• Новинка
1бр октопод коляно люлка сепия за стръв 14 сантиметър 40 грама за изкуствени 6 Цвят на твърд стръв, риба тон, морски риболов воблери фабрика инструменти чар

1бр октопод коляно люлка сепия за стръв 14 сантиметър 40 грама за изкуствени 6 Цвят на твърд стръв, риба тон, морски риболов воблери фабрика инструменти чар

резултат:
BGN 4.48
BGN 3.00 -33 %

Брой продукти
Налично


Спецификации :
Сите слики се направени во вид.
Стил : Голем октопод риболов мами
Боја : 6colors достапни
Материјал : ABS Пластика
Објектот должина : 14cm(не вклучува брада)
Објектот тежина : 40g
Кука : 1# висока јаглероден челик куките
Пакетот вклучува : 6pcs Мами
Карактеристики :
1 : остар treble куките
2 : 3 D lifelike очи
3 : Светли бои е повеќе привлечна.
4 : трајни ABS пластика
5 : Креирање lifelike пливање активности за proboke predetor да залак
6 : Погоден за различни видови на риби
Пакет Листата :
1pcs* Риболов Мами

Подробности

Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Плажната Риболов,Океанская Скала Fshing, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
търговска марка:
ХЭНЦЗЯ
Номер На Модела:
JIZ001
Цвят:
6 цвят
Размер:
14 см не включва брада
Тегло:
40 г
Използвайте риба:
риба тон

Избор на купувачи

1бр 3D очите мини олово риба 4.8 g 3.2 см метална стръв фалшиви примамки за Риболов на воблер кутия бионические примамки риболовни примамки с перо 8 куки

1.28 -22 % BGN 1.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

1200D Риболовна Чанта е многофункционална риболовна принадлежности чанта водоустойчива платно талия риболовна стръв чанта на рамото, риболовни аксесоари

43.41 -15 % BGN 37.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !Карактеристики : Силна материјал, издржлив и носатотпорни...

Високо Качество На Тръстиките Риболов На Плувка, Шаран И Шаран Предпочитан Flotteur Pesca Дата Яма Форма Плувки, Риболовни Аксесоари Инструменти Принадлежности

13.95 -14 % BGN 12.00

Висок Квалитет На Полињата За Риболов Плови Crucian&Крап Приоритетни Flotteur Pesca Датум Јама Форма Bobbers Риболов Додатоци Алатки TacklesКарактеристики : 1.Изработка на висок квалитет на полињата за материјал, датум јама форма, голема пловни, разумен во вода.2.Мазна и цврста интерфејс,издржливи во употреба.3.Suis за риболов во различни средини, особено за риболов Crucian&Крап.4.Висока цврстина, не е лесно да се скрши.5.Карбонски влакна лебдат нога,мала тежина себе, во голема мера се намали повлечете во вода.6.Лебдат опашката е насликана со флуоресцентна боја,го прави јасен сигнал дури и на долго растојание.Спецификации : Тип на производ : Риболов пловиМатеријал : ReedОбјектот demension : 1# : Item должина : 42cm / нога должина : 13cm / опашка должина : 20cm / тело должина : 9.0 cm / дијаметар : 9.2 mm / опашка дијаметар : 1.0 mm / нога дијаметар : 1.0 mm2# : Item должина : 42.5 cm / нога должина : 13cm / опашка должина : 20cm / тело должина : 9.5 cm / дијаметар : 9.4 mm / опашка дијаметар : 1.0 mm / нога дијаметар : 1.0 mm3# : Item должина : 43cm / нога должина : 13cm / опашка должина : 20cm / тело должина : 10см / дијаметар : 9.6 mm / опашка дијаметар : 1.0 mm / нога дијаметар : 1.0 mmОбјектот Тежина : 1.06 g (#1), 1.15 g (#2), 1.18 g ( #3).Вчитување Доведе Тежина : 1.92 g(#1), 2.17 g( #2 ), 2.31 g(#3).Пакет големина : apprx...

Nunatak SK005 Minnow Fishing Баит 1 бр 13 г 11 см дълбочина на потапяне 0,3-0,9 м изкуствена стръв за гмуркане на риболовен обзавеждане леярство примамки

13.28 -47 % BGN 7.00

Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов Мами,ве молимеПосетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

HiUmi 1бр твърда риболовна стръв стръв, примамка плътно колебание бавно плаващ 8.5 г 9.5 см с три куки Minow стръв на произволен цвят

BGN 1.70

Молив : многу интересна мамка, тоа ќе биде ставен во вода се движат наоколу, но Молив не заплисне, тоа само ќе направи бранува на површината на channeling...

