• Новинка
5.5 за BQ Aquaris m5.5 докоснете екрана, за да BQ Aquaris M5. 5 сензорен екран Digitizer смяна на стъкло M5. 5 черен / бял

5.5 за BQ Aquaris m5.5 докоснете екрана, за да BQ Aquaris M5. 5 сензорен екран Digitizer смяна на стъкло M5. 5 черен / бял

резултат:
BGN 20.00

Брой продукти
Налично

Секој екран на допир ќе биде repeatly тестирани пред испорака,и печат на тоа. По приемот на стоката, ве молиме да се отстрани печат, бидејќи ние само ги препознаваат печат за да бидете сигурни дека тоа е нашата стока. Тоа нема да бидат вратени доколку не постои нашиот печат. Не го инсталирате. Тест со вашиот телефон плоча прво. Ако постои било каков проблем во текот на тестирањето, ве молиме контактирајте со нас. Важна забелешка: Ние не нудиме услуга по продажбата ако проблемот се појави по инсталацијата. На екранот се кревка производ. За не-професионалци, препорачливо е да се добие телефон со професионална мобилен телефон на поправка центар. Поради купувачот самиот dismantles и инсталира доведе до екранот штета, ние не сме одговорни за тоа.
Совети : Поради различните време, производители и други фактори, сите вистинските стоки не може да се гарантира дека слики подигнати од страна на нашата продавница се исти, особено боја. Кога стоката е малку визуелно се разликува од нашата продавница е слики, тоа е предмет на вистинскиот производ. Се разбира, на стока во вашите раце е дефинитивно оној што треба.
Бидејќи на времето, постојат многу производи не сте имале време да полиците. Ако е потребно, консултирајте се со нас.Ние ќе направиме се во наша моќ за да ги задоволат вашите потреби.

Подробности

Цвят:
Бял, Черен
Тип:
сензорен екран
търговска марка:
mobyxun
Номер На Модела:
За BQ M5. 5
Екран:
≥5
Гаранция:
От 180 дни до монтаж
Доставка:
в рамките на 7 работни дни
Цена:
EXW
Качество:
Тест Преди Превоза
Цвят:
Черен
Пакет:
Шампанско, Кутия

Избор на купувачи

STONERING 1000mAh BST-38 батерия за телефона Sony Xperia T650i W580c W980 Z770i C510 C902

BGN 8.16

modname=ckeditorКарактеристики Висок Квалитет на батеријатаМоќ Оценка 3.7 V1000m AhСите батерии се тестирани пред праткатаОва замена на батеријата има интегриран microchip за спречување на преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријатаНајдобра замена на батеријата со долго време на мирување и времето на разговорМала тежина, висока капацитет и ниска отпорностБатеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторотПакетот вклучува : 1 x Нов Стандард за Замена на БатеријатаНие, исто така продаваат на големо количини, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАСНачин На Плаќање : * Ве молиме да го купат на aliexpress.* Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,ве молиме точно пред исплата.* Ние само брод цел потврди адреса.Не прифаќаат промени адресата.* Продавачот не е одговорен за погрешно Превозот Адреса.Превозот Термини : * Ние користиме поштата Услуги со следење на број .* Проценето време на испорака за Кина е 3090 дена.* Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори(На пример : јавни празник, времето ефект)...

Използван телефон коаксиален кабел сигнал за Elephone Vowney 5.5 Inch 2560*1440 MTK6795 Octa Core Безплатна доставка

11.18 -11 % BGN 10.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Безплатна доставка LCD дисплей с сензорен дигитайзером замяна за КПС Falcon 5500

BGN 54.40

Бесплатен превозот LCD екранот со Допир Digitizer Замена за PSC Сокол 5500Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Нов оригинален антена сигнал гъвкав кабел за Jiayu G4 G4S G4C RF кабел кабел лента антена на мачтата сигнал антенная подмяна на линия

