• Новинка
Missord 2018 Жени Секси V образно деколте с рамо на облегалката блясък рокли дамски елегантни партия макси рокля Vestdios FT9226

Missord 2018 Жени Секси V образно деколте с рамо на облегалката блясък рокли дамски елегантни партия макси рокля Vestdios FT9226

резултат:
BGN 84.26
BGN 72.00 -15 %

Брой продукти
Налично


Прирачник за мерење.1 - 3 CM грешка рок. Тоа е нормално.
XS : биста 80 половината 66 колковите 82
S : биста 84 половината 70 колковите 86
М : биста 88 половината 74 колковите 90
L : биста 92 половината 78 колковите 94
1.Мојот купување заштита времето ќе биде завршена,она што можам да направам?
ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме оставете порака.ние може да ви помогне да се прошири ,да се заштити вашата нарачка . 2.Како да ги пратите пратката и знаат каде е тоа сега?
можете да ги копирате вашите следење на број се стави во овој линк за да track : www.17track.net/en 3.Мојата цел како да избегне да плати царина. бесплатен превозот ние обично се прогласи за 6-8вредност за да се избегне царина.но, понекогаш, бидејќи различни политики во различни земји,тоа треба да се плати од страна на купувачот.И да ги изразат испорака ,треба да оставите порака да ни каже колку вредност се изјасни во фактура кога ставање ред.
1.Како да знам која големина да нарачате? ако не знаат која големина одговара на себе,ве молиме контактирајте со нас.раскажете ни ја вашата биста половината и колковите информации можеме да совети големина за вас 2.Дали вие не падне на превозот и трговија на големо? Да,капка цел само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставање на ред и имајте на ум ова е капка цел,ние може да го следат тоа, и воопшто не ја напушти која и за нашиот бренд информации во колет.Трговија на големо ,ќе им понуди попуст и бесплатна изразат испорака . 3.може да ти испрати ми ја објект слики без лого? Се разбира, Ние може да ви испрати на објектот слики без лого, ако сакате.можете да контактирате со нас.

Подробности

Размер:
XS, S, M, L
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Силует:
Сабя
Стил:
Секси И Клуб
Талия:
Империя
Стил Ръкави:
Редовен
Номер На Модела:
FT9226
Материал:
Полиестер, Изкуствена Кожа
Украса:
Няма
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Сезон:
Лято
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
търговска марка:
МИС ОРДИТЕ

Избор на купувачи

Индивидуални 2018 горещи продажба шампанско лук танцово рокля от 18-ти век кралицата на Викторианската Мария-Антоанета период рокля

248.00 -21 % BGN 196.00

Големина на Табелата (cm) : 1 инч = 2.54 смНапомена : Ако големината е начин на исклучување стандардна големина на табелата, ве Молиме оставете порака за нас кои ги опфаќаат вашиот биста,половината,колковите,рамо ширина и висина информации(инчи или cm), прилагодувањето време за 7 дена , за Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .Производот Се Покаже​Превозот : 1 ...

2017 Дамски годишна елегантна плажна шифоновая облекло фенер ръкав печат точка Макси дълга рокля плюс размер 6XL 7XL Vestidos 9031

53.09 -17 % BGN 44.00

2016 година Женска Елегантен Лето Плажа Chiffon Облека Фенер Ракав Печати Точка Макси Долг Фустан Плус Големина 6 XL 7 XL Vestidos 9031100% Сосема Нов фустан се направи од страна на нашите училишта на фабриката .Со добар квалитет и подобра изведба.Овој материјал ви дава пријатно чувствоВисок Квалитет, Секси, Шармантна, Модерен & УдобноОва е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!Видете на следната табела ,ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и 1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

нов дамски дизайнерски модни рокли с v-образно деколте свържете кръста точка на печат a-line рокля vestidos летни дрехи в синьо облекло дама Облекло

59.18 -12 % BGN 52.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да нарачате,сериозни купувачи само! За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 24cm се разликува поради разни рачни мерни методи ,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни...

Лятна Рокля Жени Vintage Long Maxi Dress Памук Бельо Причинно-Разузнавателни Рокля Vestidos Robe Ladiies Свободен Сарафан

BGN 57.57

Ако се допаѓа ,кликнете на сликата !Лето Облечи 2016 Година Жените Гроздобер Долго Макси Фустан Памук, Лен Каузална Фустан Vestidos Облека Ladiies Лабава SundressГолемина Информациибиста 106cm, должина од 110cm,рамо 40cm .Белешки : Грешка во рок од 3cm поради прирачник за мерење(Единица : cm, 1 инч= 2.54 см, 1 cm= 0.39 инчи)Производ Детали

