• Новинка
11T 12T зъб стопорное пръстен Планински МТБ велосипеди свободно движение на зъбите на маховика резервни части Безплатна доставка

11T 12T зъб стопорное пръстен Планински МТБ велосипеди свободно движение на зъбите на маховика резервни части Безплатна доставка

резултат:
BGN 19.02
BGN 11.00 -42 %

Брой продукти
Налично


11 T 12 T Заб Заклучување Прстен Планина MTB Велосипеди Freewheel Заби Flywheel Поправка Делови Бесплатен Превозот
Исплата информации :
ЗАЧУВАМ САМО!
Банка на Кина Т/T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.
Совети :
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во е-мејл или Alibaba.
2. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата преку телефонски повик.
3. Ние сме воопшто одговорни за превозот неточни адреса е предвидено.
4. Ако товарни поставување е неточна ве молиме да ме остави порака пред да се направи исплата.
Превозот Информации :
БРОД НА СВЕТОТ
1. Време на испорака :
Од Воздухопловната : Генерално, за 2-3 недели за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU.
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU.
Совети :
Стандард експресна услуга е EMS, но различни регионот ќе ја испрати преку оптимална express.
2. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа штом вашето Плаќање Потврдена од страна на Alibaba. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил.
3. Сликите се за повикување само. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.
4. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн.
Политика На Враќање :
1. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
2. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување се враќа.
3. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок.
Повратни Информации :
1. Нашиот систем автоматски се враќа повратни информации откако ќе се остави за нас.
2. Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение. Ние, исто така, се сметаат за НЕУТРАЛНИ повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек.
Други Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
За Нас :
1. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци.
2. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. (Ако ние продаваме неутрален, ОЕМ, реновиран или половни стоки ние ќе се изјасни со чист текст опис.
Контакт Со Нас На :
1. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
2. Можете да не контактирате преку оставајќи ни Ali IM порака, или e-mail за нас.
3. Работно време : Пекинг Време од 8 : 00 часот До 5 : 30 часот.

Подробности

Цвят:
11Т червено, 11Т черно, 11Т синьо, 11Т златен, 12Т зелено, 12 Черен, 12 златни
Компоненти:
Свободен ход
Материал:
Сплав
търговска марка:
Mi sim
is_customized:
Yes
Скорост На Свободно Движение:
1
Номер На Модела:
11Т 12Т
Ръкохватката Регулируеми Номер На Зъбни Колела:
Друго
зъбите са зъбни колела:
11-12 Т
Чувствителност:
Друго

Избор на купувачи

Добра сделка за 100 бр 3 мм стомана Диаметър на велосипеди, носещи топката резервни части

BGN 1.07

Со 3мм дијаметар дизајн, издржлива и челик материјал за долг животен век.100 парчиња велосипед челични топки се вклучени тука, во една торба доволно замена и резервни топки за вашиот велосипед со користење.Име На Производ : Велосипед Челик Топката;Дијаметар : 3мм / 0.12"Материјал : ЧеликБоја : Сребрена На ЅвонењеТежина : 11g Пакет Содржина : 100 Компјутери x Велосипед Челични Топки

Сгъваема гума за планински велосипеди 29*1.95 29*2.1 27.5*1.95 26*2.1 26*1.95 велосипедна Гума Small Block Eight МТБ Tire за състезател

53.30 -29 % BGN 38.00

Виткање Планински Велосипед Гуми 29*1.95 29*2.1 27.5*1.95 26*2.1 26*1.95 Велосипед Пневматик Мал Блок Осум MTB Гуми за ТркачAnswer : ___________________________ NOTE : 26er е преклопен гуми,27.5 er&29er се одвиваат гуми...

2018 нов синтетичен кожена Стоманена релса под наем на седлото кухи дишаща мека възглавница път МТБ фиксирани предаване колоездене Колоездене седалки седло

27.71 -24 % BGN 21.00

2018 Нови Синтетички Кожа Челик Железнички Шупливи Дише Мека Перница Патот MTB Фиксна Опрема Велосипед Велосипед возење Велосипед Седиште Седло OnsaleКарактеристики : 1...

