• Новинка
ГОРЕЩА РАЗПРОДАЖБА! 100 бр./лот 0.37 г 2cmFishing стръв меки примамки хляб червей за стръв ларва миризма биомиметический мек червей ларва изношенная фалшива примамка GJ10

ГОРЕЩА РАЗПРОДАЖБА! 100 бр./лот 0.37 г 2cmFishing стръв меки примамки хляб червей за стръв ларва миризма биомиметический мек червей ларва изношенная фалшива примамка GJ10

резултат:
BGN 6.22
BGN 3.00 -52 %

Брой продукти
Налично

100 Pcs/многу 0.37 g 2cm Fishing Намамат Мека Мами Леб Црв Мамка Копачка Мирис Biomimetic Мека Црв Maggot Носи Лажни Намамат GJ10 опис на производот : Должина : 2 cm Тежина : 0.37 g Количина : 100pcs / серија на Боја : 5 бои

Подробности

Позиция:
Океанская Рок-Риболов, Река,Поток,Водохранилищный Езерото,Океанская Плажната Риболов,Езеро,Океанская До Риболов
търговска марка:
скмиально
Тип:
Изкуствена Стръв
Номер На Модела:
GJ10
Категория:
Фалшива Примамка

Избор на купувачи

SEALURER 2 бр./лот мека стръв риболовна стръв 12cm8g меки примамки риболовна стръв Isca изкуствена стръв риболовни принадлежности кука

3.66 -18 % BGN 3.00

SEALURER 2 парчиња / многу Мека Мамки за риболов намамат 12cm8g Мека Мами Риболов Мамка Isca Вештачки Мамки за Риболов Справи со Убодни Количина : 2 парчиња / многу Должина : 12cm Тежина : 8g

Нов прием на 1 бр. дълбоко гмуркане лещанка риболовна стръв воблер пластмасови твърди риболовни принадлежности*тралене стръв воблери wlure

2.54 -21 % BGN 2.00

СОВЕТ : Треба посебна боја ми даде поракаЗабелешкаВе молиме да се Грижи За се Справи со Тоа се Задржи Надвор Од Децата се Постигне...

Встречная найлон риболов линия linha monofilamento Monofilament Custom Макара 500 М Nylon Fish Line Vsdraad fluorocarbon FA-261

15.20 -28 % BGN 11.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Контра Најлон Риболов Линија linha monofilamento Monofilament Обичај Гајтанот 500 M Најлон Риба Линија Vsdraad fluorocarbon ФА261Цел ИзвестувањеПревозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка.3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Гаранција : 1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени.2.За погрешноиспраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат ситевашата исплата.3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.dianxiaobao_3dianxiaobao_4

4 бр./лот Trulinoya стръв прът каишка прът каишка прът вратовръзка за стягане на риболовни принадлежности, риболовни принадлежности, инструменти Pesca

18.35 -51 % BGN 9.00

4 ПАРЧИЊА / Многу Trulinoya Намамат Риболов Прачка Појас Род Рака Род Вратоврска Подвезици Риболовен Прибор за Риболов Справи со Алатки PescaПакет : 4pcs = 2 вреќиЗабелешка : ве Молиме да ни остават порака ако сакате специјална боја.Ви благодариме.

6шт NOEBY риболовни примамки 7.5 / 8.5 см 4/5. 5 г Isca De Pesca Peche Leurre Dur Souples Wobler Na Ryby мека стръв SW5019S

11.68 -49 % BGN 6.00

6pcs NOEBY Риболов Мами 7.5 / 8.5 cm 4 / 5.5 g Isca Де Pesca Peche Leurre Dur Souples Wobler Na Ryby Мека Мамка SW5019 SСпецификација : 1.Тежина : 4 / 5.5 g 2.Должина : 7.5 / 8.5 cm 3.Боја : 10 бои се на располагање 4.Облик : Еден Tail 5.Се користи во сол и свежа вода 6.Пакет : 6pcs / торба Функција : со Користење на високоодделение за животната средина материјал, Тформа завртка телото сопствени голема мекост...