Colysmo 2 Слой-Секси Лятна Рокля 2018 Basic Cotton Midi Black Dress Plus Size Casual Club Sexy Party Dress White Vestidos New

39.98 -35 % BGN 26.00

Големината на S / cm M / cm L / cm XL / cm Биста 6286 6690 7094 7498 Половината 6066 6470 6874 7278 Колковите 7888 8292 8696 90100 Должина 95 96 97 98Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Лятото е нов средната възраст на жените ретро рокля на цветя принт голям плюс размера на майка рокля O образно деколте и свободни къси ръкави рокля 5XL LY795

51.79 -50 % BGN 26.00

Лето нови средната возраст на жените ретро фустан цветни печатење на големи плус големина мајка фустан О вратот Лабава Кратки ракави фустан 5 XLТопло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект.големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип XL 95 102 10 38 92 2 XL 100 103 11 39 96 3 XL 105 104 12 40 100 4 XL 110 105 13 41 105 5 XL 115 106 14 42 110 ЗАБЕЛЕШКА : 1...

Top Brand Elegant Ladies Party Vintage Цветни Печатни Рокли Жените A Line Мини Рокля От Естествена Кожа Сарафан Сватбени Рокли

826.02 -47 % BGN 438.00

Големина Должина Градите Рамо Половината М 80см 86cm 35cm 76cm L 81cm 90cm 36cm 80см XL 82cm 94cm 37cm 84cm 2 XL 83cm 98cm 38cm 88cm 3 XL 84cm 102cm 39cm 92cm ЗАБЕЛЕШКА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.(1cm=0.393 инчен, 1kg=2.2 lb)

Продажба на едро 2017 Нова рокля червено вино, спагети каишка Halter мода луксозни знаменитост коктейл бандажное рокля (L2147)

BGN 115.20

ТОПЛО ДОБРЕДОЈДЕВе молиме запомнете да се информирате на големини и бои кога ќе го поставите цел.Јас?м среќни да понуди најдобра услуга и ниска цена за вас.можете да се меша цел различен стил,боја и големина !ОБЈЕКТОТ СЛИКИТкаенина Состојки : 90% RAYON Rayon / 9% НАЈЛОН Најлон / 1% SPANDEX SpandexСите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу!Задоволството На Клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате...

2017 нови популярни женски ръкави високо качество на рокля с v-образно деколте и цип рокля империя талия от дантела в стил сексът нощ момиче рокля

BGN 47.20

2017 најновите популарни жените без ракави висок квалитет фустан v деколте, патентите се облекуваат природни половината чипка стил секс ноќ девојка се облекуваатЗа нас, и Ние се долгорочно се фокусира на корсет производи компанија, имаме богатство од искуство, ние може да обезбеди прилагодено производи за поединецот .Имаме стабилен парк, одлични производи, најдобар квалитет на услуга, брза испорака, сакан од многу клиенти...

2018 Лятна мода марка женска риза стил шарени рокля дамски висока талия е тънка красива рокля wj1899 с колан

55.74 -23 % BGN 43.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГОЛЕМИНА Должина на Ракав Рамо Биста cm cm cm cm S 95 46 35 84 М 96 47 36 88 L 97 48 37 92 XL 98 49 38 96 фустан големина е малку Мал .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

just. be. never hip hop graphic облечи kawaii harajuku korean аниме red black върховете graffiti printed casual long tshirt свободни дами

BGN 60.64

САМО.БИДЕ.НИКОГАШ не бренд се фокусира на модата хипхоп стил жените облека.Таа е сиромашни да купат додава и искрено да се покаже новина производи со голема цена.Го почитува оној кој го додадете во омилени продавница ќе уживате повеќе цена исклучите обично.САМО.БИДЕ.НЕ ,НЕ ФАЛСИФИКАТОР ПОЧЕТНА СРЦЕ И ТЕМПЕРАМЕНТ НАПРЕД!големината на хип хоп долго tshirt се облекуваат : должина(90cm),биста(130cm),ракав(70cm) ако ви се допаѓа,ќе ве молам додадете мојата продавница во листа на желби и споделување на повеќе...

2018 нова модна марка удобен мрежа кухи силует секси и модерни рокля с дълъг ръкав рокля + прашка рокля две части wj1969

106.94 -22 % BGN 83.00

Известување : Почитувани купувачи, ова е нашата нова продавница отвори, за сите производи направен ограничено време посебни промоции, за да го отплати поголемиот дел корисници, ви благодариме за вашиот интерес...

