• Новинка
LTPro 5.99 LCD сензорен дисплей дигитайзер възли за xiaomi Mi Mix 2 Mix2 телефон резервни части резервни части

LTPro 5.99 LCD сензорен дисплей дигитайзер възли за xiaomi Mi Mix 2 Mix2 телефон резервни части резервни части

резултат:
BGN 143.98
BGN 128.00 -11 %

Брой продукти
Налично


LTPro 5.99" LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието За Xiaomi Mi МИКС 2 телефон делови Замена на Делови
Опис На Производот :
Карактеристики : 1. 100% fited LCD За xiaomi Mi Микс 2 2. Замена на дел LCD За xiaomi Mi Микс 2 , Тоа се користи за да се поправи го замени вашиот ред, оштетената, испукана, notrecognised LCD ЕКРАН на ДОПИР. 3. Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување. 4. Голема количина на залиха. 5. Тестирани пред превозот и 100% работи добро. 6. Испорака во 3 работни дена после потврда на плаќањето. 7. Одличен за по-продажба на услуги. 8. Тоа е совршено компатибилни со : ЗА XIAOMI MI МИКС 2, 9. КК : Тест, еден по еден пред превозот.
Пакет ncluded : 1x LCD За xiaomi Mi Микс 2
Производ Слики :
Плаќање :
1.Ние го прифаќаме Безбедно и Полесно платат онлајн(Зачувам)Преку Credit Card.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.pls испратите вашата исплата за вашиот објект наскоро.ако кој било проблем за време на вашата исплата,pls контактирајте со нас.
3.Ние го задржуваме правото да го одбие цел за понудувачот haveing негативни или скриени повратни информации и не се регистрирани понудувачи кои се пријавени од .
Превозот :
1.Предмети се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.
2.ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Колет,која е бесплатна. Во принцип,тоа се потребни околу 15-35 дена да пристигнат.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови или времето отпад на царинење и така натаму,ве молиме почекајте трпеливо.
3.ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за DHL, Fed Ex, или ЕМС услуга детали пред да купите.
Гаранција :
1.pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена.
ние ќе го препрати или рефундирање на дека по потврди проблеми и да ја добиете вашата врати објектот.
pls забелешка,ние не сме responsble за враќање превозот надомест.
2.Гаранцијата ќе важи за 6 месеци против производство на дефект.
3.Гаранцијата не се однесува на следниве околности :
а) Штетата предизвикана од прекумерно ware&солза,злоупотреба, несоодветна инсталација или операција, занемарување,несреќи.
б) Штетата предизвикана од природни disaters,поплава пожар,гром или загадување.
в) Ако објектот е отворено, сите делови се отстранети или поправени од страна на неовластено лице.
г) Нема гаранција ќе биде дадена доколку објектот не се во оригиналната услови.
По servies :
1.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако не го добиете вашиот објект повеќе од 40 дена откако ќе го извршите плаќањето.
2.Кога ќе го примите објект,ако тоа не функционира правилно или таа има проблем, Pls се чувствуваат слободни да контакт.
3.Ние мора да ги реши вашите проблеми со нашата најдобра услуга, Pls не ни даде лош повратни информации без каков било контакт и комуникација.
4.Ние сме сигурни и чесни продавачот,ние само се надевам дека ќе уживате во шопинг.
Повратни информации :
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.
2.Ако добиете и како нашите предмети,позитивните оцени е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
3.ние ќе ви даде попуст за вашата следна цел, ако ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. .
4.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Подробности

Цвят:
черен цвят
търговска марка:
LTPro
Разделителна Способност На Дисплея:
2160*1080
Съвместим Марка:
xiaomi
Съвместима Модел, Xiaomi:
Mi Микс
Екран:
> 3
LCD-комплект:
ДА
Вид На Допир Екран:
Капацитивен Екран
Номер На Модела:
за Xiaomi Mi Mix 2 Mix2
Номер На Модела:
LCD сензорен дисплей дигитайзер в събирането с рамка
Тип:
LCD дисплей е сензорен екран за xiaomi Mi Mix
QC:
Теста един след друг
Място на произход:
Шенжен (мяньланд), Китай
Име:
LCD дисплей с рамка за xiaomi Mi Mix
Цвят:
черно-бял
Размер:
5.99

Избор на купувачи

3.7 V 1750mAh 6.475 Wh подмяна на телефона е литиево-йонна батерия BL3805, за да Лети IQ4404 IQ4402 BL3805 батерия на телефон + песен-номер

