• Новинка
HENGJIA твърда пластмаса лещанка риболовни примамки, воблери, изкуствени пъстърва, сом воблери pesca примамки плува 11 см, 13,4 г 4#куки

HENGJIA твърда пластмаса лещанка риболовни примамки, воблери, изкуствени пъстърва, сом воблери pesca примамки плува 11 см, 13,4 г 4куки

резултат:
BGN 2.50
BGN 2.00 -20 %

Брой продукти
Налично


Спецификации :
Сите слики се направени во вид.
Стил : Minnow Риболов мами
Боја : 10 бои
Материјал : ABS Пластика
Објектот должина : 11cm
Објектот тежина : 13.4 g
Кука : 4#висока јаглероден челик куките
Пакетот вклучува : 1pc Намамат
Карактеристики :
1.Куките се многу остри и силни.
2 : да се Создаде lifelike пливање на дејствија во вода
3.Светли бои и 3 D очите е повеќе привлечна.
4.Висока јачина е тешко да падне.
Пакет Листата :
1pc* Риболов Намамат
Пакет и Испорака
1.Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти барања е, исто така, земени во предвид.
2.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPS-от,DHL,FENEX или ТНТ. Ние ќе се направи одлука со која метода на пакети треба да бидат испратени надвор.
3.Повеќето предмети очекува да пристигне во рок од 5~7 дена во нормални услови. Но, некои земји ќе треба повеќе денови спогодба за нивните обичаи.
Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
4.Откако ќе ја испратите пакети,ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани.
Политика На Враќање
1. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект или DOA.
2. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса.
3. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите.
4. Се враќа направени за не-неисправни производи, ќе бидат предмет на 20% restocking такса, Превозот и Ракувањето не се враќа.
5. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со производите што сте ги добиле на, ве молиме слободно да ни остави позитивен фидбек.
2. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува.
3. Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат помош.
4. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг wiht нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
5. Ви благодариме за вашето купување.
За нас
Ние сме еден од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина.
Ние производи се стреми да понуди широк спектар на решенија, Фабрика за продажба директно,да се ослободи од средно линкови, ние се гарантира добар квалитет и на најевтиниот цена. Ние имаме големо количество на стоки на залиха за да се обезбеди брза испорака услуги; Обезбедување мешани цел и OEM услуги. Нудејќи супериорна,иновативни производи и обезбедување на високо ниво на услуги на клиентите. ние гарантира на своите клиенти добиваат исклучителна вредност во сè што правите.

Подробности

Позиция:
Океан Рок Fshing, На Брега На Океана На Плажа Риболов, Езеро, Резервоар, Езеро, Река, Поток
Номер На Модела:
стръв за улов на гольяна
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
търговска марка:
ХЭНЦЗЯ
Тип примамки:
стръв за улов на гольяна
Материал:
ABS пластмаса

Избор на купувачи

Нов прием на 1 бр. дълбоко гмуркане лещанка риболовна стръв воблер пластмасови твърди риболовни принадлежности*тралене стръв воблери wlure

2.54 -21 % BGN 2.00

СОВЕТ : Треба посебна боја ми даде поракаЗабелешкаВе молиме да се Грижи За се Справи со Тоа се Задржи Надвор Од Децата се Постигне...

100 м риболовна риболов линия и устойчив на абразия плетени линия нищожна опън и устойчив на абразия за улов на шаран тел за всички риби

4.51 -11 % BGN 4.00

Големина:;Lenth 100Материјал : PE, ЈП плетенка жица Предности : Мазна телото и брзо намалување вода,ниска триење при фрлање, значително намалувајќи го држи сила во вода

Преносим Рыбоискатель сонар fishfinder аларма сензор здрава 0.7-100м риболов fishfinder

92.74 -11 % BGN 83.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^2017 Преносни Риба Пронаоѓач Sonar Sounder Аларм Трансдуцерот Fishfinder 0.7100 риболов Ехо SounderСпецификација На Производот : 1) Дисплеј : 2инчен TN / АНТИУВ LCD2) Светлото : Зелена LED3) Капацитет Длабочина : 130 метри (40 м)4) Безжични Sonar : 90 степени зрак агол во 125 Khz5) Безжични Оперативен Опсег : на 400 метри (120 m)6) Напојување : 4 x AAA алкална батерија7) Батерија Сензор Безжична reauirement : а заменливи CR2032 батеријата8) отпорност на Вода : НИВО 4(спрејводадоказ)9) покажува длабочината на водата, локацијата на риба, и трева позадина & rock10) Корисникотизбор на чувствителност, длабочина единици, како и риба поставување на алармот11) Безжичен Сензор може да се затвори, кога тоа е надвор од водата12) Температурата на работа : 14 ° F до 122 ° F (10 ° C 50 ° C)Пакетот вклучува : Риба пронаоѓач sonar * 1pcsБезжична sonar сензор * 1pcsАнтена * 1pcsПрирачник * 1pcsCRдо 2032 батеријата * 1pcs За Испорака1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

