• Новинка
TSURINOYA 5 бр./опаковане. 0.7 г 1.0 г примамки лъжица стръв пайети метална лъжица спиннербейт Isca изкуствен Para Pesca Leurres

TSURINOYA 5 бр./опаковане. 0.7 г 1.0 г примамки лъжица стръв пайети метална лъжица спиннербейт Isca изкуствен Para Pesca Leurres

резултат:
BGN 10.50
BGN 6.00 -43 %

Брой продукти
Налично

TSURINOYA 5 Pcs/Пакет 0.7 1.0 g g Spinners Лажица Мамка Sequins Метална Лажица Spinnerbait Isca Вештачки Став Pesca Leurres

Подробности

Позиция:
Океан Рок Fshing, Река, Поток, Водоем Езерото, На Брега На Океана На Плажа Риболов, На Брега На Океана С Лодка За Риболов
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
търговска марка:
ЦУРИНОЯ
Номер На Модела:
Р52
Пакет:
5шт/опаковане.
Тегло:
0.7g/1.0g
Ширина:
8.3mm/10mm
Дължина:
26mm/31.4mm

Избор на купувачи

Жично дупка 200 м екстремна супер силна найлон риболов линия Япония здрава Моноволоконная морски риболов линия всички размери, 4 цвята от 1.0 до 8.0

6.82 -27 % BGN 5.00

Број на модел : 200 M Најлон ЛинијаОблик : НивоПловни Карактеристики : Ниво На ЛинијаМатеријали : НајлонБоја : Зелена : Seawater линија, s uitable за морски риболов.Розова : Општи линија, погоден за сите риболов.Сина : Свежа вода линија, погодни за свежа вода за фрлање .Бела : G eneral линија, погоден за сите риболов.Линија Број : 1.08.0Сила : 2.3116.04 KGДијаметар : 0.165 0.467 MMКарактеристики : 1...

HENGJIA 10шт 10см 14г 4куки твърда пластмаса гмуркане пъстърва, сом риболовни примамки, воблери, изкуствени воблери pesca swimbaits

19.38 -28 % BGN 14.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид.Стил : Crankbaits Риболов мамиБоја : 10 боиМатеријал : ABS ПластикаОбјектот должина : 10cmОбјектот тежина : 14gКука : 4# КукитеДинг Длабочина : 1.02.5 MПакетот вклучува : 10pcs МамиКарактеристики : 1.Куките се многу остри и силни.2 : да се Создаде lifelike пливање на дејствија во вода3.Светли бои и 3 D очите е повеќе привлечна.4.Висока јачина е тешко да падне.Пакет Листата : 10 PCS * Риболов МамиПакет и Испорака1 Free Превозот! Обично,Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван chian пост воздух mail кој, вообичаено, пристигнуваат во рок од 1545days откако беше објавено .понекогаш за царинска или времето проблем .тоа ќе биде одложен неколку дена...

Високо Качество На Тръстиките Риболов На Плувка, Шаран И Шаран Предпочитан Flotteur Pesca Дата Яма Форма Плувки, Риболовни Аксесоари Инструменти Принадлежности

