• Новинка
Безплатна доставка най-ниската цена за евтини висококачествени Детски велосипеди, сгъваеми велосипеди вътрешна тръба

Безплатна доставка най-ниската цена за евтини висококачествени Детски велосипеди, сгъваеми велосипеди вътрешна тръба

резултат:
BGN 17.70
BGN 16.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Ниска цена евтини висок квалитет деца велосипед виткање велосипеди внатрешна цевки

Подробности

Размер:
12-20inches
Воспользуйся:
Детски велосипеди, BMX
is_customized:
Yes
Тип:
Тръба
Ширина:
2.125
Номер На Модела:
20x1. 75/2. 125 EF
Воспользуйся:
сгъваеми велосипеди
Тип:
Тръба
Модел:
20x1. 75/2. 125 EF
Материал:
Бутилкаучук
Тегло:
115g
Дебелина на:
0,87 мм
Клапан:
Presta
Дължина На Вентила:
35mm
Използване на диапазон:
20x1. 75-2. 125
използвайте за:
Детски велосипеди, сгъваеми и BMX велосипеди

Избор на купувачи

Нов KOOZER XM460 планинско колоездене hub 72 пръстен отпред 2 отзад 4 Мечка фланец, носещи планинско колоездене hub 32 дупки QR / Thru

BGN 190.40

2018 Нови KOOZER XM460 32 H Пред 2 Задните 4 Peilin 6 канџи 72 прстен планински велосипед центарТежина : пред 175g,задните 290gВратило : F9x100mm / 15mm x 100mm, R10x135mm / 12x142mmкасета Тело : Shiman0 8 / 9 / 10 / 11sQR Верзија : пред : 9x100mm, заден : 10x135mm (со стандардни 5mm дијаметар брзо ослободување)преку Верзија : пред : 15x100mm, заден : 12x142mm (Нема брзо ослободување)Касета тело : Shiman0 8 / 9 / 10 / 11s или shiman0 11s, или SRAM XDЦентар боја:црвена / црна / сина

Упорит въглеродна Пътна рама 49 см 52cm 54см 56 см 58см Пътна велосипедна рамка PF30 UD 700c велосипедна рамка Червен механичен Di2

692.10 -12 % BGN 609.00

2017 Црвено&Бело+Црно UD Патот Велосипед јаглерод рамка јаглерод патот велосипед рамка 49,52,54,56,58 cm со PF30 ББПочитувани купувачи,Добредојдовте на Удар официјалната продавница во Aliexpress!Ние сме производител и се на оваа линија за 9 години.Нашите главни производи има јаглерод рамка, јаглерод тркала, јаглерод handlebar, јаглерод матични, јаглерод седло и др.Имаме доволно искуство да се направи најдобар квалитет на производот и најдобра услуга на клиентите.Земете цел во оваа продавница можат да се добие фабрика трговија на големо цена.Отсече middleman да се добие најдобрата цена на пазарот и врвен квалитет!Сите производи има 2 години гаранција!Ви благодариме за довербата и поддршката!Тридент Удар Спортска Опрема КОПРОДУКЦИИ,LTDМатеријал : T1000 UD карбонски влакнаНа frameset : Рамка Вилушка Seatpost Менгеме СлушалкиПогоден Дното Заградата : PF30Погоден Тркала:130 mm Центри и 700c ТркалаТежина (g) : 970g(Големина 52 CM,Јасно Грб)Погоден Derailleur : Di2 И Механички ИAvaliable Големина : 49 / 52 / 54 / 56 / 58 CMСопствени Даночни& Увозни Давачки : Купувачи Сноси ТрошоциГаранција : 2 Години1) Конкурентна Фабрика Цена ! Не Агенција Такси !2) Строга квалитетот ! Совршен paint job...

Ямочка въглеродни колелото за 700C пътен под наем 45 мм, 50 мм 58 мм 80 мм велосипедни джанти от въглеродни влакна дължината на двойката аргумент /тръбен

780.80 -8 % BGN 718.00

Rim Детали : користете патот велосипед ERD 562.5 mm големина 700 C max weigt граница 125kg тип Clincher / Тубуларна max пневматик притисок 160psi тежина 490g650g max зборуваше тензија 330kgf длабочина 45 / 50 / 58 / 80mm зборуваше дупка 16h32h внатрешна ширина 16.5 mm зборуваше дупка кол 4.5 мм / 2.5 mm надворешниот ширина 25.64 mm вентил дупка кол 6.5 mm материја целосна јаглерод висока TG Toray T700 собранието дупка кол 7mmМала Тежина Dimple Јаглерод Тркала За 700c Патот Велосипед 45mm 50mm 58mm 80mm Велосипед Тркала Toray T700 Карбонски Влакна Wheelset ClincherТркала Детали pictuреТркала Зборуваше ДеталиСтолб 1423Столб АЕРО серија 1432 перки краци се добри во кршење правец поради перки форма...

Trigon MC07 МТБ 26 27.5 er 29er планински велосипед вилица ультралегкий пълен въглеродни влакна вилица дискови спирачки и V-образна спирачка

552.00 -10 % BGN 497.00

Детали за производот : Trigon MC07 MTB целосна карбонски влакна ултралесни планински велосипед велосипед вилушка за диск кочница и VкочницаКомпатибилен со 26" 27.5 er 29er тркалаМеѓународниот Сертификат за Квалитет : ISO9001 / EQA / ANABЗа ОбјектотСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

Добра сделка за 10 бр Shifter Shift кабел Bowden bike racer 190см*1.2 мм сребро

BGN 4.85

100% сосема нов и висок квалитет за Да се намали премногу долг кабел, може да биде поврзан Велосипедот shifter Велосипедска опрема кабли Велосипед Bowden 100% сосема нов и висок квалитетЗа да се намали премногу долг кабел, може да биде поврзан.Велосипедот shifterВелосипедска опрема каблиВелосипедот BowdenКорисно за да ја прилагодите брзината.Тоа важи и за повеќето типови на велосипед...

