• Новинка
10 бр./лот RF5150 5150 за iPhone 6s plus 6s 6splus антена IC превключвател

10 бр./лот RF5150 5150 за iPhone 6s plus 6s 6splus антена IC превключвател

резултат:
BGN 33.60

Брой продукти
Налично

Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас . купи повеќе делови. се користи "Додади во кошничка" ние wikk направи попуст за вас.
Време на испорака(во работни денови) : DHL : 3-7 дена ПРОЗОРЦИ : 3-7 дена Fedex : 3-7 дена ЕМС : 5-10 дена Сингапур Пост : 10-25 дена Хонгконг Пост Воздух Mail : 10-25 дена
Плаќање • При купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам. Песна вашата нарачка во која било фаза на испорака онлајн и се чувствуваат сигурни дека плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе се потврди приемот на вашата нарачка. Со Зачувам, вашата кредитна картичка детали никогаш не се изложени.
Превозот смисла • Да се гарантира превозот време и безбедност на испорака, ние сме САМО можност да се брод објект на земјите наведени во Превозот и Пакување.
Гаранција •6 месеци Гаранција. Купи со доверба! • Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. • Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Повратни информации : • Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. • Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Контакт со нас на : • Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.
Ви благодариме за вашата поддршка, се надевам дека секој има пријатен бизнис патување во нашата продавница, и добредојдени сте да дојде следниот!

Подробности

Съвместим Марка:
Apple iPhone
търговска марка:
HONGPU
Номер На Модела:
ULASM_RF

Избор на купувачи

LTPro високо качество, тествано работи основно голям заден модул на задната камера за Lenovo Vibe X3 X3c50 X3c70 телефон резервни части

28.78 -10 % BGN 26.00

LTPro Висок Квалитет Тестирани Работи Главната Голема Задните Врати на Модулот на Камерата За Леново Атмосфера, X3 X3c50 X3c70 Телефон Замена на деловиОдделение А+++++Опис На Производот : Карактеристики : 1...

тестван за Huawei Honor 9 STF-L09 STF-AL10 STF-AL00 STF-TL10 LCD дисплей + тъч екран дигитайзер възли за Честта 9

BGN 43.18

100% Тестирани За Huawei Чест 9 STFL09 STFAL10 STFAL00 STFTL10 LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Собранието За Чест 9Опис : 100% Сосема нов и висок квалитетПоправка / замена на вашиот скршен, оштетената, испукана, не се признаваат LCD екран на допир собраниеСекој Објект биле тестирани пред превозотКомпатибилен со : За Huawei Чест 9Боја : Црна, Бела ,Златна,СинаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме не го инсталирате на производот директно по приемот на производот...

Оригинални Power 3 преден панел със сензорно стъкло дигитайзер екран с LCD дисплей 6.0 инча ulefone power 3 Телефон безплатна доставка

BGN 79.98

Оригиналниот Енергија 3 Преден Панел на Допир Стакло Digitizer Екран со LCD дисплеј за 6.0 инчен ulefone енергија 3 Телефон БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

LTPro с рамка за Xiaomi Redmi 5A LCD дисплей+тъч екран, 5.0 инчов дигитайзер замяна за монтаж на мобилен телефон Redmi 5A

44.78 -6 % BGN 42.00

LCD екран на Допир Digitizer за Xiaomi Redmi 5 AСпецификација : 1 Добар Квалитет Делови LCD екран на Допир Digitizer2 Поправи вашиот Скршени или Оштетени мобилни екран на допир со овој дел,да Направите вашиот телефон да изгледа новиот повторно.3...

1бр 3.85 V 2500mAh EB-BG850BBC смяна на батерията на телефона за Samsung Galaxy Alpha G850F G8508 G850M G8509v G8508s Batteria

12.51 -36 % BGN 8.00

GOLDFOX 3.85 V 2500m Ah ИОBG850 BBC Замена Телефон Батеријата За Samsung Галакси Алфа G850 F G8508 G8508 S G8509 V БатеријатаГлавна Карактеристика : Најдобри замена за оригиналната батеријата со зголемена пасивност и времето на разговор...

2 елемента чисто нов iPhone 5 5S 5C SE 6 6 Plus 6S 6S 7 Plus 8 8 Plus Home Button Шнур Лента метална на притежателя скоба резервни части

1.14 -12 % BGN 1.00

.100% Нов i Phone 5 5 S 5 C SE 6 6 Плус 6 S 6 S 7 Плус 8 8 Плус Home Копчето Flex Лента Метал Носителот Заградата Replacment Делови1 100% Сосема Нов И Висок Квалитет .2...

