• Новинка
Велосипедна Гума Mountain МТБ велосипедна гума 26/27. 5 / x 29er 1.95/2.1/2.25 65TPI pneu bicicleta CROSSMARK безкамерни детайли

Велосипедна Гума Mountain МТБ велосипедна гума 26/27. 5 / x 29er 1.95/2.1/2.25 65TPI pneu bicicleta CROSSMARK безкамерни детайли

резултат:
BGN 41.41
BGN 41.00 -1 %

Брой продукти
Налично


Велосипедот Гуми Планина MTB Велосипед пневматик 26/27.5/29er x 1.95/2.1/2.25 65 TPI pneu bicicleta KENDA цевки делови
Модел : Crossmark
Големина : 26x2.25 / 27.5x1.95 / 29x2.1
Притисок : 65 TPIS
За Деловните Корисници :
1.За Нас :
Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план.
Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука. нашата компанија има 4 години интернет продаде искуство. ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници. Можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви ги реши проблемите за вас веднаш.
2.Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Money Gram . СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или Зачувам.
2. За безбедно проблем, ве молиме да го потврдите за да ги Зачувам откако сте го добиле.
3.Задоволството На Клиентите :
1.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
4.Превозот :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
5.Политика На Враќање :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
6.Повратни информации :
pls ни даде postive повратни информации по добивање на вашиот пакет,доколку ги имате било какви прашања во врска со нашите производи. plsss ги споделите со нас ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин. ви благодариме !

Подробности

търговска марка:
Кенда
Воспользуйся:
Планински Велосипеди
Номер На Модела:
Кръст
is_customized:
Yes
Тип:
гума
Размер:
26/27.5/29x1.95/2.1/2.25
Ширина:
1.95/2.1 / 2.25 inch

Избор на купувачи

Жаден евтина въглеродните рама пътен под наем 2017 нови рамки състезателен велосипед китайски въглероден пътен рамка на велосипед T1000 carbon bikcycle frameset

789.90 -12 % BGN 695.00

Промоции цена Удар Целосна карбонски влакна велосипед рамка јаглерод вилушка патот рамка патот велосипед Одговараат 130mm Центри и 700 C ТркалаПочитувани купувачи,Добредојдовте на Удар официјалната продавница во Aliexpress!Ние сме производител и се на оваа линија за 9 години.Нашите главни производи има јаглерод рамка, јаглерод тркала, јаглерод handlebar, јаглерод матични, јаглерод седло и др.Имаме доволно искуство да се направи најдобар квалитет на производот и најдобра услуга на клиентите.Земете цел во оваа продавница можат да се добие фабрика трговија на големо цена.Отсече middleman да се добие најдобрата цена на пазарот и врвен квалитет!Сите производи има 2 години гаранција!Ви благодариме за довербата и поддршката!Тридент Удар Спортска Опрема КОПРОДУКЦИИ,LTDМатеријал : T1000 UD карбонски влакнаНа frameset : Рамка Вилушка Seatpost Менгеме СлушалкиПогоден Дното Заградата : PF30Погоден Тркала:130 mm Центри и 700c ТркалаТежина (g) : 1050g(Големина 52 CM,Јасно Грб)Погоден Derailleur : Di2 И Механички ИAvaliable Големина : 49 / 52 / 54 / 56 / 58 CMСопствени Даночни& Увозни Давачки : Купувачи Сноси ТрошоциГаранција : 2 Години1) Конкурентна Фабрика Цена ! Не Агенција Такси !2) Строга квалитетот ! Совршен paint job...

10 двойки велосипедна верига конектор велосипед МТВ пътен под наем велосипедни вериги бърз демонтаж подходящ за 6/7/8/9/10 скорост на бърз майстор на връзка

17.60 -26 % BGN 13.00

10 PAIRS Велосипед Синџир Конектор MTB Велосипед на Патот Велосипед, Велосипед Синџири за брза демонтажа Одговара За 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Брзина Брзо Господар ЛинкБоја : сребренаМатеријал : Нерѓосувачки челик1 пар=2 парчиња1 шише=100 паровиКарактеристики : хидрауличен удар притиснете, прецизни печат, добра изработка, без брус! Зрели борбата против термичка обработка процес, намалување на експлозија брзо кршење форма променлива, сила директни! Во исто време, значително да ја зголеми брзо ослободување тока влечење на сила сила може да достигне 950kg F! Квалитетот и изработка на не многу, но цената контрола за да се намали! На распределба на добивката е целосно гарантирана.Забелешка : магијата тока е потрошен материјал , 1 магија токи може да се користи 5 пати, ние препорачуваме на клиентите да купуваат повеќе, патуваат слободно, слободно време!

