• Новинка
PCycling 4 двойки (8шт) Велосипед хидравлични спирачни накладки за JAK-5 B777 оригинален планински велосипед смола дискови накладки 10 г МТБ резервни части

PCycling 4 двойки (8шт) Велосипед хидравлични спирачни накладки за JAK-5 B777 оригинален планински велосипед смола дискови накладки 10 г МТБ резервни части

резултат:
BGN 20.40
BGN 10.00 -51 %

Брой продукти
Налично

ИНФОРМАЦИИ : Име : PCycling Бренд Полу-Метален Смола Диск накладките Suitble За : JAK-5, B777 Количина : 4 пара (8 парчиња) со 4 спрингс Материјал : Полу-Метален Смола 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии. Барем 2 пати во споредба со други нормални диск накладките. Тестиран од Страна на TUV Rheinland со Стандардите на ЕУ,EN14766 : 2005

Подробности

Воспользуйся:
Планински велосипеди, Детски велосипеди, пътни мотори, круизеры, BMX
Размер:
23mm
Материал:
Полуметаллический
Номер На Модела:
BBP051
търговска марка:
PCYCLING
Спирачна Система:
Хидравлични Дисков Спирачка (Хидравлична Спирачна Актуално)
Компоненти:
Тампони

Избор на купувачи

Безплатна доставка- - - 12шт LM6UU(6*12*19), носещи линейно движение /линейни лагери

BGN 9.78

Модел : LM6 UU тип : линеарен движење лежиштаДијаметар : 6 (mm) Дијаметар : 15 (mm)Дебелина : 19 (mm)Кафез материјали : H автозаклучување џебовиУпотреба карактеристики : НискаУпотреба : GeneralВозен од неколку : повеќе колониРолери вид : прав ролериПримерок или место : на самото место

Фиксирана предаване на МТВ велосипед Колоездене голяма задник на седлото седалка пътят на МТВ велосипед широка мека подложка комфорт въздушна възглавница за Коло

25.42 -10 % BGN 23.00

Фиксна Опрема MTB Велосипед возење Велосипед Голема Сокол Седло Седиште Патот MTB Велосипед Широк Мека Подлога Удобност Перница Велосипедизам Велосипед Седло ДеловиВовед : Овој пат седло е многу широк & дебели, што го прави biker седиште удобно и да се намали триењето...

Добра сделка за 100 бр 3 мм стомана Диаметър на велосипеди, носещи топката резервни части

BGN 1.07

Со 3мм дијаметар дизајн, издржлива и челик материјал за долг животен век.100 парчиња велосипед челични топки се вклучени тука, во една торба доволно замена и резервни топки за вашиот велосипед со користење.Име На Производ : Велосипед Челик Топката;Дијаметар : 3мм / 0.12"Материјал : ЧеликБоја : Сребрена На ЅвонењеТежина : 11g Пакет Содржина : 100 Компјутери x Велосипед Челични Топки

Нов KOOZER XM460 планинско колоездене hub 72 пръстен отпред 2 отзад 4 Мечка фланец, носещи планинско колоездене hub 32 дупки QR / Thru

BGN 190.40

2018 Нови KOOZER XM460 32 H Пред 2 Задните 4 Peilin 6 канџи 72 прстен планински велосипед центарТежина : пред 175g,задните 290gВратило : F9x100mm / 15mm x 100mm, R10x135mm / 12x142mmкасета Тело : Shiman0 8 / 9 / 10 / 11sQR Верзија : пред : 9x100mm, заден : 10x135mm (со стандардни 5mm дијаметар брзо ослободување)преку Верзија : пред : 15x100mm, заден : 12x142mm (Нема брзо ослободување)Касета тело : Shiman0 8 / 9 / 10 / 11s или shiman0 11s, или SRAM XDЦентар боја:црвена / црна / сина

TOSEEK Carbon Seatpost Bike Seat post tube МТБ mountain Road Bicycle seat post 27.2/30.8/31.6 *350 400 наем части 450мм

BGN 49.58

За Деловните Корисници : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план.Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука...

