• Новинка
Cameron Sino 2900mAh Battery BR-2 / 3AGCT4A за Panasonic за усилвател на GE FANUC ALPHA iSV, BETA iSV, BETA iSVSP, BETA iSVSPc

Cameron Sino 2900mAh Battery BR-2 / 3AGCT4A за Panasonic за усилвател на GE FANUC ALPHA iSV, BETA iSV, BETA iSVSP, BETA iSVSPc

резултат:
BGN 35.20
BGN 33.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Компатибилен модел :
За ГЕ FANUC Засилувач АЛФА i SV, FANUC Засилувач БЕТА i SV, FANUC Засилувач БЕТА i SVSP, FANUC Засилувач БЕТА i SVSPc
За Panasonic
Дел No. :
BR-2/3 AGCT4 A
Спецификации :
Напон : 6
Капацитет : 2900m Ah / 17.40 Пот
Димензија : 34.00 x 41.00 x 31.32 mm
Камерон кинеско модел Бр. : КС-FN500 SL
Li-Mn O2 батеријата
Ние гарантира :
>Сите производи од 12 Месеци Гаранција!
>Испорака сигурен,оптимални перформанси! Внимателен услуга!
>Најдобра цена и Добар квалитет!
Со Користење На Совети :
1.Да го раскине било апликации кои не се во употреба.
2.Префрлете се на вибрации надвор и да го намали тонот на ѕвонење и паузирањето на екранот.
3.Да се избегне изложување на батеријата да се течни или кои се предмет на силна механички шокови.
4.Можете да ги користите Baixt Надворешни Батеријата да се направи вашиот мобилен телефон батеријата да трае подолго.
5.Избегнувајте overcharge и со текот на испуштање. Ве молиме престане да полнење кога батеријата е 100% се наплаќа.
6.Да се избегне изложување на високи температури 140°F/60°C. Чувајте ја батеријата помеѓу 5%-95%.
7.Не предизвикувајте краток спој со батеријата.Случаен краток спој може да се случи кога метален објект како што е монета клип,или пенкало предизвика директно поврзување на позитивниот(+) и негативниот(-) крај на батеријата краток спој на краевите може да ја оштети батеријата на објектот што е поврзан.
На купувачот :
ДОБРЕДОЈДЕ !!!
Pls слободно контактирајте со продавачот на интернет за да се потврди дали имаат инвентар. Бидејќи ние се фабрички продаваат директно и, исто така, има неколку вистински продавници во Кина, сите предмети се распродадени многу брзо. Така pls се зборува за продавачот, прво за повеќе информации за стоки и испорака. Ви благодариме.
Ако сакате да купите серија на стоки, pls контактирајте со нас за да се добие цената на големо или ФОБ цена.
ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЊЕ
1. Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и спојување во текот на обработката. Тоа не е голем квалитет проблем затоа што било природно крзно производи имаат овој феномен.
2. Поради некои осветлување проблем може да биде мало боја разлика за одредени производи. Крзно од различни серии може да предизвика и благо боја разлики
3. Нашите крзнени производи се рачно изработени главно толку мала разлика во мерења е неизбежна
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се добро спакувани со блистер и кутија,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS/NL пост/Б пост,ве молиме оставете 5-35days. да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како ?подарок? со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и така натаму.pls контактирајте со нас прво да се потврди вашиот претпочитаат начин.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.

Подробности

търговска марка:
Камерън Miroslav
Съвместим Марка:
Друго
Сертифициране на качеството:
CE, PCT
Оригинал или не:
Съвместим
Капацитет на батерията(ма):
2801mAh-3500mAh
Номер На Модела:
CS-FN500SL

Избор на купувачи

3.7 LS037V7DW01 63Y0000380H пълен LCD дисплей + тъч екран дигитайзер обектив

177.60 -10 % BGN 160.00

3.7" LS037 V7 DW01 63 Y0000380 H целосна lcd екранот+екран на допир digitizer леќаВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Автентични speak microphone For inner iphone 4 4S 5 5 6 6s 7 Mic inner for iphone 6 7 plus 6s microphone чип резервни части за мобилни телефони

2.38 -16 % BGN 2.00

QCC ВО ТАИ WANGeniune нови зборуваат микрофон внатрешниот За iphone 4 и 4 S 5 5s 6 6s 7 Микрофон внатрешниот за iphone 6 6s 7 плус микрофон чип мобилен телефон деловиПродажба На Поени : 2 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Т неговиот бара заварување додатоциВе молиме да го користите диктафон снимање , ако вашиот телефон може да снима , што укажува дека микрофонот е да не се скрши , можеби вашата матична плоча проблеми.Совет : I f вашиот телефонски кабел или матичната плоча проблеми, Со замена на трансдуцерот микрофон микрофон не може да го реши проблемот .Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Циен Симай нов високоговорител зумер разговор за Huawei honor 3X G750 мобилен телефон + дропшиппинг

