• Новинка
5.5 за oukitel k10000 k 10000 черен LCD дисплей + тъч екран стъклен панел дигитайзер подмяна монтаж черен

5.5 за oukitel k10000 k 10000 черен LCD дисплей + тъч екран стъклен панел дигитайзер подмяна монтаж черен

резултат:
BGN 62.08
BGN 53.00 -15 %

Брой продукти
Налично

Секој екран на допир ќе биде repeatly тестирани пред испорака,и печат на тоа. По приемот на стоката, ве молиме да се отстрани печат, бидејќи ние само ги препознаваат печат за да бидете сигурни дека тоа е нашата стока. Тоа нема да бидат вратени доколку не постои нашиот печат. Не го инсталирате. Тест со вашиот телефон плоча прво. Ако постои било каков проблем во текот на тестирањето, ве молиме контактирајте со нас. Важна забелешка: Ние не нудиме услуга по продажбата ако проблемот се појави по инсталацијата. На екранот се кревка производ. За не-професионалци, препорачливо е да се добие телефон со професионална мобилен телефон на поправка центар. Поради купувачот самиот dismantles и инсталира доведе до екранот штета, ние не сме одговорни за тоа.
Совети : Поради различните време, производители и други фактори, сите вистинските стоки не може да се гарантира дека слики подигнати од страна на нашата продавница се исти, особено боја. Кога стоката е малку визуелно се разликува од нашата продавница е слики, тоа е предмет на вистинскиот производ. Се разбира, на стока во вашите раце е дефинитивно оној што треба.
Бидејќи на времето, постојат многу производи не сте имале време да полиците. Ако е потребно, консултирајте се со нас.Ние ќе направиме се во наша моќ за да ги задоволат вашите потреби.

Подробности

Цвят:
Черен
търговска марка:
mobyxun
Разделителна Способност На Дисплея:
1280x720
Съвместим Марка:
OUKITEL
Номер На Модела:
за OUKITEL K10000
Екран:
> 3
LCD-комплект:
ДА
Вид На Допир Екран:
Капацитивен Екран
Гаранция:
От 180 дни до монтаж
Доставка:
в рамките на 7 работни дни
Цена:
EXW
Качество:
Тест Преди Превоза
Цвят:
Черен
Пакет:
Шампанско, Кутия

Избор на купувачи

безплатна доставка 3,5 за Opticon PHL7000 LCD дисплей + тъчпад дигитайзер

44.00 -9 % BGN 40.00

бесплатен превозот 3.5" за Opticon PHL7000 LCD екранот + екран на допир панел digitizerВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Perfine Rechargeable Li-Ion Battery BL-44E1F за смяна на батерията на мобилен телефон LG V20 3200mAh

25.58 -22 % BGN 20.00

Perfine LiIon Батеријата BL44 E1 F за LG V20 Замена на Батеријата 3200m AhКапацитетот на батеријата : 3200 m AhБатерија Тип : Литиум ЈонскаНапон Излез : 3.85 VБатеријата Тежина : 48gКомпатибилен со : LG Сите Меѓународни и НИ Превозникот LG V20 Модели / Verizon LG V20 Батеријата / Отклучен H990 DS.Лесен за инсталација и отстранување, со иста големина како вашата оригинална батерија LG V20, подобро висок капацитет резервната батерија за вашиот V20.Ues Одделение А+ оценет батеријата клетки со CE, и ROHS сертификација.D esigned да трае повеќе од 500 повторува на наполнетост на батеријата циклуси.Ве Молиме Имајте Во Предвид : Кога ќе добие батерија,ве молиме да го користите до сите енергијата на батеријата додека телефонот се исклучува автоматски,а потоа го преземе целосна наполнетост да ја користите(ве Молиме продолжете да ја полните 23 часа по полнење достигне 100% )...

STONERING 1000mAh BST-38 батерия за телефона Sony Xperia T650i W580c W980 Z770i C510 C902

BGN 8.16

modname=ckeditorКарактеристики Висок Квалитет на батеријатаМоќ Оценка 3.7 V1000m AhСите батерии се тестирани пред праткатаОва замена на батеријата има интегриран microchip за спречување на преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријатаНајдобра замена на батеријата со долго време на мирување и времето на разговорМала тежина, висока капацитет и ниска отпорностБатеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторотПакетот вклучува : 1 x Нов Стандард за Замена на БатеријатаНие, исто така продаваат на големо количини, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАСНачин На Плаќање : * Ве молиме да го купат на aliexpress.* Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,ве молиме точно пред исплата.* Ние само брод цел потврди адреса.Не прифаќаат промени адресата.* Продавачот не е одговорен за погрешно Превозот Адреса.Превозот Термини : * Ние користиме поштата Услуги со следење на број .* Проценето време на испорака за Кина е 3090 дена.* Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори(На пример : јавни празник, времето ефект)...

