• Новинка
Top Selling Hot 2 in 1 LED Night Fishing Rod Съвет Clip on Fish Strike Bite Alarm Alert Light

Top Selling Hot 2 in 1 LED Night Fishing Rod Съвет Clip on Fish Strike Bite Alarm Alert Light

резултат:
BGN 2.26
BGN 2.00 -12 %

Брой продукти
Налично


Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во вашите "Wish List", Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа". Ви благодарам многу!!! ^-^
Море Крупни Риболов LED Род Совет Ноќ Светлина Штрајк Сигнализација Сјај Држи Залак Аларм за Висока технологија електронски интелигенција трепкачки светла
Вовед
А се Заклучува автоматски по моќта, да ги отстраните автоматски напојување-исклучување, нема потреба да ја отстраните батеријата.
Б Висока осветленост на екранот, видлив од 100 метри.
C Два вида на светлина, боја, разликата помеѓу државата и да чекаат за риба залак држава.(Зелено - Црвена)
D Адаптивни quiescent државата и трепка зелено полека да се покаже на локацијата на риболов прачка. Зелено светло долго време на мирување, еден наплив на времето на мирување може да достигне повеќе од 1000 часа, три флеш
може да достигне повеќе од 300 часа.
E High-tech прецизност откривање, навремена флеш црвено кога риба залак, риби и не пропуштајте ниту една можност.
Инсталација и Употреба
Smart потсетник над Олабави го прекинувачот за заклучување (спротивно од стрелките на часовникот насока на стрелките на часовникот е лабава е точна).
Бидете внимателни да не да ги искривуваат гума нежно притиснете надолу се рамни на предната страна на алармот инсталација род (во зависност од дебелината на род правилно да се прилагоди на позицијата) и потоа ги заостри заклучување се додека зелено светло, можете нормално да го користите. Постојат риболовците ги одразуваат аларм senselessly, ве молиме да се прилагоди на затегнување на база на шишиња и да се обиде уште цврсто зезнав чувствителност повеќе чувствителни! (Не грижете се, кога ќе го заклучите за безбедно при фрлање пол да се ослободи од овој производ.)
Пакет се вклучени :
1x риболов алармот
1x риболов алармот го замени база
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.

Подробности

Номер На Модела:
Аларма Ухапване Fihsing
Позиция:
Река, Поток, Езеро
Твърдост:
Труден
Категория:
Аларма Ухапване Fihsing
Материал:
Пластмаса
Горна Диаметър:
Както показват снимките

Избор на купувачи

Джери 3 см пъстърва размер на риболовни примамки твърди примамки вилици речна пъстърва за риболов на воблер плаващ воблер светещи UV цвят

BGN 8.00

Џери 3cm пастрмка областа на риболов мами тешко мамка приклучоци езерото риболов на пастрмка wobbler лебди crankbait блескав UV боиAnswer : ___________________________ Note : * Ние нудиме на превозот опции на Aliexpress Стандард на Превозот и други изразат испорака; ве молиме да се стави сите елементи во една цел, тогаш вие само треба да се обрне на еден превозот цена, трошоците за превозот се со различни земји...

Yumoshi Reel Fishing Metal Coil Line Wheel SK2000-7000 series 13+1BB Spinning Reels Best Saltwater Beach Boat Rock Lure Sea

BGN 47.98

Детали за производот Бренд : YUMOSHI име на Производ : Риболов ролна Модел Бр : SK20007000 Топката имајќи : 13+1 BB Cid : 5.5 : 1 / 5.2 : 1 Модел Топката Имајќи Cid Тежина Max повлечете Линија капацитет(mm / m) SK2000 13+1 BB 5.5 : 1 240 G 7 KG 0.18 / 235 0.20 / 195 0.25 / 120 SK3000 13+1 BB 5.5 : 1 255 G 7 KG 0.18 / 285 0.20 / 230 0.25 / 150 SK4000 13+1 BB 5.2 : 1 290 G 9 KG 0.25 / 215 0.30 / 150 0.35 / 110 SK5000 13+1 BB 5.2 : 1 300 G 9 KG 0.35 / 175 0.35 / 130 0.40 / 100 SK6000 13+1 BB 5.2 : 1 390 G 12 KG 0.35 / 195 0.40 / 150 0.50 / 95 SK7000 13+1 BB 5.2 : 1 400 G 13 KG 0.45 / 140 0.50 / 115 0.60 / 80 Производ СликаЗа YUMOSHIYUMOSHI се наоѓа во Cixi,Жеџијанг.Ние сме професионален риболов ролна развој,manfacturing,продажба и сервис на современите претпријатија.Имаме spining ролна,baitcasting ролна,тапан ролна,и др,вкупно повеќе од 50 серија на производи,сме го направиле со високо реноме во Кина и на широко распространета пофалби.Сега се надеваме дека може да понуди подобра услуга за вас во Ali Express...