2017 пролет и лято жените новата висока талия нишката се шие с мъниста рокля черно лале др мода игли пискюл рокля wj192

47.41 -22 % BGN 37.00

ГОЛЕМИНА Должина на Ракав Рамо Половината Биста cm cm cm cm cm S 84 45 36 68 84 М 85 46 37 72 88 L 86 47 38 76 92 XL 87 48 39 80 96 фустан големина е малку Мал .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Корейски Стил Oversize Лято Женствена Рокля Щанд Яка Геометричен Принт Женски Vestidos Ежедневни Свободни Плюс Размер С Къс Ръкав Рокля

58.64 -49 % BGN 30.00

Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект.големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо L 118 98 24 41 XL 126 100 25 43 ЗАБЕЛЕШКА : 1...

Кандис Елза женствена рокля дигитален печат, търговия на едро, плюс размера на Skd-1291

32.00 -19 % BGN 26.00

Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки,но секогаш во рамките на 3cm.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката...

2018 Високо Качество На Пролет Нова Реколта A-Line O-Образно Деколте И Три Четвърти Ръкави Пайети Елегантна Глезена Дължина На Дълга Рокля Жени

112.00 -15 % BGN 95.00

2018 Висок Квалитет на Пролет Најновите Гроздобер АЛинија OВратот Три Четврт Ракави Sequined Домот ГлуждотДолжина на Долг Фустан Жените ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : Модели и мерење на различен начин, големината можеби ±2cm грешка, 1 cm=0.39 Инчен ГОЛЕМИНА Биста Половината Должина Рамо ракав cm cm cm cm cm S 82 68 149 36 51 М 86 72 150 37 52 L 90 76 151 38 53 XL 94 80 152 39 54

2018 Корея пролет лято ново женствена рокля-голям е размерът на тънък темперамент рокля Solid Sexy Party Ladies Dress ежедневни облекла 5XL

63.81 -48 % BGN 33.00

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина S 31 93 / 7680 35 / М 31 94 / 8084 36 / L 31 95 / 8488 37 / XL 31 96 / 8892 38 / 2 XL 33 97 / 9296 39 / 3 XL 33 98 / 96100 40 / 4 XL 33 99 / 100104 41 / 5 XL 33 100 / 104108 42 / 1 Lnch=2.54 смСовети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Плюс Размер Молив Рокля Bodycon Офис Дъждобран Лоскутная Облекло Летен Пакет Хип-Фат Vestidos Жени Елегантна Туника Вечерни Рокли

25.54 -26 % BGN 19.00

Ткаенина карактеристики : еластична ткаенина се препорачува да се однесуваат на големината на градите, Ако големината на градите е во право, тоа е совршена Големина Биста Половината Хип Должина Cm Инчен Cm Инчен Cm Инчен Cm Инчен L 92 36.2 84 33.1 96 37.8 100 39.4 XL 96 37.8 88 34.7 100 39.4 102 40.2 XXL 100 39.4 92 36.2 104 41.0 104 41.0 3 XL 104 41.0 96 37.8 108 42.6 106 41.8

Harajuku Mori Момиче На Хипитата Boho Бохемска Vintage Ретро Дантели Пристрастие На Една Кука С Дълъг Ръкав Памук Линия На Жената Есен Есен Дебели Рокли

