• Новинка
TSURINOYA Fishing Combo Baitcasting Reel Fishing 1.89 m UL Baitcasting Fishing Rod/100m PE Line/Лъжица Баит / аксесоари / кутия за стръв

TSURINOYA Fishing Combo Baitcasting Reel Fishing 1.89 m UL Baitcasting Fishing Rod/100m PE Line/Лъжица Баит / аксесоари / кутия за стръв

резултат:
BGN 340.29
BGN 204.00 -40 %

Брой продукти
Налично


TSURINOYA Риболов Комбо Baitcasting Риболов Ролна 1.89 м УЛ Baitcasting Риболов Прачка/100 ЈП Линија/Лажица Мамка/Accessories/Кутија Намамат

Подробности

връзки:
пръчка и макара ляво, пръчка и макара дясно, всички комбинации от ляво, всички комбинации в дясно
Риболовен Прът В Пакет:
ДА
Позиция:
Океанская Рок-Риболов, Река,Поток,Водохранилищный Езерото,Океанская Плажната Риболов,Езеро,Океанская До Риболов
Дължина:
1,95 м
материал с линейна сонда:
Алуминиева Сплав
вид риболов:
Байткастинг
търговска марка:
УМЕН
Основните Части На:
Удилище+Макара+Риболов Линия
Тип:
Риболов Комбо
комбо 1:
XF-50R Reel + 1.89 m ul Леярна прът
комбо 2:
XF-50L Reel + 1.89 m ul Леярна прът
Комбинации 5:
XF-50R Reel + 1.89 m ul Леярна прът
Combo 6:
XF-50L Reel + 1.89 m ul Леярна прът

Избор на купувачи

Кухи жаби примамки риболовни примамки Esfishing 2 елемента 6.5 см принадлежности реалистични Iscas Topwater мека стръв Leurre Souple риболов воблери

11.97 -25 % BGN 9.00

2 парчиња Шупливи ЖабаРиболов намамат должина : 6.5 смРиболов намамат количина : 2 парчињаДобредојдовте на ESFISHING online продавница, Ние сме професионални sofe намамат производителот, ние имаме повеќе од 10years Мека намамат искуство за Глобална...

Професионални риболовни сигнал хапка аудио визуални сигнали за въдици линия принадлежности инструмент буфер на рибарската аларма

5.20 -23 % BGN 4.00

Професионална Риболов Сигнали Залак АудиоВизуелните Сигнали за Риболов Прачка Линија се Справи со Алатка Бафер Бафер Риболов Аларм Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Звуксветло за аларм уред Преносни и лесно да се инсталира На надворешниот слој, запечатени без болт, е составена од цврсти и издржливи ABS Употребливи со различни видови на прачка во различни терени и временската заштеда на Енергија...

Нов прием на 1 бр. дълбоко гмуркане лещанка риболовна стръв воблер пластмасови твърди риболовни принадлежности*тралене стръв воблери wlure

2.54 -21 % BGN 2.00

СОВЕТ : Треба посебна боја ми даде поракаЗабелешкаВе молиме да се Грижи За се Справи со Тоа се Задржи Надвор Од Децата се Постигне...

Goture 6pcs тралене сепия за стръв за Риболов на стръв воблер изкуствена примамка с 3D очите риболов кука 40 г/23 см за тралене Риболов

53.84 -48 % BGN 28.00

Основни информации : Должина : околу 140mm (брада не се вклучени )Тежина : околу 40gГолемина на јадица : #1 / 0Matirial на куки : Остар и Висока Пенетрација КукитеПримена : Кастинг или КонтролаБоја : 9 бои, ќе испрати 6 различни бои, ако нема посебно барање.Карактеристики : 1...

Встречная найлон риболов линия linha monofilamento Monofilament Custom Макара 500 М Nylon Fish Line Vsdraad fluorocarbon FA-261

15.20 -28 % BGN 11.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Контра Најлон Риболов Линија linha monofilamento Monofilament Обичај Гајтанот 500 M Најлон Риба Линија Vsdraad fluorocarbon ФА261Цел ИзвестувањеПревозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка.3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Гаранција : 1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени.2.За погрешноиспраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат ситевашата исплата.3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.dianxiaobao_3dianxiaobao_4

Новият 40 бр./лот 3.5 g 5 g 7 g 10.5 г сферична олово корона кука малка риболовна стръв мека стръв за риболов

52.48 -45 % BGN 29.00

Детали за производот : Мамка форма : Производот категорија : олово главата кука Боја : боја Тежина : 3.5 g / 5g / 7g / 10.5 g Употреба објект : Основно сферични доведе главата кука, широко се користи, мека мамка црв речиси може да се користи колокација, едноставна операција...