(Бог стил) с 15 кг От неръждаема стомана Риба устните прихващане с Тежести, риба задейства съединителя, Риболов устните сцепление

BGN 38.40

15 KG Нерѓосувачки Челик пролет скала риба предизвика зафат Риболов Усна ЗафатНаправени од морски одделение од нерѓосувачки челик;На rubbrized зафат ви дава цврста се сфати;главната цевка содржи прецизност скала;Нема't прекине во saltwater и ќе преживее години на тешко употреба;Главната цевка е дозволено да се вртат во внатрешноста на стапица цевкадодека скала пролет делува како шок апсорбер;Доаѓа со извиткани lanyard;Тежина капацитет : 15 KG

2018 AOCLU нова стръв воблери 120 mm 23 г подвесная твърда стръв лещанка коляно риболовна стръв куки VMC 6 цвята принадлежности

12.43 -28 % BGN 9.00

7971321862648685 ТОПЛА ПРОДАЖБА парче парче парче парче парче парче Функција : VMC Куки; Големата Вода Отпорност на Resistence Рамна Површина Прстени За Подобрување На Тест ТежинаСуровини Од Јапонија Што Организмот Чиста ЈасноТелото Запечатен Со Ултразвучно испитување; Нема Вода Во По Време на УпотребаСребрена Ласерски Хартија ВнатреДолжина на : 120mm (со исклучок на лигавче)Тежина : 23gДлабочина : 02.5 mАкција : СуспендирањеБоја : 6 боиКуки : VMC6 бои за вашиот избор

Нов NOEBY Риболовна Чанта 23x18x8 cm водоустойчив открит раница многофункционален поясная чанта Bolsa Pesca риболовни принадлежности чанта

63.90 -48 % BGN 33.00

Нови NOEBY Риболов Торба 23x18x8cm Водоотпорен Отворен Bagpack Мултифункционален Половината Торба Bolsa Pesca Риболов Справи со ТорбаКарактеристики : 1 Бренд Име : NOEBY2 Слоја : ДвеСлој3 Материјал : Платно4 Користете : Риболов алатка торба, Риболов ранец,5 Со Решетката или Не : Не6...

HENGJIA 30pcs 4CM 7G Metal ВИБ Blade hard fishing lures pike Bass Walleye Crappie wobble fishing baits isca pesca риболовни принадлежности

31.62 -15 % BGN 27.00

Бои : КАКО на Сликата Бои се случајно назначени,но ние обично испратите со мешани бои.Тежина : 7 GДолжина : 4 CMНуркање длабочина : Топ ВодаКука : висок јаглероден челик кукаПакување : Едноставен opp вреќа пакет тие се создаде животкако пливање на дејствија во вода!непречено и брзо нуркачка акцијасветли бои за да привлечат големи риби!3 D очи се направи една моќна алатка за фаќањеПакет и Брод документот1.Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти барања е, исто така, земени во предвид.2.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPSот,DHL,FENEX или ТНТ...

HXY PCS (200 100 50) размер (000-6) Германия snap-a въртящи риболовни принадлежности за риболов кука конектор валцувани панти

5.41 -8 % BGN 5.00

Нашата компанија главно се произведува и продава риболов справи со додатоци на Hu Xin Yi , вклучувајќи swivels, snap куки ,вртливата и предвремени куки, плови седишта, доведе парче седишта и гумена тапа итн...

1бр 11.5 см 10.98 г твърд лещанка риболовни примамки воблер щука, шаран и пъстърва, костур crappie сом риболовни примамки pesca риболовни принадлежности

5.70 -30 % BGN 4.00

minnow риболов мамиLenght : 11.5 cmТежина : 10.98 g / еез(може да има мала разлика со реалната тежина)Количина : 1pcsКуки : 6#висока јаглероден челик кукитебои : како на сликата1 : бои се испраќаат случајно,обично ние испрати ги со мешани бои2 : куките се многу остри ,pls да се биде внимателен.3 : тие се создаде животкако пливање на дејствија во вода!непречено и брзо нуркачка акцијасветли бои и 3 D очи да се направи тоамоќен за да привлечат големи риби!Пакет и Испорака1 Free Превозот! Обично,Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван chian пост воздух mail кој, вообичаено, пристигнуваат во рок од 1545days откако беше објавено .понекогаш за царинска или времето проблем .тоа ќе биде одложен неколку дена...

60шт Нахлыст риболов линия 15 см / 20 см/25СМ с покритие от неръждаема стомана подвижен завъртането Vislijn ракита линия Пече Безплатна доставка

15.17 -41 % BGN 9.00

Добредојдовте на SMART РИБОЛОВ СПРАВИ ПРОДАВНИЦА, Ако сте заинтересирани во други предмети, ве молиме кликнете тука : СРЕЌЕН ШОПИНГ ~~~60pcs Летаат Риболов Линија 15cm / 20cm / 25cm Со Нерѓосувачки Челик Возен Swivels Vislijn Плетенка Линија Peche Бесплатен ПревозотКарактеристики : 1...