15 г Риболов Шаран Волфрам кална замазка меко печати Тиня Екстра тежък Шаран, риболовни примамки стръв инструмент принадлежности Pesca аксесоари в 3 цвята

6.19 -35 % BGN 4.00

Карактеристики : Силна stickiness, лесно да се прилагоди тежина како ви се допаѓа.Удобен и лесен за употреба и да го промени обликот.Екопријателски, нетоксични, рециклира, совршен баланс на волфрам pendant.Спецификација : Нето Тежина : околу...

Анти-Шалте Пчела Насекомо Предотвратяване На Риболов Маска На Кутията Лицето Защита На Шапка Чиста Камуфляжная Покриване На Нова

4.16 -28 % BGN 3.00

Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во Листата на Желби, Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа...

6шт NOEBY риболовни примамки 7.5 / 8.5 см 4/5. 5 г Isca De Pesca Peche Leurre Dur Souples Wobler Na Ryby мека стръв SW5019S

11.68 -49 % BGN 6.00

6pcs NOEBY Риболов Мами 7.5 / 8.5 cm 4 / 5.5 g Isca Де Pesca Peche Leurre Dur Souples Wobler Na Ryby Мека Мамка SW5019 SСпецификација : 1.Тежина : 4 / 5.5 g 2.Должина : 7.5 / 8.5 cm 3.Боја : 10 бои се на располагање 4.Облик : Еден Tail 5.Се користи во сол и свежа вода 6.Пакет : 6pcs / торба Функција : со Користење на високоодделение за животната средина материјал, Тформа завртка телото сопствени голема мекост...

LINGYUE 67 бр. / лот риболовни примамки смесени лещанка / VIB/Попър / молив / кривошипная стръв и мека жаба на стръв високо качество на Шаран, риболовни принадлежности

108.00 -22 % BGN 84.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

HiUmi 5PCS Minnow Crankbait Hard Баит 5colors Стегнат Wobble Slow Floating Jerkbait High Quality ABS Model 14 см 23g риболовна стръв

BGN 11.31

Опис на производот5 бои Lot10 Pcs,0.81 оз23g / парче,5.5"14cm / парче,Длабочина : 0.51.5 М,одговараат за двете морска вода и свежа вода за риболов.Секој риболов намамат Доаѓаат со 3 компјутери висока јаглероден челик остар жилет treble куки,невидливи за сите грабливи риби.Материјал : ПВЦ+Нерѓосувачки Челик,Светли бои за да привлечат големи риби.3 D Очи да Го Направи Моќен Фаќање Алатка,од не ' рѓосувачки челик топката внатре,да ги задржи balence на риболов ги наведуваш.Пакет се Вклучени : 5 различни бои на Мамки за Риболов Мами​

HiUmi 1бр твърда риболовна стръв стръв, примамка плътно колебание бавно плаващ 8.5 г 9.5 см с три куки Minow стръв на произволен цвят

BGN 1.70

Молив : многу интересна мамка, тоа ќе биде ставен во вода се движат наоколу, но Молив не заплисне, тоа само ќе направи бранува на површината на channeling...

2017 летен стил на марката мъжете открит спортен риболов облекло анти-шалте, бързосъхнеща дишаща анти UV с качулка рибарски ризи

27.33 -27 % BGN 20.00

Ви благодариме за вашето доаѓање , ние ќе се обидеме потрудиме да се обезбеди добра услуга и цената Ако имате било какви прашања ,ве молиме да бидат слободни да контакт со "трговија менаџер" или "Email", ние ќе repond како е можно поскоро .Се надевам у уживате во вашето време тука,ви благодариме ! Драг пријател ,Ние обезбеди следење на број, може да се на веб страната 17track.net Единица=cm Инчен Забелешка : 1cm=0.3937 инчен Нашата облека вистински износот на големината на мерната лента,2cm грешка е нормално...