Costelo iClic Cleat Set Road Pedal Cleats suite for 4 6 8 10 12 Carbon Ti tianium road bicycle carbon pedals

BGN 23.98

Топ Карактеристики на Кафе Патот на Возилото Cleats се Продаваат како еден пар 3 не се лизга stabilisers На точки на контакт помеѓу cleat & возилото се наоѓа на работ на прекумерно педалата платформа се обезбеди максимална стабилност Bio Position на педалата + cleat е 13mmНЕ вклучуваат продажба на мало поле : )

нов PURARAZA road / mountain Bicycle stem / Bicycle странично / stem / handlebar stem / 80-110 мм аксесоари за велосипеди

41.28 -10 % BGN 37.00

торба торба торбаsl матични 80 / 90 / 100 / 110 / mm : 31.8 mm : 28.6 mm : 140 krishnamurti ( 100mm ) : книга производи за 100% алуминиум легура торба карбонски влакна производство на било heterozygoсоединение на враќање производи, ве молиме да се купи pro

Най-новият U-образна въглеродна тръбна дължината на пара 30 мм x 23 мм китайска въглеродните дължината на пара за велосипед 1070 г конкурентни дълги спортни джанти двой?

BGN 798.40

Земете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо !18 месеци гаранцијаN E ЗАПАД У форма на јаглерод тубуларна wheelset 30мм x 23mm Кинески јаглерод wheelset за велосипед 1070g конкурентна Далеку Спортски wheelsetsШто е предности на Далеку Спорт ?1...

Litepro 54T Plus Minus 3 20 инчов сгъваем велосипед коляно веригата сорт колелото на интегриран тип елипса веригата сорт колело под наем ремонт на аксесоар

165.92 -5 % BGN 158.00

Litepro 54 T Плус или Минус 3 20 Инчи Виткање Велосипед Чудак Синџир тркала Интегрирани тип Елипса Синџир тркала20inch Виткање Велосипед 54 T ±3 Интегрирани тип Овална Заб плоча Чудак Одговараат наСо Посветен Притисок Синџир УредТежина:859gВиткање Велосипед Refiting Склопот

10 см под наем на волана разширено скоба Фаровете за определяне на бар компютър притежателя лампа телефон stand алуминиева сплав подкрепа удължител

14.29 -23 % BGN 11.00

10cm Велосипед Светлина Носителот на Карбонски Влакна Велосипед Handlebar Extender Светилка Компјутер Телефон Планината Заградата Стои10cm MTB Светлина Носителот Велосипед Handlebar Extender Светилка Компјутер Телефон СтојатСпецификација : Погоден за 31.8 mm калибар handlebar (се користи giveaway изолација може да се вклопат за 25.4 / 22.2 мм дијаметар handlebar)Материјал : алуминиум легура CNC Менгеме + ЦевкаБоја : Црна, Сина, ЦрвенаМенгеме дијаметар : 31.8 mm / 1.25"Цевка со дијаметар : 22.2 mm / 0.87"Должина : 100mm / 3.94"Тежина : 85g1 x Велосипед Extender1...

Търговия на едро с планински велосипед предни и задни дискови спирачки адаптера 160 mm G3 и SH1 приложими части спирачки планински велосипед безплатна доставка

9.46 -15 % BGN 8.00

Здраво!Горди сме да ви помогнеме! Драги пријатели! Овој ефект 160 MM роторот адаптер (носителот) може да биде инсталиран однапред A B столб! Значително сите од планински велосипед може да биде инсталиран! Ако сте го купиле 160 MM HS1 или G3 дискови, треба ова заградата...

1 компл. под наем ногтевая плоча зубоврачебные винтове МТБ пътен под наем однодисковый диск стомана

BGN 1.94

1 Set Велосипед Ноктите Плоча Стоматолошки Завртки MTB Патот Велосипед за Еден Диск Диск ЧеликОпис : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од висококвалитетен челик материјали, цврсти и издржливи за да го користите Лесно да го инсталирате, има предности на мазна површина и таписерии изработка Совршено погодни за MTB планински велосипед, патот велосипед и сл Поделени во три вида C...

PCycling 4 двойки наем хидравлични дискови накладки планинско колоездене накладките за Hope Race X2 Tech X2 Mini Giant Близнаци DA3 DA5

31.38 -49 % BGN 16.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : PCycling Бренд MTB Метален Диск накладките Suitble За : Надеж : Трка X2, Технолошки X2, Мини; Гигант : Близнаци DA3, DA5 Количина : 4 пара (8 парчиња) со 4 спрингс Материјал : Металик 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...

1 бр бърз 31.8 / 34.9 mm МТБ планинско колоездене Колоездене седлото подседельный се стяга за Бързо Освобождаване на QR стил Подседельные стълбове скоба велосипедна част

7.98 -12 % BGN 7.00

1 buc Брз 31.8 / 34.9 mm MTB Планински Велосипед возење Велосипед Седло Седиште Пост Менгеме Брзо Ослободување QR Стил Seatposts Менгеме Велосипед ДелИсплата информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

Нов EC90 ергономичен дизайн на планински / трекинг/градски велосипед мат 3K full carbon fibre small auxiliary handlebar bar ends МТБ Free ship

BGN 19.62

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : целосна јаглерод тело+алуминиумски менгеме Менгеме големина : 22.2 мм Вкупно lenght : прибл 125mm Главната Боја : како што се слики Крај : сјај ; мет ( ве Молиме изберете ја вашата омилена заврши) Тежина : околу 120 g / пар Велосипед Тип : Планински Велосипед / Град велосипед / Fold велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди...