500 бр./лот 626zz экранированная делото бразда сачмен лагер 626 626-2Z миниатюрни стоманени лагери 6x19x6mm

BGN 137.60

Точка Бр : 626 ZZТип : D : D eep ритам топката лежиштаГолемина : 6mm x 19mm x6mmПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен метал заштитените маскаГлавен Материјал : имајќи челик GCR15MOQ : 500pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ **Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

100 бр./лот 682ZZ миниатюрни стоманени лагери 682 682Z 682-2Z бразда сачмен лагер 2*5*2.3 мм

BGN 46.40

Точка Бр : 682 ZZТип : Длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 2mm x5mm x2.3ммПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен метал sheldedМатеријал : имајќи челик GCR15MOQ : 100pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ **Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

7-ТИГЪР carbon мтб 29ER дискове ширина 33 mm всички планински ексцентрични въглеродни мтб колелата мотор дължината на пара

BGN 304.00

Модел TME930 Rim тип 29er Clincher / Цевки Материјал Toray T700 Јаглерод прирабници Длабочина 30мм Внатрешна Ширина 26mm Надвор Ширина 33mm Вежби 16 H / 20 / 24 ЧАСА / 28 H / 32 H ERD 579 mm Тежина XC : 360+ / 15gИзглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 130 kg Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kgВе молиме да ни кажете Големина и боја кои сакате ,ние може да наслика ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

PURA RAZAInternal line известна марка мотор въглероден волана въглеродни влакна волана извивка на седалката щрангове вилица прът / седло

59.01 -10 % BGN 53.00

Материјал : Целосна карбонски влакна Внатрешни линија Ширина : 40 / 42 / 44cm Дијаметар : 31.8 mm продолжување : 75mm pendant : 125mm Тежина : 210g (44cm) за Извршување : 1 професионален дизајн на производи од Италија, свиткана на кривина на сопирачки, систем е особено погоден foruse, што ќе ви овозможи да ги користите за побезбедно и поудобно...

Сгъваема гума за планински велосипеди 29*1.95 29*2.1 27.5*1.95 26*2.1 26*1.95 велосипедна Гума Small Block Eight МТБ Tire за състезател

53.30 -29 % BGN 38.00

Виткање Планински Велосипед Гуми 29*1.95 29*2.1 27.5*1.95 26*2.1 26*1.95 Велосипед Пневматик Мал Блок Осум MTB Гуми за ТркачAnswer : ___________________________ NOTE : 26er е преклопен гуми,27.5 er&29er се одвиваат гуми...

Ямочка въглеродни колелото за 700C пътен под наем 45 мм, 50 мм 58 мм 80 мм велосипедни джанти от въглеродни влакна дължината на двойката аргумент /тръбен

780.80 -8 % BGN 718.00

Rim Детали : користете патот велосипед ERD 562.5 mm големина 700 C max weigt граница 125kg тип Clincher / Тубуларна max пневматик притисок 160psi тежина 490g650g max зборуваше тензија 330kgf длабочина 45 / 50 / 58 / 80mm зборуваше дупка 16h32h внатрешна ширина 16.5 mm зборуваше дупка кол 4.5 мм / 2.5 mm надворешниот ширина 25.64 mm вентил дупка кол 6.5 mm материја целосна јаглерод висока TG Toray T700 собранието дупка кол 7mmМала Тежина Dimple Јаглерод Тркала За 700c Патот Велосипед 45mm 50mm 58mm 80mm Велосипед Тркала Toray T700 Карбонски Влакна Wheelset ClincherТркала Детали pictuреТркала Зборуваше ДеталиСтолб 1423Столб АЕРО серија 1432 перки краци се добри во кршење правец поради перки форма...

Новият пристигането red line Road bike 3K full carbon fibre велосипеден волана и багажника са интегрирани с компютърни стентом резервни части свободен кораб

BGN 80.93

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : 3 K Целосна Јаглерод Влакна Вилушка менгеме : 28.6 mm(11 / 8") Ширина : 400 / 420 / 440mm Матични lenght : 90 / 100 / 110 / 120mm ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина...

11T 12T зъб стопорное пръстен Планински МТБ велосипеди свободно движение на зъбите на маховика резервни части Безплатна доставка

19.02 -42 % BGN 11.00

11 T 12 T Заб Заклучување Прстен Планина MTB Велосипеди Freewheel Заби Flywheel Поправка Делови Бесплатен ПревозотИсплата информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

Добра сделка за 10 бр Shifter Shift кабел Bowden bike racer 190см*1.2 мм сребро

BGN 4.85

100% сосема нов и висок квалитет за Да се намали премногу долг кабел, може да биде поврзан Велосипедот shifter Велосипедска опрема кабли Велосипед Bowden 100% сосема нов и висок квалитетЗа да се намали премногу долг кабел, може да биде поврзан.Велосипедот shifterВелосипедска опрема каблиВелосипедот BowdenКорисно за да ја прилагодите брзината.Тоа важи и за повеќето типови на велосипед...

