• Новинка
Материал: въглеродни влакна покритие: UD диаметър: 27.2 / 30.8 / 31.6 mm височина: 350 / 400 mm Тегло: 210 g + - 10 г (27,2 * 350 mm) U

Материал: въглеродни влакна покритие: UD диаметър: 27.2 / 30.8 / 31.6 mm височина: 350 / 400 mm Тегло: 210 g + - 10 г (27,2 * 350 mm) U

резултат:
BGN 43.18
BGN 33.00 -24 %

Брой продукти
Налично

Материјал : јаглерод влакна завршувањето на : UD дијаметар : 27.2 / 30.8 / 31.6 мм Hight : 350 / 400mm Тежина : во текот 210g + -10g (27.2 * 350mm)
Употреба : патот велосипед, планински велосипед, велосипед TT, патеката за велосипеди и така натаму Може да се прилагоди на други брендови ве молиме Сакате Сакате да контактирате со нас

Подробности

търговска марка:
ПЛАТ-Н
Дължина (mm):
250-400mm
Материал:
Въглеродни Влакна
Диаметър на:
31.6
Тип:
Въглероден МТВ велосипед seattube
Опаковка:
1 бр карбоновое седалка за планински велосипед
is_customized:
ДА
Размер:
27.2/30.8/31.6*350/400mm
Воспользуйся:
пътен под наем
Характеристика:
Супер лек, силен и модерен
Външен вид:
UD мат/гланц
Тегло:
Около 210 г

Избор на купувачи

TOSEEK stem Carbon Bike Stem Bicycle Странично Stem МТБ Road Bike 31.8 mm ъгъл 6/17 Bicicleta Tallo Bicicleta potencia резервни части за велосипеди

17.39 -2 % BGN 17.00

Handlebar : Велосипед Тип : планина / Патот ВелосипедМатеријал : Јаглерод Влакна,Алуминиум ЛегураГолемина : 6 степен : 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120mm 17 степен :70 / 80 / 90 / 100 / 110mmТежина : 125g ± 10gАгол : ±6° / ±17°Handlebar дијаметар : 31.8 mm / 1.25 воВилушка дијаметар : 28.6 mm / 1.13 воКарактеристики : Лесно да се инсталира на велосипедот.Изграден на цврста и издржлива Карбонски Влакна ,алуминиум.Мрзнување заврши, таписерии изработка и убаво чувство на допир.Четири гром бар менгеме има бар безбедно во позиција.Погоден за handlebar со дијаметар 28.6 mm.За Деловните Корисници : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план.Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука...

Супер леки въглеродни пътни велосипедни колела с ширина 25 мм, дълбочина 38 мм безкамерни готови със спици Sapim и DT SWISS 240s Straight Pull Hub

1344.00 -7 % BGN 1250.00

Rim Детали : користете патот велосипед / cyclocross ERD 562.5 mm големина 700 C max weigt граница 125kg тип цевки max пневматик притисок 160psi тежина 440g / цевкимакс зборуваше тензија 330kgf длабочина 38mm зборуваше дупка 16h32h внатрешна ширина 16.5 mm зборуваше дупка кол 4.5 мм / 2.5 mm надворешниот ширина 25.64 mm вентил дупка кол 6.5 mm материја целосна јаглерод висока TG Toray T700 собранието дупка кол 7mmТркала Зборуваше ДеталиСтолб 1432Столб АЕРО серија 1432 перки краци се добри во кршење правец поради перки форма...

Fouriers CNC Bike Headset Top Cap For 28.6 mm Fork 1 1/8 Steerer Tube Cover Stem Spacer TC-DX002

6.38 -6 % BGN 6.00

CNC Велосипед Матични Топ Кап Слушалки Покрие со Гром За 28.6 mm 1 1 / 8" Вилушка Steerer Цевка Опис на Производот : Компатибилни 28.6 mm 1 1 / 8" вилушка Материјал : Алуминиум легура 6061T6 целосна CNCТежина : 9.3 g / set

1 чифт върти педалите на велосипед педал bicicleta ultralight професионален 3, носещи МТБ педала на планински път велосипед педал на велосипед Част 7 цвята

57.42 -30 % BGN 40.00

1pair велосипед педали педалата bicicleta Ultralight Професионални 3 Имајќи MTB Педалата Планина Патот Велосипед Педалата Велосипед Дел 7 боиИсплата информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

нов PURARAZA road / mountain Bicycle stem / Bicycle странично / stem / handlebar stem / 80-110 мм аксесоари за велосипеди

41.28 -10 % BGN 37.00

торба торба торбаsl матични 80 / 90 / 100 / 110 / mm : 31.8 mm : 28.6 mm : 140 krishnamurti ( 100mm ) : книга производи за 100% алуминиум легура торба карбонски влакна производство на било heterozygoсоединение на враќање производи, ве молиме да се купи pro

285g 0 натиск средната кухи Cr-Mo релси пътен под наем на седлото седалка удобен Колоездене на седлото на мотора част на седалката Almofadas възглавница

31.65 -15 % BGN 27.00

285g 0 Притисок Средината Шупливи CrMo Шини Патот Велосипед Седло Седиште Удобно Велосипедизам Седло Места Велосипед Делови Almofadas ПерницаСПЕЦИФИКАЦИИ : Седло Материјал : Хроммолибден Челик Железнички + СТП кожа маскаБоја : 9 боиГолемина : Appr вол 270mm*140mmТежина : Околу 285gТип : MTB Патот Велосипед Седло СедиштеПогоден F или MTB,Патот велосипед,Виткање велосипедПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 x седло седиштеПовратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Най-новият черно червено бяло пътен пълен въглеродни влакна под наем на волана въглерод под наем на волана светлина 31.8*400/420/440 мм WB205

65.58 -25 % BGN 49.00

Ф А П трговија на Големо и превозот се и поздрави пад за големи, ние предлагаме да се намали или слободни експрес испорака потребно малку време...

