• Новинка
Нов за xiaomi Mi6 Mi 6 резервни части задната част на кутията на батерията вратата 3D стъкло корпус на телефона за носене капак на батерията калъф за mi6 безплатна доставка

Нов за xiaomi Mi6 Mi 6 резервни части задната част на кутията на батерията вратата 3D стъкло корпус на телефона за носене капак на батерията калъф за mi6 безплатна доставка

резултат:
BGN 26.64
BGN 25.00 -6 %

Брой продукти
Налично

Вистински слики, во парк, instand испорака. Со Вистински Следење на Број, може да се провери вашиот pacakge. Ве молиме потврдете ќе може да го замени тоа пред цел. Професионални КК пред да се достави и совршен пакет, па можете да се чувствуваат удобно да се купи и да користи Пакет : 1 X xiaomi mi6 mi 6 оригинални на капакот на батеријата случај Во меур торба.
Ali Express Стандард За Испорака! 1. Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти. 2. Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . 3. Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. 1. Ве молиме да го пополните вашето ЦЕЛОСНО име и презиме и ЦЕЛОСНА адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и Држава. 2. Бидејќи на агол и светлина, вистински објект е боја може да биде малку поинаков од сликата.ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодариме! 1. Ако нешто те прави незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека не ги задоволи. 2. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме додадете нашата продавница да омилена листа и да оставите позитивен фидбек (5stars) да ги поттикнуваат нас!
3. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било спор, без било каква комуникација со нас, ние веруваме дека може да го реши проблемот за вас совршено во пријателски начин !

Подробности

Номер На Модела:
За Xiaomi Mi6 Mi 6
Дизайн:
Бар
Съвместим Марка:
xiaomi
търговска марка:
ZUCZUG
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Цвят:
Злато Бял Черен
Характеристики:
Капакът На Корпуса На Мобилния Телефон
Качество:
Оригинални и нови
Съвместимост с:
За Xiaomi Mi6 Mi 6
Функция:
Заменете вашият счупен корпус на отделението за батерията
Тип:
Случай
С бутона на захранването:
No
С капак на обектива на камерата:
No
С бутон за регулиране на силата на звука:
No

Избор на купувачи

5.5 за Lenovo K5 Note A7020 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей в събирането черен / бял/златен цвят Безплатна доставка

BGN 28.94

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

3.7 LS037V7DW01 63Y0000380H пълен LCD дисплей + тъч екран дигитайзер обектив

177.60 -10 % BGN 160.00

3.7" LS037 V7 DW01 63 Y0000380 H целосна lcd екранот+екран на допир digitizer леќаВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

LCD дисплей с цифрова докосване на екрана, за да Opticon PHL7100

44.00 -9 % BGN 40.00

LCD Дисплеј со digitizer екран на допир за Opticon PHL7000 7100 7200Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

За Xiaomi MI 5X MI5X LCD дисплей+тъч екран дигитайзер, стъклена леща подмяна монтаж на китайски версия

47.02 -0 % BGN 47.00

ЗА Xiaomi MI 5 X MI5 X LCD Дисплеј+Екран на Допир Digitizer Стаклена Леќа Собранието Замена Кинески верзија100% Тестирани Пред Превозот!!!Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ на Тест пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!!*Компатибилни Модели : За Xiaomi MI5 X ,Не се компатибилни со другите модели...

Оригинален нов КПС Falcon 5500 сензорен екран дигитайзер обектив безплатна доставка

22.40 -11 % BGN 20.00

Оригинални нови PSC Сокол 5500 екран на допир digitizer леќа бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

LTPro TOP Quality Power On Off & Volume Up Down Button Key Flex кабел за Huawei P8 Lite ALE-L21 подмяна, ремонт, резервни части

7.98 -12 % BGN 7.00

ВРВЕН Квалитет На Моќ Исклучување на & Гласност Нагоре Надолу Копчето за Скролување Flex Кабел за Huawei P8 Лајт ALEL21 Замена на Резервни Делови за ПоправкаСпецификација : 1...

използван основната гъвкав кабел за Lenovo P780 Flex Кабел, резервни части за мобилни телефони

BGN 4.64

користи главната Лента Flex кабел За Леново P780 Мобилен телефонОпис : Тоа се користи за да го замени вашиот ред, оштетената, испукана flex кабелСамо за Леново P780 Мобилен телефон , не одговара за други МоделиСекој објект ќе бидат тестирани пред да се брод тоаНие пак секој објект внимателно и да ги направи во добра состојбаПакет : 1 x користи Лента Flex кабел За Леново P780 Мобилен телефон

безплатна доставка 3,5 за Unitech PA967 LCD дисплей + тъчпад дигитайзер

83.20 -10 % BGN 75.00

бесплатен превозот 3.5" за Unitech PA967 LCD Екранот +екран на допир панел DigitizerВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Се използва гласова приемник слушалка високоговорител за Doogee T5 MTK6753 Octa Core IP67 5.0 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка

11.18 -11 % BGN 10.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Продажба на едро Honey well Dolphin 7850 lcd screen display panel безплатна доставка

51.20 -10 % BGN 46.00

Трговија на големо Мед и Делфин 7850 lcd екранот панел бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Горещ екран на ръкописен текст докосване продажба първоначално блок за почистване на оу Opticon H16 H16A H16B

BGN 41.60

Топла продажба на оригинални допир ракопис екран за Оу Opticon H16 H16 A H16 B скенерВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

5.6 сензорен екран стъкло дигитайзер панел за Huawei Honor 9 Lite LLD-L22A LLD-L31 LLD-AL00 смяна на предно стъкло

BGN 22.21

5.6" Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел За Huawei Чест 9 Лајт LLDL22 A LLDL31 LLDAL00 Пред Стакло ЗаменаКарактеристики на производот : тип на Производ : 5.6"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Huawei Чест 9 Лајт LLDL22 A LLDL31 LLDAL00 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitiz 1 PCSX АлаткиСе истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање...

Автентични speak microphone For inner iphone 4 4S 5 5 6 6s 7 Mic inner for iphone 6 7 plus 6s microphone чип резервни части за мобилни телефони

2.38 -16 % BGN 2.00

QCC ВО ТАИ WANGeniune нови зборуваат микрофон внатрешниот За iphone 4 и 4 S 5 5s 6 6s 7 Микрофон внатрешниот за iphone 6 6s 7 плус микрофон чип мобилен телефон деловиПродажба На Поени : 2 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Т неговиот бара заварување додатоциВе молиме да го користите диктафон снимање , ако вашиот телефон може да снима , што укажува дека микрофонот е да не се скрши , можеби вашата матична плоча проблеми.Совет : I f вашиот телефонски кабел или матичната плоча проблеми, Со замена на трансдуцерот микрофон микрофон не може да го реши проблемот .Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

5 бр. / лот WCD9320 Забележка 3 NOTE3 N9009 N9002 N9005 N9006 IC Audio

BGN 16.70

Начин На Плаќање : Western Union, money gram, T / TВреме на испорака(во работни денови) : DHL : 37 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 37 денаТНТ : 57 денаFedex : 37 денаRegisterd Воздухопловната : 1025 денаПовратни информации : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.