7-Тигър 1 двойка 650B въглерод МТБ каране на колело карам 27.5 планински велосипед въглерод дължината на двойка дискове аргумент за XC / AM/DH

BGN 560.00

Модел TMC730 Rim тип 27.5 er / 650 B Clincher Материјал Toray T700 Јаглерод Длабочина 30мм Внатрешна Ширина 35mm Надвор Ширина 40mm Вежби 24 ЧАСА / 28 H / 32 H ERD 541.6 mm Тежина XC : 400+ / 15g СУМ : 450+ / 15g DH : 520+ / 15g Изглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 130 kg Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kgВе молиме да ни кажете Големина и Дупки што сакате ,можеме да го сликам ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

29er планински велосипед от въглеродни влакна джанти бескамерный готов за XC AM колела асиметричен кука стил 28 мм широчина 25 мм и Дълбочина 360 г

273.60 -7 % BGN 254.00

29er Планински Велосипед Јаглерод Rim Цевки Подготвени За XC СУМ Тркала Асиметрични Hookless Стил 28mm Ширина 25мм ДлабочинаHookless пневматик е новиот тренд на планински велосипед...

Дискови накладки МТБ за пътищата / Циклокроссового на дисковата спирачка R785, RS785, CX77, R517, R515 дисковата спирачка, 1 Pr, модел K смола

BGN 1.58

Диск Кочница Влошки за SHIMAN0 M985, M988, Deore XT M785, SLX M666, M675, Deore M615, Alfine S700, НеСерија CX77, R515, R517, Патот / Cyclocross диск кочница R785, RS785, CX77, R517, R5151 Пар накладките за 1 Caliper, МоделК Црна СМОЛА

2017 carbon dimple clincher wheels for триатлон / training/road bike 700C 58mm wheelset golf ball в гривни option хъб custom logo

617.60 -6 % BGN 581.00

Топла продажба : Ве молиме дозволете ни да се знае кои ткаат(UD само), заврши(оригиналниот изглед),која decals, што касета тело и брзина што би сакале кога ќе го поставите цел.* Decals боја : PEENGIN decals, без decals , или обичај познат бренд decals ...

Trigon BE107 CNC алуминиев велосипед бар завършва бул барове 52g

57.60 -10 % BGN 52.00

Trigon BE107 CNC алуминиум легура лентата завршува бул барови Тежина : 52gLenght : 8.5 cm[Направен во Тајван]Меѓународниот Сертификат за Квалитет : ISO9001 / EQA / ANABЗа ОбјектотСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

Нов топ пълен въглеродни влакна под наем пътен волана интегриран лост и прът интегративен TT бар 400/420/440 мм

86.18 -5 % BGN 82.00

детали за производотцелосна карбонски влакна ПАТОТ Интегрирани handlebar & матичникалибар 28.6 mmМатични : 400*90 / 100 / 110 / 120mm420*90 / 100 / 110 / 120mm440*90 / 100 / 110 / 120mm (кога ќе ги нарачате,ве молиме да ми кажете која големина сакате)Ткаени : 3 Kбоја : црноцрвена / црна & зелена / црносиниТежина : 370g±15gПотекло : КинаПакет : Воздушното Перниче+ КартонГаранција : 2 ГодиниНиска цена за Висок квалитет

Широкото кормило седалка за велосипедни седалки на велосипедни седла кормило на седлото МТБ възглавница Asiento Bicicleta гъба меко кормило седло

BGN 18.18

Широк Велосипед Седиште Згусне Велосипед Седло Bicicleta Седиште Велосипедизам Седло MTB Перница Asiento Bicicleta Сунѓерот Мека Велосипедизам СедлоСпецификации : Карактеристики : Заоблени седиште дизајн Единствени воздухот се пропустливи се намали стресот на чувствителните делови Разумен човековите дизајн Во пеколот пролет дизајн Удобност лизга отпорни на кожата Име на Производ : Широк Велосипед Седиште Материјал : челична рамка база и да се згусне мека пена Боја : Црна Димензии : 26 x 20cm / 10.23 x 7.87 инчен Забелешка : Бидејќи различни серии на производот, така што производот може да биде имаат логото, може да немате лого Пакет Тежина : 580(g) / 20.46(оз) Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 300(mm)*200(mm)*100(mm) / 11.81(во)*7.87(во)*3.94(во) Мало Пакување : не, Не Пакување Ние ќе се направи внимателно откривање пред испораката, како што е колку што тоа не влијае на производот нормална ве молиме овозможи некои мали пропустот, ние се надеваме на вашето разбирање и ќе не земе како наплата изговор, ви благодариме...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.