• Новинка
Фиксирана Прехвърляне На Рог Волан Алуминиев Велосипед Част На Пътен Под Наем Извит Лост

Фиксирана Прехвърляне На Рог Волан Алуминиев Велосипед Част На Пътен Под Наем Извит Лост

резултат:
BGN 25.60

Брой продукти
Налично


Подробности

Компоненти:
Волан
Воспользуйся:
Пътнически Велосипеди
Материал:
Алуминиева сплав
Номер На Модела:
6061
диаметър на захващане:
20-22,5 мм
търговска марка:
СЕНЦИ
Тип:
Пътен Волана/Извит Прът
Ширина:
401 - 500mm
Воспользуйся:
Фиксирана Предаване
Тегло:
260g

Избор на купувачи

Жаден евтина въглеродните рама пътен под наем 2017 нови рамки състезателен велосипед китайски въглероден пътен рамка на велосипед T1000 carbon bikcycle frameset

789.90 -12 % BGN 695.00

Промоции цена Удар Целосна карбонски влакна велосипед рамка јаглерод вилушка патот рамка патот велосипед Одговараат 130mm Центри и 700 C ТркалаПочитувани купувачи,Добредојдовте на Удар официјалната продавница во Aliexpress!Ние сме производител и се на оваа линија за 9 години.Нашите главни производи има јаглерод рамка, јаглерод тркала, јаглерод handlebar, јаглерод матични, јаглерод седло и др.Имаме доволно искуство да се направи најдобар квалитет на производот и најдобра услуга на клиентите.Земете цел во оваа продавница можат да се добие фабрика трговија на големо цена.Отсече middleman да се добие најдобрата цена на пазарот и врвен квалитет!Сите производи има 2 години гаранција!Ви благодариме за довербата и поддршката!Тридент Удар Спортска Опрема КОПРОДУКЦИИ,LTDМатеријал : T1000 UD карбонски влакнаНа frameset : Рамка Вилушка Seatpost Менгеме СлушалкиПогоден Дното Заградата : PF30Погоден Тркала:130 mm Центри и 700c ТркалаТежина (g) : 1050g(Големина 52 CM,Јасно Грб)Погоден Derailleur : Di2 И Механички ИAvaliable Големина : 49 / 52 / 54 / 56 / 58 CMСопствени Даночни& Увозни Давачки : Купувачи Сноси ТрошоциГаранција : 2 Години1) Конкурентна Фабрика Цена ! Не Агенција Такси !2) Строга квалитетот ! Совршен paint job...

от въглеродни влакна пътен под наем на волана интегрирани с цев чисто нов топ въглеродни влакна пътен бар въглеродни влакна пътен волана

79.98 -11 % BGN 71.00

карбонски влакна,мат големина : 400 / 420 / 440mm матични должина : 90 / 100 / 110 / 120mm вилушка дијаметар : 28.60 mm(11 / 8'') крај : Matte (ако сакате сјајни, ве молиме оставете порака за нас) 1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

1pcs Super light 28.6 mm 1 1/8 Multi-Color BicycleParts Headset Top Cap Key Bicicleta Expander Bicycle Headset 7g

18.56 -30 % BGN 13.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.бесплатен превозот е некои од coutries,но ние имаме право да го изберат тоа за да испратите вас.мин...

7-ТИГЪР 30 мм широчина 25 мм и дълбочина на 29er carbon МТБ та clincher за XC UD/3K велосипедни колела гланцирани TMC9325

BGN 576.00

Модел TMC9325 Rim тип 29 ER Clincher Материјал Toray T700 Јаглерод Длабочина 25мм Ширина 30мм Вежби 24 ЧАСА / 28 H / 32 H ERD 583 mm Тежина XC 350+ / 15g Изглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 130 kg Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kgВе молиме да ни кажете Големина и боја кои сакате ,ние може да наслика ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BIKEIN 2 двойки планински велосипеди метални дискови накладки за SRAM Guide RSC/RS / R Запалените XO E7, E9 Trail 4 Pistions, нов код, R

14.48 -38 % BGN 9.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд Метален Диск накладките Suitble За : SRAM Водич RSC / RS / R Страствен XO E7 E9 Трага 4 Pistions, Новиот Код, Кодот Р...

