• Новинка
5.0 сензорен екран, стъклен панел дигитайзер за Huawei Y6 Pro 2017 SLA-L02 SLA-L22 SLA-TL00 инструменти за смяна на предно стъкло

5.0 сензорен екран, стъклен панел дигитайзер за Huawei Y6 Pro 2017 SLA-L02 SLA-L22 SLA-TL00 инструменти за смяна на предно стъкло

резултат:
BGN 18.00

Брой продукти
Налично

5.0" Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел За Huawei Y6 Про 2017 SLA-L02 SLA-L22 SLA-TL00 Пред Стакло Замена алатки
Карактеристики на производот : тип на Производ : 5.5"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Huawei Y6 Про 2017 SLA-L02 SLA-L22 SLA-TL00 1 PCSX Екран на Допир Digitiz 1 PCSX Алатки
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател , ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево во ред е вашето Име и презиме .
Слики покажуваат :

Подробности

Цвят:
бяло, черно, златно, синьо
Тип:
сензорен екран
Съвместим Марка:
Huawei
търговска марка:
РТБЕСТОЙЗ
Екран:
≥5
Номер На Модела:
За Huawei Y6 Pro 2017 SLA-L02 SLA-L22 SLA-TL00
Цвят:
Черен / Бял / Златен / Синьо
Размер На Основния Екран:
5,0 инча
Функция:
Стъклен сензорен екран сензор+лого
Качество:
А+++
Транспорт:
Безплатна Доставка

Избор на купувачи

5.5 за BQ Aquaris m5.5 докоснете екрана, за да BQ Aquaris M5. 5 сензорен екран Digitizer смяна на стъкло M5. 5 черен / бял

BGN 20.00

Секој екран на допир ќе биде repeatly тестирани пред испорака,и печат на тоа По приемот на стоката, ве молиме да се отстрани печат, бидејќи ние само ги препознаваат печат за да бидете сигурни дека тоа е нашата стока...

LTPro TOP Quality Power On Off & Volume Up Down Button Key Flex кабел за Huawei P8 Lite ALE-L21 подмяна, ремонт, резервни части

7.98 -12 % BGN 7.00

ВРВЕН Квалитет На Моќ Исклучување на & Гласност Нагоре Надолу Копчето за Скролување Flex Кабел за Huawei P8 Лајт ALEL21 Замена на Резервни Делови за ПоправкаСпецификација : 1...

Оригинален LCD екран LCD дисплей с сензорен екран дигитайзер за opticon H22 скенер безплатна доставка

172.80 -10 % BGN 156.00

Оригиналниот LCD екран lcd дисплеј со екран на допир digitizer за opticon H22 Скенер бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Vannego нов за Huawei Y5 2017 MYA-L22 Mya-L23 сензорен екран дигитайзер стъкло обектив сензор за резервни части тъчпад +лого

15.14 -1 % BGN 15.00

Vannego 5.0 инчи Екран на Допир За Huawei Y5 II 2 Y5 II ЧУНL01 десна странаL21 Предниот Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел СензорКарактеристики На Производот : Тип на производ : Екран на Допир(Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Huawei Y5 2017 MYAL22 MYAL23 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир DigitizerСлики покажуваат : Нашата Продавница Вистински Фото : Ако ние се најде на продавачот кој ги копираат нашите производи слика, ние ќе се жалат веднаш!За ПревозотВремето за испорака е за 1545 работни дена...

5.6 сензорен екран стъкло дигитайзер панел за Huawei Honor 9 Lite LLD-L22A LLD-L31 LLD-AL00 смяна на предно стъкло

BGN 22.21

5.6" Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел За Huawei Чест 9 Лајт LLDL22 A LLDL31 LLDAL00 Пред Стакло ЗаменаКарактеристики на производот : тип на Производ : 5.6"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Huawei Чест 9 Лајт LLDL22 A LLDL31 LLDAL00 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitiz 1 PCSX АлаткиСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

Бутон за включване изключване гъвкав кабел за Sony Xperia L S36h C2104 C2105 бутон за увеличаване на звука и бутона за превключване на камерата част flex кабел

5.50 -9 % BGN 5.00

QCC ВО ТАИ WANМоќта на исклучување копче за Flex кабел За Sony Xperia L S36h C2104 C2105 Јачина на звук нагоре надолу копчето & камерата префрлање копчето Flex кабел деловиПродажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Attentio n : 1)...

за Psion Teklogix НЕО PX750 тъчпад сензорен екран дигитайзер обектив

BGN 30.40

Psion Teklogix НЕО PX750 екран на допир панел на допир за digitizer леќаВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

10шт няма мъртви пиксели LCD дисплей за Iphone 5 LCD дисплей, сензорен екран дигитайзер Събрание подмяна на бял черен

204.48 -5 % BGN 194.00

зошто место нов поредок сега?1.Тестот три пати пред пратката2.Нов пакет,посилна заштита3.Нарачка и испорака во ист ден4.висок квалитет,ниска цена5.бесплатни подароци како што покажува подолу

Нов оригинален антена сигнал гъвкав кабел за Jiayu G4 G4S G4C RF кабел кабел лента антена на мачтата сигнал антенная подмяна на линия

5.62 -11 % BGN 5.00

Нови Оригинални Антена сигнал flex кабел За Jiayu G4 G4 S G4 C RF кабел жица лента антена јарболот сигнал антена линија заменаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.