• Новинка
Разходка риба 1.8 2.1 2.4 2.7 3.0 m примамка на пръчка carbon върти прът пътуване прът леярство прът Vava De Pesca солената вода прът

Разходка риба 1.8 2.1 2.4 2.7 3.0 m примамка на пръчка carbon върти прът пътуване прът леярство прът Vava De Pesca солената вода прът

резултат:
BGN 45.15
BGN 34.00 -25 %

Брой продукти
Налично


Подробности

Дължина:
1,8 м 2.1 m, 2.4 м, 2,7 м 3,0 м
Позиция:
Океанская Рок-Риболов, Река,Поток,Водохранилищный Езерото,Океанская Плажната Риболов,Езеро,Океанская До Риболов
Твърдост:
Труден
търговска марка:
ХОДЕТЕ НА РИБА
Номер На Модела:
DG013
Категория:
Риболовен Прът За Стръв
Материал:
въглерод
Горна Диаметър:
2мм
риболовен прът за риболов на риба:
Въглероден Прът
Вид на мряна:
Стръв Прът
Дължина:
1.8M/2.1M/2.4M/2.7M/3.0M
Линия W. T:
12- £ 25
Стръв W. T:
10-25
Тегло (прът 1.8 м):
120 грама
Тегло (прът 2.1 m):
138 гр
Тегло (прът 2.4 м):
155 грама
Тегло (прът 2.7 m):
175 г
Тегло (прът 3.0 m):
195г

Избор на купувачи

SEALURER 2 бр./лот мека стръв риболовна стръв 12cm8g меки примамки риболовна стръв Isca изкуствена стръв риболовни принадлежности кука

3.66 -18 % BGN 3.00

SEALURER 2 парчиња / многу Мека Мамки за риболов намамат 12cm8g Мека Мами Риболов Мамка Isca Вештачки Мамки за Риболов Справи со Убодни Количина : 2 парчиња / многу Должина : 12cm Тежина : 8g

Goture 6pcs тралене сепия за стръв за Риболов на стръв воблер изкуствена примамка с 3D очите риболов кука 40 г/23 см за тралене Риболов

53.84 -48 % BGN 28.00

Основни информации : Должина : околу 140mm (брада не се вклучени )Тежина : околу 40gГолемина на јадица : #1 / 0Matirial на куки : Остар и Висока Пенетрација КукитеПримена : Кастинг или КонтролаБоја : 9 бои, ќе испрати 6 различни бои, ако нема посебно барање.Карактеристики : 1...

10 бр. / лот 10 см/6.5 г Големи скариди стръв светлинна бионический моделиране на меки примамки, фалшиви примамки стръв от скариди

19.10 -42 % BGN 11.00

спецификација : 10cm 6.5 gматеријал : висок квалитет на силика гелРакчиња боја : жолта и прозрачна бела,исто продажната цена10pcs / пакет во колетако сакате трговија на големо (купи повеќе парчиња) од нас и не знаат како да се направи неплаќање цел, ве молиме следете ги овие чекори за Ставање на неплаќање цел на Aliexpress е брзо и лесно...

Професионални риболовни сигнал хапка аудио визуални сигнали за въдици линия принадлежности инструмент буфер на рибарската аларма

5.20 -23 % BGN 4.00

Професионална Риболов Сигнали Залак АудиоВизуелните Сигнали за Риболов Прачка Линија се Справи со Алатка Бафер Бафер Риболов Аларм Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Звуксветло за аларм уред Преносни и лесно да се инсталира На надворешниот слој, запечатени без болт, е составена од цврсти и издржливи ABS Употребливи со различни видови на прачка во различни терени и временската заштеда на Енергија...

