• Новинка
56шт нов разход 8 модел риболовна стръв лещанка isca изкуствено качество на професионален воблер воблери шаран, риболовни принадлежности, pesca

56шт нов разход 8 модел риболовна стръв лещанка isca изкуствено качество на професионален воблер воблери шаран, риболовни принадлежности, pesca

резултат:
BGN 63.68
BGN 51.00 -20 %

Брой продукти
Налично


Функција :
количина : 56 парчиња создаваат живот-како пливање на дејствија во вода. Светли бои за да привлечат големи риби.Бас мамки во плитки вода. Лесен за употреба поради правилна комбинација на тетеравење и валање. Цел : риба стане warped усните, бас, snakehead, црна крап, мандарина риба, сом ,крап, штука и сл.
Трговија на големо поддршка!
Пад на превозот поддршка!
Слики Предвидени за Трговците на мало!
На руски Пријател : ве Молиме оставете ни го вашето Целосно Име во Согласност со руски Пост Политика.
Испорака Детали За :
1. Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Генерално превозот времето е помеѓу 7-60 дена . Но, понекогаш тоа е зависи од различни обичај решавање на проблемот. Најмногу време ние ќе превозот од Кина Пост Воздух Mail, Превозот преку EMS,DHL ТНТ или FEDex се исто така avaliable ако вашата цел е над 2kg . ве молиме почекајте со трпение и ве молиме да не се отвори спорот. Благодарам многу за вашето разбирање. 2. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.Имаме нашата фабрика,и голем број на производи на залиха, Нашата компанија се наоѓа во шангај, Кина,па ние може да превозот брзо. Се врати и враќање : Ако има било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики.Ви благодариме! Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

Позиция:
Океанская Лодка За Риболов, Океанская Скала Fshing,Океанская Плажната Риболов, Езеро, Язовир, Изкуствено Езеро, Река, Поток,
Категория:
комплект за стръв
Номер На Модела:
Set056
Тип:
Изкуствена Стръв
търговска марка:
ХЭНЦЗЯ
Брой:
56 броя

Избор на купувачи

5 бр./компл. 6.5 см 13 г Floathing стръв Topwater Popper риболовна стръв твърда стръв пластмасови риболовни принадлежности Crankbait 5 цвята стръв ST-359

12.69 -21 % BGN 10.00

4490886524194732 5 Pcs / set 6.5 см 13g Floathing Намамат Topwater Попер Риболов Намамат Тешко Мамка Пластични Риболов Справи Crankbait 5 Бои Мами ST359 Боја : 5 бои Должина : 6.5 CM Тежина : 13 G Нуркање длабочина : 1.22.8 m Куки : 6 # за да се подобри надградба на црна кука Пакување : OPP вреќа Пакување : 5 Pcs мешана боја / set1...

Кухи жаби примамки риболовни примамки Esfishing 2 елемента 6.5 см принадлежности реалистични Iscas Topwater мека стръв Leurre Souple риболов воблери

11.97 -25 % BGN 9.00

2 парчиња Шупливи ЖабаРиболов намамат должина : 6.5 смРиболов намамат количина : 2 парчињаДобредојдовте на ESFISHING online продавница, Ние сме професионални sofe намамат производителот, ние имаме повеќе од 10years Мека намамат искуство за Глобална...

Goture 6pcs тралене сепия за стръв за Риболов на стръв воблер изкуствена примамка с 3D очите риболов кука 40 г/23 см за тралене Риболов

53.84 -48 % BGN 28.00

Основни информации : Должина : околу 140mm (брада не се вклучени )Тежина : околу 40gГолемина на јадица : #1 / 0Matirial на куки : Остар и Висока Пенетрација КукитеПримена : Кастинг или КонтролаБоја : 9 бои, ќе испрати 6 различни бои, ако нема посебно барање.Карактеристики : 1...

15 см./11 г риболовни принадлежности червей 5шт Esfishing стръв мека Дивата нож пластмасова стръв шаран, риболовни принадлежности, стръв Pesca

6.08 -34 % BGN 4.00

5pcs Риболов Намамат Диви Стап Црв Вештачки Мека Мамки​Риболов намамат должина : 15.5 cmРиболов намамат тежина : 11g / парчеРиболов намамат количина : 5pcsДобредојдовте на ESFISHING online продавница, Ние сме професионални sofe намамат производителот, ние имаме повеќе од 10years Мека намамат искуство за Глобална...

Професионални риболовни сигнал хапка аудио визуални сигнали за въдици линия принадлежности инструмент буфер на рибарската аларма

5.20 -23 % BGN 4.00

Професионална Риболов Сигнали Залак АудиоВизуелните Сигнали за Риболов Прачка Линија се Справи со Алатка Бафер Бафер Риболов Аларм Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Звуксветло за аларм уред Преносни и лесно да се инсталира На надворешниот слој, запечатени без болт, е составена од цврсти и издржливи ABS Употребливи со различни видови на прачка во различни терени и временската заштеда на Енергија...

1бр 3D очите мини олово риба 4.8 g 3.2 см метална стръв фалшиви примамки за Риболов на воблер кутия бионические примамки риболовни примамки с перо 8 куки

1.28 -22 % BGN 1.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

HENGJIA твърда пластмаса лещанка риболовни примамки, воблери, изкуствени пъстърва, сом воблери pesca примамки плува 11 см, 13,4 г 4куки

2.50 -20 % BGN 2.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид.Стил : Minnow Риболов мамиБоја : 10 боиМатеријал : ABS ПластикаОбјектот должина : 11cmОбјектот тежина : 13.4 gКука : 4#висока јаглероден челик кукитеПакетот вклучува : 1pc НамаматКарактеристики : 1.Куките се многу остри и силни.2 : да се Создаде lifelike пливање на дејствија во вода3.Светли бои и 3 D очите е повеќе привлечна.4.Висока јачина е тешко да падне.Пакет Листата : 1pc* Риболов НамаматПакет и Испорака1.Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти барања е, исто така, земени во предвид.2.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPSот,DHL,FENEX или ТНТ...

Lawaia Net Yellow Nylon Fishing Net with Lead Sinkers Throwing Hand Nylon Mesh Fishing Network Casting Usa Network Outdoor Tools

3.18 -6 % BGN 3.00

Lawaia НетоЖолта Најлон Нето Риболов со Доведе Sinkers Фрлање Рака Најлон Мрежа Риболов Мрежа Кастинг Сад Мрежа Отворено АлаткиКарактеристики : Бренд Име : LawaiaДијаметарот на секој риболов линија за 0.2 ммСтил : MonofilamentMesh големина : 1*1cmПрстен : Без ПрстенSinkers : Plumbum / Доведе SinkersПредности : Звук полесни од другите риболов нетоПотоне побрзо отколку други нето риболовТоа ќе ви помогне да фати повеќе риба

1 бр. дълбоки морски олово риболовна стръв 16,5 см 150 грама Голяма лъжица стръв Isca изкуствени риболовни примамки масивна метална, риболовни принадлежности, стръв

18.06 -22 % BGN 14.00

Опис на производот број на Модел : LB010 Должина : 16.5 cm Тежина : 150g Материјал : PB легура Боја : 4 бои како Квалитет на слика : 1 Pcs / многуПроизвод Слики

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.