10 двойки велосипедна верига конектор велосипед МТВ пътен под наем велосипедни вериги бърз демонтаж подходящ за 6/7/8/9/10 скорост на бърз майстор на връзка

17.60 -26 % BGN 13.00

10 PAIRS Велосипед Синџир Конектор MTB Велосипед на Патот Велосипед, Велосипед Синџири за брза демонтажа Одговара За 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Брзина Брзо Господар ЛинкБоја : сребренаМатеријал : Нерѓосувачки челик1 пар=2 парчиња1 шише=100 паровиКарактеристики : хидрауличен удар притиснете, прецизни печат, добра изработка, без брус! Зрели борбата против термичка обработка процес, намалување на експлозија брзо кршење форма променлива, сила директни! Во исто време, значително да ја зголеми брзо ослободување тока влечење на сила сила може да достигне 950kg F! Квалитетот и изработка на не многу, но цената контрола за да се намали! На распределба на добивката е целосно гарантирана.Забелешка : магијата тока е потрошен материјал , 1 магија токи може да се користи 5 пати, ние препорачуваме на клиентите да купуваат повеќе, патуваат слободно, слободно време!

Fouriers CNC Bike Headset Top Cap For 28.6 mm Fork 1 1/8 Steerer Tube Cover Stem Spacer TC-DX002

6.38 -6 % BGN 6.00

CNC Велосипед Матични Топ Кап Слушалки Покрие со Гром За 28.6 mm 1 1 / 8" Вилушка Steerer Цевка Опис на Производот : Компатибилни 28.6 mm 1 1 / 8" вилушка Материјал : Алуминиум легура 6061T6 целосна CNCТежина : 9.3 g / set

Japan city bicycle brake, Front ,dual pivot calipper brake, Bicycle parts C brakes 61-79mm Aluminum alloy forging клип SCJ008

23.98 -4 % BGN 23.00

Материјал : AL6061 T4 T6двојна оска caliper кочница0degrees(opc33)влошки стигнат до мозочен удар 61mm79mmСтудената Фалсификувани Алуминиум грбмулти состојба кочница долг животен векbba safty стандард одобрен192g / wheelБоја : црвена, сребро, злато, сина,Титаниум , Златен(ако имаш специфицирано боја, ве молиме оставете порака, инаку ќе го испратите на боја по случаен избор)Пакет се вклучени : 1 парче(Ако задните сопирачки, ве молиме оставете порака и ние рачно ќе процес теми, навој продолжување)

Планински пътен мотор Сгъваема пара линия на смяна на предавките на спирачната тел жило тел рамките на спирачната линия на скоростния жило на едро

6.24 -4 % BGN 6.00

Име] велосипед механички пренос линија [Точка] 23146 [Боја] сребрена линија дијаметар : 1.2 MM [Пакување] нема пакување / вратоврска картичка [Употреба] велосипед пренос [Функција] велосипед кочница брзо, што се применува на сите видови на велосипед, обичните велосипеди, планински велосипеди, градски возила...

PCycling 4 двойки наем хидравлични дискови накладки планинско колоездене накладките за Hope Race X2 Tech X2 Mini Giant Близнаци DA3 DA5

31.38 -49 % BGN 16.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : PCycling Бренд MTB Метален Диск накладките Suitble За : Надеж : Трка X2, Технолошки X2, Мини; Гигант : Близнаци DA3, DA5 Количина : 4 пара (8 парчиња) со 4 спрингс Материјал : Металик 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...

1 чифт алуминиев лост алуминиеви дръжки бар челни мъничета Капак за МТБ пътен Колоездене на велосипед

3.36 -11 % BGN 3.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетВовед : Трајни легура handlebar крајот капа со месеци во внатрешноста на бар.Идеална замена за евтини крајот приклучоци.Лесен и издржлив,лесен за инсталација.Спецификација : Модел : Велосипед Се Справи Со Бар Капа Крајот ПриклучоциМатеријал : Алуминиум легура+ПластикаГолемина : стан.3.1cmx2.6cm / 1.22"x1.02"Боја : Црна,Розова,Сина,Зелена,ВиолетоваКоличина : 1 Пар Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен2.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

Най-новият червен, зелен ASIACOM Mountain & Road & сгъваем велосипед от въглеродни влакна с изкуствена кожа EVA под наем на предната седалка мат седлото МТБ Free ship

BGN 46.98

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ1 Целосна јаглерод влакна со СТП кожа+ЕВА2 Целосна карбонски влакна Шини, полесна, посилна и флексибилни.3...