За Huawei Ascend P7 Honor 6 6 Plus G628 Високоговорител Високоговорител Приемник Слушалки Ухото Говорител Ремонт На Част

BGN 0.46

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници / 1 PC

YuXi, Micro USB, Mini USB Jack socket Connector plug порт за кабел за зареждане на мобилен телефон Huawei P9 младежката версия.

BGN 0.48

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 7 работни дена( Освен за посебни случаи )3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.4...

За Blackview A8 max тъчпад 5.5-инчов сензорен екран дигитайзер, подмяна на датчик за Blackview A8 max телефон

17.44 -31 % BGN 12.00

Секој екран на допир ќе биде repeatly тестирани пред испорака,и печат на тоа По приемот на стоката, ве молиме да се отстрани печат, бидејќи ние само ги препознаваат печат за да бидете сигурни дека тоа е нашата стока...

3.7 V 1750mAh 6.475 Wh подмяна на телефона е литиево-йонна батерия BL3805, за да Лети IQ4404 IQ4402 BL3805 батерия на телефон + песен-номер

9.41 -26 % BGN 7.00

1 Pcs 1750 Mah Rechargerable Замена Batteria BL3805 BL 3805 Батерии За Лета IQ4404 IQ 4404 Главна Карактеристика : 100% Сосема Нов и Висок квалитет Замена за стариот телефон батеријата Тестирање секој батеријата пред да се испраќаат надвор Професионална инсталација е препорачливо Спецификација : Капацитетот на Батеријата : 1750m Ah Напон : 3.7 V Компатибилен : За ЛЕТА IQ4404 Големина : 62 x 55 x 4mm Пакет се вклучени : 1 x Телефон батеријата

Използван телефонен коаксиален кабел сигнал за Vkworld S8 MTK6750T Octa Core 5.99 FHD 2160x1080 Безплатна доставка

12.78 -6 % BGN 12.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Wyieno черно, сензор за Highscreen Boost 3 SE / Boost 3 SE pro сензорен екран дигитайзер, стъклен панел замяна на тъчпад +проследяване

BGN 14.38

Црна Сензор За Highscreen Зголеми 3 SE / Поттик 3 SE pro Екран на Допир Digitizer Стакло Панел Touchpad Замена +СледењеСпецификации : 1, Моделот : За Поттик 3 SE / Поттик 3 SE pro2, Боја : Црна3, Пакет Содржина : 1pc екран на допир4, Превозот време : Стоки ќе биде транспортирана од 2 работни дена Повеќе Детали Фото Покажува

Говорител на вътрешния сигнал на звънене резервни части за ASUS Pegasus X002

BGN 0.94

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Гласно ГоворникД препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Гласно Говорник / 1pc

1 бр Wifi сигнална антена гъвкав кабел за iPhone 5S безжична монтаж на гъвкав кабел, резервни части

BGN 4.08

1 BUC Wifi Сигналот на Антената Flex Кабел За i Phone 5 S Безжична Собранието flex кабел Замена на ДеловиЕден Работи Што треба да знаете пред да се направи со цел : Бидејќи ние тестирани еден по еден пред превозот , понекогаш може да биде некој остаток на лепак / Почеток на flex кабел , ова е нормална ситуација ! ве молиме да се разбере со тоа ! Однапред ви благодариме !Функција : Wifi Сигналот на Антената Flex Кабел За i Phone 5 S Безжична Собранието flex кабел...

Oukitel U7 Plus Volume button Flex Кабел Original New volume up/down button спк стартира строителни Тел Flex Cable for Oukitel U7 Plus

BGN 11.57

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустријата искуство!Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот![Вид Забелешка : ]Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Jedx Оригинал за Xiaomi Mi Pad Micro USB зарядно зарядно устройство конектор порт кабел за зареждане гъвкав кабел подмяна на резервни части

14.38 -10 % BGN 13.00

Вистински слики, јас n акции, instand испорака Вистински следење на број, побезбедно Професионални КК пред да се достави и совршен пакет, па можете да се чувствуваат удобно да се купуваат и користат.100% Сосема Нов Вистински Оригинални за Xiaomi Mi Подлога Приклучете USB Порт за Полнење Одбор Поправка и Замена на Делови, Бесплатен Превозот! Карактеристики : Висок квалитет на Полнење преку USB Порта, со микрофон одбор за Xiaomi Mi Белешка Рампа; Ако вашиот Полнење преку USB Порт или микрофонот е скршен или дефект, а вие треба да го замени на скршени еден...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.