4 бр./лот Trulinoya стръв прът каишка прът каишка прът вратовръзка за стягане на риболовни принадлежности, риболовни принадлежности, инструменти Pesca

18.35 -51 % BGN 9.00

4 ПАРЧИЊА / Многу Trulinoya Намамат Риболов Прачка Појас Род Рака Род Вратоврска Подвезици Риболовен Прибор за Риболов Справи со Алатки PescaПакет : 4pcs = 2 вреќиЗабелешка : ве Молиме да ни остават порака ако сакате специјална боја.Ви благодариме.

100 м риболовна риболов линия и устойчив на абразия плетени линия нищожна опън и устойчив на абразия за улов на шаран тел за всички риби

4.51 -11 % BGN 4.00

Големина:;Lenth 100Материјал : PE, ЈП плетенка жица Предности : Мазна телото и брзо намалување вода,ниска триење при фрлање, значително намалувајќи го држи сила во вода

13bb лагери пълен метален корпус риболовни макари Китай алуминиева сплав морски риболов върти барабана MX4000-7000

159.98 -36 % BGN 102.00

13 BB Топката Лежишта Целосна Метално Тело Риболов Репортажите Кина Алуминиум Легура Saltwater Риболов Врти Ролна MX400070001) Бренд Име : Shaddock Риболов2) Материјал : Алуминиум3) Боја : Сина4) Топката Лежишта : 13 BB5) Cid : 5.5 : 1, 4.7 : 16) Гајтанот Капацитет : 40007000 Серија7) Користете Го Режимот : Левата Рака / Десен8) Max Влечете Енергија : 30kgr.9) Кочница Моќ : 35kg 1...

HiUmi 5PCS Minnow Crankbait Hard Баит 5colors Стегнат Wobble Slow Floating Jerkbait High Quality ABS Model 14 см 23g риболовна стръв

BGN 11.31

Опис на производот5 бои Lot10 Pcs,0.81 оз23g / парче,5.5"14cm / парче,Длабочина : 0.51.5 М,одговараат за двете морска вода и свежа вода за риболов.Секој риболов намамат Доаѓаат со 3 компјутери висока јаглероден челик остар жилет treble куки,невидливи за сите грабливи риби.Материјал : ПВЦ+Нерѓосувачки Челик,Светли бои за да привлечат големи риби.3 D Очи да Го Направи Моќен Фаќање Алатка,од не ' рѓосувачки челик топката внатре,да ги задржи balence на риболов ги наведуваш.Пакет се Вклучени : 5 различни бои на Мамки за Риболов Мами​

1 бр. дълбоки морски олово риболовна стръв 16,5 см 150 грама Голяма лъжица стръв Isca изкуствени риболовни примамки масивна метална, риболовни принадлежности, стръв

18.06 -22 % BGN 14.00

Опис на производот број на Модел : LB010 Должина : 16.5 cm Тежина : 150g Материјал : PB легура Боја : 4 бои како Квалитет на слика : 1 Pcs / многуПроизвод Слики

Lawaia Net Yellow Nylon Fishing Net with Lead Sinkers Throwing Hand Nylon Mesh Fishing Network Casting Usa Network Outdoor Tools

3.18 -6 % BGN 3.00

Lawaia НетоЖолта Најлон Нето Риболов со Доведе Sinkers Фрлање Рака Најлон Мрежа Риболов Мрежа Кастинг Сад Мрежа Отворено АлаткиКарактеристики : Бренд Име : LawaiaДијаметарот на секој риболов линија за 0.2 ммСтил : MonofilamentMesh големина : 1*1cmПрстен : Без ПрстенSinkers : Plumbum / Доведе SinkersПредности : Звук полесни од другите риболов нетоПотоне побрзо отколку други нето риболовТоа ќе ви помогне да фати повеќе риба

HENGJIA 10шт 10см 14г 4куки твърда пластмаса гмуркане пъстърва, сом риболовни примамки, воблери, изкуствени воблери pesca swimbaits

19.38 -28 % BGN 14.00

Спецификации : Сите слики се направени во вид.Стил : Crankbaits Риболов мамиБоја : 10 боиМатеријал : ABS ПластикаОбјектот должина : 10cmОбјектот тежина : 14gКука : 4# КукитеДинг Длабочина : 1.02.5 MПакетот вклучува : 10pcs МамиКарактеристики : 1.Куките се многу остри и силни.2 : да се Создаде lifelike пливање на дејствија во вода3.Светли бои и 3 D очите е повеќе привлечна.4.Висока јачина е тешко да падне.Пакет Листата : 10 PCS * Риболов МамиПакет и Испорака1 Free Превозот! Обично,Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван chian пост воздух mail кој, вообичаено, пристигнуваат во рок од 1545days откако беше објавено .понекогаш за царинска или времето проблем .тоа ќе биде одложен неколку дена...