BGN 2.59

Нов Силен звучник ѕвончето измамник За Huawei чест 3 X G750 Мобилен телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

Горещ екран на ръкописен текст докосване продажба първоначално блок за почистване на оу Opticon H16 H16A H16B

BGN 41.60

Топла продажба на оригинални допир ракопис екран за Оу Opticon H16 H16 A H16 B скенерВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Нов оригинален Honey well LXE MX7 сензорен екран ръка на екрана на секретаря безплатна доставка

BGN 19.20

Нови оригинални Мед и LXE MX7 екран на допир ракопис екран logger бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

10шт няма мъртви пиксели LCD дисплей за Iphone 5 LCD дисплей, сензорен екран дигитайзер Събрание подмяна на бял черен

204.48 -5 % BGN 194.00

зошто место нов поредок сега?1.Тестот три пати пред пратката2.Нов пакет,посилна заштита3.Нарачка и испорака во ист ден4.висок квалитет,ниска цена5.бесплатни подароци како што покажува подолу

Се използва гласова приемник слушалка високоговорител за Doogee T5 MTK6753 Octa Core IP67 5.0 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка

11.18 -11 % BGN 10.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

LCD дисплей с цифрова докосване на екрана, за да Opticon PHL7100

44.00 -9 % BGN 40.00

LCD Дисплеј со digitizer екран на допир за Opticon PHL7000 7100 7200Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Използван Teated добър 5.5 inch за HTC U11 U 11 мобилен телефон, usb plug charge порт кабел за зареждане на ПХБ dock board за HTC U11 U 11

BGN 95.46

Користи Teated добра 5.5 инчен За HTC U11 У 11 Мобилен Телефон usb приклучок за полнење полнење порта PCB клупа board For HTC U11 У 11Карактеристики : 1...

Истински нов бутон home метална скоба за iPhone 5 5s 5c SE 6 7 plus 6s малък метален държач на обвивката на бутона home flex Кабел parts

BGN 1.58

QCC ВО ТАИ WANВистински нов дом копчето метал заградата за i Phone 5 5s 5c SE 6 6s 7 плус Мала метална школка носителот на home копчето flex кабел деловиПродажба На Поени : Направи на најдобар qualty НА Стакло1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Карактеристики : 1...

Perfine Rechargeable Li-Ion Battery BL-44E1F за смяна на батерията на мобилен телефон LG V20 3200mAh

25.58 -22 % BGN 20.00

Perfine LiIon Батеријата BL44 E1 F за LG V20 Замена на Батеријата 3200m AhКапацитетот на батеријата : 3200 m AhБатерија Тип : Литиум ЈонскаНапон Излез : 3.85 VБатеријата Тежина : 48gКомпатибилен со : LG Сите Меѓународни и НИ Превозникот LG V20 Модели / Verizon LG V20 Батеријата / Отклучен H990 DS.Лесен за инсталација и отстранување, со иста големина како вашата оригинална батерија LG V20, подобро висок капацитет резервната батерија за вашиот V20.Ues Одделение А+ оценет батеријата клетки со CE, и ROHS сертификација.D esigned да трае повеќе од 500 повторува на наполнетост на батеријата циклуси.Ве Молиме Имајте Во Предвид : Кога ќе добие батерија,ве молиме да го користите до сите енергијата на батеријата додека телефонот се исклучува автоматски,а потоа го преземе целосна наполнетост да ја користите(ве Молиме продолжете да ја полните 23 часа по полнење достигне 100% )...

50 бр./лот Micro Usb конектор за зареждане порт за Blackberry 9900 9930 за Motorola Moto G2 XT1068 XT1069 зарядно гнездо мъжки Джак

13.60 -4 % BGN 13.00

50 PCS / Многу Micro Usb Конектор за Полнење Порта За Blackberry 9900 9930 за полнење За Motorola Мото G2 XT1068 XT1069 Полнење Штекер Plug ЏекПотсетување : 1...

STONERING 1000mAh BST-38 батерия за телефона Sony Xperia T650i W580c W980 Z770i C510 C902

BGN 8.16

modname=ckeditorКарактеристики Висок Квалитет на батеријатаМоќ Оценка 3.7 V1000m AhСите батерии се тестирани пред праткатаОва замена на батеријата има интегриран microchip за спречување на преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријатаНајдобра замена на батеријата со долго време на мирување и времето на разговорМала тежина, висока капацитет и ниска отпорностБатеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторотПакетот вклучува : 1 x Нов Стандард за Замена на БатеријатаНие, исто така продаваат на големо количини, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАСНачин На Плаќање : * Ве молиме да го купат на aliexpress.* Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,ве молиме точно пред исплата.* Ние само брод цел потврди адреса.Не прифаќаат промени адресата.* Продавачот не е одговорен за погрешно Превозот Адреса.Превозот Термини : * Ние користиме поштата Услуги со следење на број .* Проценето време на испорака за Кина е 3090 дена.* Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори(На пример : јавни празник, времето ефект)...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.