• Новинка
Най-Добрите Продажба На Нов Стил Лятна Рокля Дамски Секси Рокли Партия Нощен Клуб Ръкави Плътен Черен Изкуствена Кожа Рокля

Най-Добрите Продажба На Нов Стил Лятна Рокля Дамски Секси Рокли Партия Нощен Клуб Ръкави Плътен Черен Изкуствена Кожа Рокля

резултат:
BGN 36.80

Брой продукти
Налично


Име На Производ
Најдобро Продаваните 2016 Нов Стил На Летна Облека Женска Секси Фустани Партија Ноќен Клуб Ракави Солидна Црна Faux Кожа Фустан
Општи Информации 1.Објектот Најдобро Продаваните 2016 Нов Стил На Летна Облека Женска Секси Фустани Партија Ноќен Клуб Ракави Солидна Црна Faux Кожа Фустан 2.Материјал Полиестер/Памук 3.Бои Како што е прикажано 4.Пакет Секој iterm стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Род Жени 6.Логото
ODM стилови не лого.
ОЕМ стилови може да биде приспособен. 7.MOQ 1pcs прифатено 8.Превозот датум 1-2 работни дена по примиле исплата. 9.Време на испорака
3-5 работни дена за Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
5-10 работни дена за Русија & Бразил 10.OEM Прифатени 11.Рок на плаќање Paypal / TT / ВУ / Пари грам / Зачувам 12.Снабдување со капацитет 28000pcs месечно 13.Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на corstume 14.Најголемиот дел наредби Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
Детали фотографии
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни.
Контакт
Компанијата Шоу
Quanzhou kophia конкурентни на светскиот пазар бара комбинација на квалитетот, технологија, цена, маркетинг такт, и по-продажба на услуги. Купување има директно влијание врз факторите кои влијаат на компанијата конкурентност на пазарот на трудот.
"Светска Класа" е нашата тема. Ние се стремиме да им помогне на нашите клиенти да "застане" на конкуренцијата во било кој дел на светот, против секој играч на пазарот на трудот.Quanzhou kophia игра клучна улога во одржување на нашите клиенти и нивните производи глобално конкурентни преку употреба на свет-класа добавувачи и врвни продажба и дистрибуција
Клиенти

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Талия:
Натурални
Украса:
Няма
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Секси И Клуб
търговска марка:
АЙЛИНГЕ
Материал:
Полиестер, Найлон, Ликра
Сезон:
Лято
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Отвор на вратата:
Оглавник
Силует:
А-Линия
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Номер На Модела:
М7255
Цвят:
Както е показано на фигура
Отстъпка:
OK
Тип На Доставка:
Стоки На Склад
is_customized:
Yes
Вид На Модела:
Твърд
Дебелина на:
Стандарт
MOQ:
1 парче
Пол:
Жени
Стил:
Мода, Секси, Готино
Възраст:
Възрастен

Избор на купувачи

Продажба на едро 2017 Нова рокля червено вино, спагети каишка Halter мода луксозни знаменитост коктейл бандажное рокля (L2147)

BGN 115.20

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИТкаенина Состојки : 90% RAYON Rayon / 9% НАЈЛОН Најлон / 1% SPANDEX SpandexСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

Летни Dressees Жени С Рамо, Без Презрамки Секси Ruched Лук Възел На Облегалката Мини Дама Рокля С Къс Ръкав Bodycon Бандажные Рокли

31.65 -46 % BGN 17.00

1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно во зависност од вашите навики2...

Лятна Рокля Жени Vintage Long Maxi Dress Памук Бельо Причинно-Разузнавателни Рокля Vestidos Robe Ladiies Свободен Сарафан

BGN 57.57

Ако се допаѓа ,кликнете на сликата !Лето Облечи 2016 Година Жените Гроздобер Долго Макси Фустан Памук, Лен Каузална Фустан Vestidos Облека Ladiies Лабава SundressГолемина Информациибиста 106cm, должина од 110cm,рамо 40cm .Белешки : Грешка во рок од 3cm поради прирачник за мерење(Единица : cm, 1 инч= 2.54 см, 1 cm= 0.39 инчи)Производ Детали

Голям плюс размер 5XL 6XL 7XL Vestidos 2018 Лято Абая Boho Long Maxi Dress жените Пролет мрежести рокли Vestido Longo Robe Longue

