• Новинка
30 бр. / лот за LG M160 K4 2017 K580 X-Cam M200N K8 Dock plug Charging jack socket Конектор Micro USB Port repair charging port

30 бр. / лот за LG M160 K4 2017 K580 X-Cam M200N K8 Dock plug Charging jack socket Конектор Micro USB Port repair charging port

резултат:
BGN 24.00
BGN 21.00 -12 %

Брой продукти
Налично


Подробности

търговска марка:
IPARTSFIXFIX
Дизайн:
Бар
Номер На Модела:
За LG M160 K4 2017 K580 X-Cam M200N K8
Съвместим Марка:
LG

Избор на купувачи

Oukitel U7 Plus Volume button Flex Кабел Original New volume up/down button спк стартира строителни Тел Flex Cable for Oukitel U7 Plus

BGN 11.57

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустријата искуство!Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот![Вид Забелешка : ]Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

1 бр Wifi сигнална антена гъвкав кабел за iPhone 5S безжична монтаж на гъвкав кабел, резервни части

BGN 4.08

1 BUC Wifi Сигналот на Антената Flex Кабел За i Phone 5 S Безжична Собранието flex кабел Замена на ДеловиЕден Работи Што треба да знаете пред да се направи со цел : Бидејќи ние тестирани еден по еден пред превозот , понекогаш може да биде некој остаток на лепак / Почеток на flex кабел , ова е нормална ситуација ! ве молиме да се разбере со тоа ! Однапред ви благодариме !Функција : Wifi Сигналот на Антената Flex Кабел За i Phone 5 S Безжична Собранието flex кабел...

Използва предната камера 8.0 MP модул за смартфон Cubot X16 MT6735 Quad Core 5 инча Безплатна доставка + номер за проследяване

23.46 -10 % BGN 21.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Ymitn на нов корпус задната част на задната камера със стъклен капак на обектива с лепило за HuaWei NOVA CAZ-AL10 Безплатна доставка

6.38 -6 % BGN 6.00

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Hua Wei НОВА CAZAL10 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

Vannego 10 бр. / лот цената на едро е 5.2-инча задния капак батерия за LG X Cam K580 задния капак на отделението за батерията+с логото на

BGN 61.86

Vannego 10 Pcs / Многу за промет На големо цена 5.2 инчи Батеријата на Задниот Поклопец За LG X Cam K580 Батеријата Вратата Задниот Поклопец+Со Логото Опис : Тип на производ : Назад на Капакот на батеријатаПогоден модел : За LG X Cam K580Пакет : 10 PCSX Назад на Капакот на Батеријата Нашата Продавница Вистински Фото : Околу ПревозотВремето за испорака е за 1545 работни дена...

5.0 сензорен екран за Lenovo ZUK Z2 тъчпад сензорен екран дигитайзер, смяна на сензора

15.46 -22 % BGN 12.00

5.0" За Леново ZUK Z2 екран на Допир Панел на Допир за Digitizer Замена на СензорОПИС Сосема нов Тоа се користи за да се замени скршен, оштетени, пукната или неупотребливи надворешното стакло леќи...

Oukitel C5 Pro Small Board Оригинална Подмяна На Модул Small Board Аксесоари За Мобилен Телефон Oukitel C5 Pro

BGN 11.15

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустријата искуство!Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот![Вид Забелешка : ]Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

За meizu U10 платка логика на дънната платка свързване на гъвкав кабел

BGN 5.60

За meizu U10 Мајка Логика главниот Одбор interconnect Flex КабелНие само се продава високо квалитетни делови можете да ги видите нашите повратни информацииДобредојдовте да не контактирате доколку имате какви било ПРАШАЊА и одговориподдршка на големо и малоФункција : 1...

за iPhone Home Button Sticker Touch ID алуминиеви етикети Telefoon за iPhone 5s 4 6 6s 7 Apple iPad 2 Air Pro аксесоари за телефони

1.42 -30 % BGN 1.00

Функција : 100% висок квалитет на сосема новИме : Допир ID Home Копчето НалепнициСостојба : НоваМатеријал : Алуминиум Легура МеталБоја : како на фотографии покажуваатМодерен и атрактивен дизајн за вашите уредиСтилски и Издржлив, Направи вашиот мобилен телефон изгледа симпатичнаПрактичен и убав подарок за себеПогоден за Телефонот 7 7 PL S 6 PLПакет се Вклучени : 1pcs

Jedx Оригинал за Xiaomi Mi Pad Micro USB зарядно зарядно устройство конектор порт кабел за зареждане гъвкав кабел подмяна на резервни части

14.38 -10 % BGN 13.00

Вистински слики, јас n акции, instand испорака Вистински следење на број, побезбедно Професионални КК пред да се достави и совршен пакет, па можете да се чувствуваат удобно да се купуваат и користат.100% Сосема Нов Вистински Оригинални за Xiaomi Mi Подлога Приклучете USB Порт за Полнење Одбор Поправка и Замена на Делови, Бесплатен Превозот! Карактеристики : Висок квалитет на Полнење преку USB Порта, со микрофон одбор за Xiaomi Mi Белешка Рампа; Ако вашиот Полнење преку USB Порт или микрофонот е скршен или дефект, а вие треба да го замени на скршени еден...