Нов оригинален антена сигнал гъвкав кабел за Jiayu G4 G4S G4C RF кабел кабел лента антена на мачтата сигнал антенная подмяна на линия

5.62 -11 % BGN 5.00

Нови Оригинални Антена сигнал flex кабел За Jiayu G4 G4 S G4 C RF кабел жица лента антена јарболот сигнал антена линија заменаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

10шт няма мъртви пиксели LCD дисплей за Iphone 5 LCD дисплей, сензорен екран дигитайзер Събрание подмяна на бял черен

204.48 -5 % BGN 194.00

зошто место нов поредок сега?1.Тестот три пати пред пратката2.Нов пакет,посилна заштита3.Нарачка и испорака во ист ден4.висок квалитет,ниска цена5.бесплатни подароци како што покажува подолу

QiAN SiMAi нов оригинален високоговорител високоговорител за HUAWEI T8951 T8950 C8813 G510 G520 g525 мобилен телефон + DropShipping

BGN 1.84

Нови оригинални уво слушалка звучници За HUAWEI T8951 T8950 C8813 G510 G520 G525 мобилен телефон + Drop Shipping1 100% висок quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

5.6 сензорен екран стъкло дигитайзер панел за Huawei Honor 9 Lite LLD-L22A LLD-L31 LLD-AL00 смяна на предно стъкло

BGN 22.21

5.6" Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел За Huawei Чест 9 Лајт LLDL22 A LLDL31 LLDAL00 Пред Стакло ЗаменаКарактеристики на производот : тип на Производ : 5.6"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Huawei Чест 9 Лајт LLDL22 A LLDL31 LLDAL00 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitiz 1 PCSX АлаткиСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

Бутон за включване изключване гъвкав кабел за Sony Xperia L S36h C2104 C2105 бутон за увеличаване на звука и бутона за превключване на камерата част flex кабел

5.50 -9 % BGN 5.00

QCC ВО ТАИ WANМоќта на исклучување копче за Flex кабел За Sony Xperia L S36h C2104 C2105 Јачина на звук нагоре надолу копчето & камерата префрлање копчето Flex кабел деловиПродажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Attentio n : 1)...

Циен Симай нов високоговорител зумер разговор за Huawei honor 3X G750 мобилен телефон + дропшиппинг

BGN 2.59

Нов Силен звучник ѕвончето измамник За Huawei чест 3 X G750 Мобилен телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

50 бр./лот Micro Usb конектор за зареждане порт за Blackberry 9900 9930 за Motorola Moto G2 XT1068 XT1069 зарядно гнездо мъжки Джак

13.60 -4 % BGN 13.00

50 PCS / Многу Micro Usb Конектор за Полнење Порта За Blackberry 9900 9930 за полнење За Motorola Мото G2 XT1068 XT1069 Полнење Штекер Plug ЏекПотсетување : 1...

Горещ екран на ръкописен текст докосване продажба първоначално блок за почистване на оу Opticon H16 H16A H16B

BGN 41.60

Топла продажба на оригинални допир ракопис екран за Оу Opticon H16 H16 A H16 B скенерВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Автентични speak microphone For inner iphone 4 4S 5 5 6 6s 7 Mic inner for iphone 6 7 plus 6s microphone чип резервни части за мобилни телефони

2.38 -16 % BGN 2.00

QCC ВО ТАИ WANGeniune нови зборуваат микрофон внатрешниот За iphone 4 и 4 S 5 5s 6 6s 7 Микрофон внатрешниот за iphone 6 6s 7 плус микрофон чип мобилен телефон деловиПродажба На Поени : 2 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Т неговиот бара заварување додатоциВе молиме да го користите диктафон снимање , ако вашиот телефон може да снима , што укажува дека микрофонот е да не се скрши , можеби вашата матична плоча проблеми.Совет : I f вашиот телефонски кабел или матичната плоча проблеми, Со замена на трансдуцерот микрофон микрофон не може да го реши проблемот .Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

5 бр. / лот WCD9320 Забележка 3 NOTE3 N9009 N9002 N9005 N9006 IC Audio

BGN 16.70

Начин На Плаќање : Western Union, money gram, T / TВреме на испорака(во работни денови) : DHL : 37 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 37 денаТНТ : 57 денаFedex : 37 денаRegisterd Воздухопловната : 1025 денаПовратни информации : 1...

Vannego нов за Huawei Y5 2017 MYA-L22 Mya-L23 сензорен екран дигитайзер стъкло обектив сензор за резервни части тъчпад +лого

15.14 -1 % BGN 15.00

Vannego 5.0 инчи Екран на Допир За Huawei Y5 II 2 Y5 II ЧУНL01 десна странаL21 Предниот Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел СензорКарактеристики На Производот : Тип на производ : Екран на Допир(Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Huawei Y5 2017 MYAL22 MYAL23 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир DigitizerСлики покажуваат : Нашата Продавница Вистински Фото : Ако ние се најде на продавачот кој ги копираат нашите производи слика, ние ќе се жалат веднаш!За ПревозотВремето за испорака е за 1545 работни дена...

LCD дисплей с цифрова докосване на екрана, за да Opticon PHL7100

44.00 -9 % BGN 40.00

LCD Дисплеј со digitizer екран на допир за Opticon PHL7000 7100 7200Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Безплатна доставка LCD дисплей с сензорен дигитайзером замяна за КПС Falcon 5500

BGN 54.40

Бесплатен превозот LCD екранот со Допир Digitizer Замена за PSC Сокол 5500Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

За Xiaomi MI 5X MI5X LCD дисплей+тъч екран дигитайзер, стъклена леща подмяна монтаж на китайски версия

47.02 -0 % BGN 47.00

ЗА Xiaomi MI 5 X MI5 X LCD Дисплеј+Екран на Допир Digitizer Стаклена Леќа Собранието Замена Кинески верзија100% Тестирани Пред Превозот!!!Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ на Тест пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!!*Компатибилни Модели : За Xiaomi MI5 X ,Не се компатибилни со другите модели...

Истински нов бутон home метална скоба за iPhone 5 5s 5c SE 6 7 plus 6s малък метален държач на обвивката на бутона home flex Кабел parts

BGN 1.58

QCC ВО ТАИ WANВистински нов дом копчето метал заградата за i Phone 5 5s 5c SE 6 6s 7 плус Мала метална школка носителот на home копчето flex кабел деловиПродажба На Поени : Направи на најдобар qualty НА Стакло1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Карактеристики : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.