• Новинка
ACE bike seatpost 31.8*580mm за Brompton YR / YT сгъваем велосипед 330g алуминиев стълб подседельный

ACE bike seatpost 31.8*580mm за Brompton YR / YT сгъваем велосипед 330g алуминиев стълб подседельный

резултат:
BGN 35.18

Брой продукти
Налично


Опис :
Вклучува : 1pcs seatpost менгеме
Материјал : алуминиум AL6061
Големина : 31.8 mm x L 580mm
Тежина : appro330g/еез
Тоа е за Brompton виткање велосипед, anemos ГОД YT
Детали за производот :
31.8*580 ЗА BROMPTON

Подробности

търговска марка:
Устните
Диаметър на:
30,9-32,0 мм
Дължина (mm):
250-400mm
Материал:
Алуминий

Избор на купувачи

1 чифт Планински пътен колоездене Колоездене колоездене спиране V-образна спирачка на притежателя спирачки обувки гумени подложки блокове трайни детайли на спира?

BGN 3.52

1 Парови Планина Патот Велосипед Возење Велосипед Велосипед Сопирање VКочница Кочница Носителот Чевли Гумени Влошки Блокови Трајни ДеловиКарактеристики : 100% сосема новИзработени од гума и од не ' рѓосувачки челикСе држиме до завртка,лесна инсталацијаГума со жлебови обезбедува интензивна frictional силаВодадоказ и отпорност на абењеМала тежина,намалување на велосипед пречкаСпецијално дизајнирани за планински велосипедиМоже да издржи consistant jolts и испакнатинитеДолжина : 69mmКоличина : 1 парБоја : црна / црвена / синоЗабелешка : ве Молиме љубезно ни остави БЕЛЕШКА одредување големина или боја, otherwises ние ќе го испрати по Случаен Боја, секоја боја е одлична!Пакет се вклучени : 1 x еден пар на Кочница Блок

Добра сделка за 100 бр 3 мм стомана Диаметър на велосипеди, носещи топката резервни части

BGN 1.07

Со 3мм дијаметар дизајн, издржлива и челик материјал за долг животен век.100 парчиња велосипед челични топки се вклучени тука, во една торба доволно замена и резервни топки за вашиот велосипед со користење.Име На Производ : Велосипед Челик Топката;Дијаметар : 3мм / 0.12"Материјал : ЧеликБоја : Сребрена На ЅвонењеТежина : 11g Пакет Содржина : 100 Компјутери x Велосипед Челични Топки

Ергономичен МТБ пътен Колоездене, мини дръжки против хлъзгане, гумени велосипедни ръкохватки планинско колоездене част заключване на кормилото на велосипеда рък?

BGN 3.76

Ергономски MTB Патот Велосипедизам ПропаднаДоказ Костец АнтиПропадна Гума Велосипед Костец Планински Велосипед Делови за Заклучување На Велосипед Handlebar КостецКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетОва е Планински Велосипед Велосипед Handlebar Костец, кои можат да се заштитат рацете од на лизгање, кога ќе се вози вашиот велосипед за долго време.Направени од супериорен квалитет гумени материјал, обезбедување на високи перформанси за антилизгање и заштита...

2018 нов синтетичен кожена Стоманена релса под наем на седлото кухи дишаща мека възглавница път МТБ фиксирани предаване колоездене Колоездене седалки седло

27.71 -24 % BGN 21.00

2018 Нови Синтетички Кожа Челик Железнички Шупливи Дише Мека Перница Патот MTB Фиксна Опрема Велосипед Велосипед возење Велосипед Седиште Седло OnsaleКарактеристики : 1...

Сгъваема гума за планински велосипеди 29*1.95 29*2.1 27.5*1.95 26*2.1 26*1.95 велосипедна Гума Small Block Eight МТБ Tire за състезател

53.30 -29 % BGN 38.00

Виткање Планински Велосипед Гуми 29*1.95 29*2.1 27.5*1.95 26*2.1 26*1.95 Велосипед Пневматик Мал Блок Осум MTB Гуми за ТркачAnswer : ___________________________ NOTE : 26er е преклопен гуми,27.5 er&29er се одвиваат гуми...

Широкото кормило седалка за велосипедни седалки на велосипедни седла кормило на седлото МТБ възглавница Asiento Bicicleta гъба меко кормило седло

BGN 18.18

Широк Велосипед Седиште Згусне Велосипед Седло Bicicleta Седиште Велосипедизам Седло MTB Перница Asiento Bicicleta Сунѓерот Мека Велосипедизам СедлоСпецификации : Карактеристики : Заоблени седиште дизајн Единствени воздухот се пропустливи се намали стресот на чувствителните делови Разумен човековите дизајн Во пеколот пролет дизајн Удобност лизга отпорни на кожата Име на Производ : Широк Велосипед Седиште Материјал : челична рамка база и да се згусне мека пена Боја : Црна Димензии : 26 x 20cm / 10.23 x 7.87 инчен Забелешка : Бидејќи различни серии на производот, така што производот може да биде имаат логото, може да немате лого Пакет Тежина : 580(g) / 20.46(оз) Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 300(mm)*200(mm)*100(mm) / 11.81(во)*7.87(во)*3.94(во) Мало Пакување : не, Не Пакување Ние ќе се направи внимателно откривање пред испораката, како што е колку што тоа не влијае на производот нормална ве молиме овозможи некои мали пропустот, ние се надеваме на вашето разбирање и ќе не земе како наплата изговор, ви благодариме...

