• Новинка
LTWHOME Value Pack of Carbon Filter, груба очистка и се пълнее накладки комплект е подходящ за Eheim Classic 2215/350 2616151

LTWHOME Value Pack of Carbon Filter, груба очистка и се пълнее накладки комплект е подходящ за Eheim Classic 2215/350 2616151

резултат:
BGN 35.98

Брой продукти
Налично


LTWHOME Вредност Пакет на Јаглероден Филтер, Груба Филтер и парична Казна Филтер Влошки
Поставено Соодветна за Eheim Класичен 2215 / 350 2616151
Големина на : 160 мм дијаметар. - Овој филтер влошки се сопствени дизајниран и произведен за Eheim Класичен 2215 / 350. - Обезбедува ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајни филтрација. - Иако не е оригиналниот Eheim на производот, но со висок квалитет. - Погоден за Eheim Класичен 2215 / 350.
Пакет се вклучуваат : 6 x Јаглероден филтер, 6 x Крупни филтер,12 x парична Казна филтер.
Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате !
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра, Африка зема
за 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе
реши тоа за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

Подробности

Размер:
Pack of 24
Тип:
Риба
търговска марка:
LTWHOME
силата на:
Няма
Напрежение:
None
Използването на:
Филтри И Аксесоари
Is_customized:
Yes
Тегло:
257.1g
Номер На Модела:
EM350AC06BC06FF12

Избор на купувачи

72W 108W 110-240 v Аквариум полупроводници, охладител за вода топъл/хладни за по-ниски от 60 см Аквариум морски танк коралов риф скариди резервоар

152.43 -5 % BGN 145.00

Опис На Производот : Модел 1 : Аквариум Потопол и КулерБоја : Покаже како на сликаТекст AC : 110240 VМоќност : 108 WОдговараат За Цевка : 12mm Внатре ДијаметарГолемина : Прибл...

ClearMax вътрешен филтър за аквариум филтър ниско ниво на водата за костенурки костенурка е влечуго аквариум RESUN CX200

22.22 -5 % BGN 21.00

Clear Max внатрешниот филтер за аквариум Ниско Ниво на Водата на филтерот за желка желка рептил риба резервоарот RESUN CX100 бесплатен превозотИме на производ : Ниско Ниво на Водата на ФилтеротКарактеристики : тоа е многу кои се користат во мали резервоарот за вода, тоа исто така може да се користи на високо ниво резервоарот за вода со својата ги зад себе...

помпа с Ротор колела игла, специална конструкция за шумовки протеин, морски източник на SP2

BGN 57.58

морските код Црвено Ѓаволот SP2 игла тркала пумпа идеја за Протеини Skimmer моќ : 13 W на воздухот : 400 L / Ч може да работи внатре или надвор вода venturi цевка вклучуваат CE EMC Rohs Сертификацијаимаме и 110v 60hz верзија и 220v 50 hz верзија пумпание ќе брод точниот пумпа зависи од вашата земја

Аквариум Смола Украса Моделиране Череп Аквариум Пълзящо Растение Паяк Гущер Скрие Пещера Къща Главата На Костите

21.07 -34 % BGN 14.00

Аквариум Смола Декорација Симулација Черепот Риба Резервоарот Рептил Spider Гуштер Кријат Пештерата Куќа Главата Коска"Опис : Сите зрна камен се врши со смола.Специјално направени со смола материјал кој поседува филтрација функција за аквариум.Животна срединапријателски производи.Погоден за сите видови на рептили животните се одгледуваат кутија декларација.Без лош мирис, исто така, може да се стави во риби резервоарот,резервоарот за вода.Големина : #1 12*13.5*10cm, #2 12*14*10cm, #3 12*12*16cm, #4 12*14*10cm.Пакетот вклучува : 1 x смола черепот."Нашите предности1...

Нов 1бр аквариумный Аквариум квадратна малка скарида Betta Тетра Рибно мрежа 3-10 6 размери G06 Drop ship

1.76 -43 % BGN 1.00

Врвен Квалитет на парична Казна пребивање Риба Мрежи за Аквариуми и Риба Тенкови Идеален за свежа / тропски и солена вода аквариуми Практична и издржлива дома користејќи производ Аквариум е добар помошник, чистење poo остатоци, заштита на квалитетот на водата Идеален за фаќање на ракчиња, мали риби во резервоарот добра алатка за одржување на аквариум квалитетот на водата Совршен прибор за вашите риби резервоарот Спецификација : Материјал : Пластични Големина : 3" 4" 5" 6" 8" 10" Safe парична казна пребивање риба мрежи достапни во 6 големина : 3" 4" 5" 6" 8"10" НетоГолемина(Lx W) : стан.7.5cmx7cm / 2.95"x2.76'Должина : стан.32cm / 12.60"3" Нето Големина(Lx W) : стан.10cmx8cm / 3.94"x3.15'Должина : стан.33cm / 12.99"4" Нето Големина(Lx W) : стан.12.5cmx11cm / 4.92"x4.33'Должина : стан.41cm / 16.14 и делови"5" Нето Големина(Lx W) : стан.15cmx12.5cm / 5.91"x4.92'Должина : стан.43cm / 16.93"6" Нето Големина(Lx W) : стан.19.5cmx15cm / 7.68"х5.91'Должина : стан.50.5 cm / 19.88"8" Нето Големина(Lx W) : стан.25.5cmx20.5cm / 10.04"x8.07'Должина : стан.56cm / 22.05"10" Боја : Зелена Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Въглероден двуокис CO2 монитор Аквариум Аквариум стъклена капка топка Проверка тестер нов H06

2.69 -26 % BGN 2.00

Опис : Одржување на соодветна Јаглерод Диоксид (CO2) нивоа во засадени аквариум е еден од најважните фактори за здравјето на засадени аквариум екосистем...