2017 алуминиева вилица за миене сплав слушалки прът втулка пътен под наем на 4 бр./компл. 10 мм 28.6 мм Капак за МТБ Колоездене част на рамката на спад доставка

1.71 -42 % BGN 1.00

D escription100% сосема нов и висок квалитетСе користи за врвот надворешниот дијаметар 28.6 mm frok.Ако треба да се подигне вашиот handlebar, ги користат овие изолација.СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : Алуминиум ЛегураТежина : околу...

100x под наем превключване на предавките за спирачен кабел накрайници шапки края на кримпване на сребро

BGN 1.63

Погоден за велосипед или возење велосипед кочница Сосема нов и висок квалитет на цврсто направи прифатлива цена, Погоден за велосипед или возење велосипед кочницаСосема нов и висок квалитетцврсто направениприфатлива ценаМатеријал : металБоја : сребренаДимензии : 12 x 4.3 mm (Должина x Дијаметар)Количина : 100pcs / шишеПакет Содржина : 1 x Кочница Капи (100pcs)Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Най-новият U-образна въглеродна тръбна дължината на пара 30 мм x 23 мм китайска въглеродните дължината на пара за велосипед 1070 г конкурентни дълги спортни джанти двой?

BGN 798.40

Земете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо !18 месеци гаранцијаN E ЗАПАД У форма на јаглерод тубуларна wheelset 30мм x 23mm Кинески јаглерод wheelset за велосипед 1070g конкурентна Далеку Спортски wheelsetsШто е предности на Далеку Спорт ?1...

Ulicyc superleggera full carbon fiber road Bicycle parts седло за мъже, жени мтв велосипед възглавницата на седалката 3K седалка на седлото ZD150

42.64 -25 % BGN 32.00

Карбонски влакна патот велосипед или MTB седлоModel Number : ZD150Материјал : површината 3k карбонски влакна + седиште железнички висока јачина на карбонски влакнаГолемина : 270mm * 143mmСедиштето железнички висина 7.9 mmМаксимално оптоварување 150kgТежина : 115gБоја : како на сликатаИме : сите карбонски влакна ultra light велосипед седиште седло торбаМатеријал : Јапонија Dongli T800 карбонски влакнаАко производот е оштетен, ние може да се замени со нова во рок од 6 месеци.Ф...

Litepro 54T Plus Minus 3 20 инчов сгъваем велосипед коляно веригата сорт колелото на интегриран тип елипса веригата сорт колело под наем ремонт на аксесоар

165.92 -5 % BGN 158.00

Litepro 54 T Плус или Минус 3 20 Инчи Виткање Велосипед Чудак Синџир тркала Интегрирани тип Елипса Синџир тркала20inch Виткање Велосипед 54 T ±3 Интегрирани тип Овална Заб плоча Чудак Одговараат наСо Посветен Притисок Синџир УредТежина:859gВиткање Велосипед Refiting Склопот

Най-новият черно червено бяло пътен пълен въглеродни влакна под наем на волана въглерод под наем на волана светлина 31.8*400/420/440 мм WB205

65.58 -25 % BGN 49.00

Ф А П трговија на Големо и превозот се и поздрави пад за големи, ние предлагаме да се намали или слободни експрес испорака потребно малку време...

50 бр. Нови 10 мм пътен под наем 3 до пълен въглеродни влакна слушалки за миене на планински велосипед карбоновая миене на стволови полагане на МТВ част Безплатна дост

BGN 40.59

50pcs Нови 10мм Патот велосипед 3 K целосна јаглерод влакна слушалки за миење Планински велосипед јаглерод за миење матични изолација MTB делови Бесплатен превозотОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : Целосна јаглерод влакнаНадворешен Дијаметар : прибл Φ34mmВнатре Дијаметар : околу 11 / 8" ( Φ 28.6 mm)Висина : 10ммБоја : како на сликите ( Ние, исто така, може да се направи со логото,и добредојде соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана...

