• Новинка
Нов 1бр аквариумный Аквариум квадратна малка скарида Betta Тетра Рибно мрежа 3-10 6 размери G06 Drop ship

Нов 1бр аквариумный Аквариум квадратна малка скарида Betta Тетра Рибно мрежа 3-10 6 размери G06 Drop ship

резултат:
BGN 1.76
BGN 1.00 -43 %

Брой продукти
Налично

Врвен Квалитет на парична Казна пребивање Риба Мрежи за Аквариуми и Риба Тенкови Идеален за свежа / тропски и солена вода аквариуми Практична и издржлива дома користејќи производ Аквариум е добар помошник, чистење poo остатоци, заштита на квалитетот на водата Идеален за фаќање на ракчиња, мали риби во резервоарот добра алатка за одржување на аквариум квалитетот на водата Совршен прибор за вашите риби резервоарот Спецификација : Материјал : Пластични Големина : 3" 4" 5" 6" 8" 10" Safe парична казна пребивање риба мрежи достапни во 6 големина : 3" 4" 5" 6" 8"10" Нето-Големина(Lx W) : стан.7.5cmx7cm/2.95"x2.76'Должина : стан.32cm/12.60"3" Нето Големина(Lx W) : стан.10cmx8cm/3.94"x3.15'Должина : стан.33cm/12.99"4" Нето Големина(Lx W) : стан.12.5cmx11cm/4.92"x4.33'Должина : стан.41cm/16.14 и делови"5" Нето Големина(Lx W) : стан.15cmx12.5cm/5.91"x4.92'Должина : стан.43cm/16.93"6" Нето Големина(Lx W) : стан.19.5cmx15cm/7.68"х5.91'Должина : стан.50.5 cm/19.88"8" Нето Големина(Lx W) : стан.25.5cmx20.5cm/10.04"x8.07'Должина : стан.56cm/22.05"10" Боја : Зелена Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Риба нето (Без мало пакет)

Подробности

Размер:
3 inch, 4 inch, 5 inch, 6 inch, 8 inch, 10 inch
търговска марка:
OOTDTY
Материал:
Пластмаса
Тип:
Риба

Избор на купувачи

1 бр смола костенурка плаващ остров костенурка изкачване на платформата за изкачване тераса костенурка тоник слънчево изгаряне кораб платформа голям

35.02 -6 % BGN 33.00

1 парче смола желка лебдечки остров желка качување платформа качување тераса желка тоник изгореници подвижна платформа големиИме на производ : Желка лебдечки островОпис : модел : големидимензии : Должина * ширина * дебелина 27*17*4cmПрименливи предмет : 15cm подолу на животните кои се користатМатеријал : СмолаИнструкции : Од резервоарот надвор од фиксна цилиндар во лебдечки остров на двата краја, така што тоа ќе не талкаат советрот, лебдечки остров може да биде покачена со нивото на водатаЗа пакување : Превозот : 1...

Смола Рим Квадрат Каменни Колони Аквариум Ландшафтен Дизайн Аквариум Декор Дву-Колони

5.49 -27 % BGN 4.00

Тип : Аквариум Уредување Смола Рим Квадратни Камени Столбови Материјал : Смола Боја : Сива боја (Како на сликата покажува) Големина : (Како слика ја покажува)(L*W*H)9*4*8cm / 3.54*1.57*3.15 инчи Безбедно и трајни производи за вашиот аквариум и риба резервоарот...

Горещи Продажба На Аквариум Изглед Към Планината Рок Пещера Дърво Пейзаж Смола Рокарий Декорация На Аквариум Украшение Декор

5.74 -13 % BGN 5.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Ова rockery е направен од polyresin и го прави возбудлива украс во секој аквариум...

