• Новинка
TOSEEK stem Carbon Bike Stem Bicycle Странично Stem МТБ Road Bike 31.8 mm ъгъл 6/17 Bicicleta Tallo Bicicleta potencia резервни части за велосипеди

TOSEEK stem Carbon Bike Stem Bicycle Странично Stem МТБ Road Bike 31.8 mm ъгъл 6/17 Bicicleta Tallo Bicicleta potencia резервни части за велосипеди

резултат:
BGN 17.39
BGN 17.00 -2 %

Брой продукти
Налично


Handlebar :
Велосипед Тип : планина/Патот Велосипед
Материјал : Јаглерод Влакна,Алуминиум Легура
Големина : 6 степен : 60/70/80/90/100/110/120mm 17 степен :70/80/90/100/110mm
Тежина : 125g ± 10g
Агол : ±6°/±17°
Handlebar дијаметар : 31.8 mm / 1.25 во
Вилушка дијаметар : 28.6 mm / 1.13 во
Карактеристики :
Лесно да се инсталира на велосипедот.
Изграден на цврста и издржлива Карбонски Влакна ,алуминиум.
Мрзнување заврши, таписерии изработка и убаво чувство на допир.
Четири гром бар менгеме има бар безбедно во позиција.
Погоден за handlebar со дијаметар 28.6 mm.
За Деловните Корисници :
1.За Нас :
Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план.
Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука. нашата компанија има 4 години интернет продаде искуство. ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници. Можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви ги реши проблемите за вас веднаш.
2.Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Money Gram . СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или Зачувам.
2. За безбедно проблем, ве молиме да го потврдите за да ги Зачувам откако сте го добиле.
3.Задоволството На Клиентите :
1.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
4.Превозот :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
5.Политика На Враќање :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
6.Повратни информации :
pls ни даде postive повратни информации по добивање на вашиот пакет,доколку ги имате било какви прашања во врска со нашите производи. plsss ги споделите со нас ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин. ви благодариме !

Подробности

Диаметър На Захващане Вилици:
60/70/80/90/100/110/120 мм
Диаметър На Захващане На Волана:
31.1-32.5 мм
Височина:
56-65мм
Материал:
Въглеродни Влакна
търговска марка:
Тосик

Избор на купувачи

Най-новият U-образна въглеродна тръбна дължината на пара 30 мм x 23 мм китайска въглеродните дължината на пара за велосипед 1070 г конкурентни дълги спортни джанти двой?

BGN 798.40

Земете Farsports, Вози Далеку, Вози Побрзо !18 месеци гаранцијаN E ЗАПАД У форма на јаглерод тубуларна wheelset 30мм x 23mm Кинески јаглерод wheelset за велосипед 1070g конкурентна Далеку Спортски wheelsetsШто е предности на Далеку Спорт ?1...

10 см под наем на волана разширено скоба Фаровете за определяне на бар компютър притежателя лампа телефон stand алуминиева сплав подкрепа удължител

14.29 -23 % BGN 11.00

10cm Велосипед Светлина Носителот на Карбонски Влакна Велосипед Handlebar Extender Светилка Компјутер Телефон Планината Заградата Стои10cm MTB Светлина Носителот Велосипед Handlebar Extender Светилка Компјутер Телефон СтојатСпецификација : Погоден за 31.8 mm калибар handlebar (се користи giveaway изолација може да се вклопат за 25.4 / 22.2 мм дијаметар handlebar)Материјал : алуминиум легура CNC Менгеме + ЦевкаБоја : Црна, Сина, ЦрвенаМенгеме дијаметар : 31.8 mm / 1.25"Цевка со дијаметар : 22.2 mm / 0.87"Должина : 100mm / 3.94"Тежина : 85g1 x Велосипед Extender1...

от въглеродни влакна пътен под наем на волана интегрирани с цев чисто нов топ въглеродни влакна пътен бар въглеродни влакна пътен волана

79.98 -11 % BGN 71.00

карбонски влакна,мат големина : 400 / 420 / 440mm матични должина : 90 / 100 / 110 / 120mm вилушка дијаметар : 28.60 mm(11 / 8'') крај : Matte (ако сакате сјајни, ве молиме оставете порака за нас) 1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

1pcs Super light 28.6 mm 1 1/8 Multi-Color BicycleParts Headset Top Cap Key Bicicleta Expander Bicycle Headset 7g

18.56 -30 % BGN 13.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.бесплатен превозот е некои од coutries,но ние имаме право да го изберат тоа за да испратите вас.мин...

