• Новинка
Дергающиеся стръв акумулаторни led интелигентна стръв USB зарядни устройства, кабели скъпоценни Гольяны риболовни примамки джеркбейт с куки Mustad

Дергающиеся стръв акумулаторни led интелигентна стръв USB зарядни устройства, кабели скъпоценни Гольяны риболовни примамки джеркбейт с куки Mustad

резултат:
BGN 39.98
BGN 32.00 -20 %

Брой продукти
Налично


Twitching мами Батерија USB Полнење Канапи Скапоцени Minnow Риболов Намамат Jerkbait со Mustad куки Оваа Twitching Мами лесно да се фати риба ,Тоа тресе да се привлечат риба .Изгледа како повик риба да гризне неа. После 3 секунди во вода, ligthening (сјае)и twitching системи на! И тоа ќе lighthening и twitching два пати на секои 10 секунди, за да привлечат големи риби напад. Над 12 часа, постојано работи со полна моќност подводни ,Погоден риболов риболовецот риболов целиот ден.Челик прстен клип полнење,лесен и брз ,да се избегне било какво истекување проблеми. Бавно тоне .стоп на било назначен вода слој со добра акција .Вие само треба да се слика во вашиот ум она што на повредените мамка риба прави кога е повреден, и обидете се да го копирате дека движење Mustad Крв Куки висока издржливост и флексибилност и лесно да се фати целна риба,погодни за saltwater и слатководни .Dual-волфрам челик топката централна гравитацијата трансфер систем за да се постигне супер било спектар фрли. 3 D технологија на печатење, боите како lifelike риби, не е лесно да исчезнат Договор за таргетирање largemouth бас, smallmouth бас, шарени бас, мускусен, перде, штука, северна штука, redfish, speckled пастрмка
* Налози обработени навремено по плаќање на проверка.Обично испратите парцели во рамките 1-3 работни дена .
* Вашата нарачка адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. За руски клиенти ,ве молиме љубезно ве молиме да го користите вашиот полно име .
* Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
* Бесплатен превозот цел ние ќе го избере една разумна превозот начин .повеќето земја може да пристигне на 15-35day.
* Имаме 3 месеци гаранција за нашите производи , доколку производите што се купи се неисправни во рок од 1 месец . ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци или враќање, кога ние се добие на неисправни производи, ако не сте задоволни со производот, вие се уште можете да ги испратите назад кон нас, но мора го плати превозот на товар
* Ние го прифаќаме производ се врати во рок од 7 дена. Враќање Товар ќе биде продавачот одговорност доколку тоа е квалитетот прашање или ќе се добие производ што не може да се сретне, на друг начин, купувачот ќе го носи враќање товар и наплата не му е дозволено (Ако враќање на производ, ве молиме да ги задржи оригиналниот пакет)
* Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
* Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!Ние во голема мера го цениме вашата 5 ѕвезда позитивни повратни информации .имаме програма која автоматски да одговори веднаш штом ќе ја напушти вашите повратни информации ,ние високо го цениме вашиот совет . кој ни овозможува понуди подобри услуги за вас.
* Ако било каков проблем со вашата нарачка, или сакате да знаете повеќе детали за нашите производи , Не двоумете се да ги споделите со мене знаете, ние се трудиме да го решите вашите грижи

Подробности

Позиция:
Океанская Рок-Риболов, Река,Поток,Водохранилищный Езерото,Океанская Плажната Риболов,Езеро,Океанская До Риболов
Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
Номер На Модела:
Jerkqueen 125S
търговска марка:
ЛУРЕКИН
Позиция:
морски риболов
Име:
Акумулаторна дергающаяся стръв
Тип:
Джеркбейт
обект:
3D печат
Тегло:
26g
Дължина:
125 см
дълбочина:
4-8ft
Атрибут:
Джеркбейт Бавно Потъва
Цвят:
10 цветове на разположение
Работно време :
Повече от 12 часа
Пакеж:
Дергающаяся стръв с кабел

Избор на купувачи

HENGJIA 5pcs 5.5 CM 11G 8перо куки ВИБ риболовни примамки твърд метал риболовни примамки воблер щука бас isca de pesca риболовни принадлежности

10.51 -14 % BGN 9.00

Боја : 5 бои се Прикажани како сликиДолжина : 5.5 CM / парчеТежина : 11 G / парчеТип : АТМОСФЕРА, пердув кука Кука : #8 висок јаглероден челик Treble кукаПакет и ИспоракаБесплатен Превозот! Обично, овој пакет ќе ви биде испратен од страна на EMS, Хонг Конг Пост, DHL, UPSот, ТНТ, следниве земји за слободни преку ЕМС : сад, Велика Британија, Данска, Грција, Ирска, Белгија, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Австралија, Нов Зеланд, Ако може?т пронајдете вашата земја во горната листа, ве молиме контактирајте ме за детали...