Нов топ пълен въглеродни влакна под наем пътен волана интегриран лост и прът интегративен TT бар 400/420/440 мм

86.18 -5 % BGN 82.00

детали за производотцелосна карбонски влакна ПАТОТ Интегрирани handlebar & матичникалибар 28.6 mmМатични : 400*90 / 100 / 110 / 120mm420*90 / 100 / 110 / 120mm440*90 / 100 / 110 / 120mm (кога ќе ги нарачате,ве молиме да ми кажете која големина сакате)Ткаени : 3 Kбоја : црноцрвена / црна & зелена / црносиниТежина : 370g±15gПотекло : КинаПакет : Воздушното Перниче+ КартонГаранција : 2 ГодиниНиска цена за Висок квалитет

KUNRAY 25З T8F 410 420 428 велосипедна верига за велосипед електрически велосипед, мотоциклет триколка MY1016 MY1020 MY1016Z3 BM1418ZXF мотор

15.20 -34 % BGN 10.00

Нашата Компанија е Специјализирана во Велосипеди, Eвелосипед, Додатоци, Јава Опрема Индустрии За 8 години,Со Професионални Технички Тим, И Имаме Свои Фабрика и Супериорен Продажни Тимови.Со Развојот На Електричен Велосипед Индустрија и Луѓето Уживаат на Возење, Нашите Производии Нашите Услуги се Во Целиот Свет...

Litepro сгъваем велосипед BMX квадратен коляно 170 мм ултра-лек алуминиев сгъваем велосипед AL60 5 ноктите за 130мм BCD Chainring Crankset

80.00 -27 % BGN 58.00

Litepro Виткање Велосипеди BMX Плоштадот Чудак 170 MM Ултралесни AL60 Алуминиум Виткање Велосипед 5 канџи за 130mm BCD Chainring Crankset Функција : Алуминиум легура чудак, висока цврстина, за вашиот посигурни во јава...

Ергономичен МТБ пътен Колоездене, мини дръжки против хлъзгане, гумени велосипедни ръкохватки планинско колоездене част заключване на кормилото на велосипеда рък?

BGN 3.76

Ергономски MTB Патот Велосипедизам ПропаднаДоказ Костец АнтиПропадна Гума Велосипед Костец Планински Велосипед Делови за Заклучување На Велосипед Handlebar КостецКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетОва е Планински Велосипед Велосипед Handlebar Костец, кои можат да се заштитат рацете од на лизгање, кога ќе се вози вашиот велосипед за долго време.Направени од супериорен квалитет гумени материјал, обезбедување на високи перформанси за антилизгање и заштита...

Нов пълен въглеродни влакна кормилото на велосипед МТВ дръжка на кормилото на велосипед малък калибър 25.4*580/600/620/640 мм 3 до блестящ

41.28 -10 % BGN 37.00

Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Handlebar 3 K mtb велосипед handlebarве молиме да ни кажете што големина ти требаМал Дијаметар handlebarголемина : 25.4*580 / 600 / 620 / 640mm1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

Нов въглеродни влакна под наем двойна скала-безплатни родословни подседельный пин седалка пътен под наем седалка прът подседельный пин 3K блестящ

96.00 -11 % BGN 85.00

Tamaño 27.2 / 30.8 / 31.6*350 / 400mmPeso 185g (27.2*400mm)Pasó en EN14766 normas y los estndares де Japón jis.Ве молиме да ми кажете големината при купување наИнаку случаен испорака1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

Нов KOOZER XM460 планинско колоездене hub 72 пръстен отпред 2 отзад 4 Мечка фланец, носещи планинско колоездене hub 32 дупки QR / Thru

BGN 190.40

2018 Нови KOOZER XM460 32 H Пред 2 Задните 4 Peilin 6 канџи 72 прстен планински велосипед центарТежина : пред 175g,задните 290gВратило : F9x100mm / 15mm x 100mm, R10x135mm / 12x142mmкасета Тело : Shiman0 8 / 9 / 10 / 11sQR Верзија : пред : 9x100mm, заден : 10x135mm (со стандардни 5mm дијаметар брзо ослободување)преку Верзија : пред : 15x100mm, заден : 12x142mm (Нема брзо ослободување)Касета тело : Shiman0 8 / 9 / 10 / 11s или shiman0 11s, или SRAM XDЦентар боја:црвена / црна / сина

