• Новинка
1бр 3D очите мини олово риба 4.8 g 3.2 см метална стръв фалшиви примамки за Риболов на воблер кутия бионические примамки риболовни примамки с перо 8# куки

1бр 3D очите мини олово риба 4.8 g 3.2 см метална стръв фалшиви примамки за Риболов на воблер кутия бионические примамки риболовни примамки с перо 8 куки

резултат:
BGN 1.28
BGN 1.00 -22 %

Брой продукти
Налично

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Боја : 4 боја Должина : 3.2 cm Тежина : 4.8 g на Производот материјал : Метал Очи (очи) : 3 D очи Пакување : : OPP вреќа Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Подробности

Позиция:
Океанская Рок-Риболов, Река,Поток,Водохранилищный Езерото,Океанская Плажната Риболов,Езеро,Океанская До Риболов
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
Номер На Модела:
YA63
Тегло:
4.8g

Избор на купувачи

Lawaia Net Yellow Nylon Fishing Net with Lead Sinkers Throwing Hand Nylon Mesh Fishing Network Casting Usa Network Outdoor Tools

3.18 -6 % BGN 3.00

Lawaia НетоЖолта Најлон Нето Риболов со Доведе Sinkers Фрлање Рака Најлон Мрежа Риболов Мрежа Кастинг Сад Мрежа Отворено АлаткиКарактеристики : Бренд Име : LawaiaДијаметарот на секој риболов линија за 0.2 ммСтил : MonofilamentMesh големина : 1*1cmПрстен : Без ПрстенSinkers : Plumbum / Доведе SinkersПредности : Звук полесни од другите риболов нетоПотоне побрзо отколку други нето риболовТоа ќе ви помогне да фати повеќе риба

Професионални риболовни сигнал хапка аудио визуални сигнали за въдици линия принадлежности инструмент буфер на рибарската аларма

5.20 -23 % BGN 4.00

Професионална Риболов Сигнали Залак АудиоВизуелните Сигнали за Риболов Прачка Линија се Справи со Алатка Бафер Бафер Риболов Аларм Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Звуксветло за аларм уред Преносни и лесно да се инсталира На надворешниот слој, запечатени без болт, е составена од цврсти и издржливи ABS Употребливи со различни видови на прачка во различни терени и временската заштеда на Енергија...

1 бр. дълбоки морски олово риболовна стръв 16,5 см 150 грама Голяма лъжица стръв Isca изкуствени риболовни примамки масивна метална, риболовни принадлежности, стръв

18.06 -22 % BGN 14.00

Опис на производот број на Модел : LB010 Должина : 16.5 cm Тежина : 150g Материјал : PB легура Боја : 4 бои како Квалитет на слика : 1 Pcs / многуПроизвод Слики

Nunatak SK005 Minnow Fishing Баит 1 бр 13 г 11 см дълбочина на потапяне 0,3-0,9 м изкуствена стръв за гмуркане на риболовен обзавеждане леярство примамки

13.28 -47 % BGN 7.00

Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов Мами,ве молимеПосетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

2017 летен стил на марката мъжете открит спортен риболов облекло анти-шалте, бързосъхнеща дишаща анти UV с качулка рибарски ризи

27.33 -27 % BGN 20.00

Ви благодариме за вашето доаѓање , ние ќе се обидеме потрудиме да се обезбеди добра услуга и цената ...

1200D Риболовна Чанта е многофункционална риболовна принадлежности чанта водоустойчива платно талия риболовна стръв чанта на рамото, риболовни аксесоари

43.41 -15 % BGN 37.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !Карактеристики : Силна материјал, издржлив и носатотпорни...

13bb лагери пълен метален корпус риболовни макари Китай алуминиева сплав морски риболов върти барабана MX4000-7000

159.98 -36 % BGN 102.00

13 BB Топката Лежишта Целосна Метално Тело Риболов Репортажите Кина Алуминиум Легура Saltwater Риболов Врти Ролна MX400070001) Бренд Име : Shaddock Риболов2) Материјал : Алуминиум3) Боја : Сина4) Топката Лежишта : 13 BB5) Cid : 5.5 : 1, 4.7 : 16) Гајтанот Капацитет : 40007000 Серија7) Користете Го Режимот : Левата Рака / Десен8) Max Влечете Енергија : 30kgr.9) Кочница Моќ : 35kg 1...

10 бр. / лот 10 см/6.5 г Големи скариди стръв светлинна бионический моделиране на меки примамки, фалшиви примамки стръв от скариди

19.10 -42 % BGN 11.00

спецификација : 10cm 6.5 gматеријал : висок квалитет на силика гелРакчиња боја : жолта и прозрачна бела,исто продажната цена10pcs / пакет во колетако сакате трговија на големо (купи повеќе парчиња) од нас и не знаат како да се направи неплаќање цел, ве молиме следете ги овие чекори за Ставање на неплаќање цел на Aliexpress е брзо и лесно...

LINGYUE 67 бр. / лот риболовни примамки смесени лещанка / VIB/Попър / молив / кривошипная стръв и мека жаба на стръв високо качество на Шаран, риболовни принадлежности

108.00 -22 % BGN 84.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

6шт NOEBY риболовни примамки 7.5 / 8.5 см 4/5. 5 г Isca De Pesca Peche Leurre Dur Souples Wobler Na Ryby мека стръв SW5019S

11.68 -49 % BGN 6.00

6pcs NOEBY Риболов Мами 7.5 / 8.5 cm 4 / 5.5 g Isca Де Pesca Peche Leurre Dur Souples Wobler Na Ryby Мека Мамка SW5019 SСпецификација : 1.Тежина : 4 / 5.5 g 2.Должина : 7.5 / 8.5 cm 3.Боја : 10 бои се на располагање 4.Облик : Еден Tail 5.Се користи во сол и свежа вода 6.Пакет : 6pcs / торба Функција : со Користење на високоодделение за животната средина материјал, Тформа завртка телото сопствени голема мекост...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.