HENGJIA Multicolor Fishing Lure 17g 65mm Sinking Wobbler ВИБ Hard Artificial Баит Vibration Variable Depth Ice Fishing Tackle

4.80 -58 % BGN 2.00

Количина : 1pc Должина : 65mm Тежина : 17g Боја : 5 Бои Работи Длабочина : ПроменливаФактури Класичен Lipless Дизајн Избалансиран Дизајн ТонеЗа нас, и Ние сме една од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина...

дълбочина на широк плувен риболовни статии стръв 14. 5cm12. 7g стръв бионический миноу 5 цвята стръв 3 кука 6 тилапия стръв Безплатна доставка

13.70 -5 % BGN 13.00

Должина : 14.5 CMТежина : 12.7 GКуки : 6 # кука зајакнување на надградбаматеријал : пластикаПакување : Пакување : OPP вреќа Очи : 3 DПогоден вода : горна, среднаЦелни видови : Culter , море бас , слатководни бас , blackfish , pomfret , tilapia, паушален риба , dace, платика .

JITAI от неръждаема стомана, изработени на CNC пълен метален корпус от алуминиева сплав Innerchangeable Fly Fishing сонда / колело 40 / 50 / 60

57.57 -46 % BGN 31.00

Карактеристики : Летаат риболов ролна се направени од не ' рѓосувачки челик и алуминиум легура компоненти, цврсти и издржливи...

8 см, 6 г 12 бр./лот лещанка стръв изкуствени кука риболовни примамки риболовни куки твърда стръв сладководни рибарски принадлежности 6 цвята (MI035)

22.08 -23 % BGN 17.00

НОВА ПРОДАВНИЦА ОТВОРАЊЕ!ПОВЕЌЕ ПОПУСТ!ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ!Опис на производот Големина : MI035 8cm 6g Материјал : ABS Пластика Боја : 6 Бои како Квалитет на слика : 12 Pcs / многу Кука : 6#Висока Јаглероден Челик Treble Кука Пакет : Opp ВреќаПроизвод Слики

1pcs Minnow Crankbait Hard Баит Стегнат Wobble Slow Floating Jerkbait High Quality ABS Model 5.5 g 8см Fishing Lure

2.26 -56 % BGN 1.00

1 PCS Minnow Crankbait Тешко Мамка Тесни Wobble Бавно Пливаат Jerkbait Високо Квалитетна ABS Модел 5.5 g 8cm Риболов Намамат Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

1 бр. 0.1~0.3 m езеро река риболовна стръв за Шаран, риболовни примамки 10 4g/4.5 см стръв твърд риболовна стръв на куката кривошипная стръв дълбочина на потапяне

BGN 1.97

1 Pcs 0.1~0.3 m Езеро Реката Риболов Намамат Крап Риболов Мамки 10# 4g / 4.5 cm Мамки Тешко Риболов Намамат Кука Чудак Мамка за Нуркање Длабочина на Боја : 6 бои Нуркање : 0.1 m 0.3 m Должина : 4.5 cm Производ Материјал : ABS пластика Тежина : 4g Очи : 3 D bionic очи Кука Модел : 10 # Пакување : торба на натоварена

Sleevelet Висока Еластичност На Риболов, Колоездене, Шофиране Спорт На Открито Слънцезащитно Устройство Uvioresistant Oversleeve

BGN 4.64

Sleevelet Висока Еластичност На Риболов, Велосипедизам Возење На Отворено Спортски Сонце Заштитни Уред Uvioresistant OversleeveГолемина : Рака Мерка Должина : 37cm До Ширина : 11cm Надолу Ширина : 8.5 cm СТЕГАЊЕ ПРИЛАГОДЛИВИОпис : Супер Висок УВ Отпорни Сооднос да се заштитат од ув,Направени од Високо Еластична Млеко Свила(TACTEL Најлон и LYCRA),квалитет,меки се чувствуваат,добра пропустливост на воздух,Високо еластична сила функција,Не е лесно да се слајд,унисекс употреба...

Многофункционален Риболовен Плоскогубец Кука За Отстраняване На Въдица, Нож Сизър Принадлежности Инструмент Pesca Carp Fishing Accessories Fishing Grip

2.43 -18 % BGN 2.00

Метални+Пластика Риболов Клешти Кука Смена Риболов Линија Машина Режа АлаткаМетални+Пластика Риболов Линија Машина Режа Риболов Клешти Кука Смена АлаткаСпецификација : Материјал : не ' рѓосувачки челик 2 CR13Се справи со : ABS пластика рачкаБоја : ЦрнаДолжина : 11cm / 4.33"Тежина : 22gФункција : Може да се користи да се намали на риболов линија или сакате да се намали работи1 x Риболов Линија Машина1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.