Анти-Шалте Пчела Насекомо Предотвратяване На Риболов Маска На Кутията Лицето Защита На Шапка Чиста Камуфляжная Покриване На Нова

4.16 -28 % BGN 3.00

Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во Листата на Желби, Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа...

Високо Качество На Тръстиките Риболов На Плувка, Шаран И Шаран Предпочитан Flotteur Pesca Дата Яма Форма Плувки, Риболовни Аксесоари Инструменти Принадлежности

13.95 -14 % BGN 12.00

Висок Квалитет На Полињата За Риболов Плови Crucian&Крап Приоритетни Flotteur Pesca Датум Јама Форма Bobbers Риболов Додатоци Алатки TacklesКарактеристики : 1.Изработка на висок квалитет на полињата за материјал, датум јама форма, голема пловни, разумен во вода.2.Мазна и цврста интерфејс,издржливи во употреба.3.Suis за риболов во различни средини, особено за риболов Crucian&Крап.4.Висока цврстина, не е лесно да се скрши.5.Карбонски влакна лебдат нога,мала тежина себе, во голема мера се намали повлечете во вода.6.Лебдат опашката е насликана со флуоресцентна боја,го прави јасен сигнал дури и на долго растојание.Спецификации : Тип на производ : Риболов пловиМатеријал : ReedОбјектот demension : 1# : Item должина : 42cm / нога должина : 13cm / опашка должина : 20cm / тело должина : 9.0 cm / дијаметар : 9.2 mm / опашка дијаметар : 1.0 mm / нога дијаметар : 1.0 mm2# : Item должина : 42.5 cm / нога должина : 13cm / опашка должина : 20cm / тело должина : 9.5 cm / дијаметар : 9.4 mm / опашка дијаметар : 1.0 mm / нога дијаметар : 1.0 mm3# : Item должина : 43cm / нога должина : 13cm / опашка должина : 20cm / тело должина : 10см / дијаметар : 9.6 mm / опашка дијаметар : 1.0 mm / нога дијаметар : 1.0 mmОбјектот Тежина : 1.06 g (#1), 1.15 g (#2), 1.18 g ( #3).Вчитување Доведе Тежина : 1.92 g(#1), 2.17 g( #2 ), 2.31 g(#3).Пакет големина : apprx...

15 г Риболов Шаран Волфрам кална замазка меко печати Тиня Екстра тежък Шаран, риболовни примамки стръв инструмент принадлежности Pesca аксесоари в 3 цвята

6.19 -35 % BGN 4.00

Карактеристики : Силна stickiness, лесно да се прилагоди тежина како ви се допаѓа.Удобен и лесен за употреба и да го промени обликот.Екопријателски, нетоксични, рециклира, совршен баланс на волфрам pendant.Спецификација : Нето Тежина : околу...

Преносим Рыбоискатель сонар fishfinder аларма сензор здрава 0.7-100м риболов fishfinder

92.74 -11 % BGN 83.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^2017 Преносни Риба Пронаоѓач Sonar Sounder Аларм Трансдуцерот Fishfinder 0.7100 риболов Ехо SounderСпецификација На Производот : 1) Дисплеј : 2инчен TN / АНТИУВ LCD2) Светлото : Зелена LED3) Капацитет Длабочина : 130 метри (40 м)4) Безжични Sonar : 90 степени зрак агол во 125 Khz5) Безжични Оперативен Опсег : на 400 метри (120 m)6) Напојување : 4 x AAA алкална батерија7) Батерија Сензор Безжична reauirement : а заменливи CR2032 батеријата8) отпорност на Вода : НИВО 4(спрејводадоказ)9) покажува длабочината на водата, локацијата на риба, и трева позадина & rock10) Корисникотизбор на чувствителност, длабочина единици, како и риба поставување на алармот11) Безжичен Сензор може да се затвори, кога тоа е надвор од водата12) Температурата на работа : 14 ° F до 122 ° F (10 ° C 50 ° C)Пакетот вклучува : Риба пронаоѓач sonar * 1pcsБезжична sonar сензор * 1pcsАнтена * 1pcsПрирачник * 1pcsCRдо 2032 батеријата * 1pcs За Испорака1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