1pcs Minnow Crankbait Hard Баит Стегнат Wobble Slow Floating Jerkbait High Quality ABS Model 5.5 g 8см Fishing Lure

2.26 -56 % BGN 1.00

1 PCS Minnow Crankbait Тешко Мамка Тесни Wobble Бавно Пливаат Jerkbait Високо Квалитетна ABS Модел 5.5 g 8cm Риболов Намамат Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов...

JITAI от неръждаема стомана, изработени на CNC пълен метален корпус от алуминиева сплав Innerchangeable Fly Fishing сонда / колело 40 / 50 / 60

57.57 -46 % BGN 31.00

Карактеристики : Летаат риболов ролна се направени од не ' рѓосувачки челик и алуминиум легура компоненти, цврсти и издржливи...

(Бог стил) с 15 кг От неръждаема стомана Риба устните прихващане с Тежести, риба задейства съединителя, Риболов устните сцепление

BGN 38.40

15 KG Нерѓосувачки Челик пролет скала риба предизвика зафат Риболов Усна ЗафатНаправени од морски одделение од нерѓосувачки челик;На rubbrized зафат ви дава цврста се сфати;главната цевка содржи прецизност скала;Нема't прекине во saltwater и ќе преживее години на тешко употреба;Главната цевка е дозволено да се вртат во внатрешноста на стапица цевкадодека скала пролет делува како шок апсорбер;Доаѓа со извиткани lanyard;Тежина капацитет : 15 KG

Хиена 100шт 2 см прозрачен Шаран, риболовни куки ръкави термопластична гума Шаран платформите на кука ръкав Шаран, риболовни принадлежности

20.54 -12 % BGN 18.00

Hyaena 100pcs 2cm Транспарентен Крап Риболов Куки Ракави Термо Пластика Гума Крап Апаратури Кука Ракав Крап Риболов ДодатоциСпецификации : Бренд : Hyaena Количина : 100pcs 2cm Транспарентен Крап Риболов Куки Ракави Информации : Случајни Боја,Бои може да биде со различни слики...

500шт 6см 10г гмуркане воблери риболовни примамки бас воблер щука, шаран и пъстърва, костур, сом, риболовни примамки pesca риболовни принадлежности

BGN 553.36

crankbaits риболов мамиLenght : 6cmТежина : 10g / еез(може да има мала разлика со реалната тежина)Количина : 500pcsНуркање длабочина : 0.31.5 M (тоне полека )Куки : 6#висока јаглероден челик кукитебои : како на сликата1 : бои се испраќаат случајно,обично ние испрати ги со мешани бои2 : куките се многу остри ,pls да се биде внимателен.3 : тие се создаде животкако пливање на дејствија во вода!непречено и брзо нуркачка акцијасветли бои и 3 D очи да се направи тоамоќен за да привлечат големи риби!Пакет и Испорака1 Free Превозот! Обично,Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван chian пост воздух mail кој, вообичаено, пристигнуваат во рок од 1545days откако беше објавено .понекогаш за царинска или времето проблем .тоа ќе биде одложен неколку дена...

2014 rushed shrink carbon sea род 2.1-3.6 m metal reel seat long shot пръчици cast fly products fishocean beach fishing superhard

BGN 39.95

superhard Висока јаглерод Тајван риболов на крап рака род риболовни средства на долг дел прачки 28 мелодија фабрика трговија на големо риболов справи парче2014 година НОВИ Ultralight Рака пол 3.67.2 м Метри, Јаглерод Подарок Сет Влакна Ултра Преносни Хард Риболов Прачка Риболов Справи pesca фидер парче1.2 m торба риби нето торба риба грижа мал нето риболов справи со мрежа Риба Торба Специјални понуди бесплатен превозот САД$ 8.00 / парчеGuangwei железо 3 метри супер ултра тешко јаглерод краток дел од род пол 3009 парче6mm отворено Меѓународното приватно изнајмени избега правда јаже качување lifesaving резервни опстанок чадор јажиња бесплатен превозот САД$ 39.60 / многуметри / многу2014 година нови LED светло туш за контрола на Температурата showerhead / тушеви, бојата шарени бои на виножитото врнежи бања парче2014 година нови Б Големи и Средни автентични специјален подарок отворено преживее кампување виткање ножеви укината опстанок нож со G алатка парче2014 година нови Долго круг GH8000 14 вратило да летаат риболов абу garcia daiwa pesca крап серпентина контрола мамка кастинг репортажите бесплатен превозот САД$ 84.36 / парчеДобредојдовте на продавница, ви посакувам среќен шопинг,Имајте на ум дека Род се со иста боја, боја атрибут само да се направи разлика индивидуални Род и ролна со ПрачкаНашата цел е, puerile, ве молиме остатокот увери купување на стока квалитетот е добар, ние и ветуваме дека ако стоката не е добро, ние целосна наплата, лажни изгуби три Море Прачка со висока густина микрофибер еластична Род висока прецизност тешки и деликатни делови од телото направени од не ' рѓосувачки челик водич жица јамка уникатен златно око технологија Производот Категорија : Море Род Материјал : Јаглерод дали стигнале : Yes бројот на krabičkách : 10000 Земја на Потекло : кина Weihai Апликација сценарија : риболов, реки, резервоари Должина : 2.1,2.4,2.7,3.0,3.3,3.6 (m) Морето Род големини 2.1 3.6 m Море Род Материјал : Јаглерод Влакна Море Род тип : Дадат Род

