• Новинка
Филтър за груби пяна за AquaOne Aqua One AQUIS 1200/1250 и 1000/1050

Филтър за груби пяна за AquaOne Aqua One AQUIS 1200/1250 и 1000/1050

резултат:
BGN 22.38
BGN 22.00 -2 %

Брой продукти
Налично


Цврста Пена Филтер За Aqua One Аква Еден AQUIS
1200/1250 и 1000/1050
- Сопствени дизајниран и произведен за Aqua One Аква Еден AQUIS 1200/1250 и 1000/1050 Филтрација Системи. - Го подобрува биолошка филтрација. - Обезбедува ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајни филтрација. - Добар за слатководни и saltwater средини. - Иако не е оригиналниот Аква Еден пена, но со висок квалитет и направени со истите материјали спореди со вистински Аква Еден Пена.
2,6,12 компјутери цврста пена филтер подлога за вашата изберете, толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака. 2. Превозникот и Време на Испорака : - ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до. - Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена. Белешки : Ако не го примите објект за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас.Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може. 3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци доколку се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка и
нашата услуга. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме!
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

Подробности

Размер:
Pack of 2, Pack of 6, Pack of 12
Тип:
Риба
Тип Аквариуми:
Аквариуми
Тегло:
18g/pc
Номер На Модела:
A0120002 / 06 / 12
Материал:
Филтър за груби пяна
обем:
За AQUIS 1200/1250 и 1000/1050
Цвят:
Сини

Избор на купувачи

1.55 М От Метал И Пластмаса Гъвкава Тръба За Пречистване На Тръби Инструмент Двойна Главоболие Четка За Аквариум, Филтърна Помпа Тръба Жълт / Бял

17.28 -25 % BGN 13.00

Спецификација : Боја : Жолта Боја / Бела Случаен ИзборМетална Четка Главата Големина : 6x3cm / 2.4"x1.2" (L*D) , 6x1.8cm / 2.4"x0.7" (L*D)Вкупна Должина : 155cm / 61"Нерѓосувачки Челик Четка : Раководител S18mm / Глава L 30 mmПакетот вклучува : 1 X Tude ЧеткаФункција : 1, Идеален за чистење со вода, пумпи, филтри, цевки, полнач и други тешко да се постигне места.2, Две најлон четки за долго нерѓосувачки челик флексибилни мозок, лесен за употреба.3, Две големина за чистење со четки, идеален за чистење цевки.4, Одлична за отстранување на алги од филтер е доза матични.5, Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик пролет што може слободно да се наведнат и не ќе стане форматот се издолжува.6, Двојно заврши долго четка, погоден за чистење Цевки и стаклени цевки со дијаметар во рок од 15~35mm.Важна Забелешка : 1, Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат...

Аквариумный брояч на мехурчета CO2 клапан-регулатор дифузор с една двойна глава H06

5.39 -26 % BGN 4.00

Опис : Материјал : Алуминиум Легура+ Акрилна Боја : Сребро Мал и компактен Лесно да се инсталира и да се замени Со невраќање функција за да се спречи backflow кога притисокот на промени Направени на тешки материјал за долгорочна употреба Големина : (L*W) 8*1.5 cm / 3.15"*0.59" (SingleШеф) 8.34*1.4 cm / 3.31"*0.55" (Dual Шеф) Нема Мало Пакети Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

25 W/50 W/100 W Керамични топлинен излъчвател лампа светлина не е светлината се излъчва, за влечуги Костенурка за домашен любимец една квачка спад доставка

6.91 -13 % BGN 6.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет! Тоа може да не светло,ноќ, исто така може да го користите...