13.95 -14 % BGN 12.00

Висок Квалитет На Полињата За Риболов Плови Crucian&Крап Приоритетни Flotteur Pesca Датум Јама Форма Bobbers Риболов Додатоци Алатки TacklesКарактеристики : 1.Изработка на висок квалитет на полињата за материјал, датум јама форма, голема пловни, разумен во вода.2.Мазна и цврста интерфејс,издржливи во употреба.3.Suis за риболов во различни средини, особено за риболов Crucian&Крап.4.Висока цврстина, не е лесно да се скрши.5.Карбонски влакна лебдат нога,мала тежина себе, во голема мера се намали повлечете во вода.6.Лебдат опашката е насликана со флуоресцентна боја,го прави јасен сигнал дури и на долго растојание.Спецификации : Тип на производ : Риболов пловиМатеријал : ReedОбјектот demension : 1# : Item должина : 42cm / нога должина : 13cm / опашка должина : 20cm / тело должина : 9.0 cm / дијаметар : 9.2 mm / опашка дијаметар : 1.0 mm / нога дијаметар : 1.0 mm2# : Item должина : 42.5 cm / нога должина : 13cm / опашка должина : 20cm / тело должина : 9.5 cm / дијаметар : 9.4 mm / опашка дијаметар : 1.0 mm / нога дијаметар : 1.0 mm3# : Item должина : 43cm / нога должина : 13cm / опашка должина : 20cm / тело должина : 10см / дијаметар : 9.6 mm / опашка дијаметар : 1.0 mm / нога дијаметар : 1.0 mmОбјектот Тежина : 1.06 g (#1), 1.15 g (#2), 1.18 g ( #3).Вчитување Доведе Тежина : 1.92 g(#1), 2.17 g( #2 ), 2.31 g(#3).Пакет големина : apprx...

1 бр. дълбоки морски олово риболовна стръв 16,5 см 150 грама Голяма лъжица стръв Isca изкуствени риболовни примамки масивна метална, риболовни принадлежности, стръв

18.06 -22 % BGN 14.00

Опис на производот број на Модел : LB010 Должина : 16.5 cm Тежина : 150g Материјал : PB легура Боја : 4 бои како Квалитет на слика : 1 Pcs / многуПроизвод Слики

15 см./11 г риболовни принадлежности червей 5шт Esfishing стръв мека Дивата нож пластмасова стръв шаран, риболовни принадлежности, стръв Pesca

6.08 -34 % BGN 4.00

5pcs Риболов Намамат Диви Стап Црв Вештачки Мека Мамки​Риболов намамат должина : 15.5 cmРиболов намамат тежина : 11g / парчеРиболов намамат количина : 5pcsДобредојдовте на ESFISHING online продавница, Ние сме професионални sofe намамат производителот, ние имаме повеќе од 10years Мека намамат искуство за Глобална...

Goture 6pcs тралене сепия за стръв за Риболов на стръв воблер изкуствена примамка с 3D очите риболов кука 40 г/23 см за тралене Риболов

53.84 -48 % BGN 28.00

Основни информации : Должина : околу 140mm (брада не се вклучени )Тежина : околу 40gГолемина на јадица : #1 / 0Matirial на куки : Остар и Висока Пенетрација КукитеПримена : Кастинг или КонтролаБоја : 9 бои, ќе испрати 6 различни бои, ако нема посебно барање.Карактеристики : 1...

1200D Риболовна Чанта е многофункционална риболовна принадлежности чанта водоустойчива платно талия риболовна стръв чанта на рамото, риболовни аксесоари

43.41 -15 % BGN 37.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !Карактеристики : Силна материјал, издржлив и носатотпорни...

2017 летен стил на марката мъжете открит спортен риболов облекло анти-шалте, бързосъхнеща дишаща анти UV с качулка рибарски ризи

27.33 -27 % BGN 20.00

Ви благодариме за вашето доаѓање , ние ќе се обидеме потрудиме да се обезбеди добра услуга и цената ...

Nunatak SK005 Minnow Fishing Баит 1 бр 13 г 11 см дълбочина на потапяне 0,3-0,9 м изкуствена стръв за гмуркане на риболовен обзавеждане леярство примамки

13.28 -47 % BGN 7.00

Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов Мами,ве молимеПосетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

Преносим Рыбоискатель сонар fishfinder аларма сензор здрава 0.7-100м риболов fishfinder

