријата искуство!Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот![Вид Забелешка : ]Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

YuXi, Micro USB, Mini USB Jack socket Connector plug порт за кабел за зареждане на мобилен телефон Huawei P9 младежката версия.

BGN 0.48

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 7 работни дена( Освен за посебни случаи )3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.4...

10 бр./лот RF5150 5150 за iPhone 6s plus 6s 6splus антена IC превключвател

BGN 33.60

Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас купи повеќе делови се користи "Додади во кошничка" ние wikk направи попуст за вас.Време на испорака(во работни денови) : DHL : 37 дена ПРОЗОРЦИ : 37 дена Fedex : 37 дена ЕМС : 510 дена Сингапур Пост : 1025 дена Хонгконг Пост Воздух Mail : 1025 денаПлаќање • При купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

3.7 V 1750mAh 6.475 Wh подмяна на телефона е литиево-йонна батерия BL3805, за да Лети IQ4404 IQ4402 BL3805 батерия на телефон + песен-номер

9.41 -26 % BGN 7.00

1 Pcs 1750 Mah Rechargerable Замена Batteria BL3805 BL 3805 Батерии За Лета IQ4404 IQ 4404 Главна Карактеристика : 100% Сосема Нов и Висок квалитет Замена за стариот телефон батеријата Тестирање секој батеријата пред да се испраќаат надвор Професионална инсталација е препорачливо Спецификација : Капацитетот на Батеријата : 1750m Ah Напон : 3.7 V Компатибилен : За ЛЕТА IQ4404 Големина : 62 x 55 x 4mm Пакет се вклучени : 1 x Телефон батеријата

Използва се оригинална бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни Bluboo Xfire MTK6735M Quad Core 5.0 QHD 960x540 Безплат?

14.38 -10 % BGN 13.00

Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Bluboo Xfire MTK6735 M Quad Core 5.0" QHD 960x540 Бесплатен ПревозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Oukitel U7 Plus Volume button Flex Кабел Original New volume up/down button спк стартира строителни Тел Flex Cable for Oukitel U7 Plus

BGN 11.57

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустријата искуство!Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот![Вид Забелешка : ]Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Използва се оригинална превключвател за изключване на звука Flex кабел за спк стартира строителни UKITEL U8 FDD-LTE 4G 5.5 HD MTK6735 Quad Core Безплатна доставка

15.98 -6 % BGN 15.00

Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за UKITEL U8 ФЛОПИLTE, 4 G 5.5 " HD MTK6735 Quad Core Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Wyieno M4 кабел за зареждане порт за Xiaomi 4 Mi4 Micro USB зарядно устройство конектор гъвкав кабел замяна с микрофон

BGN 9.58

M4 Полнење Порта За Xiaomi 4 Mi4 Micro USB Конектор Флекс Кабел Замена Со МикрофонСпецификации : 1, Моделот : За mi 42, Боја : 3, Пакет Содржина : 1pc конектор флекс4, Превозот време : Стоки ќе биде транспортирана од 2 работни дена Повеќе Детали Фото Покажува

тестван за Huawei Honor 9 STF-L09 STF-AL10 STF-AL00 STF-TL10 LCD дисплей + тъч екран дигитайзер възли за Честта 9

BGN 43.18

100% Тестирани За Huawei Чест 9 STFL09 STFAL10 STFAL00 STFTL10 LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Собранието За Чест 9Опис : 100% Сосема нов и висок квалитетПоправка / замена на вашиот скршен, оштетената, испукана, не се признаваат LCD екран на допир собраниеСекој Објект биле тестирани пред превозотКомпатибилен со : За Huawei Чест 9Боја : Црна, Бела ,Златна,СинаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме не го инсталирате на производот директно по приемот на производот...

Оригинална батерия 3000mAh Batterie Batterij Bateria за Динг, Динг SK3 Pro MTK6582 5.5 HD 1280x720

12.78 -6 % BGN 12.00

3.8 V 3000m Ah liion резервната батерија за Динг Динг SK3 Про Одговараат за Динг Динг SK3 Про Компактни димензии, лесно за вас да се носат за време на патувањето Лесно се вклопува во вашата чанта или торба Напон : 3.8 V Напон на Полнење Лимит : 3.8 V Капацитет : 3000 мр Боја : како што е прикажано во picturСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

за iPhone Home Button Sticker Touch ID алуминиеви етикети Telefoon за iPhone 5s 4 6 6s 7 Apple iPad 2 Air Pro аксесоари за телефони

1.42 -30 % BGN 1.00

Функција : 100% висок квалитет на сосема новИме : Допир ID Home Копчето НалепнициСостојба : НоваМатеријал : Алуминиум Легура МеталБоја : како на фотографии покажуваатМодерен и атрактивен дизајн за вашите уредиСтилски и Издржлив, Направи вашиот мобилен телефон изгледа симпатичнаПрактичен и убав подарок за себеПогоден за Телефонот 7 7 PL S 6 PLПакет се Вклучени : 1pcs

Wyieno черно, сензор за Highscreen Boost 3 SE / Boost 3 SE pro сензорен екран дигитайзер, стъклен панел замяна на тъчпад +проследяване