истински Jebao RW-4 Marine Aquarium Wave Maker for Wireless Master/Slave Pump Control Tank wave maker безплатна доставка

97.28 -6 % BGN 91.00

Производ карактеристики1, единствен систем за контрола, различни бран на владата и функција, основни може да се сретне на корисникот бранови;2, употреба на низок напон DC променлива фреквенција на пумпата, за да се осигура дека корисникот е лична безбедност;3, едноставна операција панел, реализација на комплексни динамичен seawater функција;4, на насоката на проток може да се прилагоди со потребата да се прилагоди на агол;5, широк напон на текст (50 / 60 Hz AC100~240 V), и може да се избегне влијанието на напонот на струја на бран одлуки.прашања кои имаат потреба од внимание1, со цел да се обезбеди производот перформанси, нема вода работи;2, кутијата за контрола на инсталацијата позиција, обрнете внимание за да водоотпорен, спречување на вода јавните во кутијата за контрола;3, инсталација на магнетното чак треба да се биде внимателен инсталација, најдобро по магнетни чак движи во билансот на резервоарот ѕид, плафон тесни, да се спречи оштетени резервоарот;4, не се професионалци, ве молиме да не ја отворите кутијата за контрола и адаптер, така што нема да се оштети;Модел : RW4Моќност : 10 WТекст : 24 VПроток : 4000 L / HГолемина : долго 8.6 cm дијаметар 6.1 cmБранова должина : 2.5 mКонтролор на напон замав приклучок должина : 1.75 МБез посебен трансформатор,Трансформатор plug интегрален типМодел : RW8Моќност : 24 WТекст : 24 VПроток : 8000 L / HГолемина : долго 11cm дијаметар 8cmБранова должина : 2.5 mКонтролор на напон замав приклучок должина : 1.75 МБез посебен трансформатор,Трансформатор plug интегрален типМодел : RW15Моќност : 40 WТекст : 24 VПроток : 13000 L / HГолемина : долго 13cm дијаметар 9.2 cmБранова должина : 2.5 mКонтролорот да трансформатор должина : 1.4 mТрансформатор да приклучок должина : 1.6 mОвој дел има посебна трансформатор.Модел : RW20Моќност : 60 WТекст : 60 WПроток : 20000 L / HГолемина : долго 13cm дијаметар 10cmБранова должина : 2.5 mКонтролорот да трансформатор должина : 1.4 mТрансформатор да приклучок должина : 1.6 mОвој дел има посебна трансформатор.Бран На Владата : W1 : Бран РежимRemoting на knob е потребно, кога работат на овој режим за да ја прилагодите бран обрасци меѓу еден или повеќе пумпи во исто време...

ClearMax вътрешен филтър за аквариум филтър ниско ниво на водата за костенурки костенурка е влечуго аквариум RESUN CX200

22.22 -5 % BGN 21.00

Clear Max внатрешниот филтер за аквариум Ниско Ниво на Водата на филтерот за желка желка рептил риба резервоарот RESUN CX100 бесплатен превозотИме на производ : Ниско Ниво на Водата на ФилтеротКарактеристики : тоа е многу кои се користат во мали резервоарот за вода, тоа исто така може да се користи на високо ниво резервоарот за вода со својата ги зад себе...

Аквариумный брояч на мехурчета CO2 клапан-регулатор дифузор с една двойна глава H06

5.39 -26 % BGN 4.00

Опис : Материјал : Алуминиум Легура+ Акрилна Боја : Сребро Мал и компактен Лесно да се инсталира и да се замени Со невраќање функција за да се спречи backflow кога притисокот на промени Направени на тешки материјал за долгорочна употреба Големина : (L*W) 8*1.5 cm / 3.15"*0.59" (SingleШеф) 8.34*1.4 cm / 3.31"*0.55" (Dual Шеф) Нема Мало Пакети Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Въглероден двуокис CO2 монитор Аквариум Аквариум стъклена капка топка Проверка тестер нов H06

2.69 -26 % BGN 2.00

Опис : Одржување на соодветна Јаглерод Диоксид (CO2) нивоа во засадени аквариум е еден од најважните фактори за здравјето на засадени аквариум екосистем...

Аквариум от неръждаема стомана притока на изтичане на Лилия водопроводна тръба canister filter набор от риба водата завод танк пейзаж 12/16 мм 16/22 мм тръба

14.75 -32 % BGN 10.00

Спецификација : Модел : Прилив Одлив Лили ВодоводМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликПакетот вклучува : 1 X Приливот Лили водовод1 X Одлив Лили водоводДржач, четка(боја по случаен избор) треба да ги купите additonallyФункција : 1, 100% Бенд нов и висок квалитет.2, Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик, никогаш не рѓа, отпорни на киселина и алкално.3, што се Користи за аквариум вода на растенијата пејзаж резервоарот.4, Лесно чистење, подобро од чаша цевка.5, 13mm за 12 / 16mm вода цевка, 17mm за 16 / 22mm цевка за водаВажна Забелешка : 1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат...