285g 0 натиск средната кухи Cr-Mo релси пътен под наем на седлото седалка удобен Колоездене на седлото на мотора част на седалката Almofadas възглавница

31.65 -15 % BGN 27.00

285g 0 Притисок Средината Шупливи CrMo Шини Патот Велосипед Седло Седиште Удобно Велосипедизам Седло Места Велосипед Делови Almofadas ПерницаСПЕЦИФИКАЦИИ : Седло Материјал : Хроммолибден Челик Железнички + СТП кожа маскаБоја : 9 боиГолемина : Appr вол 270mm*140mmТежина : Околу 285gТип : MTB Патот Велосипед Седло СедиштеПогоден F или MTB,Патот велосипед,Виткање велосипедПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 x седло седиштеПовратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

200*50 8 инча скутер твърда гума за 8 200x50 електрически скутер скейтборд

42.91 -4 % BGN 41.00

200*50 8 Инчи Скутер Тврда Гума за 8" Електричен Скутер Скејтбордтврда гума 200*50 (8 инчи) тврда Гума за Деца Скутер Посебни Карактеристики: Скутер тврда гума Точка бр.:200 x50 солидна пневматици Гуми спецификации:Тврда гума Материјал Тип:ГумаОбјектот Тип На Велосипед ГумиПневматик TpyeТврда ГумаГолеминаTpye а и Б TpyeСпецификации200 x 50БојаЦрнаВнатрешен Дијаметар86mm / 115m1...

PCycling 4 двойки наем хидравлични дискови накладки планинско колоездене накладките за Hope Race X2 Tech X2 Mini Giant Близнаци DA3 DA5

31.38 -49 % BGN 16.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : PCycling Бренд MTB Метален Диск накладките Suitble За : Надеж : Трка X2, Технолошки X2, Мини; Гигант : Близнаци DA3, DA5 Количина : 4 пара (8 парчиња) со 4 спрингс Материјал : Металик 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...

Нито един от стандартните пълни углепластиковых завои / трансформаций всички пътни наем / въглеродни кормила

59.18 -22 % BGN 46.00

Патот Handlebar UD Целосна Карбонски Влакна Велосипед Handlebar Светлина Велосипед се Справи со Сјајна 31.8 * 400 / 420 / 440mm Велосипед Делови Име : целосно carboneroute влакна велосипед handlebar Тежина : 230 + 30g Материјал : T800 карбонски влакна црна боја со Дијаметар : 31.8 mm Спецификации : Ширина 400 / 420 / 440mm Изглед : UD целосна карбонски влакна + сјајна / Мат / сјајни

Costelo iClic Cleat Set Road Pedal Cleats suite for 4 6 8 10 12 Carbon Ti tianium road bicycle carbon pedals

BGN 23.98

Топ Карактеристики на Кафе Патот на Возилото Cleats се Продаваат како еден пар 3 не се лизга stabilisers На точки на контакт помеѓу cleat & возилото се наоѓа на работ на прекумерно педалата платформа се обезбеди максимална стабилност Bio Position на педалата + cleat е 13mmНЕ вклучуваат продажба на мало поле : )

плоски барове 3k планинско колоездене въглеродни влакна волана на МТВ велосипед стойка на кормилото 31.8*620/640/660/700/720/740/760 мм наем части

31.98 -16 % BGN 27.00

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИЦелосна Јаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен кочница лост зони3k Јаглерод Ткаат Име : Целосна Јаглерод Велосипед Handlebar Материјал : T700 Карбонски Влакна Матични Менгеме Дијаметар : 31.8 mm Ширина на Стој Handlebar : 600 / 620 / 640 / 660 / 680 / 700 / 720 / 740 / 760mm Возвишени Диплома : 7 степен за Стој handlebar...

Оригинални зародиши 28 дупки запечатани лагери 74/170 мм сгъваеми велосипеди пътен под наем ступица не бързо освобождаване

BGN 80.00

Оригиналниот Quanta 28 дупка запечатени лежишта 74 / 170mm пати велосипед на патот велосипед центар нема брзо ослободувањеОвој центар е нова , но немаат брзо ослободување, па ние го продаде многу евтинипредната осовина ширина е 74mmзадната осовина ширина е 130mmтежат на центар е 499g / парзапечатени лежиштаsiutable за : патот велосипед / виткање велосипедsiutable : 8 / 9 брзинаСе истакна : овој хаб не вклучуваат брзо ослободување!ако ви треба брзо ослободување ,треба повеќе.