128.00 -49 % BGN 65.00

2875360345593149 подолу ставка 50% попуст на продажба, цел наскоро парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче кавга блуза dames блуза zomer 2016 година жените кошули памучна блуза кошула, жени без ракави блуза лето блузи chemisier femme blusa манга longa feminina chiffon блузи camisetas mujer 2016 година verano blusas mujer исклучување рамо врвот camicia дона секси блуза vetements femmes livraison gratuite camisas femininas 2016 година блуза femme chemisier femme 2016 година camisas mujer лето блузи женска блузи блузи blusa манга longa блуза жените блузи жените блузи 2016 година лето debardeur haut dentelle врвот жените кошули жените кратко sleeve блуза mousseline де soie boho врвот врвот dentelle долг ракав блуза блуза жените blusen жените 2016 година тропски plaid кошула жените женска блузи кимоно cardigan жените кошули chemise femme исклучување на рамо кимоно жените блуза жените кошула жените врвот женска облека кошула жени надвор рамо жените блузи chiffon блуза исклучување рамо блузи blusa bordada blusas y camisas mujer haut femme врвот femme тела жена секси ладно рамо блузи чипка блузи жените camisa mujer remeras mujer секојдневен чипка кошула долг ракав кошула жени жени блуза кошула плус големина блузи blusas чипка топ лак исклучување рамо блуза dames kleding летна блуза blusas де renda feminino femme blusa xadrez camisa фармерки feminina haut tunique femme blusas renda tunique плус големина туника облека на жените лолита блуза жените лето блузи формално блузи magliette дона гроздобер блуза памучна блуза blusas де frio жените облека чипка plaid кошула жените блузи и блузи 2016 година нови модни бела врвот жените блузи летото 2016 година есен roupas feminina camisa feminina манга comprida бела блуза blusa фармерки дами канцеларија кошули жените блузи плус големина cardigans жените лето ropa mujer tallas grandes camisa фармерки feminino фустан извезена блуза бела чипка блуза чипка блуза капчиња чипка врвот чипка блузи плажа cover up капчиња chiffon feminino жените долг ракав блуза blusas femininas сатен блуза moda feminina 2016 година жените chiffon женска блуза кошули долга блуза blusa де frio feminina blusa renda дами блузи бела кошула женска блузи и блузи camisas femininas жените кошули, блузи корејски мода ropa де mujer блузи жена блуза јакна корејски блуза blusa branca кошула camisa тексас кошула жените ropa mujer свила блуза camisa xadrez camisas feminina кратко sleeve chiffon блуза blusas y camisas женска облека тело blusa де renda kimonos blusas 2016 година roupas femininas плус големина жените plaid roupas feminina 2016 година blusa feminino camisa feminina vetement femme жените blusas feminina жена бренд лен блуза блуза 2016 година blusa blusa feminina camisa xadrez feminina плус големина жените облека гроздобер blusas feminino blusas де renda blusas де inverno облека евтиниоблекакина сечење на врвот облека moulante dashiki фустан vestidos mujer 2016 година zomer jurken 2016 година облека femme ete 2016 година vestidos cortos облека dentelle женска облека jurkjes облека ete vestidos verano 2016 година облека femme ete boho се облекува женска летни фустани 2016 година лето рокабили фустан шарени облека завој фустан vestidos largos де verano tunique femme секојдневен фустан наметка longue лето макси фустан макси фустани лето плажа облечи автопортрет секси фустан на плажа облечи облека courte бел фустан на ким kardashian облечи vestidos де verano жените се облекуваат vetement femme женска секси фустани партија ноќен клуб фустан зима облекуваат за статистика фустан chiffon фустан жена фустан летна облека jurken damen kleider облека dames kleding краток фустан дами фустани цвет облека облечи женска фустани исклучување рамо макси цветни фустан клуб фустан наметка де соаре courte tunika капчиња се облекуваат во црнобел фустан хипи dames jurken vestido гроздобер тексас фустан жените се облекуваат летото 2016 година летен фустан бохемски фустан лен фустан jurk долго лето облечи т маица, фустан elb?se облека longue femme bodycon облечи фустан лето vestidos летни фустани бела чипка фустан vestiti плус големина на облека 6xl завој кожа фустан секојдневен фустани за жена 2016 година фустани backless облечи фустан плус големина abiti innamorata jurken 2016 година хипи boho се облекуваат жените tunique макси фустан жена се облекуваат за партијата облечи фустан во боја на облека секси црвен фустан vestidos femininos нова жена фустани 2016 година лето цветни печати фустан vestido секојдневен polka точка фустан од чипка фустан летен фустан 2016 година плус големина фустан фармерки фустан, маица, фустан sequin облечи викторија бекам се облекуваат партија фустани свила фустани жените молив фустан туника bodycon skater фустан ретро фустан gece elbisesi облека ete 2016 година џемпер облека elbise vestiti дона облека гранде taille vestido bayan elbise мини фустан автопортрет фустан pin up abiti дона vestido inverno saida praia de plsize црн фустан gagaopt голема големина рокабили лето се облекуваат жените, етничките фустан за љубовта и лимони лето долг фустан евтина облека кина 2 парче сет жени жени летен фустан летото 2016 година плажа 50тите фустан спорт фустан памук фустан mujer boho плус големина жените облека облека femme жените фустани vestido renda тексас лабава облека индискиот фустан бохемски жените плажа облечи kylie jenner kleider корејски облекуваат tshirt фустан долг фустан vestidos de феста завој облечи славна личност фустани vestidos де феста curto лолита фустан uzun elbise harajuku секојдневен vestido де феста 5xl одблесокот се облекуваат жените две парче облека vestidos долго облека жолт фустан капчиња долго макси фустан plaid ким kardashian 2016 година тексас фустан жените лето abbigliamento дона две парче облека за работа фустан kleid 2016 година фустан долг ракав фустан исклучување рамо фустан од свила 2016 година гроздобер облечи гроздобер midi фустан лен sundress златен фустан vestito дона strapless се облекуваат жените макси фустан тексас фустани жените vestido фармерки фустан од чипка roupas фламинго готски фустан заврши облечи фустан chiffon памук макси фустан лето облека за жени vestido longo vestido largo пром фустан долг.

Кандис Елза женствена рокля дигитален печат на Едро плиссированная син печат навес Skd-1296

32.00 -19 % BGN 26.00

Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки,но секогаш во рамките на 3cm.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.