Lawaia Net Yellow Nylon Fishing Net with Lead Sinkers Throwing Hand Nylon Mesh Fishing Network Casting Usa Network Outdoor Tools

3.18 -6 % BGN 3.00

Lawaia НетоЖолта Најлон Нето Риболов со Доведе Sinkers Фрлање Рака Најлон Мрежа Риболов Мрежа Кастинг Сад Мрежа Отворено АлаткиКарактеристики : Бренд Име : LawaiaДијаметарот на секој риболов линија за 0.2 ммСтил : MonofilamentMesh големина : 1*1cmПрстен : Без ПрстенSinkers : Plumbum / Доведе SinkersПредности : Звук полесни од другите риболов нетоПотоне побрзо отколку други нето риболовТоа ќе ви помогне да фати повеќе риба

4 бр./лот Trulinoya стръв прът каишка прът каишка прът вратовръзка за стягане на риболовни принадлежности, риболовни принадлежности, инструменти Pesca

18.35 -51 % BGN 9.00

4 ПАРЧИЊА / Многу Trulinoya Намамат Риболов Прачка Појас Род Рака Род Вратоврска Подвезици Риболовен Прибор за Риболов Справи со Алатки PescaПакет : 4pcs = 2 вреќиЗабелешка : ве Молиме да ни остават порака ако сакате специјална боја.Ви благодариме.

Встречная найлон риболов линия linha monofilamento Monofilament Custom Макара 500 М Nylon Fish Line Vsdraad fluorocarbon FA-261

15.20 -28 % BGN 11.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Контра Најлон Риболов Линија linha monofilamento Monofilament Обичај Гајтанот 500 M Најлон Риба Линија Vsdraad fluorocarbon ФА261Цел ИзвестувањеПревозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка.3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Гаранција : 1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени.2.За погрешноиспраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат ситевашата исплата.3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.dianxiaobao_3dianxiaobao_4

Жично дупка 200 м екстремна супер силна найлон риболов линия Япония здрава Моноволоконная морски риболов линия всички размери, 4 цвята от 1.0 до 8.0

6.82 -27 % BGN 5.00

Број на модел : 200 M Најлон ЛинијаОблик : НивоПловни Карактеристики : Ниво На ЛинијаМатеријали : НајлонБоја : Зелена : Seawater линија, s uitable за морски риболов.Розова : Општи линија, погоден за сите риболов.Сина : Свежа вода линија, погодни за свежа вода за фрлање .Бела : G eneral линија, погоден за сите риболов.Линија Број : 1.08.0Сила : 2.3116.04 KGДијаметар : 0.165 0.467 MMКарактеристики : 1...

HiUmi 5PCS Minnow Crankbait Hard Баит 5colors Стегнат Wobble Slow Floating Jerkbait High Quality ABS Model 14 см 23g риболовна стръв

BGN 11.31

Опис на производот5 бои Lot10 Pcs,0.81 оз23g / парче,5.5"14cm / парче,Длабочина : 0.51.5 М,одговараат за двете морска вода и свежа вода за риболов.Секој риболов намамат Доаѓаат со 3 компјутери висока јаглероден челик остар жилет treble куки,невидливи за сите грабливи риби.Материјал : ПВЦ+Нерѓосувачки Челик,Светли бои за да привлечат големи риби.3 D Очи да Го Направи Моќен Фаќање Алатка,од не ' рѓосувачки челик топката внатре,да ги задржи balence на риболов ги наведуваш.Пакет се Вклучени : 5 различни бои на Мамки за Риболов Мами​

1 бр. дълбоки морски олово риболовна стръв 16,5 см 150 грама Голяма лъжица стръв Isca изкуствени риболовни примамки масивна метална, риболовни принадлежности, стръв

18.06 -22 % BGN 14.00

Опис на производот број на Модел : LB010 Должина : 16.5 cm Тежина : 150g Материјал : PB легура Боја : 4 бои како Квалитет на слика : 1 Pcs / многуПроизвод Слики

C3 1бр нова риболов риба лещанка риболовни примамки кривошипные примамки, куки бас воблери принадлежности потъването на Попър риболовни уреди