Под наем подседельный пин 350 мм алуминиева сплав под наем Подседельные стълбове тръба МТБ пътят е Планински подседельный пин част на седалката, Колоездене аксесоа?

19.50 -28 % BGN 14.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Мат површина, издржливи во употреба.Со прилагодливи главата, удобен да го инсталирате.Материјал : алуминиум легураБоја : црнаПримена : Планински велосипедДолжина : 350mmНадворешен дијаметар : 25.4 MM, 27.2 ММ, 28.6 ММ, 30.4 ММ, 30.8 ММ, 31.6 MM1x seatpost 1...

100 бр./лот 682ZZ миниатюрни стоманени лагери 682 682Z 682-2Z бразда сачмен лагер 2*5*2.3 мм

BGN 46.40

Точка Бр : 682 ZZТип : Длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 2mm x5mm x2.3ммПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен метал sheldedМатеријал : имајќи челик GCR15MOQ : 100pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ **Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

Безплатна доставка- - - 12шт LM6UU(6*12*19), носещи линейно движение /линейни лагери

BGN 9.78

Модел : LM6 UU тип : линеарен движење лежиштаДијаметар : 6 (mm) Дијаметар : 15 (mm)Дебелина : 19 (mm)Кафез материјали : H автозаклучување џебовиУпотреба карактеристики : НискаУпотреба : GeneralВозен од неколку : повеќе колониРолери вид : прав ролериПримерок или место : на самото место

TOSEEK Carbon Seatpost Bike Seat post tube МТБ mountain Road Bicycle seat post 27.2/30.8/31.6 *350 400 наем части 450мм

BGN 49.58

За Деловните Корисници : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план.Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука...

Доставчик И Износител Low Resistance Center Lock Gravel Bike Wheel Cyclocross Дължината На Двойката Toray T700 Carbon Fiber Road Rim С Опора 1423 Спици

928.00 -7 % BGN 863.00

Тајван Низок Отпор Центар За Заклучување Чакал Велосипеди Тркала Cyclocross Wheelset Toray T700 Карбонски Влакна Патот Rim Со Столб 1423 КрациRim Детали : Центар и Краци : Кога ставање ред, pls ни даде забелешка на тркала детали ќе ви бидат потребни следните чекори, ние ќе произведува вашата нарачка по потврдување.Кориснички decal не се вклучени, трошоците во зависност од вашите дела, pls контактирајте со нас, прво ако ви треба за оваа услуга.Зборуваше Боја : Црна или БелаБрадавица Боја : Црна или ЦрвенаF ree данок превозот во Следниве Европски Земји : Обединетото Кралство, Шпанија, Франција, Естонија Литванија Романија Белорусија И Словенија, Латвија, Австрија, Бугарија, Словачка (Република Словачка) Норвешка, Германија, Холандија, Чешката Република, Грција, Финска, Белгија Ирска Италија, Швајцарија, Полска, Португалија, ДанскаАко не сакате да плаќате било данок кога бродот на Европските земји, ве молиме изберете "продавачот за испорака метод" кога ќе го поставите цел, следење на број, исто така, е достапна.Ве молиме контактирајте со нас за да проверите дали можете да ја користите оваа услуга.

Под наем дискови накладки за ZOOM DB 280 DB 550 DB450 DB350 един дисковата спирачка, 4 на двойки, EX plus

BGN 13.44

Велосипедот Диск накладките fo r ЗУМ DB 280 DB 550 DB450 DB350 ЕДЕН Диск Сопирачки4 Пара за 4 ДебеломерМатеријал : Екс Плус 100% Чист Бакар Влакна СМОЛА Тестирани од Страна на TUV Rheinland со Стандардите на ЕУ

2017 carbon dimple clincher wheels for триатлон / training/road bike 700C 58mm wheelset golf ball в гривни option хъб custom logo

617.60 -6 % BGN 581.00

Топла продажба : Ве молиме дозволете ни да се знае кои ткаат(UD само), заврши(оригиналниот изглед),која decals, што касета тело и брзина што би сакале кога ќе го поставите цел.* Decals боја : PEENGIN decals, без decals , или обичај познат бренд decals ...

KUNRAY 25З T8F 410 420 428 велосипедна верига за велосипед електрически велосипед, мотоциклет триколка MY1016 MY1020 MY1016Z3 BM1418ZXF мотор

15.20 -34 % BGN 10.00

Нашата Компанија е Специјализирана во Велосипеди, Eвелосипед, Додатоци, Јава Опрема Индустрии За 8 години,Со Професионални Технички Тим, И Имаме Свои Фабрика и Супериорен Продажни Тимови.Со Развојот На Електричен Велосипед Индустрија и Луѓето Уживаат на Возење, Нашите Производии Нашите Услуги се Во Целиот Свет...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.