• Новинка
Високо Качество На Горещи Продажба Дантелено Рокля Ново Сексуално Винтажное Рокля С Дълъг Ръкав Ежедневни Дължина До Коляното Bodycon Dress Women Winter Dress

Високо Качество На Горещи Продажба Дантелено Рокля Ново Сексуално Винтажное Рокля С Дълъг Ръкав Ежедневни Дължина До Коляното Bodycon Dress Women Winter Dress

резултат:
BGN 27.95

Брой продукти
Налично


Име На Производ
Висок Квалитет На Топла Продажба Чипка Фустан 2016 Година Нови Секси Гроздобер Фустан Долг Ракав Секојдневен Коленото Должина Bodycon Се Облекуваат Жените Зимски Облечи
Општи Информации 1.Објектот Висок Квалитет Топла Продажба Чипка Фустан 2016 Година Нови Секси Гроздобер Фустан Долг Ракав Секојдневен Коленото Должина Bodycon Се Облекуваат Жените Зима Облекуваат 2.Материјал Полиестер/Памук 3.Бои Како што е прикажано 4.Пакет Секој iterm стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Род Жени 6.Логото
ODM стилови не лого.
ОЕМ стилови може да биде приспособен. 7.MOQ 1pcs прифатено 8.Превозот датум 1-2 работни дена по примиле исплата. 9.Време на испорака
3-5 работни дена за Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
5-10 работни дена за Русија & Бразил 10.OEM Прифатени 11.Рок на плаќање Paypal / TT / ВУ / Пари грам / Зачувам 12.Снабдување со капацитет 28000pcs месечно 13.Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на corstume 14.Најголемиот дел наредби Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
Детали фотографии
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни.
Контакт
Компанијата Шоу
Quanzhou kophia конкурентни на светскиот пазар бара комбинација на квалитетот, технологија, цена, маркетинг такт, и по-продажба на услуги. Купување има директно влијание врз факторите кои влијаат на компанијата конкурентност на пазарот на трудот.
"Светска Класа" е нашата тема. Ние се стремиме да им помогне на нашите клиенти да "застане" на конкуренцијата во било кој дел на светот, против секој играч на пазарот на трудот.Quanzhou kophia игра клучна улога во одржување на нашите клиенти и нивните производи глобално конкурентни преку употреба на свет-класа добавувачи и врвни продажба и дистрибуција
Клиенти

Подробности

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Талия:
Натурални
Украса:
Дантела
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Секси И Клуб
търговска марка:
АЙЛИНГЕ
Материал:
Полиестер, Найлон, Ликра
Сезон:
Лято
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Силует:
Сабя
Дължина ръкав(см):
Пълен
Номер На Модела:
М30059
Цвят:
Както е показано на фигура
Отстъпка:
OK
Тип На Доставка:
Стоки На Склад
is_customized:
Yes
Вид На Модела:
Твърд
Дебелина на:
Стандарт
MOQ:
1 парче
Пол:
Жени
Стил:
Мода, Секси, Готино
Възраст:
Възрастен

Избор на купувачи

Mori Момиче Vintage Style Retro Floral Green Long Dress 2018 New Spring and Summer Women нагънат шифоновые рокли RE0252

53.01 -47 % BGN 28.00

Mori Девојка за Гроздобер Стил Ретро Зелена Цвеќиња Долг Фустан 2018 Нова Пролет и Лето Жените Pleated Chiffon Фустани RE0252големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 78 117 34 36 60 M 82 118 35 37 64 L 85 119 36 38 68 XL 88 120 37 39 72 2 XL 91 121 38 40 76Поради различни начини на мерење, Pls дозволете 13 cm разлика !!Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Лятото е Секси Секси дантела выдалбливают рокля елегантна рокля 2018Flare Bodycon с дължина до коляното Дама цвете рокли Страна на жената плюс размер 5XL

