• Новинка
Метална ляво или дясно Baitcasting Reel 12BB High Speed 6.3:1 Баит Casting Reel Fishing магнитна спирачка 2000 Water Drop Reel Fishing

Метална ляво или дясно Baitcasting Reel 12BB High Speed 6.3:1 Баит Casting Reel Fishing магнитна спирачка 2000 Water Drop Reel Fishing

резултат:
BGN 57.09
BGN 46.00 -19 %

Брой продукти
Налично


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
започнете Карактеристики : 1,Оваа година на нови производи. 2,Факултативна различни спецификации, постојат голем број на производи. 3, Висок квалитет, избор на материјали. 4, Погоден за сите видови на риболов прачка, лесно да се избере. 5, идеален подарок за риболов ентузијасти Спецификација: Тип Брзина на односот на телесната Тежина Левата Рачка 6.3 : 1 220g Право се Справи 6.3 : 1 220g Шопинг белешки А Ние гарантираме 100% автентични производ слики. Б. default mail Кина Пост. В. Пратки во најбрзо време. Г. обезбедување на Квалитет на производи кои се квалификувани. Време на испорака Кина Post DHL ТНТ EMS - - - - - - 60-120 дена 5-7 дена 5-7 дена 7-25 дена Шопинг процес Пребарувате Успешна Испорака Потврди приемот со Оглед 5 ѕвезди / платниот Налог ^ / ^ Советодавни Измените на Превозот Не се задоволни,се врати, се Врати Процес answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија ,TT.Сите majoy кредитни картички се прифаќаат. Преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Врати процесот на ВРАЌАЊЕ РАЗМЕНА / Sumbit онлајн апликација / - / Согласност да Не се придржува кон враќање правила се врати правила / Трговец се согласува Трговец не се согласува / Купувачот се врати Платформа / интервенција УСПЕХ / ^ Бизнис Купувачот ^ responsbility responsbility ^ / ^ Купувачот се врати Неуспех ^-/ најчесто поставувани ПРАШАЊА Драг пријател : ви Благодариме за вас шопинг за нас. Ние ќе го организира пратка во рок од 3 дена по испративме на вашата исплата и потоа ве информираме следење на број. можете да ги пратите на : 17track или flytexpress парцела ќе се доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата. Ние ќе целосна наплата или reship ако сè уште не може да ја примаат во рок од 80 дена. Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред да се отвори спорот. Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по-продажба на услуги. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница. : ) Со Почит. Ве молиме давање 5 ѕвезди во согласност Со Опис * * * * * 5 Ѕвезда Услуга Став * * * * * 5 Ѕвезда Испорака Брзина * * * * * 5 Ѕвезда - Со вашата поддршка.Ние ќе направиме подобро! -
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Подробности

Брой Лагери:
11
Капацитет Катышкы:
Друго
Вид Риболовни Макари:
Макара Baitcast
Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Скала Fshing,Океанская Плажната Риболов, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
Тип Примамки:
Фалшива Примамка
Начин На Улов На Риба:
Заброс Примамки
Номер На Модела:
DL075
търговска марка:
юмоши
Тип:
DL075
Позиция:
Океана с лодка, риболов в океана рок-Риболов, океански плаж, риболов, езеро, река
Тип Примамки:
Фалшива Примамка
Тегло:
220g
Натоварване:
12 + 1 лагера
Номер На Модела:
2500
Посоката на дръжката:
Лявата ръка, на дясната ръка
Тип вьюрка риби:
Макара за просмукване на вода
Произход:
Китай
Ако сте закупили нашият продукт:
Моля, не забравяйте да се получи купон

Избор на купувачи

Жично дупка 200 м екстремна супер силна найлон риболов линия Япония здрава Моноволоконная морски риболов линия всички размери, 4 цвята от 1.0 до 8.0

6.82 -27 % BGN 5.00

Број на модел : 200 M Најлон ЛинијаОблик : НивоПловни Карактеристики : Ниво На ЛинијаМатеријали : НајлонБоја : Зелена : Seawater линија, s uitable за морски риболов.Розова : Општи линија, погоден за сите риболов.Сина : Свежа вода линија, погодни за свежа вода за фрлање .Бела : G eneral линија, погоден за сите риболов.Линија Број : 1.08.0Сила : 2.3116.04 KGДијаметар : 0.165 0.467 MMКарактеристики : 1...