101.76 -50 % BGN 51.00

Стил : Европа и сад Шема : Plaid Процес : Колаж / Крои Здолниште Должина : Долго Здолниште Здолниште тип : Голема нишалото тип Јака тип : изборен круг вратот Ракав тип : конвенционалните ракави ракав должина : краток ракав Половината тип : висок половината Облека фуста : Ракав Популарни елементи : спојување, патент на Годината на листата / сезоната : 2018 Ткаенина Име : Organza Главниот Ткаенина Состав : Полиестер Влакна (Полиестер) содржината на основната ткаенина состав : 91% 99% Боја : Црна Димензии : L,XL,XXL,XXXL,4 XL,5 XL,6 XL,7 XL Големина референтна маса (прирачник за мерење, грешка од 12cm) : може да биде околу 12cm грешка поради прирачник за мерење на Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално,ви Благодариме за вашето разбирање Забелешка : 1inch=2.54 см,па кога ќе ги преземе со цел ,ве молиме референца големината на табелата!L : Биста 92 см, Половината 76 cm , Должината 141 cm XL : Биста 97 см, Половината 80 см , Должина 141 cm2 XL : Биста 102 cm, Половината 86 см , Должина 141 cm3 XL : Биста 107 см, Половината 90 см , Должина 141 cm4 XL : Биста 112 cm, Половината 94 см , Должина 141 cm5 XL : Биста 117 cm, Половината 98 см , Должина 141 cm6 XL : Биста 122 см, Половината 104 см , Должина 141 cm7 XL : Биста 127 cm, Половината 108 см , Должина 141 cmТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

Solid Long sleeve Cotton Midi Long Dress Women Chinese Vintage style Губим Casual Dress есен пролет Robe Femme Vestidos B190

46.51 -25 % BGN 35.00

Гроздобер плоштадот вратот долг ракав midiдолг фустанAnswer : ___________________________ Note : не густа ткаенинаМатеријал : памукБоја : бела, розова, темно сиваГолемина : една големина Големина Должина Рамо Биста Полите Ракав должина со рамо Една големина 119 112 150 56Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 13 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.Забелешка : Поради разликите во компјутерски монитори, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

2018 New Hot Summer Vestidos Femininos Casual Printed Екзотични Бохемска Style Colorful Long Dress Maxi Dresses Plus Size 5XL

36.78 -10 % BGN 33.00

2016 година Нови Топло Лето Vestidos Femininos Секојдневен Печатени Егзотични Бохемски Стил Шарени Долг Фустан Макси Фустани Плус Големина 5 XL Големина Информации Големина Биста Половината Должина Хип XL 7498cm 7090cm 150cm 120cm XXL 80105cm 7696cm 150cm 130cm 3 XL 86120cm 82102cm 150cm 140cm 4 XL 100130cm 92120cm 150cm 150cm 5 XL 115140cm 102140cm 150cm 160cm

Mori Момиче Vintage Style Retro Floral Green Long Dress 2018 New Spring and Summer Women нагънат шифоновые рокли RE0252

53.01 -47 % BGN 28.00

Mori Девојка за Гроздобер Стил Ретро Зелена Цвеќиња Долг Фустан 2018 Нова Пролет и Лето Жените Pleated Chiffon Фустани RE0252големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 78 117 34 36 60 M 82 118 35 37 64 L 85 119 36 38 68 XL 88 120 37 39 72 2 XL 91 121 38 40 76Поради различни начини на мерење, Pls дозволете 13 cm разлика !!Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Безплатна доставка-секси лятна рокля Лолита шифоновое дантелено средновековна готическа рокля на Принцеса cosplay Хелоуин костюми за момичета

95.39 -6 % BGN 90.00

XSM : Биста : 8092cm Половината : 6880см Должина : 86cmLXXL : Биста : 90102cm Половината : 7890cm Должина : 92cmОколу слика : Доколку ставката што сте ја добиле може да има мала разлика со слика,ве Молиме да се разбере! Ова е нормална појава...

2018 Royal Червен Цветен Принт Средновековна Викторианска Рокля Мария-Антоанета Маскарад Бал Рокли Drop Shipping

280.00 -20 % BGN 224.00

Големина на Табелата (cm) : 1 инч = 2.54 смНапомена : Ако големината е начин на исклучување стандардна големина на табелата, ве Молиме оставете порака за нас кои ги опфаќаат вашиот биста,половината,колковите,рамо ширина и висина информации(инчи или cm), прилагодувањето време за 7 дена , за Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .Производот Се Покаже​Превозот : 1 ...

Нов женски пролет лято печат рокля мода голям размер шифоновое рокля женски с дълъг ръкав тънки върхове със средна дължина OKXGNZ A1518

70.06 -49 % BGN 36.00

Име на производ : Нови Жените Пролет Лето Печати фустан Модни Големи димензии Chiffon се Облекуваат Женски Долги ракави и Дебели Блузи Средна должинаOKXGNZ продавницата за ПечатењеChiffon Фустан Ткаенина Полиестер Внатре Материјал должина долго Погоден за температура Пролет Лето стил Мода Тенок дебелина конвенционалните Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Должина биста Половината Рамо Ракав S 108 78 66 36 Од 56 М 109 82 70 37 57 L 110 86 74 38 58 XL 111 90 78 39 59 XXL 112 94 82 40 60 1inch=2.54 смСовети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt набоја на сликатаПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.УСЛУГА : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем...