1 бр 15 W/25 W нагревателен прът нагревател мини-тип контрол на температурата нож костенурка разсад нагревателен прът аквариум изделия

17.58 -3 % BGN 17.00

1 парче 15w / 25w греење род грејач мини тип на контрола на температурата се држиме желка seedling греење род аквариум статииИме на производ : грејачОпис : моќ:15w / 25wлинија должина:140cmтемпературата опсег : 25 ℃ 28℃Ефект : Антикорозија експлозијадоказ, безбедно, заштеда на енергија, заштеда на енергија, интелигентни термостатИнструкции:Греење, род целосно се потопува во вода, приклучок во моќта може да се користи

помпа с Ротор колела игла, специална конструкция за шумовки протеин, морски източник на SP2

BGN 57.58

морските код Црвено Ѓаволот SP2 игла тркала пумпа идеја за Протеини Skimmer моќ : 13 W на воздухот : 400 L / Ч може да работи внатре или надвор вода venturi цевка вклучуваат CE EMC Rohs Сертификацијаимаме и 110v 60hz верзија и 220v 50 hz верзија пумпание ќе брод точниот пумпа зависи од вашата земја

36 бр. / кор. Аквариума Co2 таблетки въглероден диоксид за аквариумного водни растения нажежен Аквариума CO2 дифузер с нестандартен дизайн пакет

12.29 -35 % BGN 8.00

Функција : 1, со Користење на формулата и технологија,100% Јаглерод диоксид таблета е слободна од toxin, pollutions и суспендирана материја.2, таблета ослободување на јаглерод диоксид полека во вода,снабдување со вода растенија право сума на јаглерод диоксид и не влијае на риба апсолутно.3, Слободен од toxn, pollutions и суспендирана материја.Внимание : 1, ве молиме имајте на ум дека овој таблет не ослободување на балон во вода...

Нов и евтин цветен led Аквариум светлина с дистанционно управление, потопяема аквариум jar globe лампи, осветление за декорация парти

BGN 3.18

Нови и Евтини шарени LED Fishbowl светлина со далечински управувач, потопна риба резервоарот тегла свет светилки за осветлување партија декорацииОваа светлина е alos водоотпорен дизајн ....

Светлинен ефект ярки Медуза за аквариум Aquarium басейн декоративна украса Z07 Drop Shipping

BGN 1.97

Неверојатно детални имитација лебди медуза Блескав ефект под actinic осветлување се Движи со Вода Струја во резервоарот Придава од страна на тенки невидливи линија и вшмукување чаша Безопасни за Сите Риби За двете и солена вода се Направи на меки силиконски Дијаметар : Прибл...

Ltwhome груби и фини филтриращи подложки са подходящи за Eheim 2617710 Pro 4 250, 250T, 350, 350T, 600 и Pro 4e 350

BGN 16.78

LTWHOME на Грубата и Фината Филтер Влошки Одговара за Eheim 2617710Про 4 250, 250 T, 350, 350 T, 600 и Про 4e 350 Сопствени дизајниран и произведен за Eheim 2617710 Про 4 250, 250 T, 350, 350 T, 600 и Про 4e 350...

1бр горещ Аквариум Аквариум пълзящо растение издънка гмуркане Pet кутия термометър, влагомер, с двойно предназначение

BGN 4.58

Технички Параметри Стилски изглед, мали и исклучителна силна морон може да adsorb било мазна површина Особено за аквариуми, фрижидери Температура опсег : 50 ℃ +70 ℃ Точност : ± 1 ℃ Оперативни амбиентална температура : 10 ℃ +50 ℃ Резолуција : 0.1 копчето батеријата (DC 1.5 v) LR44 ° C, а ° F Функција menu (мени) табела : Притиснете го копчето за 4 секунди за да го исклучите термометар Притиснете го копчето за да го вклучите термометар еднаш Инструкции : Отворете го капакот на батеријата, ставете ја батеријата правилно; Течни кристали H ℃ температура повисока од 70 ℃, на течни кристали L ℃ кога температурата е под 50 ℃.