BGN 11.23

Нови Риболов Риба Minnow Риболов Мами Чудак Мамка КукитеБас Crankbaits Се Справи Со Потонувањето ПоперНие не нудиме избор на боја и стил, ние ќе го испратите производот по случаен избор, се надевам, ќе може да се разбереОпис : 100% Сосема НовНето Тежина : 17gБоја : 5 БоиДолжина : 12.3 cm / 4.9 инченКука : #6 Црни Високи Јаглероден Челик Treble КукаSwiming Длабочина : 1.23.5 mПакетот Вклучува : 1 x Риболов МамиВнимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Топ Water Hard Fishing Popper Баит 3.5 g 4cm вежди попер стръв добро плуване дело на изкуствена примамка 3 бр./лот

BGN 24.00

Топ Вода Тешко Риболов Попер Мамка 3.5 g 4cm Веѓите Poper Намамат Добар Пливаат Isca Вештачки Мамки 3 Компјутери / Многу100% 3 D дизајн.100% висок квалитет.Топ вода Тешко ги НамаматКрапот Риболов

HENGJIA 10шт 10см 14г 4куки твърда пластмаса гмуркане пъстърва, сом риболовни примамки, воблери, изкуствени воблери pesca swimbaits

19.38 -28 % BGN 14.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид.Стил : Crankbaits Риболов мамиБоја : 10 боиМатеријал : ABS ПластикаОбјектот должина : 10cmОбјектот тежина : 14gКука : 4# КукитеДинг Длабочина : 1.02.5 MПакетот вклучува : 10pcs МамиКарактеристики : 1.Куките се многу остри и силни.2 : да се Создаде lifelike пливање на дејствија во вода3.Светли бои и 3 D очите е повеќе привлечна.4.Висока јачина е тешко да падне.Пакет Листата : 10 PCS * Риболов МамиПакет и Испорака1 Free Превозот! Обично,Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван chian пост воздух mail кој, вообичаено, пристигнуваат во рок од 1545days откако беше објавено .понекогаш за царинска или времето проблем .тоа ќе биде одложен неколку дена...

1 бр. лещанка риболовна стръв Лазерна твърда изкуствена стръв 3D очите 10 см 14,5 г риболов воблери воблер Гольяны

4.50 -11 % BGN 4.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

LINGYUE 67 бр. / лот риболовни примамки смесени лещанка / VIB/Попър / молив / кривошипная стръв и мека жаба на стръв високо качество на Шаран, риболовни принадлежности

108.00 -22 % BGN 84.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

Анти-Шалте Пчела Насекомо Предотвратяване На Риболов Маска На Кутията Лицето Защита На Шапка Чиста Камуфляжная Покриване На Нова

4.16 -28 % BGN 3.00

Ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме да го додадете во Листата на Желби, Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа...

2017 летен стил на марката мъжете открит спортен риболов облекло анти-шалте, бързосъхнеща дишаща анти UV с качулка рибарски ризи

27.33 -27 % BGN 20.00

Ви благодариме за вашето доаѓање , ние ќе се обидеме потрудиме да се обезбеди добра услуга и цената ...

POETRYYI риболовни примамки лъжица стръв метална стръв 4,57 см 6,78 г твърда стръв сладководни костур, щука стръв за Риболов Geer 30

BGN 3.12

Детали Опис : Brand Name : POETRYYI Тип : намамат (Лу Ya мамка) Категорија : Искушението Должина : 4.57 CM Тежина : 6.78 G Кука : 6 # материјал : метал 【Погоден за вода】 : средно и повисоко ниво 【Објект видови】 : Алис устата whitefish, bigmouth бас, blackfish, сом 【Контрола метод】 : полека повече фрлени може да се примени бавен, бавен возврат бавно закрепнување; брзо приходи, напротив, плитки риболов треба да биде во зависност од активностите на целните риба вода слој, мамка не е мамка Кога се позитивни, може да бидат ненадејни и бавно, постојано се менува за да го намами рибата гризнувања.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.