9.41 -26 % BGN 7.00

1 Pcs 1750 Mah Rechargerable Замена Batteria BL3805 BL 3805 Батерии За Лета IQ4404 IQ 4404 Главна Карактеристика : 100% Сосема Нов и Висок квалитет Замена за стариот телефон батеријата Тестирање секој батеријата пред да се испраќаат надвор Професионална инсталација е препорачливо Спецификација : Капацитетот на Батеријата : 1750m Ah Напон : 3.7 V Компатибилен : За ЛЕТА IQ4404 Големина : 62 x 55 x 4mm Пакет се вклучени : 1 x Телефон батеријата

За Huawei Ascend Honor 2 U9508 3C P1 P1S U9200 T9200 P2 D2 Капитан 1 Капитан и 2 високоговорителя зумер обаждане ремонт на част от

BGN 0.94

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Јазик.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.Д САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.E Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Fпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Гласно Говорник / 1 PC

Използва се оригинална бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни Bluboo Xfire MTK6735M Quad Core 5.0 QHD 960x540 Безплат?

14.38 -10 % BGN 13.00

Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Bluboo Xfire MTK6735 M Quad Core 5.0" QHD 960x540 Бесплатен ПревозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Jedx Оригинал за Xiaomi Mi Pad Micro USB зарядно зарядно устройство конектор порт кабел за зареждане гъвкав кабел подмяна на резервни части

14.38 -10 % BGN 13.00

Вистински слики, јас n акции, instand испорака Вистински следење на број, побезбедно Професионални КК пред да се достави и совршен пакет, па можете да се чувствуваат удобно да се купуваат и користат.100% Сосема Нов Вистински Оригинални за Xiaomi Mi Подлога Приклучете USB Порт за Полнење Одбор Поправка и Замена на Делови, Бесплатен Превозот! Карактеристики : Висок квалитет на Полнење преку USB Порта, со микрофон одбор за Xiaomi Mi Белешка Рампа; Ако вашиот Полнење преку USB Порт или микрофонот е скршен или дефект, а вие треба да го замени на скршени еден...

За Huawei Ascend P7 Honor 6 6 Plus G628 Високоговорител Високоговорител Приемник Слушалки Ухото Говорител Ремонт На Част

BGN 0.46

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници / 1 PC

Wyieno M4 кабел за зареждане порт за Xiaomi 4 Mi4 Micro USB зарядно устройство конектор гъвкав кабел замяна с микрофон

BGN 9.58

M4 Полнење Порта За Xiaomi 4 Mi4 Micro USB Конектор Флекс Кабел Замена Со МикрофонСпецификации : 1, Моделот : За mi 42, Боја : 3, Пакет Содржина : 1pc конектор флекс4, Превозот време : Стоки ќе биде транспортирана од 2 работни дена Повеќе Детали Фото Покажува

Оригинал за HTC One M9 порт кабел за зареждане гъвкав кабел с USB док конектор микрофон модул такса за подмяна на част

11.18 -11 % BGN 10.00

За HTC ONE М9 Моќ НА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Звукот Префрлање Flex Кабел ЗаменаПроизводи Карактеристики : Ова делови се Полни Порта flex кабел...

Използван телефонен коаксиален кабел сигнал за Vkworld S8 MTK6750T Octa Core 5.99 FHD 2160x1080 Безплатна доставка

12.78 -6 % BGN 12.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Оригинални Power 3 преден панел със сензорно стъкло дигитайзер екран с LCD дисплей 6.0 инча ulefone power 3 Телефон безплатна доставка

BGN 79.98

Оригиналниот Енергија 3 Преден Панел на Допир Стакло Digitizer Екран со LCD дисплеј за 6.0 инчен ulefone енергија 3 Телефон БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

За Blackview A8 max тъчпад 5.5-инчов сензорен екран дигитайзер, подмяна на датчик за Blackview A8 max телефон

17.44 -31 % BGN 12.00

Секој екран на допир ќе биде repeatly тестирани пред испорака,и печат на тоа По приемот на стоката, ве молиме да се отстрани печат, бидејќи ние само ги препознаваат печат за да бидете сигурни дека тоа е нашата стока...

2 елемента оригинален високоговорител свободни ръце пластмасовата рамка за Apple iphone 4S микрофон скоба подмяна на резервни части

2.38 -16 % BGN 2.00

QCC ВО ТАИ WAN2 парчиња оригинални Слободни раце звучник пластична рамка За Apple iphone 4 S Микрофон стапка на Замена на делови за поправкаПродажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Пакет се вклучени : 1 buc Микрофон заградатаПријателски Потсетување : Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот...

Използва предната камера 8.0 MP модул за смартфон Cubot X16 MT6735 Quad Core 5 инча Безплатна доставка + номер за проследяване

23.46 -10 % BGN 21.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.