11.68 -23 % BGN 9.00

Женска Дами Секси Чипка Одблесокот Bodycon Кратко Мини Фустан Лето Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Чипка Боја : Сина, Црвена, Црна Стил : Fashion & Секојдневен Големина : Азија S, M, L Ракав Тип : Краток Ракав Деколте : Екипажот Вратот Сезона : Летни Ocassion : Случајни / Партија / Club / Коктел Шема : Цврсти Пакет Се Вклучени : 1 * Секси Жени Мини Фустан Големина Биста Рамо Половината Ракав Должина Препорачува Големина S 78cm / 30.7" 31cm / 12.2" 68cm / 26.7" 12cm / 4.7" 84cm / 33.0" UK4 / EU32 Подолу М 82cm / 32.2" 32cm / 12.6" 72cm / 28.3" 13cm / 5.1" 85cm / 33.4" UK4 / EU32 L 86cm / 33.8" 33cm / 13.0" 76cm / 29.9" 14cm / 5.5" 86cm / 33.8" UK6 / EU34 XL 90cm / 35.4" 34cm / 13.4" 80см / 31.4" 15cm / 5.9" 87cm / 34.2" UK810 / EU3638 Имајте на ум : *...

UsualYeah Пролет жени с дълъг ръкав Flare ръкав каре къси рокли ежедневни Vestidos синьо, розово S M L XL

32.26 -29 % BGN 23.00

Плочка Мерење Димензија ( Единица мерка : СМ)Големина На Рамо Биста Должина На РакавS 38 61 96 89М 39 100 62 90L 40 104 63 91XL 41 108 64 92(1cm=0.3937 инчи) [ 23cm неточноста е нормално ]Ве молиме Проверете мерењето пред да нарачате , ви благодариме! @[email protected]За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта...

2017 пролет и лято жените новата висока талия нишката се шие с мъниста рокля черно лале др мода игли пискюл рокля wj192

47.41 -22 % BGN 37.00

ГОЛЕМИНА Должина на Ракав Рамо Половината Биста cm cm cm cm cm S 84 45 36 68 84 М 85 46 37 72 88 L 86 47 38 76 92 XL 87 48 39 80 96 фустан големина е малку Мал .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Wsfs Есен Червено Бели Райета Трикотажное Жената Рокля Oneck С Дълъг Ръкав Sexy Party Еластична Превръзка Bodycon Молив Рокли Vestidos De Феста

55.94 -20 % BGN 45.00

Мерење Во CM Големина Биста Половината Должина Рамо Ракав Слободни 90 / 103 32 60Мерење Во Инчи Големина Биста Половината Должина Рамо Ракав Слободни 35.4 Na N 40.6 12.6 23.6[xlmodel][фото][0000]

Най-Добрите Продажба На Нов Стил Лятна Рокля Дамски Секси Рокли Партия Нощен Клуб Ръкави Плътен Черен Изкуствена Кожа Рокля

BGN 36.80

Име На ПроизводНајдобро Продаваните 2016 Нов Стил На Летна Облека Женска Секси Фустани Партија Ноќен Клуб Ракави Солидна Црна Faux Кожа ФустанОпшти Информации 1.Објектот Најдобро Продаваните 2016 Нов Стил На Летна Облека Женска Секси Фустани Партија Ноќен Клуб Ракави Солидна Црна Faux Кожа Фустан 2.Материјал Полиестер / Памук 3.Бои Како што е прикажано 4.Пакет Секој iterm стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Род Жени 6.ЛоготоODM стилови не лого.ОЕМ стилови може да биде приспособен...

2018 Лятна мода марка женска риза стил шарени рокля дамски висока талия е тънка красива рокля wj1899 с колан

55.74 -23 % BGN 43.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГОЛЕМИНА Должина на Ракав Рамо Биста cm cm cm cm S 95 46 35 84 М 96 47 36 88 L 97 48 37 92 XL 98 49 38 96 фустан големина е малку Мал .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Лятна рокля на жената О-образно деколте, бяла плюс размера на рокля за офис Дама мини партия Slim Носете мода високо качество дрехи Безплатна доставка

114.40 -5 % BGN 109.00

pls се провери големината внимателно пред да се одржи редот релевантни големината на табелата за вашиот референца големина разлика меѓу различни држави .