BGN 14.38

Црна Сензор За Highscreen Зголеми 3 SE / Поттик 3 SE pro Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Touchpad Замена +СледењеСпецификации : 1, Моделот : За Поттик 3 SE / Поттик 3 SE pro2, Боја : Црна3, Пакет Содржина : 1pc екран на допир4, Превозот време : Стоки ќе биде транспортирана од 2 работни дена Повеќе Детали Фото Покажува

Използван телефонен коаксиален кабел сигнал за Vkworld S8 MTK6750T Octa Core 5.99 FHD 2160x1080 Безплатна доставка

12.78 -6 % BGN 12.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Говорител на вътрешния сигнал на звънене резервни части за ASUS Pegasus X002

BGN 0.94

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Гласно ГоворникД препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Гласно Говорник / 1pc

Jedx Оригинал за Xiaomi Mi Pad Micro USB зарядно зарядно устройство конектор порт кабел за зареждане гъвкав кабел подмяна на резервни части

14.38 -10 % BGN 13.00

Вистински слики, јас n акции, instand испорака Вистински следење на број, побезбедно Професионални КК пред да се достави и совршен пакет, па можете да се чувствуваат удобно да се купуваат и користат.100% Сосема Нов Вистински Оригинални за Xiaomi Mi Подлога Приклучете USB Порт за Полнење Одбор Поправка и Замена на Делови, Бесплатен Превозот! Карактеристики : Висок квалитет на Полнење преку USB Порта, со микрофон одбор за Xiaomi Mi Белешка Рампа; Ако вашиот Полнење преку USB Порт или микрофонот е скршен или дефект, а вие треба да го замени на скршени еден...

Ymitn на нов корпус задната част на задната камера със стъклен капак на обектива с лепило за HuaWei NOVA CAZ-AL10 Безплатна доставка

6.38 -6 % BGN 6.00

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Hua Wei НОВА CAZAL10 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

LTPro с рамка за Xiaomi Redmi 5A LCD дисплей+тъч екран, 5.0 инчов дигитайзер замяна за монтаж на мобилен телефон Redmi 5A

44.78 -6 % BGN 42.00

LCD екран на Допир Digitizer за Xiaomi Redmi 5 AСпецификација : 1 Добар Квалитет Делови LCD екран на Допир Digitizer2 Поправи вашиот Скршени или Оштетени мобилни екран на допир со овој дел,да Направите вашиот телефон да изгледа новиот повторно.3...

За HTC One A9 задната част на задната основната голяма камера гъвкав кабел, резервни части

BGN 29.25

За HTC A9 Задната Камера flex кабелКарактеристики : • За производ е телефон резервни делови во мобилен телефон• Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакување• Тестирани пред превозот и 100% работи добро• Испорака во 3 работни дена по потврди плаќањеПакет : •1 buc Камера flex кабелПревозот : • Да бидете сигурни дека купувачот интерес, ние сме САМО можност да се брод предмети да се земјите како што се наведениГаранција•1 месеци Гаранција...

1 бр Wifi сигнална антена гъвкав кабел за iPhone 5S безжична монтаж на гъвкав кабел, резервни части

BGN 4.08

1 BUC Wifi Сигналот на Антената Flex Кабел За i Phone 5 S Безжична Собранието flex кабел Замена на ДеловиЕден Работи Што треба да знаете пред да се направи со цел : Бидејќи ние тестирани еден по еден пред превозот , понекогаш може да биде некој остаток на лепак / Почеток на flex кабел , ова е нормална ситуација ! ве молиме да се разбере со тоа ! Однапред ви благодариме !Функција : Wifi Сигналот на Антената Flex Кабел За i Phone 5 S Безжична Собранието flex кабел...

За Blackview A8 max тъчпад 5.5-инчов сензорен екран дигитайзер, подмяна на датчик за Blackview A8 max телефон

17.44 -31 % BGN 12.00

Секој екран на допир ќе биде repeatly тестирани пред испорака,и печат на тоа По приемот на стоката, ве молиме да се отстрани печат, бидејќи ние само ги препознаваат печат за да бидете сигурни дека тоа е нашата стока...

Оригинална батерия на телефона AB463651BC за Samsung S5630C S5560 C3370 C3518 J800 J808 F339 S5296 L700 W559 S5628 B3410 L708E SGH-L700

10.83 -8 % BGN 10.00

Овој производ е обезбеден дека тоа е купен од Samsung мобилен телефон производители додатоци продажни канали , апсолутно 100% вистински оригиналот.Бренд : SamsungБатеријата модел : AB463651 BCКапацитетот на батеријата : 1000 m AhНапон лимит : 3.7 VКомпатибилен со : Samsung W Односно 559 S5608 S5628 C3200 C3222 C3322 S3650 C S7070 S3370 S5610 S5620 I S5630 C S5560 C C3370 C3518 J800 J808 F339 S5296 L700 W559 S5628 B3410 L708 E SGHL700 960m AhБатеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакет (пластична кеса пакет)Важно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

Оригинални Power 3 преден панел със сензорно стъкло дигитайзер екран с LCD дисплей 6.0 инча ulefone power 3 Телефон безплатна доставка

BGN 79.98

Оригиналниот Енергија 3 Преден Панел на Допир Стакло Digitizer Екран со LCD дисплеј за 6.0 инчен ulefone енергија 3 Телефон БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.