1.55 М От Метал И Пластмаса Гъвкава Тръба За Пречистване На Тръби Инструмент Двойна Главоболие Четка За Аквариум, Филтърна Помпа Тръба Жълт / Бял

17.28 -25 % BGN 13.00

Спецификација : Боја : Жолта Боја / Бела Случаен ИзборМетална Четка Главата Големина : 6x3cm / 2.4"x1.2" (L*D) , 6x1.8cm / 2.4"x0.7" (L*D)Вкупна Должина : 155cm / 61"Нерѓосувачки Челик Четка : Раководител S18mm / Глава L 30 mmПакетот вклучува : 1 X Tude ЧеткаФункција : 1, Идеален за чистење со вода, пумпи, филтри, цевки, полнач и други тешко да се постигне места.2, Две најлон четки за долго нерѓосувачки челик флексибилни мозок, лесен за употреба.3, Две големина за чистење со четки, идеален за чистење цевки.4, Одлична за отстранување на алги од филтер е доза матични.5, Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик пролет што може слободно да се наведнат и не ќе стане форматот се издолжува.6, Двојно заврши долго четка, погоден за чистење Цевки и стаклени цевки со дијаметар во рок од 15~35mm.Важна Забелешка : 1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат...

72W 108W 110-240 v Аквариум полупроводници, охладител за вода топъл/хладни за по-ниски от 60 см Аквариум морски танк коралов риф скариди резервоар

152.43 -5 % BGN 145.00

Опис На Производот : Модел 1 : Аквариум Потопол и КулерБоја : Покаже како на сликаТекст AC : 110240 VМоќност : 108 WОдговараат За Цевка : 12mm Внатре ДијаметарГолемина : Прибл...

3 бр. / компл. Аквариум машинка за подстригване инструмент от неръждаема стомана с дълга дръжка, ножици за аквариум за водни растения почистване пинсети CT011

BGN 15.97

Функција100% Сосема нов и висок квалитетФалсификувани нерѓосувачки челик материјал се со одлична флексибилност и нема да е ' рѓосаноДинамиката загрижени дизајнОбезбедува лесен и удобен операцијаСо специјално дизајнирани деликатна клип крајотПогоден за садење мали или тенка вода на растенијатаСпецификацијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликДиректно Пинцети Должина : Околу 27cm (10.6 инчи)Криви Пинцети Должина : Околу 27cm (10.6 инчи)Криви Режа : Околу беа 25,5 см (10.0 инчи)Количина : 3 парчињаПакет содржина : 1 x Директно Пинцети1 x Крива Пинцети1 x Крива НожициПарцела ќе биде претежно се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена од Кина Пост.Тоа нормално се зема 3560 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските , локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи...

1 бр Аквариум за декорация на мост 14.7 см*4.9 см/5.79*1.93 павилион дърво Аквариум украшение декор

7.28 -31 % BGN 5.00

PA0006856Спецификација : Бренд новиМатеријал : СмолаБоја : Дрво бојаДимензии : cm 14.7*4.9 cm / 5.79"*1.93"Без какво било загадување на водни суштества и да ги оштетиЛесен за користење : за себе е чиста, не треба да се исчистат пред да се стави во аквариумотШироко користење на опсег : аквариум пејсаж, decktop decration, фотографија реквизити и така натамуПакет се вклучени : 1 x Аквариум Декорација МостAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

DC 12V 80W 5-6L / m Lift80m мембрана водна помпа самовсасывающий Бустерный помпа с автоматичен превключвател налягане JSLZ-80w

79.68 -18 % BGN 65.00

DC 12 V 80 W 56 L / m Lift80m Дијафрагмата Пумпа за Вода Автоpriming Бустер Пумпа со Притисок Автоматски Прекинувач JSLZ80w Пумпа Параметри : Напон : DC12 V Моќ : 80w Проток : 56 L / мин Работен притисок : 5~7kg(5bar) Дозволено средна температура : 070 centigrade Вшмукување лифт растојание : 1.5 м Лифт : 80m Пука Опсег : 7m Нето Тежина : 1kg Апликација : Градинарството Наводнување,Автомобил Мие,Аквариум и Пумпа за Детали : Подарок :DC Женски Plug 5.5 мм*2.1 mm Конектор1...

Мини-бесщеточный маслен водна помпа USB DC12V 5W водоустойчив потопяема фонтан, Аквариум циркулиращата 240л / ч асансьор 300см

18.13 -39 % BGN 11.00

Карактеристики : 1.Brushless, постојано магнетно rotor1 Brushless, постојано магнетно роторот.2 Супер долг работен век.3...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.