МТВ Велосипед под наем на волана разширено скоба за монтиране на фарове бар компютър притежателя лампи сплав от въглеродни влакна подкрепа удължител

12.78 -6 % BGN 12.00

Карактеристики : · Продолжената поддршка на планината светилка, рог, брзинометар, звучна кутија итн · Екстра должина, за повеќе carryings на гората, одржување уредни handlebar; · CNC машински алуминиумски заграда, со облоги; · се Вклопува Кол...

Търговия на едро с планински велосипед предни и задни дискови спирачки адаптера 160 mm G3 и SH1 приложими части спирачки планински велосипед безплатна доставка

9.46 -15 % BGN 8.00

Здраво!Горди сме да ви помогнеме! Драги пријатели! Овој ефект 160 MM роторот адаптер (носителот) може да биде инсталиран однапред A B столб! Значително сите од планински велосипед може да биде инсталиран! Ако сте го купиле 160 MM HS1 или G3 дискови, треба ова заградата...

FCFB 3K пълен въглероден пътен под наем на волана багажника вилица диаметър 28.6 мм компактен въглероден волана колоездене част на FW-RDBI-3

91.52 -8 % BGN 84.00

ве молиме да ни кажете каква боја ти треба? 3 K јаглерод ткаат Материјал : Целосна 3 K Јаглерод Handlebar Должина 400 / 420 / 440mm ; Дијаметар : 31.8 mm Матични Должина : 90 / 100 / 110 / 120mm , Агол : 10 Степени, со Дијаметар : 31.8 мм, Матични Стеги : 28.6 mm Боја : црвена ,сина ,зелена Тежина : 380g(големина : 420*100mm) Велосипед Тип : Патот Велосипед 2 години гаранција за квалитет Помина EN 14766 Sandards и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди...

Japan city bicycle brake, Front ,dual pivot calipper brake, Bicycle parts C brakes 61-79mm Aluminum alloy forging клип SCJ008

23.98 -4 % BGN 23.00

Материјал : AL6061 T4 T6двојна оска caliper кочница0degrees(opc33)влошки стигнат до мозочен удар 61mm79mmСтудената Фалсификувани Алуминиум грбмулти состојба кочница долг животен векbba safty стандард одобрен192g / wheelБоја : црвена, сребро, злато, сина,Титаниум , Златен(ако имаш специфицирано боја, ве молиме оставете порака, инаку ќе го испратите на боја по случаен избор)Пакет се вклучени : 1 парче(Ако задните сопирачки, ве молиме оставете порака и ние рачно ќе процес теми, навој продолжување)

Нова алуминиева сплав под наем часовници стойка на мотора на компютъра стойка на шофиране компютър щанд ycle аксесоари стволови

30.08 -10 % BGN 27.00

1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби...

1 чифт върти педалите на велосипед педал bicicleta ultralight професионален 3, носещи МТБ педала на планински път велосипед педал на велосипед Част 7 цвята

57.42 -30 % BGN 40.00

1pair велосипед педали педалата bicicleta Ultralight Професионални 3 Имајќи MTB Педалата Планина Патот Велосипед Педалата Велосипед Дел 7 боиИсплата информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

Жаден евтина въглеродните рама пътен под наем 2017 нови рамки състезателен велосипед китайски въглероден пътен рамка на велосипед T1000 carbon bikcycle frameset

789.90 -12 % BGN 695.00

Промоции цена Удар Целосна карбонски влакна велосипед рамка јаглерод вилушка патот рамка патот велосипед Одговараат 130mm Центри и 700 C ТркалаПочитувани купувачи,Добредојдовте на Удар официјалната продавница во Aliexpress!Ние сме производител и се на оваа линија за 9 години.Нашите главни производи има јаглерод рамка, јаглерод тркала, јаглерод handlebar, јаглерод матични, јаглерод седло и др.Имаме доволно искуство да се направи најдобар квалитет на производот и најдобра услуга на клиентите.Земете цел во оваа продавница можат да се добие фабрика трговија на големо цена.Отсече middleman да се добие најдобрата цена на пазарот и врвен квалитет!Сите производи има 2 години гаранција!Ви благодариме за довербата и поддршката!Тридент Удар Спортска Опрема КОПРОДУКЦИИ,LTDМатеријал : T1000 UD карбонски влакнаНа frameset : Рамка Вилушка Seatpost Менгеме СлушалкиПогоден Дното Заградата : PF30Погоден Тркала:130 mm Центри и 700c ТркалаТежина (g) : 1050g(Големина 52 CM,Јасно Грб)Погоден Derailleur : Di2 И Механички ИAvaliable Големина : 49 / 52 / 54 / 56 / 58 CMСопствени Даночни& Увозни Давачки : Купувачи Сноси ТрошоциГаранција : 2 Години1) Конкурентна Фабрика Цена ! Не Агенција Такси !2) Строга квалитетот ! Совршен paint job...

