• Новинка
Истински оригинален нов порт за зареждане dock конектора на зарядното устройство Flex & жак за слушалки аудио кабел за iPhone 5S Бял

Истински оригинален нов порт за зареждане dock конектора на зарядното устройство Flex & жак за слушалки аудио кабел за iPhone 5S Бял

резултат:
BGN 3.04
BGN 3.00 -1 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Дизайн:
Бар
Номер На Модела:
за iphone 5s
Съвместим Марка:
Apple iPhone
търговска марка:
IPARTSFIXFIX

Избор на купувачи

Използва се оригинална бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни Bluboo Xfire MTK6735M Quad Core 5.0 QHD 960x540 Безплат?

14.38 -10 % BGN 13.00

Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Bluboo Xfire MTK6735 M Quad Core 5.0" QHD 960x540 Бесплатен ПревозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Използва се оригинална превключвател за изключване на звука Flex кабел за спк стартира строителни UKITEL U8 FDD-LTE 4G 5.5 HD MTK6735 Quad Core Безплатна доставка

15.98 -6 % BGN 15.00

Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за UKITEL U8 ФЛОПИLTE, 4 G 5.5 " HD MTK6735 Quad Core Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Оригинална батерия на телефона AB463651BC за Samsung S5630C S5560 C3370 C3518 J800 J808 F339 S5296 L700 W559 S5628 B3410 L708E SGH-L700

10.83 -8 % BGN 10.00

Овој производ е обезбеден дека тоа е купен од Samsung мобилен телефон производители додатоци продажни канали , апсолутно 100% вистински оригиналот.Бренд : SamsungБатеријата модел : AB463651 BCКапацитетот на батеријата : 1000 m AhНапон лимит : 3.7 VКомпатибилен со : Samsung W Односно 559 S5608 S5628 C3200 C3222 C3322 S3650 C S7070 S3370 S5610 S5620 I S5630 C S5560 C C3370 C3518 J800 J808 F339 S5296 L700 W559 S5628 B3410 L708 E SGHL700 960m AhБатеријата Земја на Потекло : КинаПакување спецификација : најголемиот дел пакет (пластична кеса пакет)Важно : Новите Литиум Јон батерии мора да биде ЦЕЛОСНО НАПОЛНЕТА и ЦЕЛОСНО ИСПРАЗНЕТА 2 до 3 пати, пред да бидат ЦЕЛОСНО УСЛОВЕНИ...

Jedx Оригинал за Xiaomi Mi Pad Micro USB зарядно зарядно устройство конектор порт кабел за зареждане гъвкав кабел подмяна на резервни части

14.38 -10 % BGN 13.00

Вистински слики, јас n акции, instand испорака Вистински следење на број, побезбедно Професионални КК пред да се достави и совршен пакет, па можете да се чувствуваат удобно да се купуваат и користат.100% Сосема Нов Вистински Оригинални за Xiaomi Mi Подлога Приклучете USB Порт за Полнење Одбор Поправка и Замена на Делови, Бесплатен Превозот! Карактеристики : Висок квалитет на Полнење преку USB Порта, со микрофон одбор за Xiaomi Mi Белешка Рампа; Ако вашиот Полнење преку USB Порт или микрофонот е скршен или дефект, а вие треба да го замени на скршени еден...

Използва оригинален сензор за близост за InFocus M2 Snapdragon процесор Quad Core 4.2 инча Безплатна доставка

15.98 -6 % BGN 15.00

Користи Оригинални Proximaty Сензор За In FocМ2 Quad Core Snapdragon 4.2 инчен Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Използва предната камера 8.0 MP модул за смартфон Cubot X16 MT6735 Quad Core 5 инча Безплатна доставка + номер за проследяване

23.46 -10 % BGN 21.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Оригинална батерия 3000mAh Batterie Batterij Bateria за Динг, Динг SK3 Pro MTK6582 5.5 HD 1280x720

12.78 -6 % BGN 12.00

3.8 V 3000m Ah liion резервната батерија за Динг Динг SK3 Про Одговараат за Динг Динг SK3 Про Компактни димензии, лесно за вас да се носат за време на патувањето Лесно се вклопува во вашата чанта или торба Напон : 3.8 V Напон на Полнење Лимит : 3.8 V Капацитет : 3000 мр Боја : како што е прикажано во picturСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Оригинални Power 3 преден панел със сензорно стъкло дигитайзер екран с LCD дисплей 6.0 инча ulefone power 3 Телефон безплатна доставка

BGN 79.98

Оригиналниот Енергија 3 Преден Панел на Допир Стакло Digitizer Екран со LCD дисплеј за 6.0 инчен ulefone енергија 3 Телефон БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

1бр 3.85 V 2500mAh EB-BG850BBC смяна на батерията на телефона за Samsung Galaxy Alpha G850F G8508 G850M G8509v G8508s Batteria

12.51 -36 % BGN 8.00

GOLDFOX 3.85 V 2500m Ah ИОBG850 BBC Замена Телефон Батеријата За Samsung Галакси Алфа G850 F G8508 G8508 S G8509 V БатеријатаГлавна Карактеристика : Најдобри замена за оригиналната батеријата со зголемена пасивност и времето на разговор...

10 бр./лот RF5150 5150 за iPhone 6s plus 6s 6splus антена IC превключвател

BGN 33.60

Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас купи повеќе делови се користи "Додади во кошничка" ние wikk направи попуст за вас.Време на испорака(во работни денови) : DHL : 37 дена ПРОЗОРЦИ : 37 дена Fedex : 37 дена ЕМС : 510 дена Сингапур Пост : 1025 дена Хонгконг Пост Воздух Mail : 1025 денаПлаќање • При купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам...

Wyieno черно, сензор за Highscreen Boost 3 SE / Boost 3 SE pro сензорен екран дигитайзер, стъклен панел замяна на тъчпад +проследяване

BGN 14.38

Црна Сензор За Highscreen Зголеми 3 SE / Поттик 3 SE pro Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Touchpad Замена +СледењеСпецификации : 1, Моделот : За Поттик 3 SE / Поттик 3 SE pro2, Боја : Црна3, Пакет Содржина : 1pc екран на допир4, Превозот време : Стоки ќе биде транспортирана од 2 работни дена Повеќе Детали Фото Покажува

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.