• Новинка
5.6 сензорен екран стъкло дигитайзер панел за Huawei Honor 9 Lite LLD-L22A LLD-L31 LLD-AL00 смяна на предно стъкло

5.6 сензорен екран стъкло дигитайзер панел за Huawei Honor 9 Lite LLD-L22A LLD-L31 LLD-AL00 смяна на предно стъкло

резултат:
BGN 22.21

Брой продукти
Налично

5.6" Екран на Допир за Стакло Digitizer Панел За Huawei Чест 9 Лајт LLD-L22 A LLD-L31 LLD-AL00 Пред Стакло Замена
Карактеристики на производот : тип на Производ : 5.6"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Huawei Чест 9 Лајт LLD-L22 A LLD-L31 LLD-AL00 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitiz 1 PCSX Алатки
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател , ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево во ред е вашето Име и презиме .
Слики покажуваат :

Подробности

Цвят:
бяло, черно, златно, синьо
Тип:
сензорен екран
Номер На Модела:
За Huawei Honor 9 Lite LLD-L22A LLD-L31 LLD-AL00
Съвместим Марка:
Huawei
търговска марка:
РТБЕСТОЙЗ
Екран:
≥5
Цвят:
Черен / Бял / Златен / Синьо
Размер На Основния Екран:
5,6 инча
Функция:
Стъклен сензорен екран сензор+лого
Качество:
А+++
Транспорт:
Безплатна Доставка

Избор на купувачи

Автентични speak microphone For inner iphone 4 4S 5 5 6 6s 7 Mic inner for iphone 6 7 plus 6s microphone чип резервни части за мобилни телефони

2.38 -16 % BGN 2.00

QCC ВО ТАИ WANGeniune нови зборуваат микрофон внатрешниот За iphone 4 и 4 S 5 5s 6 6s 7 Микрофон внатрешниот за iphone 6 6s 7 плус микрофон чип мобилен телефон деловиПродажба На Поени : 2 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionДобри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 3045daysНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Т неговиот бара заварување додатоциВе молиме да го користите диктафон снимање , ако вашиот телефон може да снима , што укажува дека микрофонот е да не се скрши , можеби вашата матична плоча проблеми.Совет : I f вашиот телефонски кабел или матичната плоча проблеми, Со замена на трансдуцерот микрофон микрофон не може да го реши проблемот .Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

50 бр./лот Micro Usb конектор за зареждане порт за Blackberry 9900 9930 за Motorola Moto G2 XT1068 XT1069 зарядно гнездо мъжки Джак

13.60 -4 % BGN 13.00

50 PCS / Многу Micro Usb Конектор за Полнење Порта За Blackberry 9900 9930 за полнење За Motorola Мото G2 XT1068 XT1069 Полнење Штекер Plug ЏекПотсетување : 1...

Нов оригинален Honey well LXE MX7 сензорен екран ръка на екрана на секретаря безплатна доставка

BGN 19.20

Нови оригинални Мед и LXE MX7 екран на допир ракопис екран logger бесплатен превозотВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

5.5 за Lenovo K5 Note A7020 сензорен екран дигитайзер LCD дисплей в събирането черен / бял/златен цвят Безплатна доставка

BGN 28.94

Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа....

5 бр. / лот WCD9320 Забележка 3 NOTE3 N9009 N9002 N9005 N9006 IC Audio

BGN 16.70

Начин На Плаќање : Western Union, money gram, T / TВреме на испорака(во работни денови) : DHL : 37 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 37 денаТНТ : 57 денаFedex : 37 денаRegisterd Воздухопловната : 1025 денаПовратни информации : 1...

Се използва гласова приемник слушалка високоговорител за Doogee T5 MTK6753 Octa Core IP67 5.0 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка

11.18 -11 % BGN 10.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Нов оригинален антена сигнал гъвкав кабел за Jiayu G4 G4S G4C RF кабел кабел лента антена на мачтата сигнал антенная подмяна на линия

5.62 -11 % BGN 5.00

Нови Оригинални Антена сигнал flex кабел За Jiayu G4 G4 S G4 C RF кабел жица лента антена јарболот сигнал антена линија заменаРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Циен Симай нов високоговорител зумер разговор за Huawei honor 3X G750 мобилен телефон + дропшиппинг

BGN 2.59

Нов Силен звучник ѕвончето измамник За Huawei чест 3 X G750 Мобилен телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

LCD дисплей с цифрова докосване на екрана, за да Opticon PHL7100

44.00 -9 % BGN 40.00

LCD Дисплеј со digitizer екран на допир за Opticon PHL7000 7100 7200Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Горещ екран на ръкописен текст докосване продажба първоначално блок за почистване на оу Opticon H16 H16A H16B

BGN 41.60

Топла продажба на оригинални допир ракопис екран за Оу Opticon H16 H16 A H16 B скенерВе молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Безплатна доставка LCD дисплей с сензорен дигитайзером замяна за КПС Falcon 5500

BGN 54.40

Бесплатен превозот LCD екранот со Допир Digitizer Замена за PSC Сокол 5500Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус целМногу добар квалитет и голема количина во парк сега.

използван основната гъвкав кабел за Lenovo P780 Flex Кабел, резервни части за мобилни телефони

BGN 4.64

користи главната Лента Flex кабел За Леново P780 Мобилен телефонОпис : Тоа се користи за да го замени вашиот ред, оштетената, испукана flex кабелСамо за Леново P780 Мобилен телефон , не одговара за други МоделиСекој објект ќе бидат тестирани пред да се брод тоаНие пак секој објект внимателно и да ги направи во добра состојбаПакет : 1 x користи Лента Flex кабел За Леново P780 Мобилен телефон

SanErqi за смяна на батерията Nano3 3.7 V литиево-йонна батерия заместител на iPod Nano 3 3-то поколение батерии с инструменти

BGN 12.30

Детали на Батеријата 1 100% тестирано и 1 години гаранција 2 Тестирани еден по еден и 100% работи и 3 Во време на превозот со следење на број 4...

За Xiaomi MI 5X MI5X LCD дисплей+тъч екран дигитайзер, стъклена леща подмяна монтаж на китайски версия

47.02 -0 % BGN 47.00

ЗА Xiaomi MI 5 X MI5 X LCD Дисплеј+Екран на Допир Digitizer Стаклена Леќа Собранието Замена Кинески верзија100% Тестирани Пред Превозот!!!Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ на Тест пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!!*Компатибилни Модели : За Xiaomi MI5 X ,Не се компатибилни со другите модели...

STOENRING 3000mAh HB476387RBC батерия за мобилен телефон Huawei Honor 3X G750 B199 MTK6592 Batterie Batterij Bateria

BGN 11.20

Нови 3000m Ah HB476387 RBC Батеријата За Huawei 3 X MTK6592 Мобилен Телефон Опис Нови Замена на Батеријата За Huawei 3 X MTK6592 Мобилен Телефон интегрирани microchip што го спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Напон : 3.7 V Капацитет : 3000m Ah батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво на Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица) Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот...

Използван телефон коаксиален кабел сигнал за Elephone Vowney 5.5 Inch 2560*1440 MTK6795 Octa Core Безплатна доставка

11.18 -11 % BGN 10.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.