Преносим Рыбоискатель сонар fishfinder аларма сензор здрава 0.7-100м риболов fishfinder

92.74 -11 % BGN 83.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^2017 Преносни Риба Пронаоѓач Sonar Sounder Аларм Трансдуцерот Fishfinder 0.7100 риболов Ехо SounderСпецификација На Производот : 1) Дисплеј : 2инчен TN / АНТИУВ LCD2) Светлото : Зелена LED3) Капацитет Длабочина : 130 метри (40 м)4) Безжични Sonar : 90 степени зрак агол во 125 Khz5) Безжични Оперативен Опсег : на 400 метри (120 m)6) Напојување : 4 x AAA алкална батерија7) Батерија Сензор Безжична reauirement : а заменливи CR2032 батеријата8) отпорност на Вода : НИВО 4(спрејводадоказ)9) покажува длабочината на водата, локацијата на риба, и трева позадина & rock10) Корисникотизбор на чувствителност, длабочина единици, како и риба поставување на алармот11) Безжичен Сензор може да се затвори, кога тоа е надвор од водата12) Температурата на работа : 14 ° F до 122 ° F (10 ° C 50 ° C)Пакетот вклучува : Риба пронаоѓач sonar * 1pcsБезжична sonar сензор * 1pcsАнтена * 1pcsПрирачник * 1pcsCRдо 2032 батеријата * 1pcs За Испорака1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

Goture 6pcs тралене сепия за стръв за Риболов на стръв воблер изкуствена примамка с 3D очите риболов кука 40 г/23 см за тралене Риболов

53.84 -48 % BGN 28.00

Основни информации : Должина : околу 140mm (брада не се вклучени )Тежина : околу 40gГолемина на јадица : #1 / 0Matirial на куки : Остар и Висока Пенетрација КукитеПримена : Кастинг или КонтролаБоја : 9 бои, ќе испрати 6 различни бои, ако нема посебно барање.Карактеристики : 1...

15 см./11 г риболовни принадлежности червей 5шт Esfishing стръв мека Дивата нож пластмасова стръв шаран, риболовни принадлежности, стръв Pesca

6.08 -34 % BGN 4.00

5pcs Риболов Намамат Диви Стап Црв Вештачки Мека Мамки​Риболов намамат должина : 15.5 cmРиболов намамат тежина : 11g / парчеРиболов намамат количина : 5pcsДобредојдовте на ESFISHING online продавница, Ние сме професионални sofe намамат производителот, ние имаме повеќе од 10years Мека намамат искуство за Глобална...

Горещи продажба Bubble Carp Fishing Floats Set Fishing Light Stick Floats Mix Size Color 10шт 2017

4.74 -37 % BGN 3.00

10 Pcs Меур Крап Риболов Лебди Поставите Шамандура Плувка Риболов Светлина да се Држи Лебди Микс Големина Боја Опис : Материјал : Пена Боја : Како на сликата покаже Големина : 13.5 cm / 11.5 cm / 14.5 cm x 5 / 15cm x 2 / 16cm Пакетот Вклучува : 1 buc Риболов Лебди Поставување 100% Сосема Нов и висок квалитет Забелешка : 1...

HENGJIA твърда пластмаса лещанка риболовни примамки, воблери, изкуствени пъстърва, сом воблери pesca примамки плува 11 см, 13,4 г 4куки

2.50 -20 % BGN 2.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид.Стил : Minnow Риболов мамиБоја : 10 боиМатеријал : ABS ПластикаОбјектот должина : 11cmОбјектот тежина : 13.4 gКука : 4#висока јаглероден челик кукитеПакетот вклучува : 1pc НамаматКарактеристики : 1.Куките се многу остри и силни.2 : да се Создаде lifelike пливање на дејствија во вода3.Светли бои и 3 D очите е повеќе привлечна.4.Висока јачина е тешко да падне.Пакет Листата : 1pc* Риболов НамаматПакет и Испорака1.Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти барања е, исто така, земени во предвид.2.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPSот,DHL,FENEX или ТНТ...

HENGJIA 10шт 10см 14г 4куки твърда пластмаса гмуркане пъстърва, сом риболовни примамки, воблери, изкуствени воблери pesca swimbaits

19.38 -28 % BGN 14.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид.Стил : Crankbaits Риболов мамиБоја : 10 боиМатеријал : ABS ПластикаОбјектот должина : 10cmОбјектот тежина : 14gКука : 4# КукитеДинг Длабочина : 1.02.5 MПакетот вклучува : 10pcs МамиКарактеристики : 1.Куките се многу остри и силни.2 : да се Создаде lifelike пливање на дејствија во вода3.Светли бои и 3 D очите е повеќе привлечна.4.Висока јачина е тешко да падне.Пакет Листата : 10 PCS * Риболов МамиПакет и Испорака1 Free Превозот! Обично,Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван chian пост воздух mail кој, вообичаено, пристигнуваат во рок од 1545days откако беше објавено .понекогаш за царинска или времето проблем .тоа ќе биде одложен неколку дена...

Професионални риболовни сигнал хапка аудио визуални сигнали за въдици линия принадлежности инструмент буфер на рибарската аларма

5.20 -23 % BGN 4.00

Професионална Риболов Сигнали Залак АудиоВизуелните Сигнали за Риболов Прачка Линија се Справи со Алатка Бафер Бафер Риболов Аларм Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Звуксветло за аларм уред Преносни и лесно да се инсталира На надворешниот слој, запечатени без болт, е составена од цврсти и издржливи ABS Употребливи со различни видови на прачка во различни терени и временската заштеда на Енергија...