Високо Качество На Тръстиките Риболов На Плувка, Шаран И Шаран Предпочитан Flotteur Pesca Дата Яма Форма Плувки, Риболовни Аксесоари Инструменти Принадлежности

13.95 -14 % BGN 12.00

Висок Квалитет На Полињата За Риболов Плови Crucian&Крап Приоритетни Flotteur Pesca Датум Јама Форма Bobbers Риболов Додатоци Алатки TacklesКарактеристики : 1.Изработка на висок квалитет на полињата за материјал, датум јама форма, голема пловни, разумен во вода.2.Мазна и цврста интерфејс,издржливи во употреба.3.Suis за риболов во различни средини, особено за риболов Crucian&Крап.4.Висока цврстина, не е лесно да се скрши.5.Карбонски влакна лебдат нога,мала тежина себе, во голема мера се намали повлечете во вода.6.Лебдат опашката е насликана со флуоресцентна боја,го прави јасен сигнал дури и на долго растојание.Спецификации : Тип на производ : Риболов пловиМатеријал : ReedОбјектот demension : 1# : Item должина : 42cm / нога должина : 13cm / опашка должина : 20cm / тело должина : 9.0 cm / дијаметар : 9.2 mm / опашка дијаметар : 1.0 mm / нога дијаметар : 1.0 mm2# : Item должина : 42.5 cm / нога должина : 13cm / опашка должина : 20cm / тело должина : 9.5 cm / дијаметар : 9.4 mm / опашка дијаметар : 1.0 mm / нога дијаметар : 1.0 mm3# : Item должина : 43cm / нога должина : 13cm / опашка должина : 20cm / тело должина : 10см / дијаметар : 9.6 mm / опашка дијаметар : 1.0 mm / нога дијаметар : 1.0 mmОбјектот Тежина : 1.06 g (#1), 1.15 g (#2), 1.18 g ( #3).Вчитување Доведе Тежина : 1.92 g(#1), 2.17 g( #2 ), 2.31 g(#3).Пакет големина : apprx...

Жично дупка 200 м екстремна супер силна найлон риболов линия Япония здрава Моноволоконная морски риболов линия всички размери, 4 цвята от 1.0 до 8.0

6.82 -27 % BGN 5.00

Број на модел : 200 M Најлон ЛинијаОблик : НивоПловни Карактеристики : Ниво На ЛинијаМатеријали : НајлонБоја : Зелена : Seawater линија, s uitable за морски риболов.Розова : Општи линија, погоден за сите риболов.Сина : Свежа вода линија, погодни за свежа вода за фрлање .Бела : G eneral линија, погоден за сите риболов.Линија Број : 1.08.0Сила : 2.3116.04 KGДијаметар : 0.165 0.467 MMКарактеристики : 1...

1 бр. лещанка риболовна стръв Лазерна твърда изкуствена стръв 3D очите 10 см 14,5 г риболов воблери воблер Гольяны

4.50 -11 % BGN 4.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

C3 1бр нова риболов риба лещанка риболовни примамки кривошипные примамки, куки бас воблери принадлежности потъването на Попър риболовни уреди

BGN 11.23

Нови Риболов Риба Minnow Риболов Мами Чудак Мамка КукитеБас Crankbaits Се Справи Со Потонувањето ПоперНие не нудиме избор на боја и стил, ние ќе го испратите производот по случаен избор, се надевам, ќе може да се разбереОпис : 100% Сосема НовНето Тежина : 17gБоја : 5 БоиДолжина : 12.3 cm / 4.9 инченКука : #6 Црни Високи Јаглероден Челик Treble КукаSwiming Длабочина : 1.23.5 mПакетот Вклучува : 1 x Риболов МамиВнимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

POETRYYI риболовни примамки лъжица стръв метална стръв 4,57 см 6,78 г твърда стръв сладководни костур, щука стръв за Риболов Geer 30

BGN 3.12

Детали Опис : Brand Name : POETRYYI Тип : намамат (Лу Ya мамка) Категорија : Искушението Должина : 4.57 CM Тежина : 6.78 G Кука : 6 # материјал : метал 【Погоден за вода】 : средно и повисоко ниво 【Објект видови】 : Алис устата whitefish, bigmouth бас, blackfish, сом 【Контрола метод】 : полека повече фрлени може да се примени бавен, бавен возврат бавно закрепнување; брзо приходи, напротив, плитки риболов треба да биде во зависност од активностите на целните риба вода слој, мамка не е мамка Кога се позитивни, може да бидат ненадејни и бавно, постојано се менува за да го намами рибата гризнувања.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.