Фиксирана предаване на МТВ велосипед Колоездене голяма задник на седлото седалка пътят на МТВ велосипед широка мека подложка комфорт въздушна възглавница за Коло

25.42 -10 % BGN 23.00

Фиксна Опрема MTB Велосипед возење Велосипед Голема Сокол Седло Седиште Патот MTB Велосипед Широк Мека Подлога Удобност Перница Велосипедизам Велосипед Седло ДеловиВовед : Овој пат седло е многу широк & дебели, што го прави biker седиште удобно и да се намали триењето...

Litepro сгъваем велосипед BMX квадратен коляно 170 мм ултра-лек алуминиев сгъваем велосипед AL60 5 ноктите за 130мм BCD Chainring Crankset

80.00 -27 % BGN 58.00

Litepro Виткање Велосипеди BMX Плоштадот Чудак 170 MM Ултралесни AL60 Алуминиум Виткање Велосипед 5 канџи за 130mm BCD Chainring Crankset Функција : Алуминиум легура чудак, висока цврстина, за вашиот посигурни во јава...

100 бр./лот 682ZZ миниатюрни стоманени лагери 682 682Z 682-2Z бразда сачмен лагер 2*5*2.3 мм

BGN 46.40

Точка Бр : 682 ZZТип : Длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 2mm x5mm x2.3ммПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен метал sheldedМатеријал : имајќи челик GCR15MOQ : 100pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ **Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

7-ТИГЪР Road bike Carbon Disc Brake 88 mm Carbon Clincher Road Bicycle Wheelset Carbon Road Bike Wheels With 23mm 24 and 24h

BGN 832.00

Опис на производот Rim Крај : 3k / 12k / ud СјајниRim ширина : 23mmRim Тип : Clincher базалтRim Длабочина : 88mm Вежба : пред 24 дупки + задни 24 дупкиДизајн : 12слој јаглерод на кочница песна (6слој јаглерод на rim тело)Хаб : NOVATE D711 / 712 SB ДИСК Касета тело : shmano 8 / 9 / 10 / 11 брзинаЗборуваше : столб 1423 зборуваше пред 24 задните 24 (црна)Брадавица : CN легура надворешни брадавица (црна)Брзо ослободување(skewers) : вклучен, ЦрнаНакладките : вклучениМакс препорачуваме rider тежина : 120kgМакс препорачуваме пневматик притисок : 125 PSIТежина на wheelset : 1900g±30g / пар со исклучок на skewersИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Супер 90 мм широчина на мазнини джантата направено Toray T700 въглеродни влакна за 26er сняг / плаж под наем Fatbike дискове под наем Hookless безкамерни готови

456.00 -10 % BGN 410.00

Rim Детали : користете кроскантри / сите планински ERD 536.6 mm големина 26er max weigt граница 125kg тип hookless max пневматик притисок 60psi тежина 650g / XC max зборуваше тензија 320kgf длабочина 20mm зборуваше дупка 24 часа,28h,32h внатрешна ширина 85mm зборуваше дупка кол 4.5 мм / 2.5 mm надворешниот ширина 90mm вентил дупка кол 6.5 mm материја целосна јаглерод висока TG Toray T700 собранието дупка кол 7mmСупер 90mm Ширина Масти Rim Направени од Страна на Toray T700 Карбонски Влакна За 26er Снег / Плажа Велосипеди Fatbike Прирабници Велосипед Hookless Цевки ПодготвениHookless пневматик е новиот тренд на планински велосипед...

KUNRAY 25З T8F 410 420 428 велосипедна верига за велосипед електрически велосипед, мотоциклет триколка MY1016 MY1020 MY1016Z3 BM1418ZXF мотор

15.20 -34 % BGN 10.00

Нашата Компанија е Специјализирана во Велосипеди, Eвелосипед, Додатоци, Јава Опрема Индустрии За 8 години,Со Професионални Технички Тим, И Имаме Свои Фабрика и Супериорен Продажни Тимови.Со Развојот На Електричен Велосипед Индустрија и Луѓето Уживаат на Возење, Нашите Производии Нашите Услуги се Во Целиот Свет...

Под наем подседельный пин 350 мм алуминиева сплав под наем Подседельные стълбове тръба МТБ пътят е Планински подседельный пин част на седалката, Колоездене аксесоа?

19.50 -28 % BGN 14.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Мат површина, издржливи во употреба.Со прилагодливи главата, удобен да го инсталирате.Материјал : алуминиум легураБоја : црнаПримена : Планински велосипедДолжина : 350mmНадворешен дијаметар : 25.4 MM, 27.2 ММ, 28.6 ММ, 30.4 ММ, 30.8 ММ, 31.6 MM1x seatpost 1...

Планински велосипед подседельный стълб алуминиева сплав подседельная тръба 31.8 / 33.9 мм * 550 мм удължен под наем подседельный стълб

24.46 -35 % BGN 16.00

Параметри : Име : 31.8 / 33.9 * 550mm цевкаСпецификации : за 31.8 / 33.9 mm (дијаметар) * 550 mm(должина)Материјал : Алуминиум легура 6061Тежина : околу 260 грамаАдаптација : генерално применливи за виткање велосипед / BMX / електричен мотор

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.