Жените секси рокля 2018 Зима Пролет нови тежки пайети V шията е тънка талия нощен клуб рокля за дами, вечерни рокли

97.15 -20 % BGN 78.00

S рамо 38cm биста 92cm половината 76cm долго 76cmМ рамо 39cm биста 96cm половината 80см долго 77cmS рамо 38cm биста 92cm половината 76cm долго 76cmМ рамо 39cm биста 96cm половината 80см долго 77cm

Кандис Елза женствена рокля дигитален печат, търговия на едро, плюс размера на Skd-1291

32.00 -19 % BGN 26.00

Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки,но секогаш во рамките на 3cm.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката...

Нов V-образно деколте, червено дантелено жената рокля лятна рокля 2018 Vestido De Феста Украйна риза вечерни рокли Kleider Damen Jurken 887977

55.31 -17 % BGN 46.00

Нови V деколте, Црвена Чипка се Облекуваат Жените Летен Фустан 2017 Vestido Де Феста Украина Кошула Партија Фустани Kleider Damen Jurken 887977

Секси лятна рокля 2018 New Sexy Boho Boho Beach Dress Print V образно деколте Kimono Party Maxi Long Maxi Dress Plus size 4XL

37.58 -12 % BGN 33.00

Лето Облечи 2016 Година Нови Секси Жени Бохемски Boho Плажа Печати V Деколте, Кимоно Партија Макси Долг Фустан Плус големина 4 XL Бесплатен превозот Големина Информации(CM) Големина Биста Половината Должина Хип XXL 112 80 135 138 3 XL 124 90 135 148 4 XL 134 100 135 158

2018 New Hot Summer Vestidos Femininos Casual Printed Екзотични Бохемска Style Colorful Long Dress Maxi Dresses Plus Size 5XL

36.78 -10 % BGN 33.00

2016 година Нови Топло Лето Vestidos Femininos Секојдневен Печатени Егзотични Бохемски Стил Шарени Долг Фустан Макси Фустани Плус Големина 5 XL Големина Информации Големина Биста Половината Должина Хип XL 7498cm 7090cm 150cm 120cm XXL 80105cm 7696cm 150cm 130cm 3 XL 86120cm 82102cm 150cm 140cm 4 XL 100130cm 92120cm 150cm 150cm 5 XL 115140cm 102140cm 150cm 160cm

Есен-зима жената рокля 2018 нова мода плета врата срастване вълнена рокля тънък голям размер секси рокля IOQRCJV K833

83.17 -50 % BGN 42.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Должина Биста Рамо Ракав М 85 97 37 48 L 86 99 38 49 XL 87 101 39 50 1inch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

2017 Hot Sale Sexy women Package Hip Dress High Waist Slim Evening Party Носете Clubwear еластична превръзка Bodycon Mini Dress

BGN 6.86

100% сосема нов и висок квалитет на обработка.Material Cotend МешавинаБоја : СиваГолемина : S M L XLГолемина / cm Биста Половината Хип Должина S 74 61 78 90.5 М 78 65 82 92 L 82 69 86 93.5 XL 86 69 90 95Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x женски ФустанПреглед :

Solid Long sleeve Cotton Midi Long Dress Women Chinese Vintage style Губим Casual Dress есен пролет Robe Femme Vestidos B190

46.51 -25 % BGN 35.00

Гроздобер плоштадот вратот долг ракав midiдолг фустанAnswer : ___________________________ Note : не густа ткаенинаМатеријал : памукБоја : бела, розова, темно сиваГолемина : една големина Големина Должина Рамо Биста Полите Ракав должина со рамо Една големина 119 112 150 56Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 13 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.Забелешка : Поради разликите во компјутерски монитори, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

2018 Summer High-end Women Dress Spaghetti Strap Sexy Party Dress Bodycon Bandage Ruffles A-Line Dresses Socialite Vestidos