5 бр./компл. 6.5 см 13 г Floathing стръв Topwater Popper риболовна стръв твърда стръв пластмасови риболовни принадлежности Crankbait 5 цвята стръв ST-359

12.69 -21 % BGN 10.00

4490886524194732 5 Pcs / set 6.5 см 13g Floathing Намамат Topwater Попер Риболов Намамат Тешко Мамка Пластични Риболов Справи Crankbait 5 Бои Мами ST359 Боја : 5 бои Должина : 6.5 CM Тежина : 13 G Нуркање длабочина : 1.22.8 m Куки : 6 # за да се подобри надградба на црна кука Пакување : OPP вреќа Пакување : 5 Pcs мешана боја / set1...

ГОРЕЩА РАЗПРОДАЖБА! 100 бр./лот 0.37 г 2cmFishing стръв меки примамки хляб червей за стръв ларва миризма биомиметический мек червей ларва изношенная фалшива примамка GJ10

6.22 -52 % BGN 3.00

100 Pcs / многу 0.37 g 2cm Fishing Намамат Мека Мами Леб Црв Мамка Копачка Мирис Biomimetic Мека Црв Maggot Носи Лажни Намамат GJ10 опис на производот : Должина : 2 cm Тежина : 0.37 g Количина : 100pcs / серија на Боја : 5 бои

56шт нов разход 8 модел риболовна стръв лещанка isca изкуствено качество на професионален воблер воблери шаран, риболовни принадлежности, pesca

63.68 -20 % BGN 51.00

Функција : количина : 56 парчиња создаваат животкако пливање на дејствија во вода Светли бои за да привлечат големи риби.Бас мамки во плитки вода...

Новият 40 бр./лот 3.5 g 5 g 7 g 10.5 г сферична олово корона кука малка риболовна стръв мека стръв за риболов

52.48 -45 % BGN 29.00

Детали за производот : Мамка форма : Производот категорија : олово главата кука Боја : боја Тежина : 3.5 g / 5g / 7g / 10.5 g Употреба објект : Основно сферични доведе главата кука, широко се користи, мека мамка црв речиси може да се користи колокација, едноставна операција...

Анти-Шалте Пчела Насекомо Предотвратяване На Риболов Маска На Кутията Лицето Защита На Шапка Чиста Камуфляжная Покриване На Нова

4.16 -28 % BGN 3.00

Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во Листата на Желби, Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа...

LINGYUE 67 бр. / лот риболовни примамки смесени лещанка / VIB/Попър / молив / кривошипная стръв и мека жаба на стръв високо качество на Шаран, риболовни принадлежности

108.00 -22 % BGN 84.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

4 бр./лот Trulinoya стръв прът каишка прът каишка прът вратовръзка за стягане на риболовни принадлежности, риболовни принадлежности, инструменти Pesca

18.35 -51 % BGN 9.00

4 ПАРЧИЊА / Многу Trulinoya Намамат Риболов Прачка Појас Род Рака Род Вратоврска Подвезици Риболовен Прибор за Риболов Справи со Алатки PescaПакет : 4pcs = 2 вреќиЗабелешка : ве Молиме да ни остават порака ако сакате специјална боја.Ви благодариме.

Lawaia Net Yellow Nylon Fishing Net with Lead Sinkers Throwing Hand Nylon Mesh Fishing Network Casting Usa Network Outdoor Tools

3.18 -6 % BGN 3.00

Lawaia НетоЖолта Најлон Нето Риболов со Доведе Sinkers Фрлање Рака Најлон Мрежа Риболов Мрежа Кастинг Сад Мрежа Отворено АлаткиКарактеристики : Бренд Име : LawaiaДијаметарот на секој риболов линија за 0.2 ммСтил : MonofilamentMesh големина : 1*1cmПрстен : Без ПрстенSinkers : Plumbum / Доведе SinkersПредности : Звук полесни од другите риболов нетоПотоне побрзо отколку други нето риболовТоа ќе ви помогне да фати повеќе риба

HiUmi 5PCS Minnow Crankbait Hard Баит 5colors Стегнат Wobble Slow Floating Jerkbait High Quality ABS Model 14 см 23g риболовна стръв

BGN 11.31

Опис на производот5 бои Lot10 Pcs,0.81 оз23g / парче,5.5"14cm / парче,Длабочина : 0.51.5 М,одговараат за двете морска вода и свежа вода за риболов.Секој риболов намамат Доаѓаат со 3 компјутери висока јаглероден челик остар жилет treble куки,невидливи за сите грабливи риби.Материјал : ПВЦ+Нерѓосувачки Челик,Светли бои за да привлечат големи риби.3 D Очи да Го Направи Моќен Фаќање Алатка,од не ' рѓосувачки челик топката внатре,да ги задржи balence на риболов ги наведуваш.Пакет се Вклучени : 5 различни бои на Мамки за Риболов Мами​

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.