92.74 -11 % BGN 83.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^2017 Преносни Риба Пронаоѓач Sonar Sounder Аларм Трансдуцерот Fishfinder 0.7100 риболов Ехо SounderСпецификација На Производот : 1) Дисплеј : 2инчен TN / АНТИУВ LCD2) Светлото : Зелена LED3) Капацитет Длабочина : 130 метри (40 м)4) Безжични Sonar : 90 степени зрак агол во 125 Khz5) Безжични Оперативен Опсег : на 400 метри (120 m)6) Напојување : 4 x AAA алкална батерија7) Батерија Сензор Безжична reauirement : а заменливи CR2032 батеријата8) отпорност на Вода : НИВО 4(спрејводадоказ)9) покажува длабочината на водата, локацијата на риба, и трева позадина & rock10) Корисникотизбор на чувствителност, длабочина единици, како и риба поставување на алармот11) Безжичен Сензор може да се затвори, кога тоа е надвор од водата12) Температурата на работа : 14 ° F до 122 ° F (10 ° C 50 ° C)Пакетот вклучува : Риба пронаоѓач sonar * 1pcsБезжична sonar сензор * 1pcsАнтена * 1pcsПрирачник * 1pcsCRдо 2032 батеријата * 1pcs За Испорака1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

Нов прием на 1 бр. дълбоко гмуркане лещанка риболовна стръв воблер пластмасови твърди риболовни принадлежности*тралене стръв воблери wlure

2.54 -21 % BGN 2.00

СОВЕТ : Треба посебна боја ми даде поракаЗабелешкаВе молиме да се Грижи За се Справи со Тоа се Задржи Надвор Од Децата се Постигне...

SEALURER 2 бр./лот мека стръв риболовна стръв 12cm8g меки примамки риболовна стръв Isca изкуствена стръв риболовни принадлежности кука

3.66 -18 % BGN 3.00

SEALURER 2 парчиња / многу Мека Мамки за риболов намамат 12cm8g Мека Мами Риболов Мамка Isca Вештачки Мамки за Риболов Справи со Убодни Количина : 2 парчиња / многу Должина : 12cm Тежина : 8g

15 г Риболов Шаран Волфрам кална замазка меко печати Тиня Екстра тежък Шаран, риболовни примамки стръв инструмент принадлежности Pesca аксесоари в 3 цвята

6.19 -35 % BGN 4.00

Карактеристики : Силна stickiness, лесно да се прилагоди тежина како ви се допаѓа.Удобен и лесен за употреба и да го промени обликот.Екопријателски, нетоксични, рециклира, совршен баланс на волфрам pendant.Спецификација : Нето Тежина : околу...

10 бр. / лот 10 см/6.5 г Големи скариди стръв светлинна бионический моделиране на меки примамки, фалшиви примамки стръв от скариди

19.10 -42 % BGN 11.00

спецификација : 10cm 6.5 gматеријал : висок квалитет на силика гелРакчиња боја : жолта и прозрачна бела,исто продажната цена10pcs / пакет во колетако сакате трговија на големо (купи повеќе парчиња) од нас и не знаат како да се направи неплаќање цел, ве молиме следете ги овие чекори за Ставање на неплаќање цел на Aliexpress е брзо и лесно...

Топ Water Hard Fishing Popper Баит 3.5 g 4cm вежди попер стръв добро плуване дело на изкуствена примамка 3 бр./лот

BGN 24.00

Топ Вода Тешко Риболов Попер Мамка 3.5 g 4cm Веѓите Poper Намамат Добар Пливаат Isca Вештачки Мамки 3 Компјутери / Многу100% 3 D дизајн.100% висок квалитет.Топ вода Тешко ги НамаматКрапот Риболов

4 бр./лот Trulinoya стръв прът каишка прът каишка прът вратовръзка за стягане на риболовни принадлежности, риболовни принадлежности, инструменти Pesca

18.35 -51 % BGN 9.00

4 ПАРЧИЊА / Многу Trulinoya Намамат Риболов Прачка Појас Род Рака Род Вратоврска Подвезици Риболовен Прибор за Риболов Справи со Алатки PescaПакет : 4pcs = 2 вреќиЗабелешка : ве Молиме да ни остават порака ако сакате специјална боја.Ви благодариме.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.