JEBO LIFETECH 3 In 1 Aquarium Water Pump 220V аквариумный помпа за аквариум рибки за потопяеми помпа Градински иползване на закрито rp помпа AP1300

BGN 24.35

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

1бр Керамична Аквариум скривалище крие отглеждане на пещерата подслон тръба 4. 8cmx1.5cm за резервоар резервоар за риба, скариди, хайвер

2.48 -60 % BGN 1.00

PA0007032Спецификација : Б ранд новиМатеријал : КерамичкиДимензии(прибл.) : 4.8cmx1.5cm / 1.89"x0.59"Боја : Како на слики прикажаниКоличина : 1 КомпјутерИдеален за опремување со свежа вода за аквариумиПогоден за : мала големина на риби и shrimps да се скрие од или се одгледуваатНадвор од одгледување време, популарно место за да се скрие од за shrimps или рибаПрироден животната средина за ракчиња да засолниште или да генерираат дизајн , можете да користите некои мали нишка да пакет на мов на производот претставува природата животната средина.Пакет Се Вклучени : 1 x Аквариум ОркестаротN ote : Аквариум Оркестарот само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник мерка документот.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

220V 5/8 W 4 в 1 Аквариум Аквариум, UV стерилизация филтър помпа за циркулация на водата UV стерилизатор увеличаване на въздух стерилизират лампа

90.08 -43 % BGN 51.00

ZH211201ZH211202 220 V 5 / 8 W 4 во 1 Риба Резервоарот Аквариум УВ Стерилизација Филтер Пумпата за Вода Циркулира УВ Sterilizer Воздух Зголемување Стерилизирате СветилкаСпецификација : Модел : Аквариум УВ Филтер SteriliserМатеријал : ABS ПластикаТекст AC : 220240 V , 50 HZJUP01 Спецификација : Аквариум УВ Пумпа моќ : 8 WУВ Sterilizer светлина моќ : 9wМакс проток : 800 L / HМакс Испорака Лифт : 0.6 mГолемина : 30.5x9.8*6.5 cmcmМоќ кабел должина : 1.5 МJUP02 Спецификација : Пумпа моќ : 5 WУВ светлина моќ : 5wМакс Проток : 500 L / HМакс Испорака Лифт : 0.4 mГолемина : 26.5*9.5 cmМоќ кабел должина : 1.5 мПакетот вклучува : 1 X УВ Филтер Steriliser1 X Доаѓа со мини приклучок адаптер според вашата земја.Функција : 1.Супер моќ, елиса дизајн.2.Целосен ефект на прочистена вода, длабоко алги, да се создаде квалитетна средина за вашите риби.3.Нивото на водата мора да биде повисока од онаа на мотор, да се избегне оштетување на моторот работи во празен од.4.Силна вшмукување и Штекер прилагодливи5.Со филтер памук коритото, можат подобро да се фиксна филтер памук, за да се постигне најдобар филтрирање ефект...

помпа с Ротор колела игла, специална конструкция за шумовки протеин, морски източник на SP2

BGN 57.58

морските код Црвено Ѓаволот SP2 игла тркала пумпа идеја за Протеини Skimmer моќ : 13 W на воздухот : 400 L / Ч може да работи внатре или надвор вода venturi цевка вклучуваат CE EMC Rohs Сертификацијаимаме и 110v 60hz верзија и 220v 50 hz верзија пумпание ќе брод точниот пумпа зависи од вашата земја

Аквариум Основата На Лампата Водоустойчив Мек Каучук Аквариум Осветление На Тел Титуляр За Т8 Аквариум Светлина Капачка Черен / Прозрачен C42

BGN 1.73

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите Овој тип на светилки база е погодна за T8 светилка...

истински Jebao RW-20 60W Морски аквариум Wave Maker за безжичен Master / Slave управление на помпа Tank wave maker

