• Новинка
BIKEIN 2 двойки планински велосипеди метални дискови накладки за SRAM Guide RSC/RS / R Запалените XO E7, E9 Trail 4 Pistions, нов код, R

BIKEIN 2 двойки планински велосипеди метални дискови накладки за SRAM Guide RSC/RS / R Запалените XO E7, E9 Trail 4 Pistions, нов код, R

резултат:
BGN 14.48
BGN 9.00 -38 %

Брой продукти
Налично


ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд Метален Диск накладките Suitble За : SRAM Водич RSC/RS/R Страствен XO E7 E9 Трага 4 Pistions, Новиот Код, Кодот Р. Количина : 2 пара (4 парчиња) со 2 извори Материјал : Металик 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии. Барем 2 пати во споредба со други нормални диск накладките. Тестиран од Страна на TUV Rheinland со Стандардите на ЕУ,EN14766 : 2005

Подробности

Воспользуйся:
Пътнически велосипеди,Детски велосипеди,планински велосипеди, BMX, круизеры
Спирачна Система:
Хидравлични Дисков Спирачка (Хидравлична Спирачна Актуално)
Компоненти:
Тампони
Номер На Модела:
CP93BP
търговска марка:
BIKEIN Pro
Материал:
Метален
Произход:
произведено в Китай
Тегло:
24g/pair
Цвят:
Злато

Избор на купувачи

PCycling 4 двойки наем хидравлични дискови накладки планинско колоездене накладките за Hope Race X2 Tech X2 Mini Giant Близнаци DA3 DA5

31.38 -49 % BGN 16.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : PCycling Бренд MTB Метален Диск накладките Suitble За : Надеж : Трка X2, Технолошки X2, Мини; Гигант : Близнаци DA3, DA5 Количина : 4 пара (8 парчиња) со 4 спрингс Материјал : Металик 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...

1pcs Super light 28.6 mm 1 1/8 Multi-Color BicycleParts Headset Top Cap Key Bicicleta Expander Bicycle Headset 7g

18.56 -30 % BGN 13.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.бесплатен превозот е некои од coutries,но ние имаме право да го изберат тоа за да испратите вас.мин...

Най-новият SPOMANN 26/27. 5 / 29er-инчов планински велосипед пълен въглероден под наем дисковата спирачка през оста на вътрешен кабел предните вилици МТБ Free ship

BGN 140.10

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : 3 K целосна јаглерод влакнаОдговара тркала големина : 26 / 27.5 / 29" (ве молиме изберете ја вашата омилена големина)Steerer цевка големина : 11 / 8" (28.6 mm)Вклучува : вилушка+преку оскаПреку оска големина : 15mm* 100mm(вкупно околу 142mm lenght)Боја : црвена ; жолта ; сина ; зелена ; сива (ве молиме изберете ја вашата омилена боја)Крај : сјај ; метТежина : околу 610 g(29er , тежината не се вклучуваат преку оска, ) ; преку оска околу 80g ;Велосипед Тип : Планински велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14766 s tandards и ЈАПОНИЈА JIS стандарди...

100x под наем превключване на предавките за спирачен кабел накрайници шапки края на кримпване на сребро

BGN 1.63

Погоден за велосипед или возење велосипед кочница Сосема нов и висок квалитет на цврсто направи прифатлива цена, Погоден за велосипед или возење велосипед кочницаСосема нов и висок квалитетцврсто направениприфатлива ценаМатеријал : металБоја : сребренаДимензии : 12 x 4.3 mm (Должина x Дијаметар)Количина : 100pcs / шишеПакет Содржина : 1 x Кочница Капи (100pcs)Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

от въглеродни влакна пътен под наем на волана интегрирани с цев чисто нов топ въглеродни влакна пътен бар въглеродни влакна пътен волана

79.98 -11 % BGN 71.00

карбонски влакна,мат големина : 400 / 420 / 440mm матични должина : 90 / 100 / 110 / 120mm вилушка дијаметар : 28.60 mm(11 / 8'') крај : Matte (ако сакате сјајни, ве молиме оставете порака за нас) 1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