Новият 40 бр./лот 3.5 g 5 g 7 g 10.5 г сферична олово корона кука малка риболовна стръв мека стръв за риболов

52.48 -45 % BGN 29.00

Детали за производот : Мамка форма : Производот категорија : олово главата кука Боја : боја Тежина : 3.5 g / 5g / 7g / 10.5 g Употреба објект : Основно сферични доведе главата кука, широко се користи, мека мамка црв речиси може да се користи колокација, едноставна операција...

Професионални риболовни сигнал хапка аудио визуални сигнали за въдици линия принадлежности инструмент буфер на рибарската аларма

5.20 -23 % BGN 4.00

Професионална Риболов Сигнали Залак АудиоВизуелните Сигнали за Риболов Прачка Линија се Справи со Алатка Бафер Бафер Риболов Аларм Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Звуксветло за аларм уред Преносни и лесно да се инсталира На надворешниот слој, запечатени без болт, е составена од цврсти и издржливи ABS Употребливи со различни видови на прачка во различни терени и временската заштеда на Енергија...

5 бр./компл. 6.5 см 13 г Floathing стръв Topwater Popper риболовна стръв твърда стръв пластмасови риболовни принадлежности Crankbait 5 цвята стръв ST-359

12.69 -21 % BGN 10.00

4490886524194732 5 Pcs / set 6.5 см 13g Floathing Намамат Topwater Попер Риболов Намамат Тешко Мамка Пластични Риболов Справи Crankbait 5 Бои Мами ST359 Боја : 5 бои Должина : 6.5 CM Тежина : 13 G Нуркање длабочина : 1.22.8 m Куки : 6 # за да се подобри надградба на црна кука Пакување : OPP вреќа Пакување : 5 Pcs мешана боја / set1...

Goture 6pcs тралене сепия за стръв за Риболов на стръв воблер изкуствена примамка с 3D очите риболов кука 40 г/23 см за тралене Риболов

53.84 -48 % BGN 28.00

Основни информации : Должина : околу 140mm (брада не се вклучени )Тежина : околу 40gГолемина на јадица : #1 / 0Matirial на куки : Остар и Висока Пенетрација КукитеПримена : Кастинг или КонтролаБоја : 9 бои, ќе испрати 6 различни бои, ако нема посебно барање.Карактеристики : 1...

15 см./11 г риболовни принадлежности червей 5шт Esfishing стръв мека Дивата нож пластмасова стръв шаран, риболовни принадлежности, стръв Pesca

6.08 -34 % BGN 4.00

5pcs Риболов Намамат Диви Стап Црв Вештачки Мека Мамки​Риболов намамат должина : 15.5 cmРиболов намамат тежина : 11g / парчеРиболов намамат количина : 5pcsДобредојдовте на ESFISHING online продавница, Ние сме професионални sofe намамат производителот, ние имаме повеќе од 10years Мека намамат искуство за Глобална...

Топ Water Hard Fishing Popper Баит 3.5 g 4cm вежди попер стръв добро плуване дело на изкуствена примамка 3 бр./лот

BGN 24.00

Топ Вода Тешко Риболов Попер Мамка 3.5 g 4cm Веѓите Poper Намамат Добар Пливаат Isca Вештачки Мамки 3 Компјутери / Многу100% 3 D дизајн.100% висок квалитет.Топ вода Тешко ги НамаматКрапот Риболов

Жично дупка 200 м екстремна супер силна найлон риболов линия Япония здрава Моноволоконная морски риболов линия всички размери, 4 цвята от 1.0 до 8.0

6.82 -27 % BGN 5.00

Број на модел : 200 M Најлон ЛинијаОблик : НивоПловни Карактеристики : Ниво На ЛинијаМатеријали : НајлонБоја : Зелена : Seawater линија, s uitable за морски риболов.Розова : Општи линија, погоден за сите риболов.Сина : Свежа вода линија, погодни за свежа вода за фрлање .Бела : G eneral линија, погоден за сите риболов.Линија Број : 1.08.0Сила : 2.3116.04 KGДијаметар : 0.165 0.467 MMКарактеристики : 1...

Гореща Разпродажба 500 Броя Много Въглеродна Стомана Риболов Кука Риболовни Куки Риболовни Куки С Дупка, Риболовни Принадлежности, Кутия 2017

7.38 -32 % BGN 5.00

Јаглероден Челик Риболов Кука Fishhooks Риболов Куки Со Дупка Риболов Справи Кутија Новиоколу 500pcs риболов куки во различни големина од 3# до 12#.Супер посочи и издржливи, тој е направен од висок квалитет на јаглероден челик.Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов.Спецификации : Количина : прибл 500pcsМатеријал : Висок јаглероден челикПакет големина : Прибл...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.