36шт колоездене Колоездене Колоездене спица на колелото рефлектор светоотражающее клип за монтиране на тръба

BGN 5.71

Светла рефлексивни серија на производ,шарени светлина велосипед краци Далечната директна светлина назад кон светлината рефракција принцип според Светлината,денот или ноќта обратна имаат добри Оптички ефекти од зрачење,Себе има боја,и во текот на ноќта под услов расејување на светлината,е во сила,како одраз на телото бојата на светлината ,така што возилото може лесно да најдете постоење на возачот,како одраз на добро предупредување за акција...

TOSEEK stem Carbon Bike Stem Bicycle Странично Stem МТБ Road Bike 31.8 mm ъгъл 6/17 Bicicleta Tallo Bicicleta potencia резервни части за велосипеди

17.39 -2 % BGN 17.00

Handlebar : Велосипед Тип : планина / Патот ВелосипедМатеријал : Јаглерод Влакна,Алуминиум ЛегураГолемина : 6 степен : 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120mm 17 степен :70 / 80 / 90 / 100 / 110mmТежина : 125g ± 10gАгол : ±6° / ±17°Handlebar дијаметар : 31.8 mm / 1.25 воВилушка дијаметар : 28.6 mm / 1.13 воКарактеристики : Лесно да се инсталира на велосипедот.Изграден на цврста и издржлива Карбонски Влакна ,алуминиум.Мрзнување заврши, таписерии изработка и убаво чувство на допир.Четири гром бар менгеме има бар безбедно во позиција.Погоден за handlebar со дијаметар 28.6 mm.За Деловните Корисници : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план.Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука...

2017 PURA RAZA High Quality Carbon Road Handlebar 1K мат Road Carbon Bicycle Handlebar with stem 28.6 mm Fork Шайба

57.41 -11 % BGN 51.00

Производите се достапни 1 сад во собата за миење 1 10ММ за миење 1 15mm за миење 1 горниот капак Производи се достапни 1 сад во собата за миење 1 10ММ за миење 1 15mm за миење 1 горниот капак 1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

Най-новият червен, зелен ASIACOM Mountain & Road & сгъваем велосипед от въглеродни влакна с изкуствена кожа EVA под наем на предната седалка мат седлото МТБ Free ship

BGN 46.98

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ1 Целосна јаглерод влакна со СТП кожа+ЕВА2 Целосна карбонски влакна Шини, полесна, посилна и флексибилни.3...

Нито един от стандартните пълни углепластиковых завои / трансформаций всички пътни наем / въглеродни кормила

59.18 -22 % BGN 46.00

Патот Handlebar UD Целосна Карбонски Влакна Велосипед Handlebar Светлина Велосипед се Справи со Сјајна 31.8 * 400 / 420 / 440mm Велосипед Делови Име : целосно carboneroute влакна велосипед handlebar Тежина : 230 + 30g Материјал : T800 карбонски влакна црна боја со Дијаметар : 31.8 mm Спецификации : Ширина 400 / 420 / 440mm Изглед : UD целосна карбонски влакна + сјајна / Мат / сјајни

Ulicyc superleggera full carbon fiber road Bicycle parts седло за мъже, жени мтв велосипед възглавницата на седалката 3K седалка на седлото ZD150

42.64 -25 % BGN 32.00

Карбонски влакна патот велосипед или MTB седлоModel Number : ZD150Материјал : површината 3k карбонски влакна + седиште железнички висока јачина на карбонски влакнаГолемина : 270mm * 143mmСедиштето железнички висина 7.9 mmМаксимално оптоварување 150kgТежина : 115gБоја : како на сликатаИме : сите карбонски влакна ultra light велосипед седиште седло торбаМатеријал : Јапонија Dongli T800 карбонски влакнаАко производот е оштетен, ние може да се замени со нова во рок од 6 месеци.Ф...

Miracle bikes 2018 BOOST bike TOP 27.5 er Plus Full Suspension Carbon Mountain Bike Frame, 27.5 ER+ Carbon Мтб Frame

BGN 1118.40

Чудо Велосипед Спортска Опрема КОПРОДУКЦИИ,LTD фабриката во Шенжен До денес, на членовите на друштвото се dedicating самите за производство и дизајнирање и маркетинг на јаглерод венчиња,јаглерод road трки рамка,јаглерод MTB рамка 29er,јаглерод MTB рамка 27.5 тој, Полн суспензија 29er и 27,5 er рамка,Јаглерод за време на судењето рамка,јаглерод песна рамка, јаглерод cyclocross рамка,јаглерод фиксна опрема рамка,јаглерод Fatbike рамка,јаглерод велосипед делови,итн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.