TOSEEK stem Carbon Bike Stem Bicycle Странично Stem МТБ Road Bike 31.8 mm ъгъл 6/17 Bicicleta Tallo Bicicleta potencia резервни части за велосипеди

17.39 -2 % BGN 17.00

Handlebar : Велосипед Тип : планина / Патот ВелосипедМатеријал : Јаглерод Влакна,Алуминиум ЛегураГолемина : 6 степен : 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120mm 17 степен :70 / 80 / 90 / 100 / 110mmТежина : 125g ± 10gАгол : ±6° / ±17°Handlebar дијаметар : 31.8 mm / 1.25 воВилушка дијаметар : 28.6 mm / 1.13 воКарактеристики : Лесно да се инсталира на велосипедот.Изграден на цврста и издржлива Карбонски Влакна ,алуминиум.Мрзнување заврши, таписерии изработка и убаво чувство на допир.Четири гром бар менгеме има бар безбедно во позиција.Погоден за handlebar со дијаметар 28.6 mm.За Деловните Корисници : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план.Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука...

Велосипедна Гума Mountain МТБ велосипедна гума 26/27. 5 / x 29er 1.95/2.1/2.25 65TPI pneu bicicleta CROSSMARK безкамерни детайли

41.41 -1 % BGN 41.00

Велосипедот Гуми Планина MTB Велосипед пневматик 26 / 27.5 / 29er x 1.95 / 2.1 / 2.25 65 TPI pneu bicicleta KENDA цевки деловиМодел : CrossmarkГолемина : 26x2.25 / 27.5x1.95 / 29x2.1Притисок : 65 TPISЗа Деловните Корисници : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план.Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука...

285g 0 натиск средната кухи Cr-Mo релси пътен под наем на седлото седалка удобен Колоездене на седлото на мотора част на седалката Almofadas възглавница

31.65 -15 % BGN 27.00

285g 0 Притисок Средината Шупливи CrMo Шини Патот Велосипед Седло Седиште Удобно Велосипедизам Седло Места Велосипед Делови Almofadas ПерницаСПЕЦИФИКАЦИИ : Седло Материјал : Хроммолибден Челик Железнички + СТП кожа маскаБоја : 9 боиГолемина : Appr вол 270mm*140mmТежина : Околу 285gТип : MTB Патот Велосипед Седло СедиштеПогоден F или MTB,Патот велосипед,Виткање велосипедПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 x седло седиштеПовратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Планински пътен мотор Сгъваема пара линия на смяна на предавките на спирачната тел жило тел рамките на спирачната линия на скоростния жило на едро

6.24 -4 % BGN 6.00

Име] велосипед механички пренос линија [Точка] 23146 [Боја] сребрена линија дијаметар : 1.2 MM [Пакување] нема пакување / вратоврска картичка [Употреба] велосипед пренос [Функција] велосипед кочница брзо, што се применува на сите видови на велосипед, обичните велосипеди, планински велосипеди, градски возила...

36шт колоездене Колоездене Колоездене спица на колелото рефлектор светоотражающее клип за монтиране на тръба

BGN 5.71

Светла рефлексивни серија на производ,шарени светлина велосипед краци Далечната директна светлина назад кон светлината рефракција принцип според Светлината,денот или ноќта обратна имаат добри Оптички ефекти од зрачење,Себе има боја,и во текот на ноќта под услов расејување на светлината,е во сила,како одраз на телото бојата на светлината ,така што возилото може лесно да најдете постоење на возачот,како одраз на добро предупредување за акција...

20 см GUB G-202 въглеродни влакна под наем на волана Удължител под наем звънец разширяване на притежателя лампи цикъл компютър определяне на телефон 7 аксесоари

BGN 21.12

Предмет : GUB G202 Продолжен handlebar продолжувањеСостојба : новаМатеријал : алуминиум легура CNC Менгеме+ карбонски влакна ЦевкаБоја : ЦрнаМенгеме дијаметар : 31.8 mmЦевка со дијаметар : 22.2 mm, Должина : 202mmПогоден за 31.8 mm калибар handlebarСупер подолго / продолжен цевка може да се соберат повеќе предмети, како што се светло / велосипед компјутер / телефон / бел носителот итн.Пакет содржина : 1 сет x handlebar extender