194.56 -6 % BGN 183.00

Производ карактеристики1, единствен систем за контрола, различни бран на владата и функција, основни може да се сретне на корисникот бранови;2, употреба на низок напон DC променлива фреквенција на пумпата, за да се осигура дека корисникот е лична безбедност;3, едноставна операција панел, реализација на комплексни динамичен seawater функција;4, на насоката на проток може да се прилагоди со потребата да се прилагоди на агол;5, широк напон на текст (50 / 60 Hz AC100~240 V), и може да се избегне влијанието на напонот на струја на бран одлуки.прашања кои имаат потреба од внимание1, со цел да се обезбеди производот перформанси, нема вода работи;2, кутијата за контрола на инсталацијата позиција, обрнете внимание за да водоотпорен, спречување на вода јавните во кутијата за контрола;3, инсталација на магнетното чак треба да се биде внимателен инсталација, најдобро по магнетни чак движи во билансот на резервоарот ѕид, плафон тесни, да се спречи оштетени резервоарот;4, не се професионалци, ве молиме да не ја отворите кутијата за контрола и адаптер, така што нема да се оштети;Модел : RW4Моќност : 10 WТекст : 24 VПроток : 4000 L / HГолемина : долго 8.6 cm дијаметар 6.1 cmБранова должина : 2.5 mКонтролор на напон замав приклучок должина : 1.75 МБез посебен трансформатор,Трансформатор plug интегрален типМодел : RW8Моќност : 24 WТекст : 24 VПроток : 8000 L / HГолемина : долго 11cm дијаметар 8cmБранова должина : 2.5 mКонтролор на напон замав приклучок должина : 1.75 МБез посебен трансформатор,Трансформатор plug интегрален типМодел : RW15Моќност : 40 WТекст : 24 VПроток : 13000 L / HГолемина : долго 13cm дијаметар 9.2 cmБранова должина : 2.5 mКонтролорот да трансформатор должина : 1.4 mТрансформатор да приклучок должина : 1.6 mОвој дел има посебна трансформатор.Модел : RW20Моќност : 60 WТекст : 60 WПроток : 20000 L / HГолемина : долго 13cm дијаметар 10cmБранова должина : 2.5 mКонтролорот да трансформатор должина : 1.4 mТрансформатор да приклучок должина : 1.6 mОвој дел има посебна трансформатор.Бран На Владата : W1 : Бран РежимRemoting на knob е потребно, кога работат на овој режим за да ја прилагодите бран обрасци меѓу еден или повеќе пумпи во исто време...

Мини-бесщеточный маслен водна помпа USB DC12V 5W водоустойчив потопяема фонтан, Аквариум циркулиращата 240л / ч асансьор 300см

18.13 -39 % BGN 11.00

Карактеристики : 1.Brushless, постојано магнетно rotor1 Brushless, постојано магнетно роторот.2 Супер долг работен век.3...

Смола Рим Квадрат Каменни Колони Аквариум Ландшафтен Дизайн Аквариум Декор Дву-Колони

5.49 -27 % BGN 4.00

Тип : Аквариум Уредување Смола Рим Квадратни Камени Столбови Материјал : Смола Боја : Сива боја (Како на сликата покажува) Големина : (Како слика ја покажува)(L*W*H)9*4*8cm / 3.54*1.57*3.15 инчи Безбедно и трајни производи за вашиот аквариум и риба резервоарот...

1 бр 15 W/25 W нагревателен прът нагревател мини-тип контрол на температурата нож костенурка разсад нагревателен прът аквариум изделия

17.58 -3 % BGN 17.00

1 парче 15w / 25w греење род грејач мини тип на контрола на температурата се држиме желка seedling греење род аквариум статииИме на производ : грејачОпис : моќ:15w / 25wлинија должина:140cmтемпературата опсег : 25 ℃ 28℃Ефект : Антикорозија експлозијадоказ, безбедно, заштеда на енергија, заштеда на енергија, интелигентни термостатИнструкции:Греење, род целосно се потопува во вода, приклучок во моќта може да се користи

Ултра безшумен потопяема помпа за аквариум сладководни морски голям поток от водна помпа за аквариум бомба LX-108 6500L/H безплатна доставка

113.28 -5 % BGN 108.00

Ултра тивок Потопна пумпа за аквариум слатководни морски голем проток на вода, пумпа за риба резервоарот бомба LX108 6500 L / H бесплатен превозотИме на производ : Потопна пумпаОпис : Влез : 220240 V / 50 / 60 HzМоќност : 85 ВатиДимензии : должина*широк*висина 16*7.5*11cmМатеријал : Пластични и нерѓосувачки челикF...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.