Материал: въглеродни влакна покритие: UD диаметър: 27.2 / 30.8 / 31.6 mm височина: 350 / 400 mm Тегло: 210 g + - 10 г (27,2 * 350 mm) U

43.18 -24 % BGN 33.00

Материјал : јаглерод влакна завршувањето на : UD дијаметар : 27.2 / 30.8 / 31.6 мм Hight : 350 / 400mm Тежина : во текот 210g + 10g (27.2 * 350mm)Употреба : патот велосипед, планински велосипед, велосипед TT, патеката за велосипеди и така натаму Може да се прилагоди на други брендови ве молиме Сакате Сакате да контактирате со нас

МТВ Велосипед под наем на волана разширено скоба за монтиране на фарове бар компютър притежателя лампи сплав от въглеродни влакна подкрепа удължител

12.78 -6 % BGN 12.00

Карактеристики : · Продолжената поддршка на планината светилка, рог, брзинометар, звучна кутија итн · Екстра должина, за повеќе carryings на гората, одржување уредни handlebar; · CNC машински алуминиумски заграда, со облоги; · се Вклопува Кол...

нов PURARAZA road / mountain Bicycle stem / Bicycle странично / stem / handlebar stem / 80-110 мм аксесоари за велосипеди

41.28 -10 % BGN 37.00

торба торба торбаsl матични 80 / 90 / 100 / 110 / mm : 31.8 mm : 28.6 mm : 140 krishnamurti ( 100mm ) : книга производи за 100% алуминиум легура торба карбонски влакна производство на било heterozygoсоединение на враќање производи, ве молиме да се купи pro

плоски барове 3k планинско колоездене въглеродни влакна волана на МТВ велосипед стойка на кормилото 31.8*620/640/660/700/720/740/760 мм наем части

31.98 -16 % BGN 27.00

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИЦелосна Јаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен кочница лост зони3k Јаглерод Ткаат Име : Целосна Јаглерод Велосипед Handlebar Материјал : T700 Карбонски Влакна Матични Менгеме Дијаметар : 31.8 mm Ширина на Стој Handlebar : 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720 / 740 / 760mm Возвишени Диплома : 7 степен за Стој handlebar...

Търговия на едро с планински велосипед предни и задни дискови спирачки адаптера 160 mm G3 и SH1 приложими части спирачки планински велосипед безплатна доставка

9.46 -15 % BGN 8.00

Здраво!Горди сме да ви помогнеме! Драги пријатели! Овој ефект 160 MM роторот адаптер (носителот) може да биде инсталиран однапред A B столб! Значително сите од планински велосипед може да биде инсталиран! Ако сте го купиле 160 MM HS1 или G3 дискови, треба ова заградата...

Costelo iClic Cleat Set Road Pedal Cleats suite for 4 6 8 10 12 Carbon Ti tianium road bicycle carbon pedals

BGN 23.98

Топ Карактеристики на Кафе Патот на Возилото Cleats се Продаваат како еден пар 3 не се лизга stabilisers На точки на контакт помеѓу cleat & возилото се наоѓа на работ на прекумерно педалата платформа се обезбеди максимална стабилност Bio Position на педалата + cleat е 13mmНЕ вклучуваат продажба на мало поле : )

1 бр бърз 31.8 / 34.9 mm МТБ планинско колоездене Колоездене седлото подседельный се стяга за Бързо Освобождаване на QR стил Подседельные стълбове скоба велосипедна част

7.98 -12 % BGN 7.00

1 buc Брз 31.8 / 34.9 mm MTB Планински Велосипед возење Велосипед Седло Седиште Пост Менгеме Брзо Ослободување QR Стил Seatposts Менгеме Велосипед ДелИсплата информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

200*50 8 инча скутер твърда гума за 8 200x50 електрически скутер скейтборд

42.91 -4 % BGN 41.00

200*50 8 Инчи Скутер Тврда Гума за 8" Електричен Скутер Скејтбордтврда гума 200*50 (8 инчи) тврда Гума за Деца Скутер Посебни Карактеристики: Скутер тврда гума Точка бр.:200 x50 солидна пневматици Гуми спецификации:Тврда гума Материјал Тип:ГумаОбјектот Тип На Велосипед ГумиПневматик TpyeТврда ГумаГолеминаTpye а и Б TpyeСпецификации200 x 50БојаЦрнаВнатрешен Дијаметар86mm / 115m1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.