1 бр 15 W/25 W нагревателен прът нагревател мини-тип контрол на температурата нож костенурка разсад нагревателен прът аквариум изделия

17.58 -3 % BGN 17.00

1 парче 15w / 25w греење род грејач мини тип на контрола на температурата се држиме желка seedling греење род аквариум статииИме на производ : грејачОпис : моќ:15w / 25wлинија должина:140cmтемпературата опсег : 25 ℃ 28℃Ефект : Антикорозија експлозијадоказ, безбедно, заштеда на енергија, заштеда на енергија, интелигентни термостатИнструкции:Греење, род целосно се потопува во вода, приклучок во моќта може да се користи

Аквариум от неръждаема стомана притока на изтичане на Лилия водопроводна тръба canister filter набор от риба водата завод танк пейзаж 12/16 мм 16/22 мм тръба

14.75 -32 % BGN 10.00

Спецификација : Модел : Прилив Одлив Лили ВодоводМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПакетот вклучува : 1 X Приливот Лили водовод1 X Одлив Лили водоводДржач, четка(боја по случаен избор) треба да ги купите additonallyФункција : 1, 100% Бенд нов и висок квалитет.2, Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик, никогаш не рѓа, отпорни на киселина и алкално.3, што се Користи за аквариум вода на растенијата пејзаж резервоарот.4, Лесно чистење, подобро од чаша цевка.5, 13mm за 12 / 16mm вода цевка, 17mm за 16 / 22mm цевка за водаВажна Забелешка : 1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат...

sunsun Аквариум кислородна машина спирателен кран на аквариума кислород помпа аксесоари помпа спътник

1.76 -43 % BGN 1.00

Стоки Наслов : аквариум кислород машина стоп вентил Конектор Калибар : 4mm Функција : да се спречи backflow на вода материјал : пластика

1бр горещ Аквариум Аквариум пълзящо растение издънка гмуркане Pet кутия термометър, влагомер, с двойно предназначение

BGN 4.58

Технички Параметри Стилски изглед, мали и исклучителна силна морон може да adsorb било мазна површина Особено за аквариуми, фрижидери Температура опсег : 50 ℃ +70 ℃ Точност : ± 1 ℃ Оперативни амбиентална температура : 10 ℃ +50 ℃ Резолуција : 0.1 копчето батеријата (DC 1.5 v) LR44 ° C, а ° F Функција menu (мени) табела : Притиснете го копчето за 4 секунди за да го исклучите термометар Притиснете го копчето за да го вклучите термометар еднаш Инструкции : Отворете го капакот на батеријата, ставете ја батеријата правилно; Течни кристали H ℃ температура повисока од 70 ℃, на течни кристали L ℃ кога температурата е под 50 ℃.

истински Jebao RW-20 60W Морски аквариум Wave Maker за безжичен Master / Slave управление на помпа Tank wave maker

194.56 -6 % BGN 183.00

Производ карактеристики1, единствен систем за контрола, различни бран на владата и функција, основни може да се сретне на корисникот бранови;2, употреба на низок напон DC променлива фреквенција на пумпата, за да се осигура дека корисникот е лична безбедност;3, едноставна операција панел, реализација на комплексни динамичен seawater функција;4, на насоката на проток може да се прилагоди со потребата да се прилагоди на агол;5, широк напон на текст (50 / 60 Hz AC100~240 V), и може да се избегне влијанието на напонот на струја на бран одлуки.прашања кои имаат потреба од внимание1, со цел да се обезбеди производот перформанси, нема вода работи;2, кутијата за контрола на инсталацијата позиција, обрнете внимание за да водоотпорен, спречување на вода јавните во кутијата за контрола;3, инсталација на магнетното чак треба да се биде внимателен инсталација, најдобро по магнетни чак движи во билансот на резервоарот ѕид, плафон тесни, да се спречи оштетени резервоарот;4, не се професионалци, ве молиме да не ја отворите кутијата за контрола и адаптер, така што нема да се оштети;Модел : RW4Моќност : 10 WТекст : 24 VПроток : 4000 L / HГолемина : долго 8.6 cm дијаметар 6.1 cmБранова должина : 2.5 mКонтролор на напон замав приклучок должина : 1.75 МБез посебен трансформатор,Трансформатор plug интегрален типМодел : RW8Моќност : 24 WТекст : 24 VПроток : 8000 L / HГолемина : долго 11cm дијаметар 8cmБранова должина : 2.5 mКонтролор на напон замав приклучок должина : 1.75 МБез посебен трансформатор,Трансформатор plug интегрален типМодел : RW15Моќност : 40 WТекст : 24 VПроток : 13000 L / HГолемина : долго 13cm дијаметар 9.2 cmБранова должина : 2.5 mКонтролорот да трансформатор должина : 1.4 mТрансформатор да приклучок должина : 1.6 mОвој дел има посебна трансформатор.Модел : RW20Моќност : 60 WТекст : 60 WПроток : 20000 L / HГолемина : долго 13cm дијаметар 10cmБранова должина : 2.5 mКонтролорот да трансформатор должина : 1.4 mТрансформатор да приклучок должина : 1.6 mОвој дел има посебна трансформатор.Бран На Владата : W1 : Бран РежимRemoting на knob е потребно, кога работат на овој режим за да ја прилагодите бран обрасци меѓу еден или повеќе пумпи во исто време...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.