Топ Water Hard Fishing Popper Баит 3.5 g 4cm вежди попер стръв добро плуване дело на изкуствена примамка 3 бр./лот

BGN 24.00

Топ Вода Тешко Риболов Попер Мамка 3.5 g 4cm Веѓите Poper Намамат Добар Пливаат Isca Вештачки Мамки 3 Компјутери / Многу100% 3 D дизајн.100% висок квалитет.Топ вода Тешко ги НамаматКрапот Риболов

Жично дупка 200 м екстремна супер силна найлон риболов линия Япония здрава Моноволоконная морски риболов линия всички размери, 4 цвята от 1.0 до 8.0

6.82 -27 % BGN 5.00

Број на модел : 200 M Најлон ЛинијаОблик : НивоПловни Карактеристики : Ниво На ЛинијаМатеријали : НајлонБоја : Зелена : Seawater линија, s uitable за морски риболов.Розова : Општи линија, погоден за сите риболов.Сина : Свежа вода линија, погодни за свежа вода за фрлање .Бела : G eneral линија, погоден за сите риболов.Линија Број : 1.08.0Сила : 2.3116.04 KGДијаметар : 0.165 0.467 MMКарактеристики : 1...

HENGJIA 10шт 10см 14г 4куки твърда пластмаса гмуркане пъстърва, сом риболовни примамки, воблери, изкуствени воблери pesca swimbaits

19.38 -28 % BGN 14.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид.Стил : Crankbaits Риболов мамиБоја : 10 боиМатеријал : ABS ПластикаОбјектот должина : 10cmОбјектот тежина : 14gКука : 4# КукитеДинг Длабочина : 1.02.5 MПакетот вклучува : 10pcs МамиКарактеристики : 1.Куките се многу остри и силни.2 : да се Создаде lifelike пливање на дејствија во вода3.Светли бои и 3 D очите е повеќе привлечна.4.Висока јачина е тешко да падне.Пакет Листата : 10 PCS * Риболов МамиПакет и Испорака1 Free Превозот! Обично,Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван chian пост воздух mail кој, вообичаено, пристигнуваат во рок од 1545days откако беше објавено .понекогаш за царинска или времето проблем .тоа ќе биде одложен неколку дена...

Професионални риболовни сигнал хапка аудио визуални сигнали за въдици линия принадлежности инструмент буфер на рибарската аларма

5.20 -23 % BGN 4.00

Професионална Риболов Сигнали Залак АудиоВизуелните Сигнали за Риболов Прачка Линија се Справи со Алатка Бафер Бафер Риболов Аларм Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Звуксветло за аларм уред Преносни и лесно да се инсталира На надворешниот слој, запечатени без болт, е составена од цврсти и издржливи ABS Употребливи со различни видови на прачка во различни терени и временската заштеда на Енергија...

LINGYUE 67 бр. / лот риболовни примамки смесени лещанка / VIB/Попър / молив / кривошипная стръв и мека жаба на стръв високо качество на Шаран, риболовни принадлежности

108.00 -22 % BGN 84.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

HiUmi 5PCS Minnow Crankbait Hard Баит 5colors Стегнат Wobble Slow Floating Jerkbait High Quality ABS Model 14 см 23g риболовна стръв

BGN 11.31

Опис на производот5 бои Lot10 Pcs,0.81 оз23g / парче,5.5"14cm / парче,Длабочина : 0.51.5 М,одговараат за двете морска вода и свежа вода за риболов.Секој риболов намамат Доаѓаат со 3 компјутери висока јаглероден челик остар жилет treble куки,невидливи за сите грабливи риби.Материјал : ПВЦ+Нерѓосувачки Челик,Светли бои за да привлечат големи риби.3 D Очи да Го Направи Моќен Фаќање Алатка,од не ' рѓосувачки челик топката внатре,да ги задржи balence на риболов ги наведуваш.Пакет се Вклучени : 5 различни бои на Мамки за Риболов Мами​

1200D Риболовна Чанта е многофункционална риболовна принадлежности чанта водоустойчива платно талия риболовна стръв чанта на рамото, риболовни аксесоари

43.41 -15 % BGN 37.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !Карактеристики : Силна материјал, издржлив и носатотпорни...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.