5.62 -11 % BGN 5.00

Нови Оригинални Антена сигнал flex кабел За Jiayu G4 G4 S G4 C RF кабел жица лента антена јарболот сигнал антена линија заменаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Напълно нов сензорен екран digitizer TD035STEE1 за Fujistu Loox n560 сензорен екран

BGN 19.20

Сосема Нов екран на допир digitizer TD035 STEE1 за Fujistu Loox N560 екран на допирВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Автентични speak microphone For inner iphone 4 4S 5 5 6 6s 7 Mic inner for iphone 6 7 plus 6s microphone чип резервни части за мобилни телефони

2.38 -16 % BGN 2.00

QCC ВО ТАИ WANGeniune нови зборуваат микрофон внатрешниот За iphone 4 и 4 S 5 5s 6 6s 7 Микрофон внатрешниот за iphone 6 6s 7 плус микрофон чип мобилен телефон деловиПродажба На Поени : 2 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Т неговиот бара заварување додатоциВе молиме да го користите диктафон снимање , ако вашиот телефон може да снима , што укажува дека микрофонот е да не се скрши , можеби вашата матична плоча проблеми.Совет : I f вашиот телефонски кабел или матичната плоча проблеми, Со замена на трансдуцерот микрофон микрофон не може да го реши проблемот .Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Истински GPS сигналът антена гъвкав кабел за iPhone 5 6 7 plus 6s GPS антена гъвкав лентов кабел за подмяна на мобилен телефон

BGN 1.58

QCC ВО ТАИ WANВистински GPS Сигнал Антена Flex Кабел за i Phone 5 6 6s 7 плус GPS Антената flex лента кабел мобилен телефон заменаПродажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ЦЕЛ : 1...

Нов оригинален Honey well LXE MX7 сензорен екран ръка на екрана на секретаря безплатна доставка

BGN 19.20

Нови оригинални Мед и LXE MX7 екран на допир ракопис екран logger бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

4 сензорен екран на Предния панел, за да Лети IQ440 Енерги IQ 440 сензорен екран сензор за Gionee GN180 дигитайзер, LCD дисплей, външно стъкло

10.43 -4 % BGN 10.00

Карактеристики>> 1 Ова пред стакло екран леќа digitizer замена може да се реши што е проблемот 2 Заменете напукнато или изгребан екран стаклена леќа 3...

Горещ екран на ръкописен текст докосване продажба първоначално блок за почистване на оу Opticon H16 H16A H16B

BGN 41.60

Топла продажба на оригинални допир ракопис екран за Оу Opticon H16 H16 A H16 B скенерВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Циен Симай нов високоговорител зумер разговор за Huawei honor 3X G750 мобилен телефон + дропшиппинг

BGN 2.59

Нов Силен звучник ѕвончето измамник За Huawei чест 3 X G750 Мобилен телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

за Psion Teklogix НЕО PX750 тъчпад сензорен екран дигитайзер обектив

BGN 30.40

Psion Teklogix НЕО PX750 екран на допир панел на допир за digitizer леќаВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

За Xiaomi MI 5X MI5X LCD дисплей+тъч екран дигитайзер, стъклена леща подмяна монтаж на китайски версия

47.02 -0 % BGN 47.00

ЗА Xiaomi MI 5 X MI5 X LCD Дисплеј+Екран на Допир Digitizer Стаклена Леќа Собранието Замена Кинески верзија100% Тестирани Пред Превозот!!!Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ на Тест пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!!*Компатибилни Модели : За Xiaomi MI5 X ,Не се компатибилни со другите модели...