Фиксирана предаване на МТВ велосипед Колоездене голяма задник на седлото седалка пътят на МТВ велосипед широка мека подложка комфорт въздушна възглавница за Коло

25.42 -10 % BGN 23.00

Фиксна Опрема MTB Велосипед возење Велосипед Голема Сокол Седло Седиште Патот MTB Велосипед Широк Мека Подлога Удобност Перница Велосипедизам Велосипед Седло ДеловиВовед : Овој пат седло е многу широк & дебели, што го прави biker седиште удобно и да се намали триењето...

Безплатна доставка на 200 бр. MR105ZZ радиални лагери 5 * 10 * 4 мм MR105ZZ Мими лагери MR105ZZ

BGN 116.98

MR105 ZZ длабоко ритам топката лежишта MR105 ZZ 5 * 10 * 4 MM мими топката лежишта 200 PCSИмајќи Тип : MR105 ZZ Имајќи дијаметар : 5mm Имајќи OD : 10мм Имајќи висина : 4mm Структура : Длабоко Ритам Тип : Топката Дали стандардни делови : стандардни делови Користите карактеристики : висока брзина Материјал : имајќи челик Употреба : електрични, инструменти, опрема, машини и општи Точноста класа : P0 P5 P6 P4 ABEC1 ABEC3 ABEC5 ABEC7 Оценка : ZV1 ZV2 ZV3 Испорака Време : 2 дена по ред

TOSEEK Carbon Seatpost Bike Seat post tube МТБ mountain Road Bicycle seat post 27.2/30.8/31.6 *350 400 наем части 450мм

BGN 49.58

За Деловните Корисници : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план.Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука...

Безплатна доставка- - - 12шт LM6UU(6*12*19), носещи линейно движение /линейни лагери

BGN 9.78

Модел : LM6 UU тип : линеарен движење лежиштаДијаметар : 6 (mm) Дијаметар : 15 (mm)Дебелина : 19 (mm)Кафез материјали : H автозаклучување џебовиУпотреба карактеристики : НискаУпотреба : GeneralВозен од неколку : повеќе колониРолери вид : прав ролериПримерок или место : на самото место

Дискови накладки МТБ за пътищата / Циклокроссового на дисковата спирачка R785, RS785, CX77, R517, R515 дисковата спирачка, 1 Pr, модел K смола

BGN 1.58

Диск Кочница Влошки за SHIMAN0 M985, M988, Deore XT M785, SLX M666, M675, Deore M615, Alfine S700, НеСерија CX77, R515, R517, Патот / Cyclocross диск кочница R785, RS785, CX77, R517, R5151 Пар накладките за 1 Caliper, МоделК Црна СМОЛА

2017 carbon dimple clincher wheels for триатлон / training/road bike 700C 58mm wheelset golf ball в гривни option хъб custom logo

617.60 -6 % BGN 581.00

Топла продажба : Ве молиме дозволете ни да се знае кои ткаат(UD само), заврши(оригиналниот изглед),која decals, што касета тело и брзина што би сакале кога ќе го поставите цел.* Decals боја : PEENGIN decals, без decals , или обичај познат бренд decals ...

7-Тигър 1 двойка 650B въглерод МТБ каране на колело карам 27.5 планински велосипед въглерод дължината на двойка дискове аргумент за XC / AM/DH

BGN 560.00

Модел TMC730 Rim тип 27.5 er / 650 B Clincher Материјал Toray T700 Јаглерод Длабочина 30мм Внатрешна Ширина 35mm Надвор Ширина 40mm Вежби 24 ЧАСА / 28 H / 32 H ERD 541.6 mm Тежина XC : 400+ / 15g СУМ : 450+ / 15g DH : 520+ / 15g Изглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 130 kg Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kgВе молиме да ни кажете Големина и Дупки што сакате ,можеме да го сликам ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Упорит въглеродна Пътна рама 49 см 52cm 54см 56 см 58см Пътна велосипедна рамка PF30 UD 700c велосипедна рамка Червен механичен Di2