Yumoshi Reel Fishing Metal Coil Line Wheel SK2000-7000 series 13+1BB Spinning Reels Best Saltwater Beach Boat Rock Lure Sea

BGN 47.98

Детали за производот Бренд : YUMOSHI име на Производ : Риболов ролна Модел Бр : SK20007000 Топката имајќи : 13+1 BB Cid : 5.5 : 1 / 5.2 : 1 Модел Топката Имајќи Cid Тежина Max повлечете Линија капацитет(mm / m) SK2000 13+1 BB 5.5 : 1 240 G 7 KG 0.18 / 235 0.20 / 195 0.25 / 120 SK3000 13+1 BB 5.5 : 1 255 G 7 KG 0.18 / 285 0.20 / 230 0.25 / 150 SK4000 13+1 BB 5.2 : 1 290 G 9 KG 0.25 / 215 0.30 / 150 0.35 / 110 SK5000 13+1 BB 5.2 : 1 300 G 9 KG 0.35 / 175 0.35 / 130 0.40 / 100 SK6000 13+1 BB 5.2 : 1 390 G 12 KG 0.35 / 195 0.40 / 150 0.50 / 95 SK7000 13+1 BB 5.2 : 1 400 G 13 KG 0.45 / 140 0.50 / 115 0.60 / 80 Производ СликаЗа YUMOSHIYUMOSHI се наоѓа во Cixi,Жеџијанг.Ние сме професионален риболов ролна развој,manfacturing,продажба и сервис на современите претпријатија.Имаме spining ролна,baitcasting ролна,тапан ролна,и др,вкупно повеќе од 50 серија на производи,сме го направиле со високо реноме во Кина и на широко распространета пофалби.Сега се надеваме дека може да понуди подобра услуга за вас во Ali Express...

SPORTSHUB 2PCS 4.5 CM 3.4 G 3D Eyes Beads Inside Цикада Baits риболовни примамки с куки твърди примамки, фалшиви изкуствени примамки NR0031

5.12 -22 % BGN 4.00

Почитувани купувачи, имаме 8 бои стил за предметите, ве молиме да се направи изјава за која боја стил како што сака за цел, во спротивно ние ќе го испратам до тебе случајно, ве молиме белешки.

дълбочина на широк плувен риболовни статии стръв 14. 5cm12. 7g стръв бионический миноу 5 цвята стръв 3 кука 6 тилапия стръв Безплатна доставка

13.70 -5 % BGN 13.00

Должина : 14.5 CMТежина : 12.7 GКуки : 6 # кука зајакнување на надградбаматеријал : пластикаПакување : Пакување : OPP вреќа Очи : 3 DПогоден вода : горна, среднаЦелни видови : Culter , море бас , слатководни бас , blackfish , pomfret , tilapia, паушален риба , dace, платика .

HENGJIA 5pcs LED Underwater Fishing Светлини Color-gathering flash сребристи калмари риболовни примамки лампи pesca риболовни принадлежности

BGN 13.76

1 Количина : 5pcs2 : тежина : 28.5 g3.Должина : 12cm4.Боја : Како што е прикажано на сликата5.Светла Боја : Мултибоја6.Нема батерии во оваа точка бидејќи батерии може да биде запрен од страна на обичај...

5шт риболовни примамки платформите на стръв кука линия низ 3/0 остър кука принадлежности аксесоари

1.74 -43 % BGN 1.00

5 Pcs Риболов Намамат Апаратури Мамка Убодни Линија String 3 / 0# Бодликава Кука се Справи со Додатоци 100% сосема нов и висок квалитет...

Преносима чанта за съхранение на обувки многофункционален пътен пазарска чанта калъф за съхранение на организаторът drop shipping

BGN 3.92

Високквалитет 600 D оксфорд најлон материјал, носатотпорни, и водоотпорен.Може да се користи за миење гаргара торба, садови торба, храна торба, пливање опрема, вреќи, плажа, обувки, долна облека, итнДонесе виси појас може да бидат обесени на mountaineering кеси, погодни за употреба, потребно е пакет отворено спортПреносен, компактен, свитлива, лесни и парична казна изработка.Тип : дребулии торба.600 D оксфорд најлон материјал.Димензија : прибл...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.