Costelo iClic Cleat Set Road Pedal Cleats suite for 4 6 8 10 12 Carbon Ti tianium road bicycle carbon pedals

BGN 23.98

Топ Карактеристики на Кафе Патот на Возилото Cleats се Продаваат како еден пар 3 не се лизга stabilisers На точки на контакт помеѓу cleat & возилото се наоѓа на работ на прекумерно педалата платформа се обезбеди максимална стабилност Bio Position на педалата + cleat е 13mmНЕ вклучуваат продажба на мало поле : )

Жаден евтина въглеродните рама пътен под наем 2017 нови рамки състезателен велосипед китайски въглероден пътен рамка на велосипед T1000 carbon bikcycle frameset

789.90 -12 % BGN 695.00

Промоции цена Удар Целосна карбонски влакна велосипед рамка јаглерод вилушка патот рамка патот велосипед Одговараат 130mm Центри и 700 C ТркалаПочитувани купувачи,Добредојдовте на Удар официјалната продавница во Aliexpress!Ние сме производител и се на оваа линија за 9 години.Нашите главни производи има јаглерод рамка, јаглерод тркала, јаглерод handlebar, јаглерод матични, јаглерод седло и др.Имаме доволно искуство да се направи најдобар квалитет на производот и најдобра услуга на клиентите.Земете цел во оваа продавница можат да се добие фабрика трговија на големо цена.Отсече middleman да се добие најдобрата цена на пазарот и врвен квалитет!Сите производи има 2 години гаранција!Ви благодариме за довербата и поддршката!Тридент Удар Спортска Опрема КОПРОДУКЦИИ,LTDМатеријал : T1000 UD карбонски влакнаНа frameset : Рамка Вилушка Seatpost Менгеме СлушалкиПогоден Дното Заградата : PF30Погоден Тркала:130 mm Центри и 700c ТркалаТежина (g) : 1050g(Големина 52 CM,Јасно Грб)Погоден Derailleur : Di2 И Механички ИAvaliable Големина : 49 / 52 / 54 / 56 / 58 CMСопствени Даночни& Увозни Давачки : Купувачи Сноси ТрошоциГаранција : 2 Години1) Конкурентна Фабрика Цена ! Не Агенција Такси !2) Строга квалитетот ! Совршен paint job...

200*50 8 инча скутер твърда гума за 8 200x50 електрически скутер скейтборд

42.91 -4 % BGN 41.00

200*50 8 Инчи Скутер Тврда Гума за 8" Електричен Скутер Скејтбордтврда гума 200*50 (8 инчи) тврда Гума за Деца Скутер Посебни Карактеристики: Скутер тврда гума Точка бр.:200 x50 солидна пневматици Гуми спецификации:Тврда гума Материјал Тип:ГумаОбјектот Тип На Велосипед ГумиПневматик TpyeТврда ГумаГолеминаTpye а и Б TpyeСпецификации200 x 50БојаЦрнаВнатрешен Дијаметар86mm / 115m1...

2017 алуминиева вилица за миене сплав слушалки прът втулка пътен под наем на 4 бр./компл. 10 мм 28.6 мм Капак за МТБ Колоездене част на рамката на спад доставка

1.71 -42 % BGN 1.00

D escription100% сосема нов и висок квалитетСе користи за врвот надворешниот дијаметар 28.6 mm frok.Ако треба да се подигне вашиот handlebar, ги користат овие изолација.СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : Алуминиум ЛегураТежина : околу...

Нито един от стандартните пълни углепластиковых завои / трансформаций всички пътни наем / въглеродни кормила

59.18 -22 % BGN 46.00

Патот Handlebar UD Целосна Карбонски Влакна Велосипед Handlebar Светлина Велосипед се Справи со Сјајна 31.8 * 400 / 420 / 440mm Велосипед Делови Име : целосно carboneroute влакна велосипед handlebar Тежина : 230 + 30g Материјал : T800 карбонски влакна црна боја со Дијаметар : 31.8 mm Спецификации : Ширина 400 / 420 / 440mm Изглед : UD целосна карбонски влакна + сјајна / Мат / сјајни

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.