78.40 -27 % BGN 57.00

Големина Биста(cm) Половината(cm)Хип(cm) Должина(cm) Ракав(cm) S 87 64 83.5 M 91 71 84.5 L 95 75 84.5 "ве Молиме овозможи мало 13 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.54 смПакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.5 kg (1.10 lb.) Пакет Големина : 42cm x 35cm x 5cm (16.54 во x 13.78 во x 1.97 во) Повеќе Производи

2018 пролет / лято дизайнер дълга рокля жени с дълъг ръкав лук яка рози печат невероятни партида на реколтата макси рокля

103.81 -15 % BGN 88.00

ГолеминаБистаПоловинатаДолжинаРамоSleeveS847015560М887415661L927815762XL968215863Големина на ЗАБЕЛЕШКА : Големина на Табелата(cm) 1 cm=0.39 ИнченВе молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска достапни големини.Модели и мерење на различен начин, стоки големината може да биде 13 см грешка, припаѓа на нормален phenomeno

2017 нови популярни женски ръкави високо качество на рокля с v-образно деколте и цип рокля империя талия от дантела в стил сексът нощ момиче рокля

BGN 47.20

2017 најновите популарни жените без ракави висок квалитет фустан v деколте, патентите се облекуваат природни половината чипка стил секс ноќ девојка се облекуваатЗа нас, и Ние се долгорочно се фокусира на корсет производи компанија, имаме богатство од искуство, ние може да обезбеди прилагодено производи за поединецот .Имаме стабилен парк, одлични производи, најдобар квалитет на услуга, брза испорака, сакан од многу клиенти...

Голям плюс размер 5XL 6XL 7XL Vestidos 2018 Лято Абая Boho Long Maxi Dress жените Пролет мрежести рокли Vestido Longo Robe Longue

101.76 -50 % BGN 51.00

Стил : Европа и сад Шема : Plaid Процес : Колаж / Крои Здолниште Должина : Долго Здолниште Здолниште тип : Голема нишалото тип Јака тип : изборен круг вратот Ракав тип : конвенционалните ракави ракав должина : краток ракав Половината тип : висок половината Облека фуста : Ракав Популарни елементи : спојување, патент на Годината на листата / сезоната : 2018 Ткаенина Име : Organza Главниот Ткаенина Состав : Полиестер Влакна (Полиестер) содржината на основната ткаенина состав : 91% 99% Боја : Црна Димензии : L,XL,XXL,XXXL,4 XL,5 XL,6 XL,7 XL Големина референтна маса (прирачник за мерење, грешка од 12cm) : може да биде околу 12cm грешка поради прирачник за мерење на Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално,ви Благодариме за вашето разбирање Забелешка : 1inch=2.54 см,па кога ќе ги преземе со цел ,ве молиме референца големината на табелата!L : Биста 92 см, Половината 76 cm , Должината 141 cm XL : Биста 97 см, Половината 80 см , Должина 141 cm2 XL : Биста 102 cm, Половината 86 см , Должина 141 cm3 XL : Биста 107 см, Половината 90 см , Должина 141 cm4 XL : Биста 112 cm, Половината 94 см , Должина 141 cm5 XL : Биста 117 cm, Половината 98 см , Должина 141 cm6 XL : Биста 122 см, Половината 104 см , Должина 141 cm7 XL : Биста 127 cm, Половината 108 см , Должина 141 cmТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

just. be. never hip hop graphic облечи kawaii harajuku korean аниме red black върховете graffiti printed casual long tshirt свободни дами

BGN 60.64

САМО.БИДЕ.НИКОГАШ не бренд се фокусира на модата хипхоп стил жените облека.Таа е сиромашни да купат додава и искрено да се покаже новина производи со голема цена.Го почитува оној кој го додадете во омилени продавница ќе уживате повеќе цена исклучите обично.САМО.БИДЕ.НЕ ,НЕ ФАЛСИФИКАТОР ПОЧЕТНА СРЦЕ И ТЕМПЕРАМЕНТ НАПРЕД!големината на хип хоп долго tshirt се облекуваат : должина(90cm),биста(130cm),ракав(70cm) ако ви се допаѓа,ќе ве молам додадете мојата продавница во листа на желби и споделување на повеќе...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.