692.10 -12 % BGN 609.00

2017 Црвено&Бело+Црно UD Патот Велосипед јаглерод рамка јаглерод патот велосипед рамка 49,52,54,56,58 cm со PF30 ББПочитувани купувачи,Добредојдовте на Удар официјалната продавница во Aliexpress!Ние сме производител и се на оваа линија за 9 години.Нашите главни производи има јаглерод рамка, јаглерод тркала, јаглерод handlebar, јаглерод матични, јаглерод седло и др.Имаме доволно искуство да се направи најдобар квалитет на производот и најдобра услуга на клиентите.Земете цел во оваа продавница можат да се добие фабрика трговија на големо цена.Отсече middleman да се добие најдобрата цена на пазарот и врвен квалитет!Сите производи има 2 години гаранција!Ви благодариме за довербата и поддршката!Тридент Удар Спортска Опрема КОПРОДУКЦИИ,LTDМатеријал : T1000 UD карбонски влакнаНа frameset : Рамка Вилушка Seatpost Менгеме СлушалкиПогоден Дното Заградата : PF30Погоден Тркала:130 mm Центри и 700c ТркалаТежина (g) : 970g(Големина 52 CM,Јасно Грб)Погоден Derailleur : Di2 И Механички ИAvaliable Големина : 49 / 52 / 54 / 56 / 58 CMСопствени Даночни& Увозни Давачки : Купувачи Сноси ТрошоциГаранција : 2 Години1) Конкурентна Фабрика Цена ! Не Агенција Такси !2) Строга квалитетот ! Совршен paint job...

29er планински велосипед от въглеродни влакна джанти бескамерный готов за XC AM колела асиметричен кука стил 28 мм широчина 25 мм и Дълбочина 360 г

273.60 -7 % BGN 254.00

29er Планински Велосипед Јаглерод Rim Цевки Подготвени За XC СУМ Тркала Асиметрични Hookless Стил 28mm Ширина 25мм ДлабочинаHookless пневматик е новиот тренд на планински велосипед...

Широкото кормило седалка за велосипедни седалки на велосипедни седла кормило на седлото МТБ възглавница Asiento Bicicleta гъба меко кормило седло

BGN 18.18

Широк Велосипед Седиште Згусне Велосипед Седло Bicicleta Седиште Велосипедизам Седло MTB Перница Asiento Bicicleta Сунѓерот Мека Велосипедизам СедлоСпецификации : Карактеристики : Заоблени седиште дизајн Единствени воздухот се пропустливи се намали стресот на чувствителните делови Разумен човековите дизајн Во пеколот пролет дизајн Удобност лизга отпорни на кожата Име на Производ : Широк Велосипед Седиште Материјал : челична рамка база и да се згусне мека пена Боја : Црна Димензии : 26 x 20cm / 10.23 x 7.87 инчен Забелешка : Бидејќи различни серии на производот, така што производот може да биде имаат логото, може да немате лого Пакет Тежина : 580(g) / 20.46(оз) Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 300(mm)*200(mm)*100(mm) / 11.81(во)*7.87(во)*3.94(во) Мало Пакување : не, Не Пакување Ние ќе се направи внимателно откривање пред испораката, како што е колку што тоа не влијае на производот нормална ве молиме овозможи некои мали пропустот, ние се надеваме на вашето разбирање и ќе не земе како наплата изговор, ви благодариме...

Планински велосипед подседельный стълб алуминиева сплав подседельная тръба 31.8 / 33.9 мм * 550 мм удължен под наем подседельный стълб

24.46 -35 % BGN 16.00

Параметри : Име : 31.8 / 33.9 * 550mm цевкаСпецификации : за 31.8 / 33.9 mm (дијаметар) * 550 mm(должина)Материјал : Алуминиум легура 6061Тежина : околу 260 грамаАдаптација : генерално применливи за виткање велосипед / BMX / електричен мотор

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.