Оригинален сензор за пръстови отпечатъци бутон за Elephone P9000 MT6755 Octa Core 5.5 FHD 1080*1920 Безплатна доставка

14.38 -10 % BGN 13.00

Оригиналниот сензор за Отпечатоци Копчето За Elephone P9000 MT6755 Octa Core 5.5" FHD 1080*1920 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Оригинален нов КПС Falcon 5500 сензорен екран дигитайзер обектив безплатна доставка

22.40 -11 % BGN 20.00

Оригинални нови PSC Сокол 5500 екран на допир digitizer леќа бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Се използва гласова приемник слушалка високоговорител за Doogee T5 MTK6753 Octa Core IP67 5.0 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка

11.18 -11 % BGN 10.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Perfine Rechargeable Li-Ion Battery BL-44E1F за смяна на батерията на мобилен телефон LG V20 3200mAh

25.58 -22 % BGN 20.00

Perfine LiIon Батеријата BL44 E1 F за LG V20 Замена на Батеријата 3200m AhКапацитетот на батеријата : 3200 m AhБатерија Тип : Литиум ЈонскаНапон Излез : 3.85 VБатеријата Тежина : 48gКомпатибилен со : LG Сите Меѓународни и НИ Превозникот LG V20 Модели / Verizon LG V20 Батеријата / Отклучен H990 DS.Лесен за инсталација и отстранување, со иста големина како вашата оригинална батерија LG V20, подобро висок капацитет резервната батерија за вашиот V20.Ues Одделение А+ оценет батеријата клетки со CE, и ROHS сертификација.D esigned да трае повеќе од 500 повторува на наполнетост на батеријата циклуси.Ве Молиме Имајте Во Предвид : Кога ќе добие батерија,ве молиме да го користите до сите енергијата на батеријата додека телефонот се исклучува автоматски,а потоа го преземе целосна наполнетост да ја користите(ве Молиме продолжете да ја полните 23 часа по полнење достигне 100% )...

50 бр./лот Micro Usb конектор за зареждане порт за Blackberry 9900 9930 за Motorola Moto G2 XT1068 XT1069 зарядно гнездо мъжки Джак

13.60 -4 % BGN 13.00

50 PCS / Многу Micro Usb Конектор за Полнење Порта За Blackberry 9900 9930 за полнење За Motorola Мото G2 XT1068 XT1069 Полнење Штекер Plug ЏекПотсетување : 1...

безплатна доставка 3,5 за Unitech PA967 LCD дисплей + тъчпад дигитайзер

83.20 -10 % BGN 75.00

бесплатен превозот 3.5" за Unitech PA967 LCD Екранот +екран на допир панел DigitizerВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

3.7 LS037V7DW01 63Y0000380H пълен LCD дисплей + тъч екран дигитайзер обектив

177.60 -10 % BGN 160.00

3.7" LS037 V7 DW01 63 Y0000380 H целосна lcd екранот+екран на допир digitizer леќаВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

LCD дисплей с цифрова докосване на екрана, за да Opticon PHL7100

44.00 -9 % BGN 40.00

LCD Дисплеј со digitizer екран на допир за Opticon PHL7000 7100 7200Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Нов за xiaomi Mi6 Mi 6 резервни части задната част на кутията на батерията вратата 3D стъкло корпус на телефона за носене капак на батерията калъф за mi6 безплатна доставка

26.64 -6 % BGN 25.00

Вистински слики, во парк, instand испорака Со Вистински Следење на Број, може да се провери вашиот pacakge Ве молиме потврдете ќе може да го замени тоа пред цел...

LTPro TOP Quality Power On Off & Volume Up Down Button Key Flex кабел за Huawei P8 Lite ALE-L21 подмяна, ремонт, резервни части

7.98 -12 % BGN 7.00

ВРВЕН Квалитет На Моќ Исклучување на & Гласност Нагоре Надолу Копчето за Скролување Flex Кабел за Huawei P8 Лајт ALEL21 Замена на Резервни Делови за ПоправкаСпецификација : 1...

5.5 за oukitel k10000 k 10000 черен LCD дисплей + тъч екран стъклен панел дигитайзер подмяна монтаж черен

62.08 -15 % BGN 53.00

Секој екран на допир ќе биде repeatly тестирани пред испорака,и печат на тоа По приемот на стоката, ве молиме да се отстрани печат, бидејќи ние само ги препознаваат печат за да бидете сигурни дека тоа е нашата стока...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.