Най-новият SPOMANN 26/27. 5 / 29er-инчов планински велосипед пълен въглероден под наем дисковата спирачка през оста на вътрешен кабел предните вилици МТБ Free ship

BGN 140.10

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : 3 K целосна јаглерод влакнаОдговара тркала големина : 26 / 27.5 / 29" (ве молиме изберете ја вашата омилена големина)Steerer цевка големина : 11 / 8" (28.6 mm)Вклучува : вилушка+преку оскаПреку оска големина : 15mm* 100mm(вкупно околу 142mm lenght)Боја : црвена ; жолта ; сина ; зелена ; сива (ве молиме изберете ја вашата омилена боја)Крај : сјај ; метТежина : околу 610 g(29er , тежината не се вклучуваат преку оска, ) ; преку оска околу 80g ;Велосипед Тип : Планински велосипед Една година гаранција за квалитет Помина EN14766 s tandards и ЈАПОНИЈА JIS стандарди...

МТВ велосипед шатуны винт алуминиев пръстен верига болт bielas под наем коляно джанти болтове, гайки уплътнение bicicleta guarnitura

BGN 9.74

Бренд : GUB chainwheel заврткиМатеријал : 7075 CNC ЕЛОКСИРАНИ АЛУМИНИУМСКИнадворешниот дијаметар : 10мм2 висина по желба : нормално за еднократна употреба, extender за двојна употреба chainwheelКоличина : 5pcs по торбаТежина : 10g / торбаБои : ЦРВЕНА, СИНА, ЗЛАТНА, ЦРНА,ТИТАНИУМПримена : Одговара за универзална еднокреветни и двокреветни chainring / chainwheel користи.Пакет : 5pcs во 1 polybagБелешки : pls забелешка / оставете порака на која боја ти треба во ред, или ние ќе ги испрати по случаен избор, ви благодариме за разбирањето!

7-ТИГЪР 30 мм широчина 25 мм и дълбочина на 29er carbon МТБ та clincher за XC UD/3K велосипедни колела гланцирани TMC9325

BGN 576.00

Модел TMC9325 Rim тип 29 ER Clincher Материјал Toray T700 Јаглерод Длабочина 25мм Ширина 30мм Вежби 24 ЧАСА / 28 H / 32 H ERD 583 mm Тежина XC 350+ / 15g Изглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 130 kg Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kgВе молиме да ни кажете Големина и боја кои сакате ,ние може да наслика ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

10 двойки велосипедна верига конектор велосипед МТВ пътен под наем велосипедни вериги бърз демонтаж подходящ за 6/7/8/9/10 скорост на бърз майстор на връзка

17.60 -26 % BGN 13.00

10 PAIRS Велосипед Синџир Конектор MTB Велосипед на Патот Велосипед, Велосипед Синџири за брза демонтажа Одговара За 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Брзина Брзо Господар ЛинкБоја : сребренаМатеријал : Нерѓосувачки челик1 пар=2 парчиња1 шише=100 паровиКарактеристики : хидрауличен удар притиснете, прецизни печат, добра изработка, без брус! Зрели борбата против термичка обработка процес, намалување на експлозија брзо кршење форма променлива, сила директни! Во исто време, значително да ја зголеми брзо ослободување тока влечење на сила сила може да достигне 950kg F! Квалитетот и изработка на не многу, но цената контрола за да се намали! На распределба на добивката е целосно гарантирана.Забелешка : магијата тока е потрошен материјал , 1 магија токи може да се користи 5 пати, ние препорачуваме на клиентите да купуваат повеќе, патуваат слободно, слободно време!

1 компл. под наем ногтевая плоча зубоврачебные винтове МТБ пътен под наем однодисковый диск стомана

BGN 1.94

1 Set Велосипед Ноктите Плоча Стоматолошки Завртки MTB Патот Велосипед за Еден Диск Диск ЧеликОпис : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од висококвалитетен челик материјали, цврсти и издржливи за да го користите Лесно да го инсталирате, има предности на мазна површина и таписерии изработка Совршено погодни за MTB планински велосипед, патот велосипед и сл Поделени во три вида C...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.