Преносим Рыбоискатель сонар fishfinder аларма сензор здрава 0.7-100м риболов fishfinder

92.74 -11 % BGN 83.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^2017 Преносни Риба Пронаоѓач Sonar Sounder Аларм Трансдуцерот Fishfinder 0.7100 риболов Ехо SounderСпецификација На Производот : 1) Дисплеј : 2инчен TN / АНТИУВ LCD2) Светлото : Зелена LED3) Капацитет Длабочина : 130 метри (40 м)4) Безжични Sonar : 90 степени зрак агол во 125 Khz5) Безжични Оперативен Опсег : на 400 метри (120 m)6) Напојување : 4 x AAA алкална батерија7) Батерија Сензор Безжична reauirement : а заменливи CR2032 батеријата8) отпорност на Вода : НИВО 4(спрејводадоказ)9) покажува длабочината на водата, локацијата на риба, и трева позадина & rock10) Корисникотизбор на чувствителност, длабочина единици, како и риба поставување на алармот11) Безжичен Сензор може да се затвори, кога тоа е надвор од водата12) Температурата на работа : 14 ° F до 122 ° F (10 ° C 50 ° C)Пакетот вклучува : Риба пронаоѓач sonar * 1pcsБезжична sonar сензор * 1pcsАнтена * 1pcsПрирачник * 1pcsCRдо 2032 батеријата * 1pcs За Испорака1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

Гореща Разпродажба 500 Броя Много Въглеродна Стомана Риболов Кука Риболовни Куки Риболовни Куки С Дупка, Риболовни Принадлежности, Кутия 2017

7.38 -32 % BGN 5.00

Јаглероден Челик Риболов Кука Fishhooks Риболов Куки Со Дупка Риболов Справи Кутија Новиоколу 500pcs риболов куки во различни големина од 3# до 12#.Супер посочи и издржливи, тој е направен од висок квалитет на јаглероден челик.Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов.Спецификации : Количина : прибл 500pcsМатеријал : Висок јаглероден челикПакет големина : Прибл...

6шт NOEBY риболовни примамки 7.5 / 8.5 см 4/5. 5 г Isca De Pesca Peche Leurre Dur Souples Wobler Na Ryby мека стръв SW5019S

11.68 -49 % BGN 6.00

6pcs NOEBY Риболов Мами 7.5 / 8.5 cm 4 / 5.5 g Isca Де Pesca Peche Leurre Dur Souples Wobler Na Ryby Мека Мамка SW5019 SСпецификација : 1.Тежина : 4 / 5.5 g 2.Должина : 7.5 / 8.5 cm 3.Боја : 10 бои се на располагање 4.Облик : Еден Tail 5.Се користи во сол и свежа вода 6.Пакет : 6pcs / торба Функција : со Користење на високоодделение за животната средина материјал, Тформа завртка телото сопствени голема мекост...

56шт нов разход 8 модел риболовна стръв лещанка isca изкуствено качество на професионален воблер воблери шаран, риболовни принадлежности, pesca

63.68 -20 % BGN 51.00

Функција : количина : 56 парчиња создаваат животкако пливање на дејствија во вода Светли бои за да привлечат големи риби.Бас мамки во плитки вода...

Встречная найлон риболов линия linha monofilamento Monofilament Custom Макара 500 М Nylon Fish Line Vsdraad fluorocarbon FA-261

15.20 -28 % BGN 11.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Контра Најлон Риболов Линија linha monofilamento Monofilament Обичај Гајтанот 500 M Најлон Риба Линија Vsdraad fluorocarbon ФА261Цел ИзвестувањеПревозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка.3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Гаранција : 1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени.2.За погрешноиспраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат ситевашата исплата.3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.dianxiaobao_3dianxiaobao_4

15 см./11 г риболовни принадлежности червей 5шт Esfishing стръв мека Дивата нож пластмасова стръв шаран, риболовни принадлежности, стръв Pesca

6.08 -34 % BGN 4.00

5pcs Риболов Намамат Диви Стап Црв Вештачки Мека Мамки​Риболов намамат должина : 15.5 cmРиболов намамат тежина : 11g / парчеРиболов намамат количина : 5pcsДобредојдовте на ESFISHING online продавница, Ние сме професионални sofe намамат производителот, ние имаме повеќе од 10years Мека намамат искуство за Глобална...

100 м риболовна риболов линия и устойчив на абразия плетени линия нищожна опън и устойчив на абразия за улов на шаран тел за всички риби

4.51 -11 % BGN 4.00

Големина:;Lenth 100Материјал : PE, ЈП плетенка жица Предности : Мазна телото и брзо намалување вода,ниска триење при фрлање, значително намалувајќи го држи сила во вода

5 бр./компл. 6.5 см 13 г Floathing стръв Topwater Popper риболовна стръв твърда стръв пластмасови риболовни принадлежности Crankbait 5 цвята стръв ST-359

12.69 -21 % BGN 10.00

4490886524194732 5 Pcs / set 6.5 см 13g Floathing Намамат Topwater Попер Риболов Намамат Тешко Мамка Пластични Риболов Справи Crankbait 5 Бои Мами ST359 Боја : 5 бои Должина : 6.5 CM Тежина : 13 G Нуркање длабочина : 1.22.8 m Куки : 6 # за да се подобри надградба на црна кука Пакување : OPP вреќа Пакување : 5 Pcs мешана боја / set1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.