Оригинал за HTC One M9 порт кабел за зареждане гъвкав кабел с USB док конектор микрофон модул такса за подмяна на част

11.18 -11 % BGN 10.00

За HTC ONE М9 Моќ НА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Звукот Префрлање Flex Кабел ЗаменаПроизводи Карактеристики : Ова делови се Полни Порта flex кабел...

Оригинални Power 3 преден панел със сензорно стъкло дигитайзер екран с LCD дисплей 6.0 инча ulefone power 3 Телефон безплатна доставка

BGN 79.98

Оригиналниот Енергија 3 Преден Панел на Допир Стакло Digitizer Екран со LCD дисплеј за 6.0 инчен ulefone енергија 3 Телефон БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Използван телефонен коаксиален кабел сигнал за Vkworld S8 MTK6750T Octa Core 5.99 FHD 2160x1080 Безплатна доставка

12.78 -6 % BGN 12.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Използва се оригинална бутон за включване изключване захранване клавиш за сила на звука гъвкав кабел за спк стартира строителни Bluboo Xfire MTK6735M Quad Core 5.0 QHD 960x540 Безплат?

14.38 -10 % BGN 13.00

Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Bluboo Xfire MTK6735 M Quad Core 5.0" QHD 960x540 Бесплатен ПревозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

тестван за Huawei Honor 9 STF-L09 STF-AL10 STF-AL00 STF-TL10 LCD дисплей + тъч екран дигитайзер възли за Честта 9

BGN 43.18

100% Тестирани За Huawei Чест 9 STFL09 STFAL10 STFAL00 STFTL10 LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Собранието За Чест 9Опис : 100% Сосема нов и висок квалитетПоправка / замена на вашиот скршен, оштетената, испукана, не се признаваат LCD екран на допир собраниеСекој Објект биле тестирани пред превозотКомпатибилен со : За Huawei Чест 9Боја : Црна, Бела ,Златна,СинаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме не го инсталирате на производот директно по приемот на производот...

За Huawei Ascend P7 Honor 6 6 Plus G628 Високоговорител Високоговорител Приемник Слушалки Ухото Говорител Ремонт На Част

BGN 0.46

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници / 1 PC

3.7 V 1750mAh 6.475 Wh подмяна на телефона е литиево-йонна батерия BL3805, за да Лети IQ4404 IQ4402 BL3805 батерия на телефон + песен-номер

9.41 -26 % BGN 7.00

1 Pcs 1750 Mah Rechargerable Замена Batteria BL3805 BL 3805 Батерии За Лета IQ4404 IQ 4404 Главна Карактеристика : 100% Сосема Нов и Висок квалитет Замена за стариот телефон батеријата Тестирање секој батеријата пред да се испраќаат надвор Професионална инсталација е препорачливо Спецификација : Капацитетот на Батеријата : 1750m Ah Напон : 3.7 V Компатибилен : За ЛЕТА IQ4404 Големина : 62 x 55 x 4mm Пакет се вклучени : 1 x Телефон батеријата

За Huawei Honor 4A Y6 7i Mate ' S Honor 5X Y6 Pro 5X Mate 8 високоговорител високоговорител приемник слушалки ухото говорител ремонт на част от

BGN 0.78

Опис : A100% висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.Д препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.E САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.F Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.Жпроизводот е тестиран пред превозот надвор.Пакетот Вклучува : Слушалка Звучници / 1 PC

Нов Ymitn корпус на задната камера със стъклен капак на обектива с лепило заместител на Nokia lumia 640, Безплатна доставка

BGN 6.38

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за lumia 640 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

1бр 3.85 V 2500mAh EB-BG850BBC смяна на батерията на телефона за Samsung Galaxy Alpha G850F G8508 G850M G8509v G8508s Batteria

12.51 -36 % BGN 8.00

GOLDFOX 3.85 V 2500m Ah ИОBG850 BBC Замена Телефон Батеријата За Samsung Галакси Алфа G850 F G8508 G8508 S G8509 V БатеријатаГлавна Карактеристика : Најдобри замена за оригиналната батеријата со зголемена пасивност и времето на разговор...

Oukitel C4 микрофон чисто нов оригинален микрофон подмяна на част от аксесоари за Oukitel C4 мобилен телефон

BGN 9.73

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустријата искуство!Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот![Вид Забелешка : ]Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Използва оригинален сензор за близост за InFocus M2 Snapdragon процесор Quad Core 4.2 инча Безплатна доставка

15.98 -6 % BGN 15.00

Користи Оригинални Proximaty Сензор За In FocМ2 Quad Core Snapdragon 4.2 инчен Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.