Ulicyc superleggera full carbon fiber road Bicycle parts седло за мъже, жени мтв велосипед възглавницата на седалката 3K седалка на седлото ZD150

42.64 -25 % BGN 32.00

Карбонски влакна патот велосипед или MTB седлоModel Number : ZD150Материјал : површината 3k карбонски влакна + седиште железнички висока јачина на карбонски влакнаГолемина : 270mm * 143mmСедиштето железнички висина 7.9 mmМаксимално оптоварување 150kgТежина : 115gБоја : како на сликатаИме : сите карбонски влакна ultra light велосипед седиште седло торбаМатеријал : Јапонија Dongli T800 карбонски влакнаАко производот е оштетен, ние може да се замени со нова во рок од 6 месеци.Ф...

10 двойки велосипедна верига конектор велосипед МТВ пътен под наем велосипедни вериги бърз демонтаж подходящ за 6/7/8/9/10 скорост на бърз майстор на връзка

17.60 -26 % BGN 13.00

10 PAIRS Велосипед Синџир Конектор MTB Велосипед на Патот Велосипед, Велосипед Синџири за брза демонтажа Одговара За 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Брзина Брзо Господар ЛинкБоја : сребренаМатеријал : Нерѓосувачки челик1 пар=2 парчиња1 шише=100 паровиКарактеристики : хидрауличен удар притиснете, прецизни печат, добра изработка, без брус! Зрели борбата против термичка обработка процес, намалување на експлозија брзо кршење форма променлива, сила директни! Во исто време, значително да ја зголеми брзо ослободување тока влечење на сила сила може да достигне 950kg F! Квалитетот и изработка на не многу, но цената контрола за да се намали! На распределба на добивката е целосно гарантирана.Забелешка : магијата тока е потрошен материјал , 1 магија токи може да се користи 5 пати, ние препорачуваме на клиентите да купуваат повеќе, патуваат слободно, слободно време!

МТВ велосипед шатуны винт алуминиев пръстен верига болт bielas под наем коляно джанти болтове, гайки уплътнение bicicleta guarnitura

BGN 9.74

Бренд : GUB chainwheel заврткиМатеријал : 7075 CNC ЕЛОКСИРАНИ АЛУМИНИУМСКИнадворешниот дијаметар : 10мм2 висина по желба : нормално за еднократна употреба, extender за двојна употреба chainwheelКоличина : 5pcs по торбаТежина : 10g / торбаБои : ЦРВЕНА, СИНА, ЗЛАТНА, ЦРНА,ТИТАНИУМПримена : Одговара за универзална еднокреветни и двокреветни chainring / chainwheel користи.Пакет : 5pcs во 1 polybagБелешки : pls забелешка / оставете порака на која боја ти треба во ред, или ние ќе ги испрати по случаен избор, ви благодариме за разбирањето!

1 бр бърз 31.8 / 34.9 mm МТБ планинско колоездене Колоездене седлото подседельный се стяга за Бързо Освобождаване на QR стил Подседельные стълбове скоба велосипедна част

7.98 -12 % BGN 7.00

1 buc Брз 31.8 / 34.9 mm MTB Планински Велосипед возење Велосипед Седло Седиште Пост Менгеме Брзо Ослободување QR Стил Seatposts Менгеме Велосипед ДелИсплата информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

Оригинални зародиши 28 дупки запечатани лагери 74/170 мм сгъваеми велосипеди пътен под наем ступица не бързо освобождаване

BGN 80.00

Оригиналниот Quanta 28 дупка запечатени лежишта 74 / 170mm пати велосипед на патот велосипед центар нема брзо ослободувањеОвој центар е нова , но немаат брзо ослободување, па ние го продаде многу евтинипредната осовина ширина е 74mmзадната осовина ширина е 130mmтежат на центар е 499g / парзапечатени лежиштаsiutable за : патот велосипед / виткање велосипедsiutable : 8 / 9 брзинаСе истакна : овој хаб не вклучуваат брзо ослободување!ако ви треба брзо ослободување ,треба повеќе.

плоски барове 3k планинско колоездене въглеродни влакна волана на МТВ велосипед стойка на кормилото 31.8*620/640/660/700/720/740/760 мм наем части

31.98 -16 % BGN 27.00

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИЦелосна Јаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен кочница лост зони3k Јаглерод Ткаат Име : Целосна Јаглерод Велосипед Handlebar Материјал : T700 Карбонски Влакна Матични Менгеме Дијаметар : 31.8 mm Ширина на Стој Handlebar : 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720 / 740 / 760mm Возвишени Диплома : 7 степен за Стој handlebar...

Litepro 54T Plus Minus 3 20 инчов сгъваем велосипед коляно веригата сорт колелото на интегриран тип елипса веригата сорт колело под наем ремонт на аксесоар

165.92 -5 % BGN 158.00

Litepro 54 T Плус или Минус 3 20 Инчи Виткање Велосипед Чудак Синџир тркала Интегрирани тип Елипса Синџир тркала20inch Виткање Велосипед 54 T ±3 Интегрирани тип Овална Заб плоча Чудак Одговараат наСо Посветен Притисок Синџир УредТежина:859gВиткање Велосипед Refiting Склопот

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.