Нов V-образно деколте, червено дантелено жената рокля лятна рокля 2018 Vestido De Феста Украйна риза вечерни рокли Kleider Damen Jurken 887977

55.31 -17 % BGN 46.00

Нови V деколте, Црвена Чипка се Облекуваат Жените Летен Фустан 2017 Vestido Де Феста Украина Кошула Партија Фустани Kleider Damen Jurken 887977

Търговия на едро с нова рокля червено вино с дълъг ръкав във висок клас луксозни разтеглив дебели коктейлни парти бандажное рокля (L1670)

BGN 80.00

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

2017 Дамски годишна елегантна плажна шифоновая облекло фенер ръкав печат точка Макси дълга рокля плюс размер 6XL 7XL Vestidos 9031

53.09 -17 % BGN 44.00

2016 година Женска Елегантен Лето Плажа Chiffon Облека Фенер Ракав Печати Точка Макси Долг Фустан Плус Големина 6 XL 7 XL Vestidos 9031100% Сосема Нов фустан се направи од страна на нашите училишта на фабриката .Со добар квалитет и подобра изведба.Овој материјал ви дава пријатно чувствоВисок Квалитет, Секси, Шармантна, Модерен & УдобноОва е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!Видете на следната табела ,ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и 1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

Лятото е Секси Секси дантела выдалбливают рокля елегантна рокля 2018Flare Bodycon с дължина до коляното Дама цвете рокли Страна на жената плюс размер 5XL

11.68 -23 % BGN 9.00

Женска Дами Секси Чипка Одблесокот Bodycon Кратко Мини Фустан Лето Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Чипка Боја : Сина, Црвена, Црна Стил : Fashion & Секојдневен Големина : Азија S, M, L Ракав Тип : Краток Ракав Деколте : Екипажот Вратот Сезона : Летни Ocassion : Случајни / Партија / Club / Коктел Шема : Цврсти Пакет Се Вклучени : 1 * Секси Жени Мини Фустан Големина Биста Рамо Половината Ракав Должина Препорачува Големина S 78cm / 30.7" 31cm / 12.2" 68cm / 26.7" 12cm / 4.7" 84cm / 33.0" UK4 / EU32 Подолу М 82cm / 32.2" 32cm / 12.6" 72cm / 28.3" 13cm / 5.1" 85cm / 33.4" UK4 / EU32 L 86cm / 33.8" 33cm / 13.0" 76cm / 29.9" 14cm / 5.5" 86cm / 33.8" UK6 / EU34 XL 90cm / 35.4" 34cm / 13.4" 80см / 31.4" 15cm / 5.9" 87cm / 34.2" UK810 / EU3638 Имајте на ум : *...

2018 Корея пролет лято ново женствена рокля-голям е размерът на тънък темперамент рокля Solid Sexy Party Ladies Dress ежедневни облекла 5XL

63.81 -48 % BGN 33.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина S 31 93 / 7680 35 / М 31 94 / 8084 36 / L 31 95 / 8488 37 / XL 31 96 / 8892 38 / 2 XL 33 97 / 9296 39 / 3 XL 33 98 / 96100 40 / 4 XL 33 99 / 100104 41 / 5 XL 33 100 / 104108 42 / 1 Lnch=2.54 смСовети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

2017 Hot Sale Sexy women Package Hip Dress High Waist Slim Evening Party Носете Clubwear еластична превръзка Bodycon Mini Dress

BGN 6.86

100% сосема нов и висок квалитет на обработка.Material Cotend МешавинаБоја : СиваГолемина : S M L XLГолемина / cm Биста Половината Хип Должина S 74 61 78 90.5 М 78 65 82 92 L 82 69 86 93.5 XL 86 69 90 95Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x женски ФустанПреглед :

2018 Summer High-end Women Dress Spaghetti Strap Sexy Party Dress Bodycon Bandage Ruffles A-Line Dresses Socialite Vestidos

78.40 -27 % BGN 57.00

Големина Биста(cm) Половината(cm)Хип(cm) Должина(cm) Ракав(cm) S 87 64 83.5 M 91 71 84.5 L 95 75 84.5 "ве Молиме овозможи мало 13 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.54 смПакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.5 kg (1.10 lb.) Пакет Големина : 42cm x 35cm x 5cm (16.54 во x 13.78 во x 1.97 во) Повеќе Производи

Есен-зима жената рокля 2018 нова мода плета врата срастване вълнена рокля тънък голям размер секси рокля IOQRCJV K833

83.17 -50 % BGN 42.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Должина Биста Рамо Ракав М 85 97 37 48 L 86 99 38 49 XL 87 101 39 50 1inch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Лятна рокля на жената О-образно деколте, бяла плюс размера на рокля за офис Дама мини партия Slim Носете мода високо качество дрехи Безплатна доставка

114.40 -5 % BGN 109.00

pls се провери големината внимателно пред да се одржи редот релевантни големината на табелата за вашиот референца големина разлика меѓу различни држави .

Корейски Стил Oversize Лято Женствена Рокля Щанд Яка Геометричен Принт Женски Vestidos Ежедневни Свободни Плюс Размер С Къс Ръкав Рокля

58.64 -49 % BGN 30.00

Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект.големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо L 118 98 24 41 XL 126 100 25 43 ЗАБЕЛЕШКА : 1...

Черен и червен цвят 2014 нови дами с дълъг ръкав выдалбливают секси мини рокля HL бандажное рокля Kim Kardashian Dress

76.80 -15 % BGN 65.00

Услови за користење на услугитеПревозот1)Точки ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2)Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3)Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.